Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
MB klubi suvepäevad 2008 - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Klubi tegevused ja üritused (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Teema: MB klubi suvepäevad 2008 (/showthread.php?tid=6962)

Lehed: 1 2 3


MB klubi suvepäevad 2008 - indrek - 06-12-2007

Tere kallis mersurahvas

Aastalõpp on käes ja rahvas peab hakkama planeerima oma puhkusepäevi. Palume teil mahutada ja 18-20 juuli oma puhkekavasse ja kohtume just neil päevil Läänemaal Haapsalu lähistel.

Täpsema informatsiooni esitame lähipäevil, aga tegu taaskord pereüritusega, kust ei puudu ka sportlikum külg, samamoodi söögid, joogid, muusika saun ja kõik sellega kaasnev.

PS! Seekord peidan ruupori ära, kui se kaasa saabki võetud.:eureka:

Majutusega on lood üldjuhul samamoodi, nagu eelnevatel aastatel, seekord ehk seesööbimise võimalusi rohkem.

Mis puutub tasumisse, siis usun, et tuleb umbes samasse hinnaklassi, mis ka eelnevatel aastatel, isegi odavam ehk, peredele ja klubi liikmetele taaskord soodustused.

Nii, et kohtumiseni Haapsalu lähistel ja lugege seda foorumit täpsema info saamisks


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - v6sa - 06-12-2007

Mis seal ikka, paneme kalendrisse märgi üles.:cool_rsvd:

Mis puudutab ruuporit, siis igasugustel uneajal tuututajatel võib pasun väga lihtsalt lömmi minna... Aga loodame parimat:lol:


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - Toomaz - 06-12-2007

Ei vaadanud kuupäevi kui "jah" panin.

Ei saa kahjuks antud päevadel tulla, sõjaväkke minek Shy


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - v6sa - 06-12-2007

Oot, meite armeest saab ju puhkepäevi vastavalt vajadusele.

MB-klubi suvepäevad peaks üldkultuurilist taset tõstva ja rahvustevahelist võrdsust edendava üritusena piisavalt pädev põhjus olema:demond:


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - Lõoke - 06-12-2007

Kui ma õieti välja loen siis 2 ööd kohapeal-Tulevad need vanad head ajad tagasi!

NB! Võtaks japside keelse ruupori kaasa,saaks ju rohkem nalja.


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - Werewolf - 06-12-2007

Vahva, suvepäevad tuuaxe koju kätte!!! Pms saax minu juures grupiexkursiooni teha ja jaanalinde näha. Hinnapoliitika olex umbes sama, mis viimastel suvepäevadel miniloomaaias. Iseasi, kas huvitatuid on?!

Lennuväljal toimub siis ka tõenäoliselt midagi või mis? Kui nii lähedal kõik head asjad, siis tuleb ju võimalusi kasutada. Ühtlasi võib ka lennuvälja kõrval olevates hoonetes ja nende vahel paintballi lahinguid pidada.


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - HotPapa - 06-12-2007

seekord kindlasti tulen, arvatavasti perega


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - indrek - 06-12-2007

Werewolf Kirjutas:Vahva, suvepäevad tuuaxe koju kätte!!! Pms saax minu juures grupiexkursiooni teha ja jaanalinde näha. Hinnapoliitika olex umbes sama, mis viimastel suvepäevadel miniloomaaias. Iseasi, kas huvitatuid on?!

Lennuväljal toimub siis ka tõenäoliselt midagi või mis? Kui nii lähedal kõik head asjad, siis tuleb ju võimalusi kasutada. Ühtlasi võib ka lennuvälja kõrval olevates hoonetes ja nende vahel paintballi lahinguid pidada.

Lennujaama uurin lähipäevil, aga peame arvestama, et sellisel ajal on juba mõni suurüritus end broneerinud, aga loodame parimat.

Kui jaanalinde vaatama tuleme, siis teeks mingi kogu grupihinna - oleks vast mugavam


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - Sulo - 06-12-2007

Sulo Perega kohal!!!!!!!!!! Üle 2 aasta Smile))))


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - siimruz - 07-12-2007

ma ka igal juhul.


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - hents99 - 07-12-2007

Kah kohal!


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - aare - 07-12-2007

kes teab kas mb sellex ajax alles aga tulen ikka
terv.aare


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - Imret - 07-12-2007

Kui midagi kohutavat ei juhtu olen kohal koos perega.


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - Karl - 07-12-2007

Kohal kui miskit ootamatut ette ei tule.


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - Ermo - 07-12-2007

See kord ma ka kohal


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - "kutsikas" - 07-12-2007

Arvatavasti ka kohal,koos perega!
mul ju ligimaa tulla,Shy
haapsalust!:biggrin:


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - Joonas - 08-12-2007

Ikka proovin tulla, kuid seekord arvatavasti üksinda ning kaheks ööks vist jääda ei saa.


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - Karl - 08-12-2007

Joonas Kirjutas:Ikka proovin tulla, kuid seekord arvatavasti üksinda ning kaheks ööks vist jääda ei saa.

Kas BMW suvepäevad samal ajal samas kohas :-) ?


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - rauntz - 08-12-2007

Noh, kesse nii kaugele ette suudab plaane teha Smile) Aga hetkel olen tulija igatahes.


RE: MB klubi suvepäevad 2008 - Lõoke - 08-12-2007

Karl Kirjutas:
Joonas Kirjutas:Ikka proovin tulla, kuid seekord arvatavasti üksinda ning kaheks ööks vist jääda ei saa.

Kas BMW suvepäevad samal ajal samas kohas :-) ?
No kui üksinda,siis ju teada kuhu tal kiire on.