Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olen eriti raevunud kriipijate peale
#1
Minu w124 230CE oli nii ilus kakao värvi läikiv ja ühegi kriibuta, aga nüüd üks faking idiot tõmbas 10 min tagasi võtmega pika kriibu peale, ma pole vist kunagi nii raevunud oma elus olnud kui ma praegu olen... oi raisk kui ma oleks teo pealt selle dibiiliku tabanud... :pissed2:ei taha mõelda lausa... :demond:
arvatavasti oleks pannud selle dibiiliku konksu taha masinale ja lohistanud järgi seda venda maanteel 200km tunnis sõites nii kaua kuni ta raisk lihtsalt ära kuluks maanteele... ma olen lihtsalt nii faking vihane praegu... Mida ma pean tegema, et sellest kriimust lahti saada ? krundini see ple tõmmatud õnneks...

tahaks teistele mesavendadele teatavaks teha, et ärge jätke oma edevat masinat kunagi mustamäele maja ette... või kui jätate siis vaadake läbi snaipri sihiku pidevalt...

kas selle värvi saaks kuidagi tagasi sama ilusaks nagu ta ennem oli ?Confusedad:
Vasta
#2
Kahjuks peab arvatavasti üle värvima. on kõiksugu pulki ja asju ja pinnapealsed asjad saaks poleerimisega välja. aga arvatavasti on kriimud tõmmatud LÄBI lakihi siiski.

tegelikult kõva spetsialist suudaks kohad 0-liivapaberiga välja lihvida ja uuesti lakiga katta. Kui tõesti värv on ok ja ainult lakk kahjustatud... aga üldiselt... üle tuleb värvida... ja lakkida. eeldusel, et ikka on lakialune värv.
...
Vasta
#3
no valge krundini ei ole jõudnud see kriim..... oskab keegi soovitada mingit eriti spets venda selleks tööks ?
Vasta
#4
Tunnen su viha hoogu!!!Olen isegi seda kogenud kui sul terve auto ümberringi läti lippu laineid täis!!!!
56562200
Vasta
#5
tegelt kriips on päris nõrk... näha ple peaaegu... aga ikka olen sama vihane... sellel raisal oleks tuttist kinni võtnud küll kui oleks näinud UZI
Vasta
#6
Kui näha pole peaaegu,siis piisab võib-olla lihtsalt masinpoleerimisest,kui ei siis 2000-se veepaberiga enne poleerimist kriipsu siledamaks lükata.Kui huvi on siis võta ühendust äkki saab aidata.Tel56262159
Vasta
#7
Mul tõmbas kunagi metsavahel sõites puuoksaga sügava kriimu peale.Ostsin siis parandusvärvi antud auto markeeringu järgi-sellist,mis on väikses pudelis nagu küünelakk (pintsliga).Täitsin sellega kriimu täis ja pärast ärakuivamist lihvisin,matistasin ja poleerisin terve külje toonitud pastaga.Nagu uus....Tõsi küll see ei olnud lakikihiga värv.
Vasta
#8
Ma isiklikult arvan, et mitte midagi muud üle ei jäe, kui peaks kogu mersuklubi foorumiga minema kriipijaid jahtima... peseks mingi ilusa SECi või w124 kupee puhtaks ja paneks mustamäel kuhugi maja ette seisma, kus igasugused kalbassid käivad ja ise samas ootaksime kuskil peidus kriipijat, ja siis kui kriipijale peale satume... siis raisal tutist kinni võtta ja selline korralik keretäis anda, et hiljem kui Mercedes-Benz märki näeb on sitt momentaalselt püksis. Ehk siis hiljem mõni Mercedes-Benz-kriipija mõtleb ennem kui teab mis nendega juhtuda võib. Selliseid raskeid kuritegusid nagu Mercedes-Benzi tahtlik kriipimine, ei saa MITTE KUIDAGI karistamata jätta...
VÄGIVALLAST ON ASI KAUGEL... SEE ON ÕIGLANE LIHTSALT, MUUD MOODI EI SAA :pissed2:
Vasta
#9
Orginaal värv peab saama silber autost numbriga järgi  värv+lakk pakk:hump:
Vasta
#10
Samas kas nende originaalvärvidega ei pidanud see jama olema, et tõenäoliselt vanemal autol on värv sutsu pleekunud, mistõttu orig värvi kasutamisel jääb toonierinevus?:question:
Vasta
#11
Need mehed/naised on ka mõnusad kes parklas su auto ustega ära toksivad.:mad:
Vasta
#12
kuld Kirjutas:Need mehed/naised on ka mõnusad kes parklas su auto ustega ära toksivad.:mad:

Uksega saamine polegi veel kõige hullem.
Õel sõideti Norde parklas Golfil uks sisse:mad:.

Õnneks ta töötas seal lähedal ja kuulis kui alarm karjuma hakkas ning sai süüdlase (mingi vanem naisterahvas) parklas kätte:bash:.

Kui õde küsis, et miks põgeneda üritasid vastas vanaeit: "Ega ma ei üritanud põgeneda. Tahtsin lihtsalt teise kohta parkida"Confusedilly:.

Uks tehti küll tookord korda, aga nüüdseks on ta mitu korda uksega saanud.
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#13
krt... uziga tuleks põlved läbi lasta sellistel inimestel UZI
Vasta
#14
Ei aita. Roomavad sitaviglaga kohale ja teevad nüüd juba 4 kriipsu korraga...

Aga ilmselt aitaks antud kodanikega üks kohtumine ja sellele järgnev mõttevahetus. Kui natuke õnne on, kasvab mõttevahetusest välja hoopidevahetus, mille käigus on võimalik enesesse kogunenud pinged välja elada sihipärasemalt, kui oma naist ja lapsi pekstes...

Ma ei propageeri vägivalda. Aga teatavas situatsioonis on enese füüsiline kaitsmine hädavajalik ja vajadusel saab seda situatsiooni luua...

Tegelikult on probleem ju täitsa olemas. Aga see pole mitte MB kriipimine, vaid lokkav pohhuism. Keegi ei vastuta enam oma tegude eest. Tagurdan ukse sisse ja panen minema. Uut parkimiskohta otsima, mille leian oma kodugaraažist. Poliitiliselt korrektne, kuid argpükslik! Teisest küljest, ega keegi meist ei kipu sellist sigadust nähest põgeneja esiklaasi oma karvase tätoveeritud rinnaga katma. Lihtsam on ju edasi marssida... Aga tuleks see kaabakas kinni pidada...

Suured asjad algavad tegelikult pisikestest tegudest või tegematajätmistest. Võin enda kohta öelda, et olen paaril korral olnud nii siga küll, et olen avariid nähes süüdlase auto numbri kannatanule kojamehe vahele pistunud, kui süüdlane kummide vilinal lahkunud on.

Ja veel, 110 on tasuta. Iga kõne registreeritakse. Kõne pole küll avaldusega võrdne, kuid see vähim, mida kodanik saab teha, väärtegu märgates, on juba tehtud... Ja statistikas peaksid ka need kõned oma real kajastuma. Iseasi on see, et tänu "poliitiliselt korrektsetele" ja muidu saamatutuele reformidele on politsei mitmekordselt alamehitatud ja seetõttu ei järgne mitte igale 110-kõnele reaalset audiovisuaalselt efektset korrakaitsjate saabumist...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  väike probleem peale rehvide vahetust linnumaetonu 1 567 29-04-2022, 09:40 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Mootori keti probleem peale hooldust mbw204 5 4,480 17-10-2016, 06:27 PM
Viimane postitus: mbw204
  Olen Tartus kella Kaheni eDiCk 0 1,477 11-09-2008, 10:21 AM
Viimane postitus: eDiCk
  spidomeetri näit peale diffri vahetust Timpsmaster 3 2,588 29-08-2008, 10:27 AM
Viimane postitus: Laur
  Visake pilk peale .... mar6us 28 12,934 17-01-2008, 12:09 AM
Viimane postitus: mar6us



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne