Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MB 280SE
#1
Tegemist siis 84a mudeliga mille sain suht odavalt just siin paar nädalat tagasi. Läbisõit ca 337000. Ei oska öelda kas on tagasi kedratud või ei. Muidu masin enamvähem korras hoitud ja yritatud ikka hooldada. Kuigi jah.. vanal masinal nagu ikka on ka rooste kallal. Peangi nyd leidma inimese kes tagumise tiivaääre välja vahetaks ja veel paar nipet-näpet teeks.. Kuigi raske sellist leida. Nuh aga ex ikka kui siin kysimusi tekib siis kysige.Tongue:wink:
Vasta
#2
Kuidas ma siia pilte saaks yles laadida?:help:
Vasta
#3
Reddog Kirjutas:Kuidas ma siia pilte saaks yles laadida?:help:

Sa ei saagi, klubiliikmed ainult saavad pilte üles laadida.

Aga sa saad pilte lisada, pane näiteks hot.ee'sse ülesse (praegu seal asi vist kõige lihtsamaks tehtud, pole vaja mingit smart ftp'd vms, lihtsalt lähed oma kontole, sealt koduleht ja lisa fail). Antud faili aadress siis lisa nii (img)http://www.hot.ee/sinukontonimi/failinimi.jpg(/img)... ümarsulud asenda kantsulgudega!
Loodetatavasti seletasin enamvähem normaalselt ja jääme pilte ootama. Confusedmile:
Turbo
Vasta
#4
Täitsa jama... nuuh pildid saan yles kyll mingit moodi varsti aga mure nyyd suurem. Juhtub olukord kus mul tuleb autosse kaks a la 130kg inimest tahaistmele ja juba viskab rsk tagant sädemeid summari puudutusest asfaldil. Mida teha.. Kas amordid on läbi või vedrud tahavad vahetada? Olen nagu suht nuhjah vennike mb kasutuses et remondi alal kogemused selle margi puhul vähesed. Iseenesest on auto kahe inimesega vägagi balansis aga nii kui kolm või neli tuleb on jama maas. Kahju oleks juba varsti tutikat summarit välja vahetadaConfused Oleks hea kui oskaksite aidata:help:
Vasta
#5
Vedrud surnud, mis muud. Vahetad ära ja saad asja korda.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#6
ok...tähhhh.. Ma usun et ka on niiTongue
Vasta
#7
Oligi vedrude asi:tongue: Nyyd sain veel korraliku pioneeri ka talle sisse.. Hää cruiisida nydTongue
Krt aga veel on nyd vaja leida talle reustareerimiseks juhipoolset esitiiba.. Kas ka kellegil oleks pakkuda.. Tahaks nii vägaTongue ja muidugist ikka soodsa hinnaga ja korralikuTongue
Vasta
#8
Pildid võid saata karl@clubmb.ee,panen üles.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#9
autoosad.ee -st saab uue b- tiiva ka tellida, pole kallis, aga no, vihjeks võin öelda, et eriti külge ei sobi ka.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#10
nuhjah.. ex ma uurin mida kujutab siis endast see b-tiib aga ma arvan et vist on targem otsida doonor või siis saksast uus s ja jätta see praegu doonoriks aga nu vaatab.... s-st ma igatahes enam ei loobu:evil:
Vasta
#11
[Pilt: 6e2a226eab6b.jpg]

[Pilt: 19410079a440.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#12
Tänan Karl... Ma loodan et sellest ka abi niikauaks kuniks ma ise seda juba suutma hakkan:cool_rsvd:
Vasta
#13
PS raffas see auto on tegeliku värviga ikka midnight blueConfusedilly:
Vasta
#14
Ja mis on velgedes erilist?? Naabrimees oma s-ga käib juba pikemat aega pinda et ma ta veljed välja vahetaks ja ta maksaks peale.. Tal endal loogish muidugist SEC veljed all... kas on tegelt mõtet vahetada ja raha teha=? mis ise arvate... Minu arvamus hetkel ei luba seda... Sest klassika on ikka klassika juTongue või mis?
Vasta
#15
AMG veljed, sellep'rast tahab vahetada...
Destination: mis sihikule jääb.
PapaRoomet
Vasta
#16
Selge siis..... ega ma ei vaheta ka siisBig Grin
Vasta
#17
mnjah sain juba vahetada jagajakaant ja kyynlajuhtmeid.. Sitikas vana kavalpea ei tahtnud käima minna ja avastasin et kyynlajuhe maha põlenud.. Käisin mitmes kohas otsimas ja sain nii mitutmood rabandusi.. Kyll hinna suhte kohta kui ka kättesaadavuse kohta ja ainuke kiire tarnija oli MG auto mis ka suutis seda hea hinnaga ajada.. nuhjah aga 3kg läx ikkeTongue Aga samas mis olen täheldanud et kas bensiinipump peab sirisema koguaeg we ja eriti kui hommikuti käima panna ja lasta lihtsalt soojeneda tal??? Egas see ei tähenda halba???? ja oh mis yllatust.. yxpäev käisin et uurida klapikambrikaane tihendit MB keskuses silberautost ja sain rabanduse sellekohta et öeldi lihtsalt rahulikult et ei ole saadagi....:lol: Lahe... vot silberautot... Yritan seda otsida sellepärast et vist karta on et mul vaja natike lasta klappe regullida.. Hääl on kahtlane mõnda klappi kuulatesTongue Aga nuh võn samas exida kaTongue
Vasta
#18
Nii.... Peale jagajakaane ja küünlajuhtmete olen saanud ka teiste töödega hakkama.. Vana laev juba tasapisi hakkab röövima paranduse peale raha aga samas on see väärt ka ma arvan. Õlivahetus sai tehtud, peale seda küünlad uued, õhufilter, ja siis veel terve jooks piduriklotse. Millest muidugi arenes edasi veel probleeme. Said piduri korda ja a la 1000km sõita kui hakkas tõmbama vasakule pidurdades. Selgus et esimene vasak support oli surnud mis vahetati välja, mis kujunes jälle mureks sest uut supportit ei olnud kohe saada. Kaks päeva ja olemas. Peale seda tuli välja vahetada ka piduri klotsid mis olid kahju saanud piduri ketta kummis oleku tõttu. Ehk vahetusse läksid ka kettad. Woow isegi neid oli kohe saada. Tänud MB varuosale ja MG autole.. Mnjaaa nyyd said siis enamus tööd tehtud aga ikkagi... Hingele ei anna rahu et mootor hoiab pöördeid 1300 peal... Ei teagi mis viga on ja ei taheta ka Allautos kontrollida sest nemad ei tee seda systeemi. Mnjaaa. minu teada on norm pöörete arv ju 700-900? või mis? Aidake milles probleem olla võib? Ja mismoodi välja kuuldub märguanne käigukasti(automaat) veast? Sest ma arvan et mul tuleb selle õlivahetus ka teha aga oskate te äkki mulle orienteeruva hinna ette lüüa? Suht hea oleks kui soovitate veel midagi kontrollida et see masin oleks ikka tip-top. otzen horozo. tip-top very well..
Ok mersuvennad jagage soovitusi.:cool_rsvd:
Vasta
#19
Niii... sydamerahuga võib nyyd mainida et selle isendi syda on päästetud. kuigi jah peaks veel tal mõne hydrotõukuri välja vahetama ja siis kevadel keretöösse. Ja siis cruiisimist nautima.. Peaks veel salongi natuke muutma jne. Äkki keegi oskab öelda kus krdi kohast leiaks uue tagumise istme? vana on korralik aga kuidagi paigas ei taha pysidaTongue
Vasta
#20
kui iste õhtal ei pea ju kohe välja vahetama ma lasin ära restaureerida ise valisin sobiva riide ja leidsin ka ühe sadul seppa kes tegi ilusa töö nalja raha eest Rolleyes
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  MB 280SE W126 1983 mydimees mydimees 17 9,620 02-05-2020, 11:03 PM
Viimane postitus: mydimees
  MB S 280SE w126 1983 - mopu mopu 25 24,467 07-01-2013, 01:05 PM
Viimane postitus: juriu
  MB w126 280SE 1981 - qwer qwer 25 17,646 12-01-2010, 10:00 AM
Viimane postitus: qwer
  MB 300DL&280SE killer666 11 9,161 19-12-2009, 06:52 PM
Viimane postitus: V@hh
  MB 280SE 1982 w126 urraa 0 2,036 21-03-2009, 01:17 AM
Viimane postitus: urraa
  MB 280SE 81a p6kk 15 8,579 03-03-2008, 10:43 PM
Viimane postitus: p6kk
  MB 280SE W126 jyrx66 8 6,158 02-10-2006, 11:47 PM
Viimane postitus: Reddog



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne