Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W123 restaureerimine
#21
Küsimus.. kellade taga olevad juhtmed. Kõige suurem mis seal on, selline must mis käib kellade taha ringis olevate pulkade otsa. Selle suure juhtme küljes on ka üks väiksem juhe, mis käiks ka nagu kuhugi pulkade otsa. Kuhu täpsemalt?

Muidu pilte autost:
http://www.foto24.ee/index.php?main=42&albumID=16268
E55 AMG
Vasta
#22
Vaatsin pilte. Vaprust, mersumehed, vaprust!
Vasta
#23
[quote=Lahekas]
Küsimus.. kellade taga olevad juhtmed. Kõige suurem mis seal on, selline must mis käib kellade taha ringis olevate pulkade otsa. Selle suure juhtme küljes on ka üks väiksem juhe, mis käiks ka nagu kuhugi pulkade otsa. Kuhu täpsemalt?

Otsiks ikkagi probleemile lahendust Shy
E55 AMG
Vasta
#24
Nii.. tasa ja targu see asi veereb.. sain süüteluku tööle ja üritan ka sisemust vaikselt kasida ja kokku panna. Ees ootab pahtlitöö ja värvimine. Jääb samasuguseks metallikvalgeks nagu oli. Esiteks veeelkord mõned soovid, mida inimesed võiksid oma jääkidest üle piiluda, äkki on mõne õllekasti eest ära anda: esiuste tihendid, käetugi ette, esimeste tiibade äärtesse käivad kroomliistud, valged suunatuled? Ja samuti ei saa ikka pihta, kuhu käib see väike juhtmeke kellade taha.
E55 AMG
Vasta
#25
Lahekas Kirjutas:Jääb samasuguseks metallikvalgeks nagu oli.


Missugune metallikvalge oli siis? Mingi erivärviga värvitud kunagi??
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#26
Ei tea nüüd kas just mingi erivärv, aga tunduvalt metallikum on, kui teised valged mersud mida näinud olen.. :hump:
E55 AMG
Vasta
#27
Teemat loetakse palju, aga äkki oskab keegi ka nõu endiselt anda selle väikese juhtmekese kohapealt, mis ülevalpool kirjeldatud?
E55 AMG
Vasta
#28
Tagatulede toonimine? Kellegil kogemusi ja väärt nõu jagada? Valgeid suundasid ei vedele kellegil?
E55 AMG
Vasta
#29
Kalacompany'l olid kunagi valged suunad üle.
Algse plaani kohaselt pidin endale saama, aga selgus et mulle nad ei lähe.
Uuri, ehk on alles.
Tumedad tagatuled w123'le minu arust ei sobi, kui sul just auto ka väga tumedat värvi pole.

Tore on siin foorumis ka mõnd kaaskannatajat (w123 ehitajat) kohata :bigsmile:

Edu projektiga.
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#30
Plaan ei ole tuled väga tumedaks teha, kuid tumedamaks, kui originaalis.. annavad, ehk vähe värskust ka juurde.. Aga tänud Shy
E55 AMG
Vasta
#31
Mina soovitaks välimuse võimalikult originaalilähedaseks jätta.
Tagatulede toonimisest nii palju, et kui ma neid tooniks siis teeks suunad punaseks and that's it. Omaasi mis ARK sellest arvab.
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#32
Kui pilte jälgid, siis saad aru, et üks tagumine tule klaas on ilmselt uuem kui teine. Selles mõttes saaks vb selle ära kaotatud, sest vaevalt klaasi lapiga ülenühkimine mõlemalt poolt seda paremaks teeks.. palju uus tuleklaas taha maksta võib?Confusedilly:
E55 AMG
Vasta
#33
Lahekas Kirjutas:palju uus tuleklaas taha maksta võib?Confusedilly:
Mul jäid vanalt kupeelt ühed väga korralikud tagatuled üle, aga näe õemees soetas endale ka ühe 123 ja tal võib neid vaja minna.
Eks ma uurin õemehe käest kas tal on neid vaja, kuid karta on, et ta tahab neid endale saada.
Uute hinda kahjuks ei oska öelda hetkel.
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#34
vaata näiteks autoosad.ee ja otsi sealt... saad kah mingi orjenteeruva hinna juba teada..
Sealt on näha, et ntks tagatule klaas olenemata käelisusest maksab 280 eeku.. ja kui tahad tervet tagumist tuled siis see maksab neil 530 eeku.

Neid kohti on palju... kust on siis võimalik endale vajalik jubin tellida v siis kohale minna ja osta!
Vasta
#35
Asi seisab nüüd nati aega juba.. kahjuks. Põhjus: pahteldaja. Endal plaanis ka juuli algusest juba põhjamaale tööle minna, et ilmselt enne sügist siis ilmavalgust ta ei näe. Muidugi siis on sügisel juba rohkem raha ja tahtmist, et asi kiiremini käima panna. Küsimus kummide kohta.. kui laiad lähevad 123le alla ilma mingite vahetükkide või seibideta? 175 on tehasepoolt.. kuid isegi 195 näevad all natuke lahjad välja... 215 oleks nii enam vähem juba :biggrin:..
E55 AMG
Vasta
#36
Lahekas Kirjutas:Asi seisab nüüd nati aega juba.. kahjuks. Põhjus: pahteldaja. Endal plaanis ka juuli algusest juba põhjamaale tööle minna, et ilmselt enne sügist siis ilmavalgust ta ei näe. Muidugi siis on sügisel juba rohkem raha ja tahtmist, et asi kiiremini käima panna. Küsimus kummide kohta.. kui laiad lähevad 123le alla ilma mingite vahetükkide või seibideta? 175 on tehasepoolt.. kuid isegi 195 näevad all natuke lahjad välja... 215 oleks nii enam vähem juba :biggrin:..

225 sobib ka veel, laiemat ei soovita.
perpetum mobile
Vasta
#37
Tagasi põdramaalt.. tuleb oodata kuni rahad laekuvad ja seejärel lä'heb suuremaks ehituseks. Vahepeal on hakanud koitma mõte kompressor vahele aretada.. Keegi viitsib mõtteid jagada?
E55 AMG
Vasta
#38
Lahekas Kirjutas:Tagasi põdramaalt.. tuleb oodata kuni rahad laekuvad ja seejärel lä'heb suuremaks ehituseks. Vahepeal on hakanud koitma mõte kompressor vahele aretada.. Keegi viitsib mõtteid jagada?
2.0 mootorile ?
Kas mõtekam pole 2.8 vahele tõsta ?
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#39
2.0 mootorile jah. Mõttekam kindlasti, kuid miks ei võiks midagi erilisemat olla Confusedilly:
E55 AMG
Vasta
#40
    Ps. Uksetihendid osta kindlasti uued sest muidu su pigimati teema ei kanna vilja!
Tagatuled karesta kegelt liivapaberiga ära, kata tagurdustule osa teibiga kinni ja anna punase tulelakiga minna! Ära voolama lase ja kata u. kolm korda. Mina sain hea tulemuse. Politsei pole ka kiusanud!

Sellel pildil veel ei ole lakitud mul tagatuled kuid usu mind, kui katad ühtlaselt lakiga üle jäääb tulemus suppper! Esivõre värvi ka seest mustaks!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W123 pidurite hooldus, küsin friktsioonklotside tegemiseks vanu klotse. sun 3 361 26-06-2023, 07:12 PM
Viimane postitus: stihl
  W123 82a 300d automaatkasti tuvastamine Rtuning 1 603 09-03-2022, 01:18 PM
Viimane postitus: v6sa
  w123 3.0 TD kõrgsurvepump w123fagon 0 550 30-06-2021, 11:00 PM
Viimane postitus: w123fagon
Question W123 sumbuti HarryPokker 6 2,951 07-07-2020, 09:31 AM
Viimane postitus: HarryPokker
  W123 VIN ei loe varustust (ei tuvasta VIN koodi) Mike22 4 2,850 11-04-2019, 11:06 PM
Viimane postitus: jansa
  W123 2,4 d vajab pidevalt termostaadi vahetust. comoon 2 2,136 25-06-2018, 06:48 PM
Viimane postitus: v6sa
  W123, 230E, 1981 - sun - update 2018 a. sun 0 1,486 06-02-2018, 09:52 PM
Viimane postitus: sun
  W123 M102.920 klapivahede reguleerimine kaupo51 6 5,447 28-08-2017, 08:43 PM
Viimane postitus: kaupo51
  W123: Mis muu mudeli sisu istub w123'le? anderander4 0 1,695 23-08-2017, 08:33 PM
Viimane postitus: anderander4
  W123 200 sedaankere nivooamortide vahetamine tavaliste vastu kaupo51 10 6,362 17-06-2017, 12:12 AM
Viimane postitus: kaupo51



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne