Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB tehase ja muuseumi külastus Vol 1
#21
Hotellist - olen mittesuitsetaja.
Vasta
#22
Hotellitoad on kõikidele mittesuitsetajate omad. Paar õhtut kannatavad kõik välja ja vajadusel saavad ka õue minna.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#23
Kas kõik on nõus, kui autorendi puhul kasutame veidike kallimat sõidukit ja võib juhtuda et saame autodeks C klassi näiteks. Kulu näo peale on vbla 15 EUR rohkem, kui mingi eriti väikse käki puhul?
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#24
(17-03-2015, 04:11 PM)indrek Kirjutas: Kas kõik on nõus, kui autorendi puhul kasutame veidike kallimat sõidukit ja võib juhtuda et saame autodeks C klassi näiteks. Kulu näo peale on vbla 15 EUR rohkem, kui mingi eriti väikse käki puhul?

2xjah
Vasta
#25
(17-03-2015, 04:11 PM)indrek Kirjutas: Kas kõik on nõus, kui autorendi puhul kasutame veidike kallimat sõidukit ja võib juhtuda et saame autodeks C klassi näiteks. Kulu näo peale on vbla 15 EUR rohkem, kui mingi eriti väikse käki puhul?

Sobib.
Vasta
#26
Palun nendel, kes on nõus Saksamaal sõitma saata mulle oma juhiloa number ning kehtivuskuupäev ning väljastamise kuupäev
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#27
Olen nõus, kuid load pean enne reisi välja vahetama, kehtivad kuni 28.06, seega ei oska nr anda, aga usun, et neid autojuhte leitakse piisavalt. Aga kui tohib siis ikka soov on ja väga suur rooli taga olla.
Vasta
#28
(17-03-2015, 07:59 PM)indrek Kirjutas: Palun nendel, kes on nõus Saksamaal sõitma saata mulle oma juhiloa number ning kehtivuskuupäev ning väljastamise kuupäev

Kas juhiloa väljastus ja/või b-kati oma?
Ma panin mõlemad kirja.
Vasta
#29
Paistab et kõige soodsam on auto rentida siiski läbu lennufirma, siis tuleb mingi soodustus ka, aga hetkel ma ei näinud, et saaksin broneerides lisada autojuhi, järelikult peaks saama seda teha kohapeal, aga uurin.

Sixt, mille kaudu oleks üsna ok rentida on nii range oma rendipoliitikas, kuna seal ma ei saa eelnevalt broneerida enda nimele ja klubi kaardiga, kuna nad tahavad kohe alguses teada juhti ning krediitkaardi andmed peavad ka siis juba juhi omad olema.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#30
Ma ju rääkisin, et vahel tahetakse krediitkaarti vastavalt autole. See tagatisraha oli midagi uut. Aga korralik krediitkaart täitsa olemas. Ma arvan ka, et peaks saama kohapeal täita need andmed.
Aga eks sa anna teada, kui oma englissiga hätta jääd. Võin helistada ja järele täpsemalt küsida.
Vasta
#31
Rendipoliitika on neil kõigil suurematel sama. Krediitkaart mida kasutatakse broneerimisel, tuleb ka kohapeal esitada. Ehk kui tädi Maali broneerib internetis oma kaardiga, siis tädi Juuli seda broneeringut kohapeal oma krediitkaardiga kinnitada ei saa! Sellelt broneeritakse ka kindlustuse summa ja paagitäis kütet, juhuks kui tagastatakse tühja paagiga. Lisajuhid lisatakse kõik kohapeal ja see on lisatasu eest.
Arvestama peab, et broneeritut summat kasutada ei saa ja peale auto tagastamist võib broneeritud summa vabaneda paar päeva hiljem.
Vasta
#32
Suur heameel on tõdeda, et meil on 15 kindlat osalejat koos. Kõikidele on ka lennupiletid juba soetatud ja hotellid ka broneeritud. Kohe kohe ka autod broneeritud ja võibki jääda õiget kuupäeva ootama. Siia võib veel kirjutada, kes on nõus oma autoga lätti sõitma. Meid on kokku 15 inimest, seega peaks kokku saama neli autot. Nende kütuse ja kohapealse parkimise klatime siis kohapeal.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#33
Praeguse seisuga minu autos veel Ester, Taavi ja Petri. Seega masin täis.
Kui keegi tahab, võime koos sõita.
Vasta
#34
(04-04-2015, 01:16 PM)liisel Kirjutas: Võin ka sõita või keegi mu autoga aga üksi ei taha st et kellelgi sappa jne ühesõnaga üksi ei soovi

Uuel nädalal üritame selgeks saada, kuidas ülejäänud autodesse saavad. Siis vaatame, kas Sinu autot on vaja üldse või mitte
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#35
Mul on vend ja Imre autos, seega üks koht on vaba. Kes tahab andke märku.
Vasta
#36
(04-04-2015, 05:17 PM)andrjuha84 Kirjutas: Mul on vend ja Imre autos, seega üks koht on vaba. Kes tahab andke märku.

Äkki siis paneme Heigo nimelise ka Teile peale.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#37
Aga palun!
Vasta
#38
Nii, ka rendiautod on nüüd broneeritud ja vastutavateks on siis Taavi, Heinar, Imre ja mina. Kui keegi tahab ka saksamaal kätt proovida, siis usun, et autosiseselt ei ole probleem juhti vahetada, aga broneerimiseks peab kindel isik koos juhiloa ja ID kaardi andmetega olemas olema.

Broneerisin MB klubi pangakaardiga, millel on ka krediitkaardi võimekus ja eks saksas siis maksame ka kõige eest sellega. Aga igaks juhuks võiksid kõik, kellel on olemas ka isikliku krediitkaardi kaasa võtta, kui saksas mingi kaart toimida ei taha. Lisaks klubikaardile on mul ka isiklik nn krediitkaart. Swedpank pakub Deebet pluss kaarti, millel on krediitkaardi võimekus selles osas, et saab broneerida ja netipoodidest osta, aga see ei lähe miinusesse, vaid saab seda kõike teha arvel oleva summa ulatuses. Väga mugav igal juhul.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#39
Eks krediitkaardi ikka pistan tasku, pole probleemi.
Huvitav, Lätist ainult üks tulebki?
Vasta
#40
(05-04-2015, 05:48 PM)Heinar Kirjutas: Eks krediitkaardi ikka pistan tasku, pole probleemi.
Huvitav, Lätist ainult üks tulebki?

Tundub nii jah, nad vist paar aastat tagasi käisid autodega muuseumit külastamas.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  AMG ja MB tehase külastamine Saksas (7-11 sept. 2020)) indrek 10 6,198 04-09-2023, 08:05 AM
Viimane postitus: MBKlubi
  Lahti Classic Motorshow külastus 30. aprillil andrusk 0 633 17-03-2022, 11:01 AM
Viimane postitus: andrusk
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,532 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  AMG JA Daimleri tehase külastus 9-12 oktoober indrek 65 58,576 09-12-2018, 11:53 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Verd loovutama Vol. 1 2008 (13.03.2008) indrek 23 14,241 30-04-2015, 05:47 PM
Viimane postitus: Heinar
  Muuseumi ja tehase külastus juuni 2015 indrek 62 54,961 25-02-2015, 08:24 PM
Viimane postitus: indrek
  Kanuumatk vol.2 indrek 1 4,511 01-04-2014, 08:29 PM
Viimane postitus: l3gion
  MB Klubi kruusid vol.3 indrek 34 37,176 16-02-2014, 08:45 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi triiksärgid vol. 1 indrek 5 7,746 17-10-2013, 08:09 PM
Viimane postitus: indrek
  MB klubi sügisjoped vol.1 indrek 72 62,562 18-10-2012, 03:15 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne