Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
420 SEL 90a.Väga rahul.
#1
Minul siis 90a SEL.Oli ta mul unistuste auto ja sai siis 1,5 a tagasi reaalsuseks ja naine ei olnud nõus kah väiksemaga sõitma.
Vasta
#2
võiks ka pilte ja muud infot auto kohta siia kirjutada, mida rohkem seda uhkemSmile
Vasta
#3
tahax ka rohkem infot?:tongue:
Vasta
#4
Tere tulemast SEL-i perre. Ja piltide lisamine on kohustuslik :evil:
Vasta
#5
No kuule, pilte ja infot ootaks isuga, anna aga minna. Kui piltide lisamisega ei saa hakkama, siis saada karl@clubmb.ee, panen üles.

Ja ikka sama mis Kuld ütles, tere tulemast SEL-i perre!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Pildid saavad ülesse!Autost siis veel niipalju,et kere tal väga korralik,mõni üksik roosteplekike punnitamas.Ainukese suurem mure on roolikarp,mis õlitab põhja ja esitulede kojamehed keegi andekas naljamees puruks rebis.Kavas on paigutada helehall nahksisu,aga seda mitte enne,kui lapsed riide untsu on keeranud-seda aga väga raske teha kuna see riie hästi puhastatav.Heliallikaks sai pandud korralik BLAUBUNKT ja välja karjuvad selle VDO valjuhääldid(nii ees ,kui ka taga siis ovaalid).Väljast paistvad siis 17 tollised valukad (Talvel 15 tolli originaal) SEL - SigaEa Liikumisvahend-Ja seda ta on!!!
Vasta
#7
Ha ...ja veel lisadest niipalju,et ei puudu elektriistmed ,elektriaknad ja elektrikardin taga .Puudub aga S-klassi tagavara ratas,mis on asendatud e-klassi omaga.Nii et kui kellelgi vahetusvarjänt välja pakkuda,andke tulla..
Vasta
#8
heimannsi Kirjutas:Ha ...ja veel lisadest niipalju,et ei puudu elektriistmed ,elektriaknad ja elektrikardin taga .Puudub aga S-klassi tagavara ratas,mis on asendatud e-klassi omaga.Nii et kui kellelgi vahetusvarjänt välja pakkuda,andke tulla..

Kas sa seda tagavararatast ole alla proovinud panna, eriti just ette?
See ei pruugi sinna minnagi kui E klassi oma on.:demond:

P.S. Pilte ootaks jätkuvalt. :cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#9
[Pilt: d4e78f11f38c.jpg]

[Pilt: b6e2554a364b.jpg]

[Pilt: 894abc3b0854.jpg]

[Pilt: c511b86f57e4.jpg]

[Pilt: 1fc4b51840c2.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#10
Pilte pannes avastasin, et tuttav auto ja oleme kohtunud. :bigsmile:

Kena auto, midagi pole kobiseda. See värv meeldib mulle ka järjest rohkem, terashall teeb kuue soliidseks. Velg kahh kena, bling-bling.Cool
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#11
Kenake on küll, tagavelg tahab flantse saada Rolleyes hm ei mäletagi haapsalust seda masinat:biggrin:
Vasta
#12
kuld Kirjutas:Kenake on küll, tagavelg tahab flantse saada Rolleyes hm ei mäletagi haapsalust seda masinat:biggrin:

Flantse oleks vaja jahh, eriti pakse ei saa panna vist. Mu omal olid ka (paksust ehk Kuldar teab), hakkas krt vastu käima. Haapsalu tuli ta hiljem minu mäletamist mööda, siis kui Rolz ja Co. saabus.

OT: ohh imet, härra Kuld on lõpuks avatari ära vahetanud. :lol:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#13
No näe, aastaid ootasin seda suksut siia foorumisse, on ta ju Võru autoaiast ostetud? Prillikivi :wink:

Üldiselt oleks tõenäoliselt mina tänasel päeval selle auto omanik olnud kui kirg kupeede vastu nii peale poleks pressinud. Tuttav autoärikas müüs seda autot mingi paar aastat tagasi, pakkusin vanas foorumiski rahvale ning käidi mullegi peale, et soetaks endale tõsiselt korraliku klassikalise S-i, kuid... sain küll kuue aga... mõnevõrra lühema :lol:

Muuseas, mina Sinu asemel küll seda perfektset "kaltssisu" ei hakkaks käkkima, originaal on originaal, mis siis, et riie. Selline 6 tehasekonditsioonis välja viia poleks üldse otstarbekas....

Aga edu ja tervist,
Sulle ning suksule!
setud sõitsid seciga
Vasta
#14
Kas on seesama auto??? Heimannsi, kas telefoniklahvid on tuhatoosi ja käigukangi vahel? Kui see on seesama auto, siis mul arvutis veel pilte sellest autost.

Edit, see sisu siis:

[Pilt: 65ae2925e3ad.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#15
Peab olema sama auto, teravam silm loeb numbialuselt "Võru Autoaed" välja.
setud sõitsid seciga
Vasta
#16
ralak Kirjutas:Peab olema sama auto, teravam silm loeb numbialuselt "Võru Autoaed" välja.

Sul vist õigus ehk leia 10 erinevust :bigsmile:

[Pilt: b6e2554a364b.jpg]
[Pilt: 25de7d1b3362.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#17
heimannsi Kirjutas:Pildid saavad ülesse!Autost siis veel niipalju,et kere tal väga korralik,mõni üksik roosteplekike punnitamas.Ainukese suurem mure on roolikarp,mis õlitab põhja ja esitulede kojamehed keegi andekas naljamees puruks rebis.Kavas on paigutada helehall nahksisu,aga seda mitte enne,kui lapsed riide untsu on keeranud-seda aga väga raske teha kuna see riie hästi puhastatav.Heliallikaks sai pandud korralik BLAUBUNKT ja välja karjuvad selle VDO valjuhääldid(nii ees ,kui ka taga siis ovaalid).Väljast paistvad siis 17 tollised valukad (Talvel 15 tolli originaal) SEL - SigaEa Liikumisvahend-Ja seda ta on!!!

1) Pane palun ilusad istmekatted peale ning räägi lastele, et kui nad autost liivakasti ei tee siis saavad selle kunagi endale

2) Talvesopas SEL`iga... paar kolm kuud soovitaks mingi ajutise liikuriga asjad aetud saada... sellise värvi ja kere seisukorra tuksi keeramine meie talvise läka sees... mul oleks küll süümekad

Tänan tähelepanu eest! :bigsmile:
setud sõitsid seciga
Vasta
#18
Jah,ex lapsed juba õpivad ja teavad ka ,et tu päris auto on,mitte mänguasi!Veljed jah oma odavuse kohta suht edevad(mingi tsipa üle kahe kilo tükk),aga kiviksed juba omatööd teinud-lakk kehva vist.Ja ega see tagavara velg alla lähe jah.Uutel velgedelgi kettad all,kuna polnud meeldivaid ja taskukohaseid S-ile võtta
Vasta
#19
Ah ja seda ka,et see on seesama auto-misiganes siin foorumis juba välja on toodud..
Vasta
#20
Telefon töötab? Vaevalt.........
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes Benz 450 sel-73 inc13 inc13 31 26,419 24-07-2022, 07:14 PM
Viimane postitus: inc13
  Mercedes-Benz 420 SEL, 1988, w126- Marek89 Marek89 32 8,462 19-04-2021, 10:40 PM
Viimane postitus: Marek89
  MB w140, 420, 1992, Arkadi.T Arkadi.T 7 2,707 18-04-2021, 07:30 PM
Viimane postitus: Arkadi.T
  MB 190E 3,2 90a. arts24h 266 229,934 26-08-2018, 08:44 PM
Viimane postitus: arts24h
  W126 420 SEL Stabilo 23 16,924 16-09-2017, 01:09 PM
Viimane postitus: Stabilo
  W126, 420 SEL, 1988 140KW 7 15,526 02-05-2017, 07:47 PM
Viimane postitus: hents99
  Mercedes-Benz W140, 500 SEL, 1996, Innu. (Lisatud pildid.) Innu 28 26,989 19-05-2014, 08:08 PM
Viimane postitus: Innu
  Mercedes Benz 300td 108kw 90a. arts24h 38 28,514 19-01-2014, 11:17 PM
Viimane postitus: arts24h
  Mercedes Benz ce 300 turbo 90a. arts24h 16 16,983 27-09-2013, 09:18 AM
Viimane postitus: arts24h
  w126, 420 SEC, 1989- Shift . Paar uut pilti. Shift 1 3,045 14-05-2013, 07:39 AM
Viimane postitus: hents99



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne