Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jalgpalli EM 2008
#21
Krdi kahtlaselt palju on Itaalia fänne :bigsmile: Holland, Saksamaa, Portugal või Hispaania, mul suva, kes neist võidab, kuigi Hollandi paneks ikka kõige lemmikumaks!
Vasta
#22
Holland alati lemmik olnud, ja eilse mängu põhjal veel enam, isegi 3-1 seisu puhul ei hakatud mängu tapma, vaid üritati edasi. Mitte nagu paljudel teistel kombeksConfusedmash:
Pluss muidugi viisakus. Respect
Vasta
#23
Nüüd siis selline seis:
Kui Itaalia võidab Prantsusmaad, siis saavad edasi...
Kui peaks Rumeenia peab järgmise mängu kindlasti võitma, et edasi saama, aga see on vägagki kahtlane kas nad võidavad.

Viimane mäng otsustab Prantslaste ja Itaalaste saatuse.


FORZZA ITALIA !
Vasta
#24
Jah, milline mäng see veel võib tulla. Revanss ja veel nii suure tähtsusega. Aga Itaalia - Rumeenia mäng kuulus täiesti raudselt Itaaliale. Neil lihtsalt ei vedanud ja kuidagi viimistlus oli pisut puudu. Muidugi tegi kohtunik ka oma töö. Mis kuradi suluseis...ja kustkohast see penalti veel tuli?
Vasta
#25
Penalti õige, suluseis vale (penalti kohta on jaganud oma arvamusi palju kodumaised ja välismaised eksperdid, enamikel sama arvamus). Kahju muidugi Itaaliast, näitasid head mängu, kuid neile mitteomaselt teevad jubedalt palju prohmakaid. See võibki maksta edasipäsu neile.
Vasta
#26
Mina eristun massist ning hoian pöialt Rootsile ja Tšehhile.
Horvaatia teeb samuti võimast mängu, kas nad ei olnud 1998 MM-il mitte kolmandad ?
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#27
Pagan, mida tsehhid tegid?!?! 2:0 eduseisust 15 minutiga 3:2 pähe saada.....aga mängu lõpp läks päris rajuks ka.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#28
Jalgpalli õudukas sai edasi, õnneks kukkus Kreeka välja. Tšehhide enda viga, mängisid tegelikult teatud ajani head jalgpalli, aga siis andsid initsiatiivi.Mulle ikka üldse ei meeldi need simuleerivad ja provotseerivad türklased.....
Vasta
#29
Sport võidab Smile))))))
Vasta
#30
Eile türklaste näol kahjuks mitte, kuid üldiselt peaks ikka sport võitma küll Smile
Vasta
#31
A ma olen ikka Itaalia poolt Big Grin
Vasta
#32
Ja kes on tagasi mängus ?Big GrinBig GrinBig Grin Forzza Azzurri !

Venkud võiksid täna ka veel meedial suu kinni lüüa.
Vasta
#33
mar6us Kirjutas:Ja kes on tagasi mängus ?Big GrinBig GrinBig Grin Forzza Azzurri !

Venkud võiksid täna ka veel meedial suu kinni lüüa.
Miks sa neid ei fänna ,kes rohkem sinu moodi on?Või on su veresooned makaronist?Ei-ei ma ei ole rassist,lihtsalt sportlik huvi.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#34
Itaalia on ja jääb minu lemmikuks, aga venemaa eelkõige sellepärast, et seal noored andekag pallikeerutajad ja peale selle on selle meeskonna taga suur suur aju nagu Hiddink. Ma olen suht 100% et venemaa võidab selle mängu ja ka järgmise, aga edasi läheb veits kahtlaseks.
Vasta
#35
Praegu panustaks küll kõige julgemini Hollandi peale, no ausalt! Panete tähele millise mängleva kerglusega neil söödud tulevad ja kui kindlalt mehed mängivad. Nii Portugalil või Itaalial ei ole mäng üldse nii kindel - valesöödud, kobamised jne. Holland paneb ikka täie professionaalsusega.. ma arvan, et kui nad ei võida, siis vähemalt jõuavad finaali UZI
E55 AMG
Vasta
#36
Nonii, hea mäng käib. Sakslased panid eided suht paika. Väike tagasilöök teebki mängu huvitavaks.
Vasta
#37
Fritsud panevad hästi ja Ronaldo tõestas järjekordselt oma näitlejaannet, täielik kloun on see mees mu silmis järjest rohkem.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#38
Tehtud!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#39
allan1 Kirjutas:Hea mäng oli jah: portugali tsikid olid ikka päris jõuetud saksa vägede vastu.
Holland:biggrin: või Saksa võiks meistriks tulla. Mõlemad hästi mängivad.

Täpselt minu arvamus, hoian pöialt just neile. Hollandile vist natuke rohkem, kuid Saksamaa poleks ka paha variant.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#40
tüdrukute koht ongi kodus.....Portugalis siisConfusedmash:

huvitav miks naistejalgpallis EM-i ja MM-i pole.....või on mul valed andmed? seal saaks portugali neiud kenasti hakkama:bigsmile:
:)
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Jalgpalli MM 2010 cornah 17 11,470 27-06-2010, 07:11 PM
Viimane postitus: Marten
  Autolehe test - 10.09.2008 Karl 16 10,107 17-09-2008, 11:17 AM
Viimane postitus: T6nu
  OMC 2008 v6sa 11 4,745 26-05-2008, 08:37 AM
Viimane postitus: v6sa
  motorshow 2008 ülesvõtted marek 5 3,049 24-04-2008, 10:45 PM
Viimane postitus: rauntz
  Eesti ehitab 2008 Lõoke 4 2,725 10-04-2008, 02:34 PM
Viimane postitus: Lõoke
  Tartu Autoori 2008 I Etapp 16.01.2008 tujula 5 3,433 04-01-2008, 10:35 PM
Viimane postitus: jansa
  Arutelu: Klubi 2008 kalender sm. pelle 19 8,613 22-02-2007, 11:58 PM
Viimane postitus: kalacompany
  Jalgpalli MM.... Karl 4 3,797 17-07-2006, 12:24 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne