Küsitlus: Kas oled suvepäevadele tulemas
Jah, kindlasti
46.27%
31 46.27%
Ei
0%
0 0%
Mõtlen veel
53.73%
36 53.73%
Kokku 67 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB klubi suvepäevad 2008
#1
Tere kallis mersurahvas

Aastalõpp on käes ja rahvas peab hakkama planeerima oma puhkusepäevi. Palume teil mahutada ja 18-20 juuli oma puhkekavasse ja kohtume just neil päevil Läänemaal Haapsalu lähistel.

Täpsema informatsiooni esitame lähipäevil, aga tegu taaskord pereüritusega, kust ei puudu ka sportlikum külg, samamoodi söögid, joogid, muusika saun ja kõik sellega kaasnev.

PS! Seekord peidan ruupori ära, kui se kaasa saabki võetud.:eureka:

Majutusega on lood üldjuhul samamoodi, nagu eelnevatel aastatel, seekord ehk seesööbimise võimalusi rohkem.

Mis puutub tasumisse, siis usun, et tuleb umbes samasse hinnaklassi, mis ka eelnevatel aastatel, isegi odavam ehk, peredele ja klubi liikmetele taaskord soodustused.

Nii, et kohtumiseni Haapsalu lähistel ja lugege seda foorumit täpsema info saamisks
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Mis seal ikka, paneme kalendrisse märgi üles.:cool_rsvd:

Mis puudutab ruuporit, siis igasugustel uneajal tuututajatel võib pasun väga lihtsalt lömmi minna... Aga loodame parimat:lol:
Vasta
#3
Ei vaadanud kuupäevi kui "jah" panin.

Ei saa kahjuks antud päevadel tulla, sõjaväkke minek Shy
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#4
Oot, meite armeest saab ju puhkepäevi vastavalt vajadusele.

MB-klubi suvepäevad peaks üldkultuurilist taset tõstva ja rahvustevahelist võrdsust edendava üritusena piisavalt pädev põhjus olema:demond:
Vasta
#5
Kui ma õieti välja loen siis 2 ööd kohapeal-Tulevad need vanad head ajad tagasi!

NB! Võtaks japside keelse ruupori kaasa,saaks ju rohkem nalja.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#6
Vahva, suvepäevad tuuaxe koju kätte!!! Pms saax minu juures grupiexkursiooni teha ja jaanalinde näha. Hinnapoliitika olex umbes sama, mis viimastel suvepäevadel miniloomaaias. Iseasi, kas huvitatuid on?!

Lennuväljal toimub siis ka tõenäoliselt midagi või mis? Kui nii lähedal kõik head asjad, siis tuleb ju võimalusi kasutada. Ühtlasi võib ka lennuvälja kõrval olevates hoonetes ja nende vahel paintballi lahinguid pidada.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#7
seekord kindlasti tulen, arvatavasti perega
Vasta
#8
Werewolf Kirjutas:Vahva, suvepäevad tuuaxe koju kätte!!! Pms saax minu juures grupiexkursiooni teha ja jaanalinde näha. Hinnapoliitika olex umbes sama, mis viimastel suvepäevadel miniloomaaias. Iseasi, kas huvitatuid on?!

Lennuväljal toimub siis ka tõenäoliselt midagi või mis? Kui nii lähedal kõik head asjad, siis tuleb ju võimalusi kasutada. Ühtlasi võib ka lennuvälja kõrval olevates hoonetes ja nende vahel paintballi lahinguid pidada.

Lennujaama uurin lähipäevil, aga peame arvestama, et sellisel ajal on juba mõni suurüritus end broneerinud, aga loodame parimat.

Kui jaanalinde vaatama tuleme, siis teeks mingi kogu grupihinna - oleks vast mugavam
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#9
Sulo Perega kohal!!!!!!!!!! Üle 2 aasta Smile))))
Vasta
#10
ma ka igal juhul.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#11
Kah kohal!
Vasta
#12
kes teab kas mb sellex ajax alles aga tulen ikka
terv.aare
Vasta
#13
Kui midagi kohutavat ei juhtu olen kohal koos perega.
Vasta
#14
Kohal kui miskit ootamatut ette ei tule.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#15
See kord ma ka kohal
Vasta
#16
Arvatavasti ka kohal,koos perega!
mul ju ligimaa tulla,Shy
haapsalust!:biggrin:
Vasta
#17
Ikka proovin tulla, kuid seekord arvatavasti üksinda ning kaheks ööks vist jääda ei saa.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#18
Joonas Kirjutas:Ikka proovin tulla, kuid seekord arvatavasti üksinda ning kaheks ööks vist jääda ei saa.

Kas BMW suvepäevad samal ajal samas kohas :-) ?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#19
Noh, kesse nii kaugele ette suudab plaane teha Smile) Aga hetkel olen tulija igatahes.
perpetum mobile
Vasta
#20
Karl Kirjutas:
Joonas Kirjutas:Ikka proovin tulla, kuid seekord arvatavasti üksinda ning kaheks ööks vist jääda ei saa.

Kas BMW suvepäevad samal ajal samas kohas :-) ?
No kui üksinda,siis ju teada kuhu tal kiire on.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,445 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  Klubi jõulubowling 14. detsembril 19.00 indrek 3 2,718 13-12-2019, 03:29 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi sümboolikaga meened indrek 42 81,565 30-10-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: indrek
  Klubi Sügisgrill 15. September Kernus indrek 5 6,569 09-09-2019, 08:16 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi suvepäevad 2019 - 20-21 Juuli Türil indrek 29 22,787 28-07-2019, 06:01 PM
Viimane postitus: siimruz
  MB klubi talvepäevad 09. Märts 2019 raplamaal indrek 21 17,955 25-03-2019, 05:05 PM
Viimane postitus: Werewolf
  MB Klubi Bowling 24.11 kell 18.45 indrek 5 7,054 20-11-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek
  Klubi peregrill 20. August Kernus indrek 26 16,249 23-08-2018, 02:56 PM
Viimane postitus: Lepz
  MB klubi rallikas Mannergute mõõduvõtul 21. juuli indrek 72 41,140 29-07-2018, 05:45 PM
Viimane postitus: v6sa
  MB klubi Suvepäevad 2018 (16. juunil) indrek 57 49,640 20-06-2018, 10:22 AM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne