Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Verd loovutama Vol. 1 2008 (13.03.2008)
#1
Tere

Plaan siis ise verd loovutama minna, Rolz oli ka huviline. Samamoodi siis ootame kõiki teisi loovutusvõimelisi isikuid tulevasel neljapäeval 13.03 kell 18.00 Ädala tänava verekeskusesse.

Eks kohapeal suhtleb ja tilgutabSmile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
Lõunapaikku ei sobi?
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#3
Kas keegi viitsix tolle verekeskuse interneti aadressi postitada, või veidi kommenteerida, kuhu kanti see Ädala tänav jääb ja mis kriteeriumtele doonor vastama peab. Enamvähem tean neid kriteeriume, ag igax juhux olex hea kui kõik selge olex. Kui neljapäeval ja mõistlikul ajal, siis olen vast kindlasti käpp.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#4
http://www.verekeskus.ee/?op=body&id=44
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#5
Kui lähed verd andma pead täitma küsimuste lehe, see vaadatakse üle, kui kontrollitakse sinu veregruppi ja kui on midagi valesti siis edasi verd loovutama ei lasta. Verd ei saa anda ka siis kui vererõhk liiga kõrge.
Ise olen käinud kohal 5 korda ja 3 korral on verd võetud, teistel kordadel vererõhk liiga kõrge olnud.
Vasta
#6
MIna olen üle 10 korra käinud, alati on ka verd võetud. Protsess ise on väga valutu ja kiire. Arstid on meeldivalt sõbralikud ja abivalmis - ei usugi kohe, et eesti tervishoiu süsteemis oleks.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#7
Ma olen ka mingi 5-6 korda andnud, viimane kord tõmbas pildi virvendama, ja vererõhk langes 80-50ni... Ma rumal pold söönd terve päeva ja see põntsu panigi. Nüüd keelati aastaks vereloovutus ära krt... ehk siis detsembris oleks jälle käsi. Muidu on idee igati tervitatav, mitte midagi jubedat ja kaelamurdvat seal ei ole. Lisaks tundmine, et oled aidanud, on ka midagi väärt..
perpetum mobile
Vasta
#8
Indrek Kirjutas:MIna olen üle 10 korra käinud, alati on ka verd võetud. Protsess ise on väga valutu ja kiire. Arstid on meeldivalt sõbralikud ja abivalmis - ei usugi kohe, et eesti tervishoiu süsteemis oleks.

Mine Mustamäe polikliiniku traumasse.Saad vastuvõtu tädide jutule ja kohe meenub kus riigis elad.
Muidugi,kui nendest mööda ära saad,siis oli juba väga meeldiv ja professionaalne arstide rühm,kes tegutses kiirelt ja korralikult.
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
Vasta
#9
OT aga Ma olen keskhaigla traumas käind mõned korrad, seal on küll kõik kontrolli all. Mis juhtus siis, Tank?
perpetum mobile
Vasta
#10
Traumasid ei hakka seal keegi saama...
Tehke natukenegi head, kunagi ei tea, millal seda sul endal vaja läheb
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#11
Mina tuleks hea meelega aga tööpäev lõppeb alles kell 18.00. Kas see kellaaeg teistele ei sobi?
Vasta
#12
Kuna kella 19:00 on lahti ja kui ka sellest üle läheb, siis kedagi sealt välja ei aeta poole pealt (: siis minu poolest oleks kell 18;00 OK, Indrek?
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#13
Teema muudatus, läheme hoopis tulevasel nädalal - Neljapäeval kell 18.00
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#14
Võix pealkirjas oleva kuupäeva ka ära muuta, vältimax segadusi.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#15
Üritan kah kohale veereda.
Vasta
#16
jätan tulemise tulemata, kuid täpsustuseks rahvale kes ütlevad, et tööaeg on - kuna endal oli firmas ka just vere loovutamise päev, siis sai teada, et tööandja peab andma vaba aega kui sa tahad minna verd loovutama (seadusega sätestatud) :
§ 24. Doonoriks oleva töötaja töölt äralubamine

(1) Tööandja on kohustatud lubama doonoriks oleva töötaja töölt ära vere loovutamise ajaks.
(2) Vere loovutamise aeg hõlmab järgmisi ajavahemikke:
1) doonori minek vere loovutamise kohta;
2) ettevalmistus vere loovutamiseks;
3) vere loovutamise protseduur;
4) vere loovutamise järgne puhkus vere loovutamise kohas;
5) töökohale naasmine.
Ryde or Die
Vasta
#17
Kuidas üritus läks, võeti mõni kuivale ka?
perpetum mobile
Vasta
#18
Raunz, loeme nüüd teema uuesti läbi....(: Soe koht on mõned postitused üleval pool
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#19
Assa kuram. Tunnistan end tingimusteta süüdi.
perpetum mobile
Vasta
#20
ühineks ka - a enne aprilli pole sinna asja, sai miski kutse pial seal jälle käidud.

mudu oleks kena järjekortset juublit tähistada Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB Klubi rallikas vol? indrek 21 13,428 26-02-2021, 08:43 PM
Viimane postitus: 2teist
  MB tehase ja muuseumi külastus Vol 1 indrek 55 43,640 10-07-2015, 01:24 PM
Viimane postitus: indrek
  Kanuumatk vol.2 indrek 1 4,507 01-04-2014, 08:29 PM
Viimane postitus: l3gion
  MB Klubi kruusid vol.3 indrek 34 37,001 16-02-2014, 08:45 PM
Viimane postitus: indrek
  MB Klubi triiksärgid vol. 1 indrek 5 7,716 17-10-2013, 08:09 PM
Viimane postitus: indrek
  MB klubi sügisjoped vol.1 indrek 72 62,300 18-10-2012, 03:15 PM
Viimane postitus: indrek
  Verd taaskord loovutama indrek 16 10,128 16-04-2009, 05:29 PM
Viimane postitus: nostromo
  Uute liikmete ülevaatus Lõuna-Eestis(14.12.2008) HotPapa 20 16,444 13-12-2008, 02:13 AM
Viimane postitus: Rait
Big Grin MB Klubi 17.08.2008 ringraja järelkaja Priit 64 39,169 11-09-2008, 11:40 PM
Viimane postitus: Karl
  Battery race 2008 raames toimuv "TuneKit car show" - 30.08.2008 Pärnu lennuväli PR-PM 0 2,224 24-08-2008, 07:44 PM
Viimane postitus: PR-PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne