Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB Vito 108 CDI
#1
Terv.

Lisan siia siis oma hädapätaka ka ülesse.
Masinaks siis MB Vito 108 CDI(SILWI)

ei tea mis se SILWI tähendab kuid see on passis kirjas

juttu siis niipalju, et mina olen selle masina teine omanik, tean kindlalt kuna eelmine omanik ostis selle eestist aastal 2000 aasta keskpaigas kui see masin esimest korda eesti pinnale veeres.

Lisadeks on hetkel siis el peeglid mis ei tööta ja esi tulede regulleerimine.... muid tähelepanuväärseid lisasid hetkel polegi, Rõhutame HETKEL, kuna on plaan istutada sellesse bussi võimalikult palju Vito lisasid.

muidugi lähiaja plaanid on siis värv vahetada, ning stereo süsteem ümber eihitada ja seal vahel veel salongi osa natukene ümber ehitada.

hetkel buss veel valge pruunide täpkestega:lol: tulevikus hakkab see sinakasrohelisena ringi vudama.
eks kõik muudatused kajastuvad siin ka siis kui neid tulema hakkabUZI
Vasta
#2
SILWI on Eestis asuv ametlik mersude ümberehitaja, ju sellel bussil midagi muudetud.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
nu kuut on klaasplastiga kaetud ja tagumiste istmete taga on vahesein mida teistel 6 kohalistel pole märganud...

ma loodan, et see rooste ei kuulu ümberehituse alla ja ma võin selle eemaldada Big Grin

:lol:
Vasta
#4
aga ehk oskab keegi öelda mis mõõdus kõlarid vitol armatuuris on ja kuidas ma need kätte saaks??? tahaks praegused varesele vastu p****t visata ja uute ja võimsamatega asendada

kuna kõik kõlarid hakkavad läbi võimude toimetama siis oleks vaja kõik ära vahetada...
Vasta
#5
ok paneme silmailu siis juurde väheke... saate vaadata ka mäuke mu pisike välja näeb

[Pilt: IMGP0399.jpg]

[Pilt: IMGP0403.jpg]

[Pilt: IMGP0402.jpg]

[Pilt: IMGP0405.jpg]

[Pilt: IMGP0407.jpg]

[Pilt: IMGP0412.jpg]

[Pilt: IMGP0411.jpg]

[Pilt: IMGP0404.jpg]

[Pilt: IMGP0398.jpg]
Vasta
#6
Kuna täna oli igav ja lörtsi sadas ning saaremaale sõita ka ei viitsinud siis võtsin kätte ja hakkasin kõlareid sisse installima.

Kõlariteks peoneegrid kahjuks seerjat ei mäleta igatahes suured mölakad... Cool


[Pilt: IMGP0393.jpg]

[Pilt: IMGP03912.jpg]

[Pilt: IMGP03882.jpg]

[Pilt: IMGP03902.jpg]

[Pilt: IMGP03872.jpg]

[Pilt: IMGP0394.jpg]

[Pilt: IMGP0396.jpg]

:tongue:

nüüd jäänud veel kumkasse kastid ehitada... ning need 5 kõlarit veel juurde sebida, et saaks ülejäänud kõlarid ka vahetatud ja ehitatud.
ning taha tuleb istmete taha seina sisse veel sub ka, ning ülejäänud 4 kõlarit tulevad siis 2x armatuuri ning 2x esi ustesse.

kumkasse tuleb siis kastide sein kuhu sisse tuleb nendele praegustele peoneeridele kastid, subbika kast, võimud ka kasti sisse kuid katteks pleks klaas

võime tuleb 2 tükki mis hakkavad siis kõlareid juhtima, vahele veel dünamo, ning kunagi tuleb veel TV/DVD seaded juurde...

kõigepealt muidugi oleks suveks rattaid alla vaja saada, et suvel parem cruiisida oleks. ning nipet näpet asju veel, et oleks omal üldse bussiga sõitmine mugavam.
Vasta
#7
sai täna igavusest kätte võetud ja natukene bussi esiosa kallal nokitsetud... mu arust sai ilusam küll või mis te arvate??

ENNE:

[Pilt: IMGP0402.jpg]

PÄRAST:

[Pilt: IMGP03873.jpg]

:hump:

ülejäänud kere saab heal juhul juuni kuus alles uue värvikihi
Vasta
#8
niisiis peale lõputut peade murdmist värvi teemal saime lõpuks peresiseselt kompromissile, et ma värvin oma bussi tibukollaseks :hump: nüüd kui aega hakkab rohkem üle jääma saab keretöid jätkata.
Vasta
#9
nu ma juba muidugi pool kuud vast juba ringi vuranud laigulise bussiga mida nüüd vaikselt ühtlustama hakkan... sai mingid osad mis tuleb nigunii eemaldada enne kui tegemiseks läheb juba ära töödeldud, pahteldatud ja krunditud

mõni illustreeriv pildike ka

kapott:
[Pilt: Pilt064.jpg]

[Pilt: Pilt065.jpg]
mingid liistukesed ka

[Pilt: Pilt071.jpg]

[Pilt: Pilt066.jpg]

ja no iluliistud ka mustaks
[Pilt: Pilt075.jpg]
Vasta
#10
Väga hea meel on näha et keegi viitsib keretöid teha....ise..! Ma olen kh vitot juba 2 korda ülekruntinud ja keretöid teinud....aga rsk tuleb see rooste nädala jooksul jälle välja! Ju ma tegin sitasti!
Kas sa panid peale rooste välja lihvimist, buvanoli peale või? Pildilt nagu tundub!
Kui on tahtmist siis mul on need iluliistud külgedele üle, välja arvatud see kõige lühem tükk!!! See sai kellegile juba! Ma ise matsin selle liistusoone kinni! Näed ju ise palju sinna roostet tekib :biggrin:

Aga jõudu sulle! Tibukollane:biggrin: vääägga huvitav valik! :tongue:Üks tibukollane ....uue kerega Vito sõidab Viljandi vahel........mingi pagaritooteid veab :biggrin:
ootan põnevusega uusi pilte!!! Ma ise jään vist natuke tagasi hoidlikumaks! tume beež , või midagi sinna kanti! Võib olla must!
Vasta
#11
buvanoliga tekib see jama, et see kaotab oma mõtte peale 60 minutit juba... ja võibki uuesti hakata rooste välja tungima.

ise kasutan mingi vee paasil rooste surma(tööstuslikku) ja seda kannan nii jõudumööda pea iga päev üle... kuna mul see keretööde osa venib veel kõvasti ajanappuse tõttu(niigi näpistan uneaega juba).

kuid loodan selle nädala lõpuks üleni krundi alla saada.
mul neid töid segavad veel 100 faktorit, millest osad nimelt see, et on ka ruumipuudus ning see, et ei tea mis ja kuidas küljest ära käib, et saaksin kaetud plekkidele ka ligi(stangede alla, esisuunatulede alla jne)
ja iluliistud on mul kõik olemas.
Vasta
#12
Äkki oskad selle tööstusliku roostesurma nime öelda!!!!
Kui abi vajad, siis võid küsida!!! Ma olen oma Vitot mitu korda jupeks võtnud!!!!
Vasta
#13
oi kurja... käisin küll just garaaži alla aga läks meelest vaadata selle roostesurma nime, sry. homme õhtuks ütlen.

Muidu buss mul juba seibideks ja enamasti valutult, mõni asi läks katki aga need olid ka sellised millel olid poldid/kruvid sisse mädanenud

nimelt mul taga 2 ust ja need uste hingede katted on mis nüüd kahjuks kasutuskõlbmatud, ja salongist kõrvalistuja uke alumine see pakuosa mis plastikust seal ühe kruvi koht tuli läbi.

oskab keegi öelda mis oleks nende taga luukide hingekattete originaalosa kood või oskab juhatada kust mujalt neid saada oleks kui silberist?
Vasta
#14
niih... natuke maitset milline tibukollane minu buss lähi tulevikus olema hakkab siis

[Pilt: IMGP04072-Copy.jpg]

[Pilt: IMGP04062-Copy.jpg]

[Pilt: IMGP04042.jpg]

[Pilt: IMGP04142-Copy.jpg]

[Pilt: IMGP04102-Copy.jpg]
Vasta
#15
Buss sai nüüd uue ilme... peaaegu, katus ja stanged vaja veel värvida aga kurja värv sai otsaSad

bussil ikka seda pleki pinakest jagub. Smile ja kuna see kollane värv ei kata ka korralikult siis läks seda sinna peale meeletult palju juba. aga nu loodame, et ongi tugevam kivitäkside ja selliste asjade vastuSmile

homme lisan pildid ka siis kui ilus ta nüüd välja näeb
Vasta
#16
Njaa, kollane värv....mul hetkel kollastest autodest siiber, kahjuks.
Meie offroad masin kollane, mis viimasel võistlusel saba andis ja üks projekti ford sama värvi, mida ma pean kokku laduma.

Muidu edu sulle, värv on vägagi silmatorkav. Kui treilal vedasin kollaseid, siis rahvas ikka vaatas.

kollane capri
kollane ford
kollane Patrol
Vasta
#17
Sild12 Kirjutas:Äkki oskad selle tööstusliku roostesurma nime öelda!!!!
Kui abi vajad, siis võid küsida!!! Ma olen oma Vitot mitu korda jupeks võtnud!!!!

SRY ma nii ametis old bussi tegemisega ja pole meelde tulnud, et vastata su küsimusele...

SRC ääp või oli CRC...

ühesõnaga plastik pudelis (u. 0,25L) ja rohelise sildiga mille peale on kirjutatud industrial rust removal ja üleval sildi ääres punasel taustal siis see SRC või CRC logo
Vasta
#18
[Pilt: IMGP0397.jpg]

[Pilt: IMGP0399-1.jpg]

[Pilt: IMGP0392-1.jpg]

[Pilt: IMGP0390-1.jpg]

[Pilt: IMGP0389-1.jpg]

piltide peal on tumedam kui tegelikkuses.

värvida on veel katus ja stanged. Milledel ma veel ei tea mis värvi tuleb - ning no värvi tuli ka nigunii puudu, siis nüüd pea maurdmist, et kas värvida katusele bussi reg. number või mitte:question:
Vasta
#19
oskab keegi mind aidata nüüd asjaga, et kuidas ma käigukangi nupu maha saan??? tahaks naha kravase riide vastu välja vahetada... ning nupp ka välja vahetada.
Vasta
#20
juba sain kätte... väike seibike maha keerata ja ülejänud on lolli jõu tööBig Grin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  S 400 CDI Lang, 2001, W220 - Sm. Västrik Sm. Västrik 32 4,197 24-04-2024, 11:59 AM
Viimane postitus: Sman
  W203 C 220 CDI (203.706)sports coupe aka põdra junn - JaaJaa JaaJaa 20 2,975 08-07-2023, 05:32 PM
Viimane postitus: JaaJaa
  MB Vito 2007a 2,2 130kw imre 25 2,978 24-06-2023, 11:18 AM
Viimane postitus: imre
  Mercedes-Benz E270 CDI, 2001, s210 - kodutu kodutu 6 997 27-03-2023, 11:32 AM
Viimane postitus: kodutu
  Mercedes-Benz, Vito, 2017, W447 - BoxBox.com BoxBox.com 17 2,121 20-01-2023, 03:47 PM
Viimane postitus: Alr77
  MB E280 CDI 2006 S211 Tuska12 0 2,709 25-04-2020, 12:56 AM
Viimane postitus: Tuska12
  Mercedes-Benz Vito, W638 110 CDI. martk martk 10 7,667 13-01-2020, 11:05 PM
Viimane postitus: martk
  Mercedes-Benz C220 CDI, 2005, w203 - m2giorav m2giorav 32 35,420 15-05-2019, 09:32 PM
Viimane postitus: m2giorav
  MB E280T CDI, 2005 W211 rivo rivo211 9 5,597 29-01-2019, 08:23 PM
Viimane postitus: Black66
  Mercedes-Benz C220 CDI, 2004, W203 - Kirill.D Kirill.D 64 65,494 31-12-2017, 04:33 PM
Viimane postitus: Kirill.D



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne