Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mercedes Benz 300td 108kw 90a.
#1
Mark: Mercedes-Benz 300td
Väljalaskeaasta: 1991
Mootor: 3,0 108kw 146hp
Käigukast: Automaat 4 käiku vist
Värvus: Hall
Lisavarustus: Roolivõimendi, 4x el aknad, 2x el istmed,2x el peeglid, istme soendused, el luuk, nahk sisu selline nagu v8 mudelitel, asd.

Piltide pärast ärge näkku pekske, teeks hea meelega aga olen tigika ära kaotanud, loll pea kehale nuhtluseks. Eusa_wall Lisan siis ühe pildi mis pärit müügi kuulutusest.
[Pilt: 29355-539109_349454861801986_526316747_n.jpg]
Naftapress.
Vasta
#2
Päris hea näeb välja, suunakad sobivad hästi jne.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Kas to mitte see ei ole mis E500 nime all müügis oli?
Bensiiniga võib pinsleid pesta Diislis on jõud!
Vasta
#4
(06-08-2012, 07:33 PM)Cusmu Kirjutas: Kas to mitte see ei ole mis E500 nime all müügis oli?


Ei ole kindlasti, muidugi kui seda isendit mõtled.


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?...rhash=b86e
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
(06-08-2012, 07:53 PM)Karl Kirjutas:
(06-08-2012, 07:33 PM)Cusmu Kirjutas: Kas to mitte see ei ole mis E500 nime all müügis oli?


Ei ole kindlasti, muidugi kui seda isendit mõtled.


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?...rhash=b86e
seda sama mõtlesin jah
Bensiiniga võib pinsleid pesta Diislis on jõud!
Vasta
#6
See ei ole see jah aga suht sarnane näeb välja. Suunakad on päris huvitavad ma esimest korda näen selliseid kahevärvilisi.
Algul mõtlesin et paneks manuaali aga jube mugav on see automaat ikka ja toimetab üllatavalt hästi, nii et see mõte sai kiirelt maha maetud.
Naftapress.
Vasta
#7
Usa versioonidel on need 2värvlilised suunad ja maru hästi sobivad sellele autole

Ilus on küll
Bensiiniga võib pinsleid pesta Diislis on jõud!
Vasta
#8
Kena kooslus on tõesti, kuulutuses oli tõeline maasikas.Thumbsup
Vasta
#9
Keegi teab kust võiks saada asd torusid mis asuvad taga seal mingi kolaka juures. Eest tuleb sinna jäme toru sisse ja välja läheb paar peenemat toru. Kõik on suht ära mädanenud.
Naftapress.
Vasta
#10
See kolakas peaks olema el. magnet klapi abil avatav nn. kraan/jaoti. Torusid saab tellida silberautost (kusagil väljamaa foorumis keegi neid ostis, kas ka õiged käänakud kohe olid ei tea), arvatavasti on soodsam pöörduda hydroscand-i või muu asutuse poole. Võtad vana toru kaasa (koos otsadega/stutsidega) ja lased uue teha (kas siis vasktorust või millest tahad).
Vasta
#11
Pm õige jämedusega toru oleks siis saaks ma ise ka uued teha aga pole kursis kust seda toru osta lihtsalt.
Naftapress.
Vasta
#12
Küsin igaks juhuks et äkki on kellegil juhipoolset 2 värvilist suunatuld? See vist mersude tüüpviga et vähe kiiremini sõites suunatuled minema lendavad. Mul vist peaegu igal mercedesel mõni suunatuli ära kadunud. Jube kaju sest vaevalt sellist tuld kuskilt saada on ja päris hästi sobisid ka.
Naftapress.
Vasta
#13
eBays nägin neid päris palju Smile
Vasta
#14
(24-09-2012, 05:55 AM)arts24h Kirjutas: ....
See vist mersude tüüpviga et vähe kiiremini sõites suunatuled minema lendavad.
...

See on tõepoolest äratrööbatud ja kuidagi kokkulapitud ninadega mersude tüüphäda.Nod Kui esituli ei ole kinnitatud täpselt õigesse asendisseDoubt ja B-tiib juhtub ka natuke mööda suunatulepesaga olemaEusa_wall, siis ei haaku vanadusnõdrad kinnitusküüned enam korralikult ja maanteel piirkiirusega sõitvate jobudePuke vahel slaalomit harrastades kipub edev suunatuli autolt lahkumaNinja...

Kui neid küüsi üldse enam on...

Aga mägiaivari teip aitab hädast välja. Või kahepoolne teip suunatulepesa põhja...
Vasta
#15
Vedas Big Grin jäin suht suvalises kohas seisma sel teel ja leidsin suuna kätte. Nüüd liimin mõlemad igaks juhuks kinni Rolleyes
Naftapress.
Vasta
#16
(15-08-2012, 12:55 PM)arts24h Kirjutas: Keegi teab kust võiks saada asd torusid mis asuvad taga seal mingi kolaka juures. Eest tuleb sinna jäme toru sisse ja välja läheb paar peenemat toru. Kõik on suht ära mädanenud.

see ei ole asd toru , see on taga nivooamrtide toru
asd-l pole tagasilla alla midagi
asd toru läheb otse paagist diffri sisse
(15-08-2012, 05:36 PM)hannes_s Kirjutas: See kolakas peaks olema el. magnet klapi abil avatav nn. kraan/jaoti. Torusid saab tellida silberautost (kusagil väljamaa foorumis keegi neid ostis, kas ka õiged käänakud kohe olid ei tea), arvatavasti on soodsam pöörduda hydroscand-i või muu asutuse poole. Võtad vana toru kaasa (koos otsadega/stutsidega) ja lased uue teha (kas siis vasktorust või millest tahad).

hüdroscandiga on selline asi , et tegin nendel taga nivooamortide torut, ja läbib õli välja , tegid tasuta mulle uut ja jalle sama asi !
Vasta
#17
Mure asdga, hea asi kuluks talvel ära. Alustan siis täitsa algusest kui auto ostsin.

Ostes põles asd tuli vaatasin kapotialla paak oli tühi valasin täis ja peagi avastasin riknenud hüdrovooliku.
Lasin siis uue pressida, samas vana voolikut lahates tuli sealt valja hulgaliselt plast kuule ja muid junne mis takistaks justkui kiiret õlivoolu. Uuel neid sisse ei saanud. Sai siis jälle õli lisatud varsti oli märgata autoall õlilaiku.
Toru oli katki. Asendasin osa uue vasktoruga. Samas oli seal all klapi juures üks toru pimedaks tehtud mis läks sellesse regulaatorisse mis stabika juures on. Esialgu seda korda ei hakanud tegema. Nii kui veateadet hakkasin lugema käis pauk ja uus vasktoru oligi puruks, muideks kuuesest vask torust oli saanud 7 mm vasktoru. Täna sai siis jälle üritatud seda korda teha.
Vahetasin 7mm paisunud vasktoru 6mm toru vastu. Panin ka selle pimedaks tehtud toru uue mis regulaatorisse läheb, nullisin veateate sai mõned korralikud küljed lastud asi toimis kenasti. Olin juba hetkeks rõõmus kui jälle asd tuli süttis. Ja autoalla tekkis järjekordne õliloik.
Igakord kui teadet lugenud olen vilgub tuli 8 korda. Kas ta võib vigase magnetklapi pärast neid torusid järjest puruks puhuda, ise olen ka sellele hüdrovoolikule mõelnud äkki uue voolikuga lööb liiga hullu laksuga õli peale. Täna nullisin veateate igaks juhuks tühja süsteemiga seejärel valasin alles õli sisse. Eelviimase nullimisega tekitasin karaazi korraliku õli uputuse.

Oleks tänulik igasuguste soovituste nõuannete eest.

Ja mul põleb armatuuris tuluke mis näitab et mõni pirn on läbi aga kõik põlevad korralikult.
Naftapress.
Vasta
#18
Kui torusid lõhki lööb, siis võib ASD hüdropaun läbi olla ja ka seda magnet solenoidi tasub kontrollida, need asuvad nivookraani lähedal. Kas autol ka nivoovedrustus ja kas see toimetab ilusti? Nivookraani sees peax olema ka ülerõhu klapp, mis peax üleliigse rõhu korral vedeliku paaki tagasi suunama. Minu omal klõpsub see kuuldavalt pea kogu aeg ja ka on probleem ASD-ga, aga pole aega olnud süübida, kuna mul torusid pole katki löönud. ASD hüdropauna vahetasin küll välja, aga see sai kasutatud, nii et ma ei tea, äkki ikkagi viga selles, solenoidi pole veel kontrollinud.

Mis sellesse armatuuris asuvasse pirni kujulisse tulukesse puutub, siis kontrolli gabariitide ja numbritulede pirnide võimsused üle. Kui mõni pirn vale võimsusega, siis lööb ka tulukese põlema.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#19
Autol nivoovedrustust pole. Taga on mingi klapp või asi kus on küljes selline pesapalli suurune muna. Seda muna peakski vahetama või oleks mõistlik kogu see krempel uus panna?
Vb peaks selle regulaatori ka välja vahetama mis seal silla juures on, paistab et mul liigset rõhku tagasi ei juhita kui 6 torust puhutakse 7 mm toru. 8 korda vilgub ka koguaeg see viitab vist magnetklapile, kui auto suudab ennast täpselt diagnoosida.
Naftapress.
Vasta
#20
Seda muna tasub jah kontrollida või vahetada. Uue ASD hüdropauna ehk muna hind on umbes 100 EUR-i. Kasutatu võid kordades odavamalt saada, aga garantiid pole, kas ja kui kaua see vastu peab. Ja solenoidi tasub ka kontrollida, seda peax kindlasti kuidagi mõõta saama. Teoreetiliselt peax see kuidagi avanema ja sulguma kui vool peale tuleb, nii et kui see lahti võtta ja korrax vool peale anda, peax selle toimimist nägema.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz 230CE 1990a Ramiak8 37 2,923 13-11-2023, 07:09 PM
Viimane postitus: Ramiak8
Photo Mercedes-Benz E270CDi, 2000, w210 - W202 W202 2 300 05-11-2023, 11:04 PM
Viimane postitus: Laur
  Mercedes-Benz E270 CDI, 2001, s210 - kodutu kodutu 6 997 27-03-2023, 11:32 AM
Viimane postitus: kodutu
  Mercedes-Benz E280 4MATIC, 2007, W211 - JanisL JanisL 103 107,704 24-03-2023, 05:52 PM
Viimane postitus: JanisL
  Mercedes-Benz, Vito, 2017, W447 - BoxBox.com BoxBox.com 17 2,121 20-01-2023, 03:47 PM
Viimane postitus: Alr77
  Mercedes-Benz 300CE-24, 1991, kodutu kodutu 91 94,469 17-01-2023, 12:40 PM
Viimane postitus: Priit
  Mercedes-Benz 350 SL, 2003, R230 - Kalla Kalla 0 552 25-10-2022, 08:24 PM
Viimane postitus: Kalla
  Mercedes-Benz 200D, 1988, w124 - kodutu kodutu 75 85,525 20-10-2022, 11:06 AM
Viimane postitus: kodutu
  Mercedes Benz 450 sel-73 inc13 inc13 31 26,259 24-07-2022, 07:14 PM
Viimane postitus: inc13
  Mercedes-Benz C230 kompressor, 1997 - W202 W202 7 1,202 22-03-2022, 03:10 PM
Viimane postitus: W202



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne