Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: toonkile mahavõtmine viru ringis
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5
Martin Kirjutas:
python Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
S300 Kirjutas:miks ta õige on?
minuarust näiteks s klassil ei sobigi ilma esitoonita. väga kole akvaariumis sõita
ma näen välja hästi, sisse ei peagi nägema nii


Sest nii on seaduses kirjas. JA ei näe sa välja midagi nii hästi - kui väljas ikka hämar on ja mingit vihmaollust ka alla sajab, siis toonkile ikka oluliselt muudab nähtavust. Võid vaielda kui tahad, et sul imekallis kile pandud ja see ei muuda midagi, aga siiski füüsika vastu ei saa.
Seadus keelab, käseb ja poobRetard.
Ma pole sellest põhjusest päris täpselt aru saanudki miks esi akendel kile keeatud. See, et kellegile ei meeldi pole argument.
Sarnane näide Belgiast, kus tehti kohustuslikuks päevasel ajal tuledega sõitmine. Belgias on muide väga tihe liiklus.
Ühesõnaga peale paari aastat tuledega sõitmist tehti UURING ning õnnetuste arv polnud vähenenud. Kasvanud oli hoopis õhu saastatus!
Seega muudeti ringi, inimestel vaba valik. Tahad sõida tuledega, tahad ilma.

kui keegi mäletab, siis mingi 15 aastat tagasi oli Kaupmehe tn. juhus, kus täiesti tumeda tooniga autos lasi politsei vahistamise käigus maha ühe süütu naise, kes lihtsalt käskluse peale ei tulnud autost välja. Edasi võite kõik mõelda ise välja rohkemgi põhjuseid, et miks eest toonitud klaasid on keelatud - iseenda turvalisus jne.

??? politsei lasi naise maha sest ei näind autosse sisse? kui poleks toonklaasi olnd ja poleks autost välja ikka tulnd siis poleks maha lasknud? mis see nähtavus sellega seotud on?
rauntz Kirjutas:Mind ka korduvalt kinni peetud, kuid tooni kohta pole midagi küsitud. Ülevaatuselgi sai käidud nüüd aprilli lõpus ja kõik toimib Smile

Palju rohkem ajab aga sita keema see, et tsikli kiivril tumetat visiiri ei või olla, pane päikseprillit kiivri alla kui tahad. Täiesti pointless ju, nägu pole ju kummagil juhul tuvastatav, ning päiksega on tumeda visiiriga palju mugavam sõita kui prillidega ja heledaga... A võta sa nüüd kinni, milleks see hea on...
Trahvi pole selle eest veel saanud aga eelmine nädal võeti peterburi teel valgejõe kandis rajalt maha ning väike noomitus tuli ära...
ja samuti päkseprillidega autoga sõitmine pole ju keelatud, sis piax see ka keelatud olema ju
S300 Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Mind ka korduvalt kinni peetud, kuid tooni kohta pole midagi küsitud. Ülevaatuselgi sai käidud nüüd aprilli lõpus ja kõik toimib Smile

Palju rohkem ajab aga sita keema see, et tsikli kiivril tumetat visiiri ei või olla, pane päikseprillit kiivri alla kui tahad. Täiesti pointless ju, nägu pole ju kummagil juhul tuvastatav, ning päiksega on tumeda visiiriga palju mugavam sõita kui prillidega ja heledaga... A võta sa nüüd kinni, milleks see hea on...
Trahvi pole selle eest veel saanud aga eelmine nädal võeti peterburi teel valgejõe kandis rajalt maha ning väike noomitus tuli ära...
ja samuti päkseprillidega autoga sõitmine pole ju keelatud, sis oiax see ka keelatud olema ju

Icon_questionTooni siis prillid ära ja sõida 24h kui tahadIcon_exclaim
jaanmb Kirjutas:
S300 Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Mind ka korduvalt kinni peetud, kuid tooni kohta pole midagi küsitud. Ülevaatuselgi sai käidud nüüd aprilli lõpus ja kõik toimib Smile

Palju rohkem ajab aga sita keema see, et tsikli kiivril tumetat visiiri ei või olla, pane päikseprillit kiivri alla kui tahad. Täiesti pointless ju, nägu pole ju kummagil juhul tuvastatav, ning päiksega on tumeda visiiriga palju mugavam sõita kui prillidega ja heledaga... A võta sa nüüd kinni, milleks see hea on...
Trahvi pole selle eest veel saanud aga eelmine nädal võeti peterburi teel valgejõe kandis rajalt maha ning väike noomitus tuli ära...
ja samuti päkseprillidega autoga sõitmine pole ju keelatud, sis oiax see ka keelatud olema ju

Icon_questionTooni siis prillid ära ja sõida 24h kui tahadIcon_exclaim

mai saa su mõttest aru, prillid ongi toonidud juba ju tumedad-päixeprillid.
jaanmb Kirjutas:Lgp. torisejad.
Tekkib selline küsimus, et miks te siis kodu akknaid toonkilega kinni ei kleebi ja siis võiks ju peeglile ka tumeda tooni panna, ning LCD ekraani ka üle tõmmata.

segast pexad vää?Icon_lol mis peegli/lcd toonimise mõte oleks? klaasi toonimise mõte on, et autosse sisse ei nää!taipad?Icon_biggrin

kõigile ei meeldi akvaariumis sõita, ple privaatsust nigu
Mõtte on - et mõttetu vaidlus.
Kui kedagi peaks huvitama, siis ma jälle ei saa aru miks ma ei või oma autole raudasi ette panna.
Siis veel tahks öösel sõitmiseks lisa tulesi panna või lihtsalt ilu pärast.
Mulle meeldib, aga krt Angry ei tohi Angry
S300 Kirjutas:kas kiidad kõik seadused heaks mis väljamõeldud? mõnes riigis oli lubatud leedus ja venemaa, ei tea kas enam on. aga minuarust on see sitt seadus.

aga... kui tõesti poller mul käsib kile maha võtta siis tuleb võtta, teinekord saab muidu nagunii trahvi... aga onju olemas mingid turvakiled, kas on sellist läikega turvakile mis läbipaistvuselt oleks lubatud aga sisse autosse vaadates ikka peegeldab vastu?

Ma pole selline inimene, kes ainult käib ringi ja toriseb ning mõliseb teiste lodud asjade üle. Euroopa vaba maa, kui eesti ei meeldi, koli minema, kui kolida ei taha, siis tee, mis kästakse/palutakse.

JA see, et võid sõita päikseprillidega pole küll eriline argument - sa oled ka siis samasugune idikas, kes ööklubis ka päikseprillidega käid?

Kui ikka pime ja sitane ilm on, siis sa ju ei kanna neid, võtad ära. Toonklaasi sa ei saa ära võtta. Mulle on linnas paar korda õhtul vihmaga idikad ette sõitnud, kuna pole läbi oma klaasi mind näinud, või tähele pannud. Järgmisele kütan ka sisse, kui suudan oma alateadliku kaitse välja lülitada.

Seega pole mõtet kuskil foorumi alada, kui kehvad seadused eestis on. Kandideeri riigikokku, valitsusse ja tee ümber.
jaanmb Kirjutas:Mõtte on - et mõttetu vaidlus.
Kui kedagi peaks huvitama, siis ma jälle ei saa aru miks ma ei või oma autole raudasi ette panna.
Siis veel tahks öösel sõitmiseks lisa tulesi panna või lihtsalt ilu pärast.
Mulle meeldib, aga krt Angry ei tohi Angry

raudasi maasturitel ju pannakse, ple kuulnd et sõiduautole keegi paneks.
aga need (hella) ümmargused lisa tuled on minuarust küll elukoledad, mersule küll midagi peale originaal tulede ei sobi-minu arvamus ja maitse
S300 Kirjutas:
jaanmb Kirjutas:Mõtte on - et mõttetu vaidlus.
Kui kedagi peaks huvitama, siis ma jälle ei saa aru miks ma ei või oma autole raudasi ette panna.
Siis veel tahks öösel sõitmiseks lisa tulesi panna või lihtsalt ilu pärast.
Mulle meeldib, aga krt Angry ei tohi Angry

raudasi maasturitel ju pannakse, ple kuulnd et sõiduautole keegi paneks.
aga need (hella) ümmargused lisa tuled on minuarust küll elukoledad, mersule küll midagi peale originaal tulede ei sobi-minu arvamus ja maitse

Aga äkki kujutaks ette veokat, mitte sõiduautot.
Indrek Kirjutas:
S300 Kirjutas:kas kiidad kõik seadused heaks mis väljamõeldud? mõnes riigis oli lubatud leedus ja venemaa, ei tea kas enam on. aga minuarust on see sitt seadus.

aga... kui tõesti poller mul käsib kile maha võtta siis tuleb võtta, teinekord saab muidu nagunii trahvi... aga onju olemas mingid turvakiled, kas on sellist läikega turvakile mis läbipaistvuselt oleks lubatud aga sisse autosse vaadates ikka peegeldab vastu?

Ma pole selline inimene, kes ainult käib ringi ja toriseb ning mõliseb teiste lodud asjade üle. Euroopa vaba maa, kui eesti ei meeldi, koli minema, kui kolida ei taha, siis tee, mis kästakse/palutakse.

JA see, et võid sõita päikseprillidega pole küll eriline argument - sa oled ka siis samasugune idikas, kes ööklubis ka päikseprillidega käid?

Kui ikka pime ja sitane ilm on, siis sa ju ei kanna neid, võtad ära. Toonklaasi sa ei saa ära võtta. Mulle on linnas paar korda õhtul vihmaga idikad ette sõitnud, kuna pole läbi oma klaasi mind näinud, või tähele pannud. Järgmisele kütan ka sisse, kui suudan oma alateadliku kaitse välja lülitada.

Seega pole mõtet kuskil foorumi alada, kui kehvad seadused eestis on. Kandideeri riigikokku, valitsusse ja tee ümber.
oled selline idikas kes kõigega nõus, rahul ja vait?Icon_lol

aga kui keegi ette keerab, ära lõhu oma ilusat mersut ära!kindlustus võib korda teha aga autoväärtus pole enam endine
jaanmb Kirjutas:
S300 Kirjutas:
jaanmb Kirjutas:Mõtte on - et mõttetu vaidlus.
Kui kedagi peaks huvitama, siis ma jälle ei saa aru miks ma ei või oma autole raudasi ette panna.
Siis veel tahks öösel sõitmiseks lisa tulesi panna või lihtsalt ilu pärast.
Mulle meeldib, aga krt Angry ei tohi Angry

raudasi maasturitel ju pannakse, ple kuulnd et sõiduautole keegi paneks.
aga need (hella) ümmargused lisa tuled on minuarust küll elukoledad, mersule küll midagi peale originaal tulede ei sobi-minu arvamus ja maitse

Aga äkki kujutaks ette veokat, mitte sõiduautot.

jah või oopis bussi.
oled selline idikas kes kõigega nõus, rahul ja vait?Icon_lol

aga kui keegi ette keerab, ära lõhu oma ilusat mersut ära!kindlustus võib korda teha aga autoväärtus pole enam endine
[/quote]


Ei ei, mina pole idikas, kuna usaldan riigivõimu ja nende otsuseid. Usun, et selliste idikate pärast, kes ainult kobisevad teiste otsuste üle ja ise ei oskagi midagi teha, meie majandus nii kehvas seisus ongi.
Ma lepin nende seadustega, mis on, neid väheke rikkudes, ei viitsi halada eriti. Oma esimesest toonist näen väga hästi läbi, sellega probleeme pole olnud ja keegi pole märkust ka teinud.
Tsikliga siuke lugu, et kui tumeda visiiriga sõitma lähen, on alati hele ka kaasas juhul, kui oht on õhtu peale jääda. Seega peaks olema põhjendatud tumeda visiiriga sõit, vajadusel saan heleda ette lükata. Auto toonklaasi pimeda ajal ära ei kisu. Ometi on mõlemad keelatud nii tsikli kiivril kui auto esimene toon. Mis elu see on Smile
rauntz Kirjutas:Ma lepin nende seadustega, mis on, neid väheke rikkudes, ei viitsi halada eriti. Oma esimesest toonist näen väga hästi läbi, sellega probleeme pole olnud ja keegi pole märkust ka teinud.
Tsikliga siuke lugu, et kui tumeda visiiriga sõitma lähen, on alati hele ka kaasas juhul, kui oht on õhtu peale jääda. Seega peaks olema põhjendatud tumeda visiiriga sõit, vajadusel saan heleda ette lükata. Auto toonklaasi pimeda ajal ära ei kisu. Ometi on mõlemad keelatud nii tsikli kiivril kui auto esimene toon. Mis elu see on Smile

Pimedal ajal tumeda visiiriga on ikka väga kehva sõita. Autoga sama efekti saavutamiseks peab vist 95% pimendusega toonkile olema Icon_rolleyes

Mul on 1 kord probleem olnud, kuid siis oli ilmselgelt politseil igav. Kui ise probleemi ei tekita, siis üldjuhul keegi sind kottima ei hakka.
Auto toonkilega on sama värk, mis majas kardinatega - ei ole vaja igasugustel tuppa näha! Mina olen isiklikult selle poolt, et kiled võiks lubatud olla, mõistuse piires siiski. Ja see kui mõni väidab, et keeras ette kuna läbi kile ei näinud...asi ikka selles, et see, kes ette keeras ei vaatand korralikult. Ja toonkilel on peale privaatsuse ka see hea efekt, et kuumal suvepäeval ei lase ta päikesekiirgust tuppa, ning tuba on jahedam, seda eriti ilma kondita autodes.
S300 Kirjutas:
Martin Kirjutas:
python Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
S300 Kirjutas:miks ta õige on?
minuarust näiteks s klassil ei sobigi ilma esitoonita. väga kole akvaariumis sõita
ma näen välja hästi, sisse ei peagi nägema nii


Sest nii on seaduses kirjas. JA ei näe sa välja midagi nii hästi - kui väljas ikka hämar on ja mingit vihmaollust ka alla sajab, siis toonkile ikka oluliselt muudab nähtavust. Võid vaielda kui tahad, et sul imekallis kile pandud ja see ei muuda midagi, aga siiski füüsika vastu ei saa.
Seadus keelab, käseb ja poobRetard.
Ma pole sellest põhjusest päris täpselt aru saanudki miks esi akendel kile keeatud. See, et kellegile ei meeldi pole argument.
Sarnane näide Belgiast, kus tehti kohustuslikuks päevasel ajal tuledega sõitmine. Belgias on muide väga tihe liiklus.
Ühesõnaga peale paari aastat tuledega sõitmist tehti UURING ning õnnetuste arv polnud vähenenud. Kasvanud oli hoopis õhu saastatus!
Seega muudeti ringi, inimestel vaba valik. Tahad sõida tuledega, tahad ilma.

kui keegi mäletab, siis mingi 15 aastat tagasi oli Kaupmehe tn. juhus, kus täiesti tumeda tooniga autos lasi politsei vahistamise käigus maha ühe süütu naise, kes lihtsalt käskluse peale ei tulnud autost välja. Edasi võite kõik mõelda ise välja rohkemgi põhjuseid, et miks eest toonitud klaasid on keelatud - iseenda turvalisus jne.

??? politsei lasi naise maha sest ei näind autosse sisse? kui poleks toonklaasi olnd ja poleks autost välja ikka tulnd siis poleks maha lasknud? mis see nähtavus sellega seotud on?
Vabanda mu prantsuse keelt, kuid kas su ülemise korrusega on ikka kõik korras? Seletame siis pikemalt sulle:
Tegemist oli siis väidateva allilmategelase vahistamisega. Politsei andis käsu autost välja tulla. Keegi ei liigutanud, mitte midagi ei tomiunud tükk aega. Mis sa ise selle politsei nahas oleksid tundnud? See oli veel selline aeg kah, kus neid tulistamisi ikka oli ja eks politseinik selle pärast laskma hakkas, kuna kartis enda turvalisuse pärast. Oleks seal autos istunud mingi kantpea Uziga, siis ei oleks too politseinik enam hinganud. Kas sama situatsioon oleks teistpidi lahenenud, kui tooni poleks olnud?

Meil on ikka tsiviliseeritud riik, mitte Läti (sry lätlased) või Venemaa.

PS! Päevane tuldege sõit on ka hea, need kes on mujal käinud ja sõitnud seal, kus tulede kohustuslikku lülitamist ei toimu, need saavad ka aru. Vastutulevat autot on ikka kõvasti kehvem näha.
See linnalegendiks saanut jutt, kus naine maha lasti on jura. Kui natukenegi katsuda mõelda siis pole see loogiline. Kui see ongi tõsi siis miks peavad ülejäänud kannatama ühe ebapädeva politseiniku pärast.
Indrek Kirjutas:
S300 Kirjutas:
oled selline idikas kes kõigega nõus, rahul ja vait?Icon_lol

aga kui keegi ette keerab, ära lõhu oma ilusat mersut ära!kindlustus võib korda teha aga autoväärtus pole enam endine


Ei ei, mina pole idikas, kuna usaldan riigivõimu ja nende otsuseid. Usun, et selliste idikate pärast, kes ainult kobisevad teiste otsuste üle ja ise ei oskagi midagi teha, meie majandus nii kehvas seisus ongi.
[/quote]

riigivõimupärast on kehvas seisus. ma ei tunne ühtegi inimest, pole kunagi tundnud kes usaldaks riigivõimu ja nende otsustega rahul oleks...minuteada ei salli keegi neid
S300 Kirjutas:riigivõimupärast on kehvas seisus. ma ei tunne ühtegi inimest, pole kunagi tundnud kes usaldaks riigivõimu ja nende otsustega rahul oleks...minuteada ei salli keegi neid

On tõestatud fakt, et valitsuse ja parlamendiga on kõige vähem rahul just kas mõned äärmuslased või keskmisest madalama haridustasemega inimesed.
python Kirjutas:See linnalegendiks saanut jutt, kus naine maha lasti on jura. Kui natukenegi katsuda mõelda siis pole see loogiline. Kui see ongi tõsi siis miks peavad ülejäänud kannatama ühe ebapädeva politseiniku pärast.
Pole mingi linnalegend, juhtus minu kooli juures ja tulistaja oli ka veel juhuse tahtel meie kooli abiturient.
Lehti: 1 2 3 4 5