Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Vito 108 CDI
#21
uuendame jälle natukene pilte välimuse edasi arengust... pole küll palju kuid midagi ikkagi.

kui hästi veab siis mingi aja pärast saab vast tiiva ja muud lisad ka ära värvida ja külge monteerida.

hetkel siis selline:

[Pilt: IMGP0404-2.jpg]

[Pilt: IMGP0406-1.jpg]

[Pilt: IMGP0408.jpg]

[Pilt: IMGP0409-2.jpg]

[Pilt: IMGP0411-1.jpg]

[Pilt: IMGP0413-1.jpg]

[Pilt: IMGP0414-1.jpg]



ja siis nüüd väike võrdlus sellest mis oli enne ja mis on nüüd.

Ostes oli ta siis selline:

[Pilt: adc32abb.jpg]

pluss mõelge siia natuke roostet peoga peale veel
Vasta
#22
tubli töö tehtud. Confusedmile:
Vasta
#23
saaks nüüd kusagilt kindalaega luugi(de)ga ning taga ustele alumiste hingede katted ka oleks juba väga 5 väljanägemine

teh. pool on õnneks korralik, kuid mulle ei meeldi piduri kettad mis kavatsen lähijala välja vahetada, väike madaldus tuleb ka bussile veel, ning mõned lisandid veel on plaanis kuid no eks näha ole mis tulevik toob.

Ma pole eriti ühtegi autot pikalt pidanud seega ei julge päris kindlalt veel tulevikku planeerida kuna nu juba praegu on see buss müügis. eks kui tiib, kulmud, taga tulede katted ning koopa laiendid külge saavad eks siis ole täpsemalt näha kui palju see masin mulle sümpatiseerima hakkab, et kauaks see buss jääb.

kui aus olla siis vaikselt tiksub juba bussi omaniku aeg rekordi poole kuna seemul juba pea pool aastat käes olnud mida ei saa enamus mul olnud autode kohta öelda.:cool_rsvd:

samas olen juba mitu aastat mõelnud, et mõne auto värvin kollaseks :lol: aga selle bussiga sai siis lõpuks see asi ära tehtud.

kuid ikkagi üks asi ei anna mu südamele rahu, et kuidas saab olla pea tonn kaalult raskem ja 60Kw välja puhuv buss olla kõvasti erksam kui 80Kw suzuka Grand Vitara??? mõlemad dislad
Vasta
#24
ehk seda see silwi tuuning seal tähendaski Wink
Vasta
#25
Päris kena tuli välja!!! Jaa jaaa Smile Mind millegi pärast häirivad need kollased suunatuled, aga eks see minu probleem!!! Muide mis tiivast sa räägid, kus saad, või on olemas, kust said? Big Grin tahaks kh!!!!

Autode vahetusest niipalju, et mul on olnd kokku 4 autot, ma olen neid vahetanud alla poole aastaste vahedega ja nüüd on mul olnud Vito buss,......kohe peaks aasta saama täis!!! Et ehk sullgi püsib see buss vähe kauem!!!!
Vasta
#26
tiib Gup-tuning.ee 'st ja kollased suunad saab ka lähipäevil vahetatud valgete vastu ja külgedele suitsu suunad...

niikaua siis mainiks niipalju, et just kohe praegu lähen ja vahetan esituledel klaasid ära, et neid täkse seal ka sees poleks, ning hakkan siis pidurite remondiga otsast peale(mitte, et seal midagi suurt viga oleks, lihtsalt uued kettad, klotsid ja trossid külge.

ja buss jääb jah mingi aastaks vähemalt kindlalt ei oska öelda kuna plaan teine masin juurde sebida ja seda mitte Mercedes-Benz näol.

ning nu diisli hind on juba nii kallis(hoian tõesti diislil 2 kätt ümber kaela), et pensuröövliga tuleb tõesti odavam ja mugavam liigelda, kuigi eks foorialt nii mõnelegi rullnokale bussiga silmad ette tehtud:evil:
Vasta
#27
Ma olen nüüd oma silmaga su bussi ära näind. Täna tulin oma punase kutsikaga sulle külitse raudteeülesõidu juures vastu, kui vb panid tähele.
Värv sobib päris hästi.

2.8B + turbo Vito oleks päris muhe aparaat, esiveolisega küll mõttetu rehvi põletada, aga mugav oleks sõita küll. :hump:
Vasta
#28
see pole esimene kord kui sa mind näinud selle bussiga muideks... ja ma arvasin, et see oled sina, kuna nii imelikult jäid silmitsema

ja ega oleks vihane pill küll jah sellise kompotiga kapotiall nagu ettepaneku tegid kuid no mis see tagaveoliseks ümber ehitadagi ole ju

kuid buss jääb mootori osas ikka samaks masuudipressiks, plaanin hakata raha koguma ja penaõgardi veel juurde ostaConfusedmash: keegi ju järekaga ei müü tänapäeval nu ega ma ise ka ei müüks, ühe korra olen juba petta saanud kuid samas ise olen 1'e auto ostnud järekaga ja suht võõra tondi käest ja ega ei saanud too vend mu pihta küll midagi paha sõna öelda.!!

aga see selleks nüüd sai töna jälle käsi külge pandud ja esitule klaas ära vahetatud:cool_rsvd: muidugi algul oli neid 2 aga kui teise klaasi autost välja võtsin ja avastasin, et karp on sealtpoolt lahti kumb pool allapoole jäi siis oli juba hilja:bash: ühesõnaga tutikas tuleklaas kildudeks petoonpõrandale see selleks silberis oli tollepoole klaas kohapeal olemas ja nu 600 pole ju palju klaasi eest või mis arvate??

Ees oli siis selline räbal:

[Pilt: IMGP0414.jpg]

mis sai asendatud selise ilusa siledusega

[Pilt: IMGP0415.jpg]

ja vahe teise poolega on siis selline:

[Pilt: IMGP0416.jpg]

aga kuna vaatasin, et väljas veel valgust on ja soe ilus ilm siis õllepudel kõrvale ja läks lammutamiseks pidurite kallal juba:

[Pilt: IMGP0420.jpg]

[Pilt: IMGP0421.jpg]

väike bling bling

[Pilt: IMGP0422.jpg]

sama asi ka teisel pool siis ja homne töö on veel ees:

[Pilt: IMGP0425.jpg]
Vasta
#29
nunii Mercedes-Benz remont läheb kalliks kuid seda mitte juppide ega töörahade näol vaid kui ma tagumised kettad ja klotsid ja asjad sain vahetatud olin juba piisavalt segi, et pidin lausa abi kutsuma, et auto garaažist hoovipeale tagasi saada, sest onud sinivalge autoga valvasid mu teeotsas UZI kuhu ma nendega pahandama läksin, et kurjamid blokeerivad mu hoovi sissesõidu teed:confusedangry:. peale seda pakkisid mehed asjad kokku ja läksid naabri teeotsa kust said samasugust peapesu :evil: kust edasi liikusid mu garaaži ette. Viimane aga üldkasutatav tee seega ei saanud enam nendega pahandada:bash:
Vasta
#30
nüüd siis buss uuesti müüki...

kahjuks pole Mercedes-Benz inimene ja soovin oma eelistatud auto tagasi(honda siis selleks)
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  S 400 CDI Lang, 2001, W220 - Sm. Västrik Sm. Västrik 32 4,198 24-04-2024, 11:59 AM
Viimane postitus: Sman
  W203 C 220 CDI (203.706)sports coupe aka põdra junn - JaaJaa JaaJaa 20 2,976 08-07-2023, 05:32 PM
Viimane postitus: JaaJaa
  MB Vito 2007a 2,2 130kw imre 25 2,979 24-06-2023, 11:18 AM
Viimane postitus: imre
  Mercedes-Benz E270 CDI, 2001, s210 - kodutu kodutu 6 997 27-03-2023, 11:32 AM
Viimane postitus: kodutu
  Mercedes-Benz, Vito, 2017, W447 - BoxBox.com BoxBox.com 17 2,123 20-01-2023, 03:47 PM
Viimane postitus: Alr77
  MB E280 CDI 2006 S211 Tuska12 0 2,710 25-04-2020, 12:56 AM
Viimane postitus: Tuska12
  Mercedes-Benz Vito, W638 110 CDI. martk martk 10 7,667 13-01-2020, 11:05 PM
Viimane postitus: martk
  Mercedes-Benz C220 CDI, 2005, w203 - m2giorav m2giorav 32 35,426 15-05-2019, 09:32 PM
Viimane postitus: m2giorav
  MB E280T CDI, 2005 W211 rivo rivo211 9 5,597 29-01-2019, 08:23 PM
Viimane postitus: Black66
  Mercedes-Benz C220 CDI, 2004, W203 - Kirill.D Kirill.D 64 65,500 31-12-2017, 04:33 PM
Viimane postitus: Kirill.D



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne