Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Visake pilk peale ....
#1
Sai jälle kolatud auto24-s ja leidsin sellise isendi:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

Keegi võiks komenteerida...
Vasta
#2
Sisu kindlasti vahetatud, vändaga aknad, manuaal kast ja sellised istmed :lol: :lol: :lol:
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
Sisu nagu mingi vihasema 4-ja oma, nt-x E 500 Sportline, kuigi pole voolu pealt...
Kahekohaline tagaiste tavasedaanil on jura, varem või hiljem istub keegi selle puitpaneeli ribadeks.
Räägi, miks Sa nii väga neegrimersut tahad osta ehk manuaalkastiga??
Küllalt kaua juba üks tip-top autumaadikas siin foorumiski müüa Rolleyes
setud sõitsid seciga
Vasta
#4
kui pakutakse head MB-d automaadiga miks ka mitte.
Vasta
#5
krt, ei näe ma kyll ustel aknaväntu-aknad ei käigi...
Vasta
#6
Miks ei ole antud mersul aastaarvu müügikuulutusel?Äkki ma ise ei leidnud???? Aga , minu andmebaasi põhjal on ta valminud 1986.a. praeguseks omanikuks keegi Vitali .Tõsisem avarii 1998.a. oli ise põhjustaja ja kannatanule maksti 46 tuhhi. Teine avarii 2002.a. oli ise kannatanu , kahju ca 4630 .- eeku. Ja vaadates neid sisupilte - nahkistmeid -on nad ikka väga väsinud ja puruks juba pildil. Soovitan kindlasti põhjalikult auto üle vaadata.
Vasta
#7
käisin just vaatamas.
ÄMBER missugune. Esiteks oli kohe näha, et tüüp ei hoolitse oma masina eest. Auto oli üleni kaetud mingi tolmuga. Roostet ma hämaras väga ei näinud. Parempoolne küljepeegel oli puudu. Parempoolne iluliist oli ka kuskile kaotatud. Istudes autosse oli kohe aru saada, et auto on kõvasti taksotanud, kell näitas pea 500 000km(1986) ja uksetihendid olid kõvasti kulunud. Uksed ei äinud korralikult kinni, pidi põrutama nagu tankis. Tahtsin juhi istet liigutada tahapoole kuid ei saanud :S katki on.
Avades kapoti ja pikema uurimise peale tulin selgusele, et mootor on küll hästi säilinud. Järgmiselt sulgesin kapoti kuid sedagi pidi suruma jõuga Sad
Lasin tal avada ka pagasiruumi. Pagasiruumi luugil puudus vedru, mis seda üleval kinni hoiaks.
Ja peale selle oli veel palju vigu ...

Kurb on vaadata, kuidas sellised mersud lihtsalt unarusse jäetakse ja hiljem kas kuusakoskis lõpetavad või kuskil vanaema aiamaale mädaneva jäävad Sad
Vasta
#8
No vaevalt hinnaklassis 30-40 tuhat nüüd miskit eriti värket enam trehvabki... juhul kui siis saad igivana aastaarvu ja lisadevaba isendi, nagu enamasti diisel 4-jad ikka on. Aeg-ajalt võib kohata Saksa vanapapide 86 aasta pille müügis, millel hea kui el.luuk peal on.
setud sõitsid seciga
Vasta
#9
noo päris nii ka pole nüüd Smile
Vasta
#10
mar6us Kirjutas:noo päris nii ka pole nüüd Smile

Ok, kui midagi leiad, anna teada, tulen ise kohale ning vaatan üle :wink:
Ära siis unusta 30-40 tuhat hinnaklass...
setud sõitsid seciga
Vasta
#11
Nooo, okeii. Kui kunagi soetan, siis kokkutulekul vaatad üle Smile
Vasta
#12
mar6us Kirjutas:Nooo, okeii. Kui kunagi soetan, siis kokkutulekul vaatad üle Smile

Et nupust aknad, kliima ja kiirusehoidja oleks, siis võib lugeda, et lisad ka peal, muidu ei lähe arvesse :bigsmile:
setud sõitsid seciga
Vasta
#13
mar6us Kirjutas:/.../, kell näitas pea 500 000km(1986) ja uksetihendid olid kõvasti kulunud. /.../
arvad, et oli üle 1,5M sõitnud? siis pole kirjelduses midagi hullu ju Smile
Vasta
#14
jansa Kirjutas:
mar6us Kirjutas:/.../, kell näitas pea 500 000km(1986) ja uksetihendid olid kõvasti kulunud. /.../
arvad, et oli üle 1,5M sõitnud? siis pole kirjelduses midagi hullu ju Smile

:lol: ...nii ta on...
setud sõitsid seciga
Vasta
#15
See E500 sisu on(kunagi)ilus(olnud):biggrin:
Vasta
#16
ralak Kirjutas:
mar6us Kirjutas:Nooo, okeii. Kui kunagi soetan, siis kokkutulekul vaatad üle Smile

Et nupust aknad, kliima ja kiirusehoidja oleks, siis võib lugeda, et lisad ka peal, muidu ei lähe arvesse :bigsmile:

Olgem ausad, see on küll nüüd 40 000 tuhande unistus Smile
Vasta
#17
Korralik tuuning on ka tehtud, küljeliistud on ära kaotatud ja Ford Scorpio veljed alla pandud:biggrin:
Vasta
#18
Ah mis tee siin ikka klatšite, las see auto siis olla nagu ta on, kellele meeldib see ostab, pole mõttet vast igat autot ka maha teha.

My opinion , just for the record.
Vasta
#19
HotPapa Kirjutas:Ah mis tee siin ikka klatšite, las see auto siis olla nagu ta on, kellele meeldib see ostab, pole mõttet vast igat autot ka maha teha.

My opinion , just for the record.

Ongi:hump:, lõppude lõpuks olen ma selgusele tulnud, et seda ma ei osta Smile
Vasta
#20
mar6us Kirjutas:käisin just vaatamas.
ÄMBER missugune. Esiteks oli kohe näha, et tüüp ei hoolitse oma masina eest. Auto oli üleni kaetud mingi tolmuga. Roostet ma hämaras väga ei näinud. Parempoolne küljepeegel oli puudu. Parempoolne iluliist oli ka kuskile kaotatud. Istudes autosse oli kohe aru saada, et auto on kõvasti taksotanud, kell näitas pea 500 000km(1986) ja uksetihendid olid kõvasti kulunud. Uksed ei äinud korralikult kinni, pidi põrutama nagu tankis. Tahtsin juhi istet liigutada tahapoole kuid ei saanud :S katki on.
Avades kapoti ja pikema uurimise peale tulin selgusele, et mootor on küll hästi säilinud. Järgmiselt sulgesin kapoti kuid sedagi pidi suruma jõuga Sad
Lasin tal avada ka pagasiruumi. Pagasiruumi luugil puudus vedru, mis seda üleval kinni hoiaks.
Ja peale selle oli veel palju vigu ...

Kurb on vaadata, kuidas sellised mersud lihtsalt unarusse jäetakse ja hiljem kas kuusakoskis lõpetavad või kuskil vanaema aiamaale mädaneva jäävad Sad

LOL :lol: Joo rohkem piima ja söö putru, kõik istmed töötavad, mina ise panin neid sisse. Sa oled pime ju, vasakpoolne peegel puudub, ja vasakpoolne väike alumine tiiva liist puudub. Kui pagasiirumil puudub vedru siis auto on ÄMBER, loogika ? Teist 300D sellise nahksisuga müügil rohkem pole. Mootor on just heas korras ja vaikne, kõik teised mis nägin töötasid nagu talu traktor.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  väike probleem peale rehvide vahetust linnumaetonu 1 567 29-04-2022, 09:40 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Mootori keti probleem peale hooldust mbw204 5 4,478 17-10-2016, 06:27 PM
Viimane postitus: mbw204
  spidomeetri näit peale diffri vahetust Timpsmaster 3 2,588 29-08-2008, 10:27 AM
Viimane postitus: Laur
  Olen eriti raevunud kriipijate peale Matinator101 13 6,746 26-07-2006, 01:31 PM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne