Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Talv tuli - hakkame pihta juhtumistega
#21
Martin Kirjutas:Kui ideealpidamist otsid, siis pead piigid alla ostma Smile
ei otsi, aga "mingisugune" pidamine võiks ju olla. uus NF3 peab küll väga hästi! :demond:

kokkuvõtteks võiks öelda, et meie kliimasse lamell ei sobi.
Vasta
#22
Mony Kirjutas:Minu esimene talv ilma naelkummideta - no mingit pidamist pole võrreldes naastuga, rääkigu need spetsialistid mida iganes...
Tohoh, tahaks näha, milline Spetsialist seda räägib, et : "Lamell on parem, kui naast" Confusedhocked:Confusedhocked:
Seda räägivad "spetsialistid":biggergrin::tongue:

Martin Kirjutas:Ja veel, hinnake oma auto võimeid korralikult, MB ei ole kindlasti talvel kihutamiseks loodud, selle jaoks ikka 4WD masinad või kergemad esiveolised.
Vägev! :lol:
Talvel kerge esiveolisega kihutama minna.....
a´la Fiat Uno 75(75hp/55kW)
Või turbomootoriga rasked esiveolised .... Oodi 3B või AAN mootoriga, Arbuus-id kuni ´91...  
(Aga äkki on ikkagi asi Juhis? :biggergrinSmile


A samas Don Martinello avas talvesezooni @ W201+tagasillal Misu Ivalo 2+ees Misu MX260(edit: 11aasta vanune rehv:biggergrinSmile.

W124 E500 Limited
Vasta
#23
marek Kirjutas:sai täna proovitud 235/55/18 nokia wr lamelle(pigem m+s vist) w220 all, jällegi veendusin nende mõttetuses. a8'ga sai nendega vähemalt kohalt minema, sellega ei saand ei minema ega pidama... masendav. never ever ei osta enam lamelle.

aga ilm on hea Smile @4WD@uus NF3.

Kas keegi müüb Eestis seda WR-i talverehvina? :confusedangry::pissed2:Selle eest võiks vähemalt peksa anda. Kuigi, juriidiliselt on kõik korrektne, rehvil on MS tähis...:pissed2:

Tegemist on kevadsügisese niiske ilma rehviga. Rohkem Saksamaa teema. Põtrade foorumis korduvalt läbi nämmutatud.:bash:

Marek, äkki ei pilluks selliseid võrdlusi: NF3 (vaieldamatult väga hea nael) vs Nokia WR (heal juhul kevadsügisene rehv) --> kõik lamellid on saastad. NF3 ga võiks kokku panna Nokia toodangust RSi võib-olla. Ja puhtal jääl jäävad kõik lamellid naelale pidamises alla, keegi polegi vastupidist väitnud.

Iseasi on see, et ka parim rehv ei korva vigast tihendit rooli ja istme sejatoe vahel. Confusedilly::flaming::pissed2:

Kui idioot ikka sõidab tänastes oludes täpselt sama mõtlematult, kui jaanipäeval, siis on ta oma avariis täielikult süüdi. Ja peaks ka vastutama, mitte mingit halbade teeolude või rehvitootja vastutuse jama ajama.

Ainult kahju on süütutest kaaskannatajatest. Libedaga kipuvad ikka kollektiivsed kogemused tekkima...

Natuke teemasse ka. Täna hommikul on ilus sõita. :cool_rsvd: Teed on puhtad, lumi sätendab. Paned polaroidid ette ja naudid meie sügisel nii haruldasi kauneid hetki...:hump::hump:
Vasta
#24
Ettepanek:jätaks selle rehvide võrdluse siit teemast välja,sellekohaseid teemasi peaks nii siin kui vanas foorumis küllaga olema.UZI
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#25
martiini Kirjutas:
Mony Kirjutas:Minu esimene talv ilma naelkummideta - no mingit pidamist pole võrreldes naastuga, rääkigu need spetsialistid mida iganes...
Tohoh, tahaks näha, milline Spetsialist seda räägib, et : "Lamell on parem, kui naast" Confusedhocked:Confusedhocked:
Seda räägivad "spetsialistid":biggergrin::tongue:

Martin Kirjutas:Ja veel, hinnake oma auto võimeid korralikult, MB ei ole kindlasti talvel kihutamiseks loodud, selle jaoks ikka 4WD masinad või kergemad esiveolised.
Vägev! :lol:
Talvel kerge esiveolisega kihutama minna.....
a´la Fiat Uno 75(75hp/55kW)
Või turbomootoriga rasked esiveolised .... Oodi 3B või AAN mootoriga, Arbuus-id kuni ´91...
(Aga äkki on ikkagi asi Juhis? :biggergrinSmile


A samas Don Martinello avas talvesezooni @ W201+tagasillal Misu Ivalo 2+ees Misu MX260(vanus 13 aastat:biggergrinSmile.
Noo sain siin mõeldud ikka kangema mootoriga väiksemaid esiveolisi nagu VW Golf GTI - ise proovitud ja väga fun sõita, kuid nende auto mugavus....mnjah.
Vasta
#26
Juhtum või mitte aga mõtlesin täna et olen kaval ja lähen juba kell 6:00 hommikul kummivahetus järjekorda (asi see paar tundi oodata kuni uksed avatakse) aga võta näpust see kell oli juba ukse taga ca 15 autot ootamas ja ei jäänudki muud üle kui sõitsin 120km-i eemale, täiesti slikside suvekatega veel (Vändra) kus sain kummid vahetatud umbes 30 minuti jooksul Big Grin
Taha said said siis tutikad Michelin Ivalo ja ette samad aga tsipa kasutatud.Esmamulje on küll igatahes mega hea.
Vasta
#27
marek Kirjutas:sai täna proovitud 235/55/18 nokia wr lamelle(pigem m+s vist) w220 all, jällegi veendusin nende mõttetuses. a8'ga sai nendega vähemalt kohalt minema, sellega ei saand ei minema ega pidama... masendav. never ever ei osta enam lamelle.

aga ilm on hea Smile @4WD@uus NF3.

v6sa Kirjutas:Marek, äkki ei pilluks selliseid võrdlusi: NF3 (vaieldamatult väga hea nael) vs Nokia WR (heal juhul kevadsügisene rehv) --> kõik lamellid on saastad. NF3 ga võiks kokku panna Nokia toodangust RSi võib-olla. Ja puhtal jääl jäävad kõik lamellid naelale pidamises alla, keegi polegi vastupidist väitnud.
kust sa välja lugesid "nokian wr" vs "NF3"? Confusedhocked: kirjutasin ju et wr ei sobi talvel sõiduks ja lõppu kirjutasin millega ma hetkel sõidan.

wr müüakse minuteada lamellide nime all.

edit: jah nii see on, neti.ee'st esimene link:
http://www.haaber.ee/rehvid.php?submit=1...16&tuup=-1
Vasta
#28
äitia.. eelmise talve sõitsin täitsa edukalt nendega ära. kuna sõidan ainult kesklinnas, siis oli super. enamus ajast niikuinii oli asfalt väljas ja seal on wri pidamine super. ei kulu ka.

aga juhtumistes niipalju, et esimene päev kui lumi maha tuli... tuli mööda liivalaiat kl 8 koju sõites vastu 4 treileri peal olevat autot Smile ja üks sell sõitis tartu mnt pikendusest otse avamata tartu mnt osale. vedas, et keelumärgi otsa ei pannud. vist ei saanud pidama

aga tõsi ta on, sõidan ise ka conti sportcontact 2 rehviga. taga 245. ei saa ei edasi ega tagasi. st teisisõnu - praegu autoga eriti ei sõida. talveauto ka veel suvekodus.
...
Vasta
#29
Ermo Kirjutas:Juhtum või mitte aga mõtlesin täna et olen kaval ja lähen juba kell 6:00 hommikul kummivahetus järjekorda (asi see paar tundi oodata kuni uksed avatakse) aga võta näpust see kell oli juba ukse taga ca 15 autot ootamas ja ei jäänudki muud üle kui sõitsin 120km-i eemale, täiesti slikside suvekatega veel (Vändra) kus sain kummid vahetatud umbes 30 minuti jooksul Big Grin


Soetasin seekord lamellid, eks näis, enamus sõitu linnas iga päev c 250 - 300 km. Helistasin täna lõunal kummivahetusse ( tutvusi ei olnud ) ja homme lõunal juba sain aja. Pole siin linnas asi ullu miski.
<B>56 661 161</B>
<B> www.reval-kuller.ee </B>
Vasta
#30
Nii, tagasi teemasse...

Pilte on kuhjaga, aga ise ei ole IT Guru ja koguaeg Karl-i paluda pilte uppida....:boom:

Õhtuti kodu sõites jäävad pidevalt "avariid" ette.
Selles mõttes avariid, et: "lipsan läbi-sitta sa lipsad"
Ja jälle kesklinn on umbes...:biggergrin:
W124 E500 Limited
Vasta
#31
Mnjah, naast vs lamell on hea teema, umbes sama hea kui blondiin vs brünett. Ja juttu jätkub kauemaks.
Vasta
#32
h2x0r Kirjutas:Mnjah, naast vs lamell on hea teema, umbes sama hea kui blondiin vs brünett. Ja juttu jätkub kauemaks.

Ma ei saa aru, siin ei ole midagi vaielda, rääkigu nad kuipalju tahes, et brünetid on sama head tänapäeval nagu blondiinid.....jama kõik....meie kliima on juba kord selliseks loodud ,et blondiinid sobivad paremini....igat pidi.....
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#33
Rolz Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:Mnjah, naast vs lamell on hea teema, umbes sama hea kui blondiin vs brünett. Ja juttu jätkub kauemaks.

Ma ei saa aru, siin ei ole midagi vaielda, rääkigu nad kuipalju tahes, et brünetid on sama head tänapäeval nagu blondiinid.....jama kõik....meie kliima on juba kord selliseks loodud ,et blondiinid sobivad paremini....igat pidi.....
blondiini all mõtled sa siis naastreffe ?
Vasta
#34
Ermo Kirjutas:
Rolz Kirjutas:
h2x0r Kirjutas:Mnjah, naast vs lamell on hea teema, umbes sama hea kui blondiin vs brünett. Ja juttu jätkub kauemaks.

Ma ei saa aru, siin ei ole midagi vaielda, rääkigu nad kuipalju tahes, et brünetid on sama head tänapäeval nagu blondiinid.....jama kõik....meie kliima on juba kord selliseks loodud ,et blondiinid sobivad paremini....igat pidi.....
blondiini all mõtled sa siis naastreffe ?

ma pole kyll blonde naastrehve näinud ja kui nad ka olemas oleks, siis õhta voodisse võtaks ikka pigem blondi naisterahva, kui blondi naastrehvi. Sorry, minu maitse on juba kord selline.
Vasta
#35
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=...&id=970452
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Üks eriskummaline soov tuli indrek 12 4,960 17-09-2008, 04:53 PM
Viimane postitus: Karl
  Talv on tulekul aga rehvid... ? sm. pelle 45 23,007 06-11-2006, 08:29 PM
Viimane postitus: marek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne