Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
123 kesklukk???
#1
ma olen kuulnud, et osadel 123 on kesklukk olemas, ehk siis kas seda on väga raske peale monteerida. Kas on vaja ise ka mingeid kinnitusi välja nuputada või on kõik kohad ukse sees olemas, vaid mootorid ja jubinad on puudu?
Vasta
#2
123-l on pneumaatiline kesklukk ja kui kõik jupid olemas on siis on vaja ainult paari kruviga need jupid kinni panna.Augud peaks kõik olemas olema. Voolikute vedamisega võib jamaks minna.
Vasta
#3
Enamus kesklukke on juba sellises vanuses, et üks kummidetail katki ja asi ei funka.Juppe eraldi saada pole ja vahetada tuleb terve juhtelement ukses.
Parem pane elektrimootorid ja signa juhtima neid.Aga universaali tagaluugi lukk tahab tugevamat mootorit või siis kaks tükki panna.
Vasta
#4
Aga elektriline süsteem ei tööta hääletult ja sujuvalt... Smile

Omades kogemust selle pneumaatilise süsteemi tööle saamisega, võin soovitada taaskord DIA inimesi. Muidugi pole kindel, et nad mõnd uksepolstri düüblit ära ei lõhu või heledat salongi mustaks ei näperda või kas nad üldse veel ette võtavad selle asja, aga mu masinal suutsid nad selle värgi tööle saada.

Uste sees need elemendid olid suhteliselt odavad esinduses. Peast ei mäleta, aga üle 300 kr kindlasti mitte.

Spetsifikatsiooni kohaselt muide töötab see nali 8 korda avamist ja lukustamist pärast mootori seiskamist, kuna mingit eraldi mootorit sellel pneumaatikal pole. Seega, kui 4 korda töötab, on ka hästi aastakümneid kasutatud masinal.
Vasta
#5
Ja kui tekib tahtmine signaga uksi lukustada/lahti teha, tuleb juhi ukse sisse ikkagi elektri oma panna.
Vasta
#6
Tauno Mõts Kirjutas:Aga elektriline süsteem ei tööta hääletult ja sujuvalt... Smile
vat seda juttu olen ma enne ka kuulnud ja ei suuda siiani hästi mõista. Aknad käivad ikka elektriga ju? Teevad seejuures üsna kuuldavat häält, vähemasti eheheeeklassil, vähemasti nende eelkäijatel (millest ka siin jutt käib). Elektrilukud teevad korra laksaka ja moos, aknad urisevad tüki pikemalt.
Mistõttu tundub paraja peenutsemisena mulle see 'hääletult ja sujuvalt'.

Tõsiselt seda tahtmist võtta, peaks vast 600 poole vaatama. Mina pole kahjuks näinud-kuulnud veel, kui vaikselt õhuga aknad käivad, ei oska arvata, kas see vaev tasub küünlaid.


Teemaalgatajale- pane elektrimootorid muidugi, selle vaakumi otsa sa sureks raudselt.
Vasta
#7
Hehe. Mina jälle pooldan toda vaakumsüsteemi. Korras olev süsteem töötab sisuliselt hääletult. Ainsaks häälitsejaks on lukumehhanismid: lõks-lõks-lõks...
Tõsi, kui odavalt teha kaugjuhtimist, siis peab tõesti juhiukse sisse ühe mootori aretama. Aga tõenäoliselt saab ka teistiWink Tõsi, see on alles idee tasemel...

Kaasa peerukotil on elektrilukud. Krt, need panevad kolaki-kolaki-kolaki. Esimest korda kuuldes arvasin, et midagi kukkus auto küljestConfusedilly:Confusedilly:

Samas olen ma teiste soovitajatega nõus selles osas, et elektrilukud on kordades lihtsamad ja odavamad aretada, kui poolenisti mahakistud vaakumsüsteemi taastamine. Eks siin peab igaüks ise ostustama, kui palju tal viitsimist ja tahtmist on.
Vasta
#8
minu 123-el on elektriline kesklukk ja toimis ilusti!
tagumiste uste mootorite asukoht nadi kuna uste sees olevad tuhatoosid pidi eemaldama kuna muidu mootorid poleks mahtunud ära.
aretamist vajasid kah vardad,mis mootori külge käisid.
pole midagi ühist mb service imrega-va nimi!!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W211 Kesklukk ei tööta Peter 8 614 03-06-2023, 07:05 PM
Viimane postitus: meego
  W211 kesklukk registreeru 2 436 16-01-2023, 11:56 PM
Viimane postitus: registreeru
  W210 Kesklukk, süüde ei tööta. Peter 10 1,289 20-10-2021, 11:55 AM
Viimane postitus: vreps
  c124 E220 110kw 1993, esitulede vaakum ja kesklukk 966mkr 3 2,725 11-03-2019, 05:34 PM
Viimane postitus: v6sa
  S124 kesklukk nils_ 4 2,912 14-06-2018, 02:51 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  123 krs123 0 1,584 06-08-2017, 02:01 PM
Viimane postitus: krs123
  W211 kesklukk alan2222 8 6,053 28-06-2017, 01:53 PM
Viimane postitus: stihl
  w124 kesklukk puldist ei tööta swagiebear 6 5,172 24-02-2016, 11:48 PM
Viimane postitus: swagiebear
  w210 kesklukk m2rduu 2 2,391 01-06-2015, 06:06 PM
Viimane postitus: m2rduu
  W211 kesklukk klõbiseb kinni-lahti. Kossur 16 10,379 15-02-2015, 04:32 PM
Viimane postitus: franck1



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne