Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arutelu: Klubi 2008 kalender
#1
Et võiks vähe mõelda ja arutada selle teema üle, kas üldse huvilisi oleks jne.
Ja mudugi siis saab varakult juba pilte teha, pärast kalendri tegemisel on suurem valik ja aastaajale saab vastava pildi kah siis.
Turbo
Vasta
#2
Mnjah, idee juba ammu mu mõtteteis olnud, aga teostus on üsna kallis. Loomulikult poleks hulu maksta ilusa mersukalendri eest 100 eeki, kuid see eeldab vähemalt 100-200 eksemplari tegemist ja summa siis ka ju 10-20 k eeki.

Endale teen fotoprinteriga ühe näidise klubi autodest, selle hind tuleb mingi 250 eeki kokku, aga hiljem samasuguseid saaks teha ka kuskil 150 eeki kmpl.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
mõte on hea
ja ma oleks ka tellija kui seda kalendrit saab kasutada ka kalendrina mitte ainult piltide vaatamiseks. Ja iluesemena seinal.
Vasta
#4
Vaatasin, et naaberklubil(bmw siis) on see asi tehtud ja kui ma nüüd ei eksi siis celica foorum kah sai millegi sellisega hakkama. Bmw klubi kalender tuli A3 formaadis ja tüki hind tuli miskid 165eeku, mis ei tundu eriti kallis. Tellijaid oli seal 80 ringis. Ise arvan meil tuleks umbes samase auku kalendrite kogus ja seega ka hind.

Edit:
MarekV Kirjutas:mõte on hea
ja ma oleks ka tellija kui seda kalendrit saab kasutada ka kalendrina mitte ainult piltide vaatamiseks. Ja iluesemena seinal.

No selline vast olekski see mõte, vähemalt ma näen seda oma vaimusilmas ette Rolleyes
Turbo
Vasta
#5
Siis tuleb enne tellijate arv kindlaks teha, saab hinna teada. Pildid peaks olema kindlasti tehtud proff-fotograafi poolt ja olema kvaliteetsed ja mitte-kodukootud. Kui saaks kvaliteetse ja korralikku kalendri, siis arvan, et kui sinna lubada soliidsel määral reklaami, leiaks ka sponsoreid selele. Ise oleksid nõus seda ideed kaaluma ja soivusel toetama.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#6
Olen ka kalendri suur toetaja ning sooviks seda osta,kui see meil valmis saabWink
Enda lumivalguke peaks kevadel minema keretöödesse ning uue värvi saama Smile
Siis oleks võimalik teda ka kalendrisse sokutada,kui võimalik Wink
Kuid kuidas piltidega lood on?
Kas panna mitu pilti(kuna nt W124-l on mitu versiooni temast) ühele kuule või siis ainult üks pilt?
1993 Ford Scorpio Stufenheck 2.0i Topas
Vasta
#7
Uku Kirjutas:Olen ka kalendri suur toetaja ning sooviks seda osta,kui see meil valmis saabWink
Enda lumivalguke peaks kevadel minema keretöödesse ning uue värvi saama Smile
Siis oleks võimalik teda ka kalendrisse sokutada,kui võimalik Wink
Kuid kuidas piltidega lood on?
Kas panna mitu pilti(kuna nt W124-l on mitu versiooni temast) ühele kuule või siis ainult üks pilt?


Piltidega peaks vaatama nii, et mis paremad/kunstilisemad on, need lähevad kalendrisse. Võib ju nii kah teha, et sedaan kupee ja universaal on ühel pildil. Mitu erinevat pilti ühel kuul läheks liiga kirjuks. Võib ka nii, et kupee ja sedaan on erikuudel... võimalusi on palju.
Turbo
Vasta
#8
Oleks ka kindel tellija kui hind ei ületa 200 krooni piire ning Rolzil on õigus, et selle jaoks võiks leida ka mõned sponsorid, sellised kes tegelevad Mercedes-Benz juppide ja remondiga ning muude klubi koostööpartneritega kes oleks nõus seda püha üritust toetama.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#9
Ning pildid võiks olla näiteks kuidagi sedamoodi, et näiteks 124 keretüübid ühe pildi peal, G ja M näiteks kusagil ilusal mägisel maastikul, siis võiks olla ka näiteks C, E, S ja muude mudelite ajalooline järjestus jne.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#10
Ega see kalender(poster ka) paha mõte pole.Kui kalender tuleks nägus oleksin mitme kalendri ostja.Sponsorid kes tegelevad MB juppidega...Trakk!Ja kui minu auto on kalendri kõlbulik siis palun väga(grupipildile äkki mahuks).Kui suurelt-mitmele lehele-mitu raha sponsori logo...
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#11
Kalendrit ma isiklikult eriti nagu ei kasuta, aga postri võtaks küll:p
Vasta
#12
tegelikult on vaja ainult ühte sponsorit - Silberautot -, kuid meie ei salli neid ja nemad ei taha meiega tegemist teha.

Kas keegi siin enne autofotograafiaga tegemist on teinud? Või on kellelgi mõni tuttav? BMW-klubis on... Meil on aga minuteada ikka ainult hobifotograafid.
...
Vasta
#13
Täiesti olemas proffifotograaf, hea sõbra näol, usun et hinnas on võimalus läbirääkimisi pidada.
Vasta
#14
No muidu mul kah üks tuttav on nn hobifotograaf... aga no see ei tähenda et ise ei võiks pilte teha. Kui profil tulevad kõik pildid nagu profil siis nn tavainimesel tuleb korraliku kaameraga ikka vähmalt mõned "nagu profi" pildid. Terve aasta on aega neid pilte teha kah.
Turbo
Vasta
#15
Üks kalendri piltide idee mida kaaluda võiks oleks see, et kasutada pildimaterjalina foorumi kasutajate ja klubi liikmete autosi, näiteks ühel kuul on E-klass W124,210,211 jne... , järgmisel S-klass nii palju kui neid eri kere variante kokku saab jne. ja lõpp valiku teeb klubi juhtkond, et mis kuul mis klass mitu autot pildile ja kelle autod. Aga muidu kalendri idee igati tervitatav ja üks tellijatest olen kindlasti, kui veel oma auto kalendrisse kah saab siis tellin rohkem kui üheConfusedmile:
MobileSPA
autopesula
TEL: 5110767
Vasta
#16
Ole ka huvitatud siis kalendrist või kahest.ja postri võtaks kaa kui seal on w126 kerega masinaid
Smile
280 SE w126 136 kw 81.a
Vasta
#17
No, klubi liikmete autodest tuleks see kalender igal juhul - ei peaks siis olema ka probleeme, et näe, miks minu auto seal on ja keegi pole küsinud, kas lubasin jne......

Piltide kvaliteedist - fotoaparaat, millega pilte tehakse, peaks olema ikkagi objektiiv ka ees. Seebikarbi pilte eriti kalendris näha ei tahaks.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#18
P.S Auto pildistamine ei ole niisama lumme k***a. Autot pildistada on oluliselt raskem näiteks, kui inimesest ilusat pilti teha. Vabalt võib juhtuda, et profi fotograaf, kes slu aeg inimesi pildistanud jääb autoga jänni. Autol on lihtsalt nii rämedalt palju peegeldiusi millega arvestama peab ja siis ei aita ka see, kui kaamera on mitme kümmne tonnine.

Been there done that.

BTW meil siin foorumis jõlgub üks kodanik, kellel auto pildid suht normaalselt välja kukuvad Smile
Vasta
#19
...jõlgub jahh
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#20
h2x0r Kirjutas:P.S Auto pildistamine ei ole niisama lumme k***a. Autot pildistada on oluliselt raskem näiteks, kui inimesest ilusat pilti teha. Vabalt võib juhtuda, et profi fotograaf, kes slu aeg inimesi pildistanud jääb autoga jänni. Autol on lihtsalt nii rämedalt palju peegeldiusi millega arvestama peab ja siis ei aita ka see, kui kaamera on mitme kümmne tonnine.

Been there done that.

BTW meil siin foorumis jõlgub üks kodanik, kellel auto pildid suht normaalselt välja kukuvad Smile
Väga õige märkus ! Auto pildistamine on keeruline teema .
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  2022 MB klubi kalender pdf. failina v piltidena? nostromo 4 557 29-01-2022, 08:26 PM
Viimane postitus: nostromo
  Autod Jaapanist ja arutelu HotPapa 42 18,272 08-08-2020, 01:08 PM
Viimane postitus: HotPapa
  Kas keegi klubi rallikat saaks see nädal vedada Sõjamäelt Tondile indrek 1 2,380 09-05-2018, 03:22 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi uued T särgid, vali sobivain kujundus indrek 23 11,849 09-05-2018, 09:41 AM
Viimane postitus: turista
  Auto jälgimise süsteemi pakkumine klubi liikmetele indrek 10 8,020 04-04-2018, 08:26 AM
Viimane postitus: indrek
  Ei leia klubi (foorumi) juhendeid! Laulumees 0 2,121 04-10-2013, 12:46 AM
Viimane postitus: Laulumees
  klubi kleebised kpokyc 14 7,855 18-12-2011, 07:16 PM
Viimane postitus: laf1247
  MB Klubi vajab võimsat el. mootorit indrek 13 11,879 19-06-2011, 06:37 PM
Viimane postitus: indrek
  Venekeelsesse MB-klubi foorumisse registreerimine imre16 1 2,493 18-10-2010, 10:07 PM
Viimane postitus: Lõoke
  Palju õnne MB klubi!!! HotPapa 12 8,617 14-07-2010, 09:53 PM
Viimane postitus: boysel



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne