Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jalgpalli MM 2010
#1
Kuna terve maailm elab praegu jalgpalli MMi rütmis, siis küsiksin ka siin: Kui palju jälgite ja kellele pöialt hoiate? Ise olen suhteliselt jalgpallihaige, sest võtsin MMi ajaks puhkuse, et suurem enamus mänge ära näha. Siiani on nägemata jäänud 2 mängu. Kõige rohkem hoian pöialt Elevandiluurannikule. Niisiis.. avaldage arvamust! Thumbsup
Vasta
#2
(18-06-2010, 02:34 PM)cornah Kirjutas: Niisiis.. avaldage arvamust! Thumbsup

Üldse ei vaata, vihkan jalkat... Smile
Vasta
#3
Kari mehi ajab väikest palli taga. Isegi mina jõuaks omale ise palli osta
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#4
Oma vabast ajase ei vaata. Ühtegi mängijat ega meeskonda ei tea. Lootusetu ühesõnaga.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#5
Vaatan, siis kui on aega ja tahtmist.
Osalesin ka ühes sõpradega tehtud ennustusvõistluses, kuid see rohkem nagu bingo mängimine.
Brasiilia poolt olen muidu, aga Argentiina ka meeldib Smile
Martin
Vasta
#6
Minu poolehoid ilmselt Argentiinale. Pole ka aega saanud, või õigemini aega võtnud, et mänge hoogsalt vaadata.

Aga kahtlemata on MM`i näol maailma suurima spordiüritusega, väheseid jätab külmaks.
Paremad palad on ikkagi play-off`id.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#7
Fritsude poolt olen, kuigi rsk täna said lutti....Icon_evil
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#8
(18-06-2010, 07:28 PM)Karl Kirjutas: Fritsude poolt olen, kuigi rsk täna said lutti....Icon_evil

Jep, seda mängu oli ikke kurb vaadata. Eriti Klose punane kaart. See kohtunik muudkui ladus, nagu oleks tal endal igav olnudIcon_evil
Aga noh - vähemalt ei olnud USA-Sloveenia kohtunik, kes ameeriklaste värava lugemata jättisDoubt

Aga vastuseks tekitatud teemale - siiani ei ole vaatamata jäänud ühtegi mängu (kasvõi lindistuste vahendusel ära nähtud) ning erilistema mängude jaoks kaminasaali 90" ekraan püsti säetud. Koos sõpradega mõnusam vaadata ning õlu libiseb ka nagu lihtsamalt.
Poolehoid kuulub esimeses järjekorras Inglismaale, seejärel kohe fritsud ning ka Argentiina sümpatiseerib.

Eriliseks jalkafänniks ennast ei pea, aga taolised turniirid ikka järjepanu ära vaadatudIcon_biggrin
320CDI - Väikevenna

Vasta
#9
[Pilt: 69829-English.jpg]

[Pilt: 72288-German.gif]

[Pilt: 47876-French.gif]

[Pilt: 87555-Italian.gif]

[Pilt: 84377-African.gif]

[Pilt: 53234-Argentina_vs_Portugal.gif]

[Pilt: 27388-Brazilian.gif]

[Pilt: 25823-Indian.gif]
Kurjajuur
Vasta
#10
Icon_biggrinThumbsup
Vasta
#11
Väga head mänguplaanidNodNodNod
Samas ise vaatan niipalju kui saan. Tööl jälgin ETV.ee-st.
Panustan Argentiinale.
Vasta
#12
Olen vaadanud õhtuseid mänge ETV-st ja pettuma ei ole pidanud. Ise loodan Sakslastele.
Vasta
#13
Icon_lol
320CDI - Väikevenna

Vasta
#14
Eriti jalgpalli fänniks ei pea end, kuid hoian pöialt InglismaaleWink
Vaatamisest niipalju, et vahest sõpradega koos vaatame jalgpalli ja võtame õlut kõrvale. Sõbrad on suured jalgpallifännid, nii et olen suht kursis seisudegaBig Grin
Vasta
#15
Lembitu Kuuse on äärmiselt pädev komentaator! Big Grin
Mitte, et ta koguaeg puusse paneks,kuid jalgpallis tal neid ikka juhtub,ja mind kohe segab kui Kuuse jälle puldis! Big Grin
Ja ega see suusatamise teema ka täpne pole tal, ikka kipub liialdama Big Grin .
Vasta
#16
Negrud saatsid jänkid eile õhtul koju, väga lahe mäng oli!

Kuuse käib mulle ka vahest tiba närvidele, kuid elab üle.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#17
Järjest paremaks läheb, Mercedese kodumaa sõitis nagu teerulliga Shrek änd Koo-st üle ja saatsid nad koju puhkama! ThumbsupEusa_danceThumbsup
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#18
Deutschland über alles... ThumbsupEusa_danceEusa_dance
320CDI - Väikevenna

Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Range Rover Sport al.2010 3.0 V6 180kW diisel / 5.0 375kW bensukas? nostromo 10 4,488 25-01-2020, 03:26 PM
Viimane postitus: nostromo
  Mercedese muuseumis , 08.2010 Rein 5 4,624 15-03-2011, 03:44 PM
Viimane postitus: Rein
  Hauka Laat 2010 7-8 august canyondrift 4 6,632 05-08-2010, 03:41 PM
Viimane postitus: erki232
  Mis te arvate Auto Lehe 20.01.2010.a W202 artiklist? kaspar 1 3,212 26-07-2010, 03:32 PM
Viimane postitus: erki232
  Tasuta jäärada Männikul - Alates pühapäevast 07.02.2010.a. Sulo 5 4,616 10-02-2010, 09:41 AM
Viimane postitus: Blaze
  Jalgpalli EM 2008 mar6us 65 24,111 30-06-2008, 11:35 AM
Viimane postitus: jansa
  Jalgpalli MM.... Karl 4 3,789 17-07-2006, 12:24 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne