Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Visake pilk peale ....
#21
bolek Kirjutas:
mar6us Kirjutas:käisin just vaatamas.
ÄMBER missugune. Esiteks oli kohe näha, et tüüp ei hoolitse oma masina eest. Auto oli üleni kaetud mingi tolmuga. Roostet ma hämaras väga ei näinud. Parempoolne küljepeegel oli puudu. Parempoolne iluliist oli ka kuskile kaotatud. Istudes autosse oli kohe aru saada, et auto on kõvasti taksotanud, kell näitas pea 500 000km(1986) ja uksetihendid olid kõvasti kulunud. Uksed ei äinud korralikult kinni, pidi põrutama nagu tankis. Tahtsin juhi istet liigutada tahapoole kuid ei saanud :S katki on.
Avades kapoti ja pikema uurimise peale tulin selgusele, et mootor on küll hästi säilinud. Järgmiselt sulgesin kapoti kuid sedagi pidi suruma jõuga Sad
Lasin tal avada ka pagasiruumi. Pagasiruumi luugil puudus vedru, mis seda üleval kinni hoiaks.
Ja peale selle oli veel palju vigu ...

Kurb on vaadata, kuidas sellised mersud lihtsalt unarusse jäetakse ja hiljem kas kuusakoskis lõpetavad või kuskil vanaema aiamaale mädaneva jäävad Sad

LOL :lol: Joo rohkem piima ja söö putru, kõik istmed töötavad, mina ise panin neid sisse. Sa oled pime ju, vasakpoolne peegel puudub, ja vasakpoolne väike alumine tiiva liist puudub. Kui pagasiirumil puudub vedru siis auto on ÄMBER, loogika ?  Teist 300D sellise nahksisuga müügil rohkem pole. Mootor on just heas korras ja vaikne, kõik teised mis nägin töötasid nagu talu traktor.
Mootori kohapealt ma ei vaidel, aga tahad öelda, et peale sind on seda autot hästi hoitud? Eksid!

Muide, pudru ja sellise jutuga võiksid siiski etevaatlik olla Smile
Vasta
#22
Krt sööks heameelega kausi mulgiputru (võisilmaga) ja kahmaks kruusiga head eesti talupiima kõrvale... ajate siin tööinimesel hommikul kõhtu tühjaks>:
Vasta
#23
Mony Kirjutas:Krt sööks heameelega kausi mulgiputru (võisilmaga) ja kahmaks kruusiga head eesti talupiima kõrvale... ajate siin tööinimesel hommikul kõhtu tühjaks>:

Smile
Vasta
#24
bolek Kirjutas:
mar6us Kirjutas:käisin just vaatamas.
ÄMBER missugune. Esiteks oli kohe näha, et tüüp ei hoolitse oma masina eest. Auto oli üleni kaetud mingi tolmuga. Roostet ma hämaras väga ei näinud. Parempoolne küljepeegel oli puudu. Parempoolne iluliist oli ka kuskile kaotatud. Istudes autosse oli kohe aru saada, et auto on kõvasti taksotanud, kell näitas pea 500 000km(1986) ja uksetihendid olid kõvasti kulunud. Uksed ei äinud korralikult kinni, pidi põrutama nagu tankis. Tahtsin juhi istet liigutada tahapoole kuid ei saanud :S katki on.
Avades kapoti ja pikema uurimise peale tulin selgusele, et mootor on küll hästi säilinud. Järgmiselt sulgesin kapoti kuid sedagi pidi suruma jõuga Sad
Lasin tal avada ka pagasiruumi. Pagasiruumi luugil puudus vedru, mis seda üleval kinni hoiaks.
Ja peale selle oli veel palju vigu ...

Kurb on vaadata, kuidas sellised mersud lihtsalt unarusse jäetakse ja hiljem kas kuusakoskis lõpetavad või kuskil vanaema aiamaale mädaneva jäävad Sad

LOL :lol: Joo rohkem piima ja söö putru, kõik istmed töötavad, mina ise panin neid sisse. Sa oled pime ju, vasakpoolne peegel puudub, ja vasakpoolne väike alumine tiiva liist puudub. Kui pagasiirumil puudub vedru siis auto on ÄMBER, loogika ?  Teist 300D sellise nahksisuga müügil rohkem pole. Mootor on just heas korras ja vaikne, kõik teised mis nägin töötasid nagu talu traktor.

sellist autot ostes on sellises korras nahksisu olemasolu või mitte olemasolu ikka suht savi mu meelest.
ostes 124 300dA tuleb valida korralik. Pole mõtet osta tilulilu pärast kui mootor kohvi näiteks jne. korralik kestab lapselapsele kui ilusasti hooldada. lihtsal minu arvamus
jutt ei käi teemaalusest autost, kuna seda olen ainult pildilt näinud.
üks kõigi ja kõik Mercedes-Benz eest
Vasta
#25
ralak Kirjutas:No vaevalt hinnaklassis 30-40 tuhat nüüd miskit eriti värket enam trehvabki... juhul kui siis saad igivana aastaarvu ja lisadevaba isendi, nagu enamasti diisel 4-jad ikka on. Aeg-ajalt võib kohata Saksa vanapapide 86 aasta pille müügis, millel hea kui el.luuk peal on.

ja tavaliselt ikka sellised huvitavad lisadekombinatsioonid, et hoia peast kinni. näiteks täiesti plank 124 300dA, millel kruiis peal. no aru ma ei saa. samas kondiga masinaid liigub enamvähem, kuid neil üldjuhul kruiisi pole.
üks kõigi ja kõik Mercedes-Benz eest
Vasta
#26
mar6us Kirjutas:käisin just vaatamas.
ÄMBER missugune. Esiteks oli kohe näha, et tüüp ei hoolitse oma masina eest. Auto oli üleni kaetud mingi tolmuga. Roostet ma hämaras väga ei näinud. Parempoolne küljepeegel oli puudu. Parempoolne iluliist oli ka kuskile kaotatud. Istudes autosse oli kohe aru saada, et auto on kõvasti taksotanud, kell näitas pea 500 000km(1986) ja uksetihendid olid kõvasti kulunud. Uksed ei äinud korralikult kinni, pidi põrutama nagu tankis. Tahtsin juhi istet liigutada tahapoole kuid ei saanud :S katki on.
Avades kapoti ja pikema uurimise peale tulin selgusele, et mootor on küll hästi säilinud. Järgmiselt sulgesin kapoti kuid sedagi pidi suruma jõuga Sad
Lasin tal avada ka pagasiruumi. Pagasiruumi luugil puudus vedru, mis seda üleval kinni hoiaks.
Ja peale selle oli veel palju vigu ...

Kurb on vaadata, kuidas sellised mersud lihtsalt unarusse jäetakse ja hiljem kas kuusakoskis lõpetavad või kuskil vanaema aiamaale mädaneva jäävad Sad

Su jutu järgi küll midagi halba ei ole sel autol viga.
*tolm autol - garaazis seistes paratamult ju tolmab auto ära
*küljepeegel puudu - mingi idu rotti pannud või keegi küljest ära sõitnud vms. väga lihtne parandada seda viga.
*üks iluliist puudu - väga lihtne parandada
* spidol 500tuh ja kohe taksotanud - selle aastakäigu autol on 500 tuh täitsa normaalne.
* uksetihendid kulunud - aastaarvu ikka vaatasid? ja mis aasta praegu on?
*uksi pidi kõvasti kinni põrutama - suured esiuksed, täitsa normaalne, et käib veidi kõvema laksuga kui miski honda või mazda.
*juhi istet ei saanud liigutada ette/taha - ei pruugi olla katki. võib olla lihtsalt kinni jäänud. mul täpselt samamoodi praegu. süüdi on niiskus, mis meie kliimas autosse ronib ja närima hakkab. ära puhastada ja õlitada ning asi korras. ühesõnaga väike viga.
*kapott käib raskelt kinni - kui kinni jääb ja tiivavahed ning tuledevahed samad, siis mis vahet seal on.
* pagassiluugi vedru mitte olemasolu on nii väike viga, et selle mainimine lausa imelik.

ära pahanda, ei taha halvasti midagi öelda, lihtsalt veidi naljakas tundub see jutt sul siin a la teemal, et auto tolmuga ja ust pidi kõvemini kinni lööma - HULL PANN kohe.
Kui autol kere korras, mootor töötab kenasti, kast vahetab pehmelt, sillad ei kolise siis võiks mu meelest ostuhuvi korral pikemalt uurima hakata masinat. puhas auto muidugi ahvatlevam, kuid autot lihtsam pesta kui kasti remonti tegema hakata.

edu
üks kõigi ja kõik Mercedes-Benz eest
Vasta
#27
võsakunn Kirjutas:
mar6us Kirjutas:käisin just vaatamas.
ÄMBER missugune. Esiteks oli kohe näha, et tüüp ei hoolitse oma masina eest. Auto oli üleni kaetud mingi tolmuga. Roostet ma hämaras väga ei näinud. Parempoolne küljepeegel oli puudu. Parempoolne iluliist oli ka kuskile kaotatud. Istudes autosse oli kohe aru saada, et auto on kõvasti taksotanud, kell näitas pea 500 000km(1986) ja uksetihendid olid kõvasti kulunud. Uksed ei äinud korralikult kinni, pidi põrutama nagu tankis. Tahtsin juhi istet liigutada tahapoole kuid ei saanud :S katki on.
Avades kapoti ja pikema uurimise peale tulin selgusele, et mootor on küll hästi säilinud. Järgmiselt sulgesin kapoti kuid sedagi pidi suruma jõuga Sad
Lasin tal avada ka pagasiruumi. Pagasiruumi luugil puudus vedru, mis seda üleval kinni hoiaks.
Ja peale selle oli veel palju vigu ...

Kurb on vaadata, kuidas sellised mersud lihtsalt unarusse jäetakse ja hiljem kas kuusakoskis lõpetavad või kuskil vanaema aiamaale mädaneva jäävad Sad

Su jutu järgi küll midagi halba ei ole sel autol viga.
*tolm autol - garaazis seistes paratamult ju tolmab auto ära
*küljepeegel puudu - mingi idu rotti pannud või keegi küljest ära sõitnud vms. väga lihtne parandada seda viga.
*üks iluliist puudu - väga lihtne parandada
* spidol 500tuh ja kohe taksotanud - selle aastakäigu autol on 500 tuh täitsa normaalne.
* uksetihendid kulunud - aastaarvu ikka vaatasid? ja mis aasta praegu on?
*uksi pidi kõvasti kinni põrutama - suured esiuksed, täitsa normaalne, et käib veidi kõvema laksuga kui miski honda või mazda.
*juhi istet ei saanud liigutada ette/taha - ei pruugi olla katki. võib olla lihtsalt kinni jäänud. mul täpselt samamoodi praegu. süüdi on niiskus, mis meie kliimas autosse ronib ja närima hakkab. ära puhastada ja õlitada ning asi korras. ühesõnaga väike viga.
*kapott käib raskelt kinni - kui kinni jääb ja tiivavahed ning tuledevahed samad, siis mis vahet seal on.
* pagassiluugi vedru mitte olemasolu on nii väike viga, et selle mainimine lausa imelik.

ära pahanda, ei taha halvasti midagi öelda, lihtsalt veidi naljakas tundub see jutt sul siin a la teemal, et auto tolmuga ja ust pidi kõvemini kinni lööma - HULL PANN kohe.
Kui autol kere korras, mootor töötab kenasti, kast vahetab pehmelt, sillad ei kolise siis võiks mu meelest ostuhuvi korral pikemalt uurima hakata masinat. puhas auto muidugi ahvatlevam, kuid autot lihtsam pesta kui kasti remonti tegema hakata.

edu

Täiesti aru saadav jutt, aga lihtsalt ma arvan, et kui sa ise oleksid seda autot näinud, ei jääks sul hea mulje sellest Smile
Täiesti reaalne, et ma ei väljandanud ennast piisavalt täpselt, et see pilt teieni tuua Smile
Vasta
#28
See kes ikka oma autost hoolib ei saa omale lubada selliste "pisiasjade"
mitteparandamist.Mulle jääb küll mulje,et läbi foorumi ja ka teiste kanalite
proovitakse lihtsalt mingit p***a pähe määrida.Need on kõik nähtavad vead.
Palju vigasid võib hoolimatu peremehe auto juures veel olla.Mis see remont kokku võiks maksta.Ülbitsemises foorumis ja reaalsest aastaarvu ja turuhinna suhtest ma üldse ei räägi.
Vasta
#29
nordrainbow Kirjutas:See kes ikka oma autost hoolib ei saa omale lubada selliste "pisiasjade"
mitteparandamist.Mulle jääb küll mulje,et läbi foorumi ja ka teiste kanalite
proovitakse lihtsalt mingit p***a pähe määrida.Need on kõik nähtavad vead.
Palju vigasid võib hoolimatu peremehe  auto juures veel olla.Mis see remont kokku võiks maksta.Ülbitsemises foorumis  ja reaalsest aastaarvu ja  turuhinna suhtest  ma üldse ei räägi.

öige, nagu saarlased ütlevad Smile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  väike probleem peale rehvide vahetust linnumaetonu 1 567 29-04-2022, 09:40 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Mootori keti probleem peale hooldust mbw204 5 4,477 17-10-2016, 06:27 PM
Viimane postitus: mbw204
  spidomeetri näit peale diffri vahetust Timpsmaster 3 2,588 29-08-2008, 10:27 AM
Viimane postitus: Laur
  Olen eriti raevunud kriipijate peale Matinator101 13 6,745 26-07-2006, 01:31 PM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne