Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: toonkile mahavõtmine viru ringis
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5
S300 Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:
S300 Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:Aru mai saa, mida te siin halate, Indrek ju pasteeris siia lõigu määrusest, kus on selgelt kirjas, et kuulikindla klaasiga soomukil võib olla läbipaistuvs 60%. Ja ärge tulge rääkima, et soomustatud ja kuulikindla klaasiga Mersusid ei ole olemas Big Grin

Aga mis seadustesse puutub, siis ise te ju need inimesed olete sinna mäe otsa valinud kes seadusi teevad. Ah et ei ole käinud valimas ? Siis oled ise laus loll, et lasid teistel valida inimesed, kes sulle ei meeldi.

mina olen laus loll, sest sealt valikust mulle ükski ei meeldind. hea, et mõnigi siin nii tark on ja kohe kõike taipab.

Eesti seadused lubavad eksisteerida n+1 parteil. Kui olemasolevad ei meeldi, tee uus, 1000 inimest kokku ja tuld. Näiteks klaasitoonijate partei.
kas tõesti?
kle tundmatud ei pääse edasi, neid ei vali keegi...tuttavad aind vast

Kui sul sama  palju "hakkamist" nagu siin toonklaasist jahudes, siis oled varsti igalpool teles (Reporteris jne.) sees. Igasugune tuntus ja kuulsus on reklaam - iseasi kas see valijatele meeldib. Natuke pealehakkamist ning oledki kuulus ja tuntud poliitik.
Pole teostamata unistusi, on vaid vähe pealehakkamistUnibrow
S300 Kirjutas:kas tõesti?
kle tundmatud ei pääse edasi, neid ei vali keegi...tuttavad aind vast

Pigem rumalad ja mõttetud ei pääse edasi - ja õige ka
S300 Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:
S300 Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:Aru mai saa, mida te siin halate, Indrek ju pasteeris siia lõigu määrusest, kus on selgelt kirjas, et kuulikindla klaasiga soomukil võib olla läbipaistuvs 60%. Ja ärge tulge rääkima, et soomustatud ja kuulikindla klaasiga Mersusid ei ole olemas Big Grin

Aga mis seadustesse puutub, siis ise te ju need inimesed olete sinna mäe otsa valinud kes seadusi teevad. Ah et ei ole käinud valimas ? Siis oled ise laus loll, et lasid teistel valida inimesed, kes sulle ei meeldi.

mina olen laus loll, sest sealt valikust mulle ükski ei meeldind. hea, et mõnigi siin nii tark on ja kohe kõike taipab.

Eesti seadused lubavad eksisteerida n+1 parteil. Kui olemasolevad ei meeldi, tee uus, 1000 inimest kokku ja tuld. Näiteks klaasitoonijate partei.
kas tõesti?
kle tundmatud ei pääse edasi, neid ei vali keegi...tuttavad aind vast

noh kui see toonklaasi idee rahvale peale ei lähe, siis ei ole midagi parata. pead ilma edasi elama. Kui enamus seda ei poolda, siis järelikult ei ole ideel jumet. Samas sa võid võtta ka oma 1000 toonklaasi pooldajat ja astuda koos IRL'i. Ma usun, et 1000 uue liikme nimel on nad valmis seda määrust muutma.
Ma ei saa aru mis jauramine siin käib???
Kes tahab see paneb ja vastutab võimalike ebamneeldivuste pärast, kes ei taha see ei pane.
On nii poolt kui vastu argumente, mina leian kiles eesmärgi eelkõige välimuse pärast.
Kui kiletama juba hakata siis kogu ring, poolikus tagaosas pole kenat midagi.
allan1 Kirjutas:Ma ei saa aru mis k*** jauramine siin käib???
Kes tahab see paneb ja vastutab võimalike ebamneeldivuste pärast, kes ei taha see ei pane.
On nii poolt kui vastu argumente, mina leian kiles eesmärgi eelkõige välimuse pärast.
Kui kiletama juba hakata siis kogu ring, poolikus tagaosas pole kenat midagi.

tundub, et siin on juba probleem laiem, kui pelgalt kiletamine.

Parafraseerides sinu lauset: "Kes tahab see tapab teise inimese ära ja vastutab võimalike ebameeldivuste pärast, kes ei taha,see ei tapa"

Sisuliselt käib jutt mõlemal juhul seadusele vastu töötamises.
h2x0r Kirjutas:
allan1 Kirjutas:Ma ei saa aru mis k*** jauramine siin käib???
Kes tahab see paneb ja vastutab võimalike ebamneeldivuste pärast, kes ei taha see ei pane.
On nii poolt kui vastu argumente, mina leian kiles eesmärgi eelkõige välimuse pärast.
Kui kiletama juba hakata siis kogu ring, poolikus tagaosas pole kenat midagi.

tundub, et siin on juba probleem laiem, kui pelgalt kiletamine.

Parafraseerides sinu lauset: "Kes tahab see tapab teise inimese ära ja vastutab võimalike ebameeldivuste pärast, kes ei taha,see ei tapa"

Sisuliselt käib jutt mõlemal juhul seadusele vastu töötamises.


Mina räägin kiledest, ma ei tea mis mõrtuka mõtted sinu peas on..hoia need omale.
allan1 Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:
allan1 Kirjutas:Ma ei saa aru mis k*** jauramine siin käib???
Kes tahab see paneb ja vastutab võimalike ebamneeldivuste pärast, kes ei taha see ei pane.
On nii poolt kui vastu argumente, mina leian kiles eesmärgi eelkõige välimuse pärast.
Kui kiletama juba hakata siis kogu ring, poolikus tagaosas pole kenat midagi.

tundub, et siin on juba probleem laiem, kui pelgalt kiletamine.

Parafraseerides sinu lauset: "Kes tahab see tapab teise inimese ära ja vastutab võimalike ebameeldivuste pärast, kes ei taha,see ei tapa"

Sisuliselt käib jutt mõlemal juhul seadusele vastu töötamises.


Mina räägin kiledest, ma ei tea mis mõrtuka mõtted sinu peas on..hoia need omale.

mina räägin seadusest ja selle täitmisest, vahet ei ole mida seadus ütleb, kehtib see kõigile ja kõigil juhtudel. Kui seadus ei meeldi, siis võimalikest lahendustest on siin juba juttu olnud.
Ja kui Politsei seaduse mittetäitjad rajalt maha võtab ja karistab, siis väga õige, see on nede töö ja 5+ neile selle eest.
vaielda pole eriti mõtet
http://www.arileht.ee/artikkel/202682

ja siis miks on tumedad klaasid ohtlikud

http://www.tarbija24.ee/010308/esileht/o...314120.php
h2x0r Kirjutas:
allan1 Kirjutas:Ma ei saa aru mis k*** jauramine siin käib???
Kes tahab see paneb ja vastutab võimalike ebamneeldivuste pärast, kes ei taha see ei pane.
On nii poolt kui vastu argumente, mina leian kiles eesmärgi eelkõige välimuse pärast.
Kui kiletama juba hakata siis kogu ring, poolikus tagaosas pole kenat midagi.

tundub, et siin on juba probleem laiem, kui pelgalt kiletamine.

Parafraseerides sinu lauset: "Kes tahab see tapab teise inimese ära ja vastutab võimalike ebameeldivuste pärast, kes ei taha,see ei tapa"

Sisuliselt käib jutt mõlemal juhul seadusele vastu töötamises.

Suht rumal jutt seadustega kursis oleva inimese poolt Smile
Üks neist on esimese astme kuritegu a'la vägistamine, tapmine, relvastatud rööv.... Teine on võrreldav vales kohas üle tee minemisega või piletita sõiduga ühissõidukis. Tahad, riskid väikse trahviga, tahad, ei riski. Tapmisega pole sellel midagi pistmist, tollel ikka teine põhjus ja mis seal salata, ka teine tagajärg.
rauntz Kirjutas:Suht rumal jutt seadustega kursis oleva inimese poolt Smile
Üks neist on esimese astme kuritegu a'la vägistamine, tapmine, relvastatud rööv.... Teine on võrreldav vales kohas üle tee minemisega või piletita sõiduga ühissõidukis. Tahad, riskid väikse trahviga, tahad, ei riski. Tapmisega pole sellel midagi pistmist, tollel ikka teine põhjus ja mis seal salata, ka teine tagajärg.

See oli Kristjani poolt näide, et juhmid ka aru saaksid. Ja on olnud nii eestis, kui väljaspool seda ka juhuseid, kus just toonklaasi pärast on autojuht hämaraga tsiklile peateele ette keeranud.

Kiirelt liikuvat mootorratast on niigi kehva märgata, kui aga klaas toonitud on, väljas pimedam ja auto ka veidike tolmune, siis on asi ikka kehvasti küll, rääkige, mida tahate - valetate ainult iseendale.

Samamoodi on ju punase tulega - kui ma ikka 100% kindel olen, et mujalt kedagi ei tule, kas siis võin üle sõita? Ei tohi, seadus on seadus.

Järgmine on turvavöö kasutamine - see ju minu enda asi, kas tahan surma saada või mitte. Ikkagi on see kohustus.

Kiiruse ületamine - kui ikka öösel tartu maanteel 200 ga lasen ja teisi liiklejaid pole - tundub ju ohtutu, oht ainult iseendale. Aga siiski ikka keelatud.

Näiteid on palju, kui tahaks siin idiootsusteni minna.
Paar kuud tagasi küsis üks hea sõber (ka siin foorumis kasutaja) mu käest, et mis siis saab, kui kogu kaitseliit (ca 10000 inimest) haarab relvad ja tõuseb valitsuse vastu üles. Olles ise kaitseliidu liige vastasin talle, et seda ei juhtu. Ja usukuge või mitte seda ei juhtugi, sest need mehed on andnud tõotuse teenide seda riiki ja seda valitsust just sellisena nagu ta on.

Mis on loo moraal ? Olles selle riigi kodanikud, peame austama selle riigi seadusi. Vaadake maailmas ringi ja uurige lähemalt nende riikide käekäiku, kus mingid rühmitused valitsuse vastu sõdivad ja nii juba aastakümmneid ja neile ei lähe hästi, kogu riik koos saba ja sarvedega (k.a. majandus) on käpuli. Kui kõik ei mõtleks ainult enda tagumiku seisukohalt (ka valitsejad) siis ehk me ei oleks selles situatsioonis kus me praegu oleme.

ETTEPANEK MODELE: teema oleks aeg juba lukku panna.


Mina olen rääkinud.
Õige märkus, teema lukku
Lehti: 1 2 3 4 5