Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 280SE 81a
#1
MARK:Mercedes-Benz 280 se
VÄLJALASKEAASTA:1981
LÄBSÕIT:295000
VÕIMSUS:136 kw
MOOTORIVALEM:2,8se
PIKKUS:4995
TÄISMASS.2080
LISAVARUSTUS:roolivõim,kesklukk,valuvelg,CDstereo,käetugi,ees,taga.
tagaklaasisoojendus.
MUU:värvus hõbehall.
PLAANID:tehtud kere äsja kap remonditud mootor kah sai üle käidud kaan vajas remonti veel on jäänud käigukast üle vaadata.
VEELConfusedisu on korras lasin kõik istme katted ära vaheteda veel on gaasi süsteem peal tahaks leida kuskilt viiese manu kasti kui ainult leiaks varsti kohe saab ka pildid.  
[Pilt: mersu150.jpg]
[Pilt: HPIM4573.jpg]
[Pilt: HPIM4570.jpg]
[Pilt: HPIM4569.jpg]
Vasta
#2
Mis sisu muidu on?
Aga muidu tundub väga viis töö, jääme siis pilte ootama. Confusedmile:
Ise olena kah vaikselt 126'si nillinud :tongue:

PS! Tee teema pealkiri korda.
Turbo
Vasta
#3
Klä kus seda mahinat näha saax... Paari väikest elementi tahaks piiluda et ise ka kunagi tulevikus kindel olla omaenda omasTongue
Vasta
#4
masin asub raplamaal maanteel veel eriti ei liigu kuna pole veel üv kindlustust need teen kevadel ennem pole vaja
Vasta
#5
Mnjaaa aga egas see pole kogemata meie kulla kalli kasutaja trucki käe alt läbi käinud?
Vasta
#6
mnjaa aga kes se truck on ültse Cool ma ei usu küll et tema käsi mängus on
Vasta
#7
Trucki hõbedane ühes teises (mitte minu) hoovis ja pealegi oli diisliks tehtud.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#8
Ilus auto. Ära siis väga ära tjuuni, neid käkke piisavalt liikvel...

Mis käigukast?

Reg.number on muheWink

Väike märkus: mootorivalem on R6. 2,8 on mootori töömaht liitrites ja SE peaks tähistama sissepritsega S-klassi sedaani. Parandage, kui eksisin milleski.
Vasta
#9
V6sa sul peaks õigus olemaWink
Kuna ise suur originaalihull,siis ütlen ka,et säästa seda autot igasugustest tjuuning juppidestUZI - pealegi,mida rohkem originaalsust,seda kõrgem väärtusSmile
Edu sulle selle autoga!
Vasta
#10
käigu kast on 4 manu tahaks viiese vastu vahetada jah tuunida pole kavas olnud aga selle orignaalsuse säilitamisega on kuda on sest pole eriti juppe saada siin kohal pean silmas mootori vidinaid näiteks välja laske kolektori tihendeid ootasin mingi kolm kuud ja klapi sääre omasid ei saand ki panin ühe teise Mercedes-Benz omad :boom:aga nüüd mootor ok jäänd veel käigukast mõtlen veel kas panen viiese või uue neljase sest see kast omadega õhtal:flaming:
Vasta
#11
p6kk Kirjutas:käigu kast on 4 manu tahaks viiese vastu vahetada jah tuunida pole kavas olnud aga selle orignaalsuse säilitamisega on kuda on sest pole eriti juppe saada siin kohal pean silmas mootori vidinaid näiteks välja laske kolektori tihendeid ootasin mingi kolm kuud ja klapi sääre omasid ei saand ki panin ühe teise Mercedes-Benz omad :boom:aga nüüd mootor ok jäänd veel käigukast mõtlen veel kas panen viiese või uue neljase sest see kast omadega õhtal:flaming:


mnjaaa ons siis parem see manu kast panna kui otsida pigem autom? igatahes olen mina oma 4 autom rahul ja leian et veab suhteliselt hästi isegi edasi... Tahan nyyd näha kui hästi klappide klõbinast lahti saab ja siis tuleb veel leida keretööde jakso aega ja kohta aga kas nyyd tõesti on värvis asi et masin tundub suurem olema kui mul endal samasugune... tume teeb nagu ta väiksemaksConfusedilly: Tahan kaaa suuremat masinat veel
Vasta
#12
S-klass = automaatkast.
See on kindlasti mugavam ning kepikastiga sõitmiseks on väiksemad autod,S-klass on mõnulemise auto :cool_rsvd:
Vasta
#13
mnjaa automaadiks ümbr ehitamine suht suur töö ju ja ka plekki võtab oma jagu :confusedangry:[/align]
Vasta
#14
Kalev Kirjutas:Trucki h�bedane �hes teises (mitte minu) hoovis ja pealegi oli diisliks tehtud.

See masin asub nüüd Hollandis :cool_rsvd: Pühkis Eesti tolmu seljast. Ostjal õnneks piisavalt resurssi ,et sellest liikurist veel auto ehitada :biggrin: :Vat niimoodi vedas ühel masinal ja sai nõnda lähedale kodumaast veel vanadusepõlve veetma.
Vasta
#15
mnjah... ma olen sõnatu kuigi njah edu.ee juppide otsimisel... egas ei ole neid saada kyll
Vasta
#16
Big Grin 
härased se poiss on nüüd müügis tehke pkkumisi
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 280SE W126 1983 mydimees mydimees 17 9,625 02-05-2020, 11:03 PM
Viimane postitus: mydimees
  MB S 280SE w126 1983 - mopu mopu 25 24,478 07-01-2013, 01:05 PM
Viimane postitus: juriu
  MB w126 280SE 1981 - qwer qwer 25 17,646 12-01-2010, 10:00 AM
Viimane postitus: qwer
  MB 300DL&280SE killer666 11 9,163 19-12-2009, 06:52 PM
Viimane postitus: V@hh
  MB 280SE 1982 w126 urraa 0 2,036 21-03-2009, 01:17 AM
Viimane postitus: urraa
  MB 280SE Reddog 22 13,757 24-03-2007, 08:38 PM
Viimane postitus: tank
  MB 280SE W126 jyrx66 8 6,159 02-10-2006, 11:47 PM
Viimane postitus: Reddog



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne