Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Talv on tulekul aga rehvid... ?
#1
Vaikselt hakkab naelade aeg tulema ja kas kellegil juba all kah, kes mida kasutab ja mida üleüldse tasub alla panna?

Ise mõtlesin 195/65 15" mõõdus masteri prottidele, on see vägahalb mõte?

Rolleyes
Turbo
Vasta
#2
sm. pelle Kirjutas:Vaikselt hakkab naelade aeg tulema ja kas kellegil juba all kah, kes mida kasutab ja mida üleüldse tasub alla panna?

Ise mõtlesin 195/65 15" mõõdus masteri prottidele, on see vägahalb mõte?

Rolleyes
Heh,võiksid veel lisada et ostad need toidupoest makaroni riiuli kõrvaltConfusedmile:.Esiteks protitud rehv on jube kõvast kummist(jube libe sõita) ja teiseks võib see prott ka mingil heal hetkel sealt irduda.Firma "Master" pole ka eriline tuntud hea rehvitootja.Nii et,kui vähegi rahakott lubab, siis osta õige rehv autole alla.Ise kunagi hoidsin ka rehvipealt kokku,ja kaotasin ühe auto mis läks mahakandmisele.See kokkuhoid võib maksta sinu ja teiste elu,kas on mõtet?  
Vasta
#3
No rehve nüüd küll õnnetuses süüdistada ei saa, autot juhib ikka juht kes peab sõitma vastavalt oludele(ilm+tehnika).

Sai kunagi ammu kasutatud masteri suverehve, üle 11K km ei venitanud kuidagi vedava silla all.

Ise olen Gislavedi kasutanud ja marki küll vahetada ei kavatse.
Vasta
#4
Sellist mõõtu kumm on ka mu töö-volvol, millega olen päris mitu talve võtnud.
Esimesed kolm oli gislaved nord frost 2, ilgelt hea kumm oli, pidas hästi ja kulus mõistlikult.
Kaks viimast on olnud kumho mingine, eelnimetatust tuntavalt nigelama pidamisega ja kuidagi puine. Kulunud on sama mõistlikult kui gislaved.
Hinnavahe neil kahel on tuntav, mistõttu plaanin ka oma praegusele naise-autole mingeid kumhosi. Sõitmist pole palju ja ongi vast targem kehvema ketsiga harjutada .)
Vasta
#5
Suvel on prottid ikka täitsa kasutatavad. Mul näitex juba teist suve all Vallai protid ja on väga head. Siiski talvekummidex soovitax mingit firmatoodet ikka. Samas pidage kõik meeles, et hea juht suudab kompenseerida rehvide halva pidamise aga isegi head rehvid ei suuda kompenseerida halba juhtimist.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#6
1. misselin ivalo
2. gislaved NF3
3. GY UG500 kui on uued, kasutatud ei kõlba kuhugi

minu eelistus.
Vasta
#7
marek Kirjutas:1. misselin ivalo
2. gislaved NF3
3. GY UG500 kui on uued, kasutatud ei kõlba kuhugi

minu eelistus.

Sinna number 1 ümber võiks Nokia hakkapelitad ka panna ju....


BTW kes tahab odavalt uusi rehve, siis soovitaks Wanli, Winterchallanger ei ole prott, hiinas tehtud rehvid, NFIII litsentsi alusel, sama muster ja oma hinna kohta väga head.....

Loodame,e t see siis viimane aasta ei ole, kus naeltega sõita tohib...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#8
1. Gislaved NF III
2. NOKIAN HKPL II
3. Goodyear UG500

Ise sõitsin eelmine talv Gislaved Nord Frost III-dega. Parimag naelad IMO.
Tööautol HKPL II, kuid müra oleks nagu suurem.

Hetkel Gislaved NF5 all. Valisin need, kuna lopast läbi ampsamine pidi testijärgi parem olema kui GY UG500-l.
Eks näis kui lumi maha tuleb.

Kokkuvõttes protte mingil juhul ei soovita, ennem osta saksast/rootsist toodud kasutatud rehvid
Vasta
#9
Kolmandat talve järjest jään Michelin Ivalot eelistama, parimad kogemused tagasillaveo ja paksu lume koostöös.
setud sõitsid seciga
Vasta
#10
Üldse ei põe - Nokian NRV lamell. Super pidamine asfaldil, märjaga, lörtsis, lumes jne. Kulub või ei kulu aru ei saa SmileSmile
Varem proovitud ka dunlop midagi DS2 - super pidamine lumes, kuid kulus nagu loom
...
Vasta
#11
Halloo kodanikud,suht mõtetu jutt tundub mulle see siin........
Eks me kõik eelistaks tutikaid viimase malli testivõitjaid ilusa suure velje peal jne. Poleks midagi minulgi selle vastu kui saaks tutikad UG 500 talveks alla,vägagi rahul oleks.Kuid asi algab ja lõppeb ikka rahahulgas mille keegi on võimeline ja suuteline rehvide alla magama panema.
Tegelikult oleks võinud teemaalgataja natuke teistmoodi alustada,umbes nii: mis arvate kui mul ....eeku ja tahan selle hulga raha eest talverehve osta,kas Master oleks hea valik või oskab keegi midagi paremat soovitada?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#12
kasutatud hea lamell ehk aitab kui just pole metsavaheteesid vaja palju sõita
...
Vasta
#13
Karl Kirjutas:Tegelikult oleks võinud teemaalgataja natuke teistmoodi alustada,umbes nii: mis arvate kui mul ....eeku ja tahan selle hulga raha eest talverehve osta,kas Master oleks hea valik või oskab keegi midagi paremat soovitada?

No mõte oliigi enamväheme selles, et mida odava otsa poolelt valida ja kas üldse tasub midagi sealt võtta. Mulle just soovitati protti enne kui mingit hiina värki, selle oli teemaalguses see master seal sees. Rolleyes
Turbo
Vasta
#14
oleneb kah millisel maastikul tavaliselt liikled
Vasta
#15
Wanli suverehvidega sõitsin see suvi, krt ei old õige asi - kuidagi tuim ja ujuv oli sõita... nondel oli sigakõrge muster, vb seepärast... Talverehvide kohta ei tea öelda.
Vasta
#16
Rolz Kirjutas:BTW kes tahab odavalt uusi rehve, siis soovitaks Wanli, Winterchallanger ei ole prott, hiinas tehtud rehvid, NFIII litsentsi alusel, sama muster ja oma hinna kohta väga head.....

Loodame,e t see siis viimane aasta ei ole, kus naeltega sõita tohib...

Eelmine talv sõitsin wanli rehvidega 205/65R15 ja eriti vaimustuses ei ole, liiga pehme rehv, auto ujus teel ikka mõnuga ja naelad kadusid kiirelt, madalama profiiliga oleks võibolla parem olnud, pidamine seevastu oli küll ok ja hind samuti.
MobileSPA
autopesula
TEL: 5110767
Vasta
#17
kas keegi on kasutanud vredesteini rehve ja mis neist arvata.....kas kõlbab osta ka? on mõttest läbi käinud icetrac'id ja nord-trac'id.
:)
Vasta
#18
Kasutatud reff on kasutatud reff uus on uus...ilmastiku olud on väga erinevad...kõik sõltub rahkoti paksusest...elukindlustusest...sõidad tasa ja targu...kui ikka libisema hakkab siis ei aita miski...EDU
56562200
Vasta
#19
seda küll, kui kui raha niipalju ei jätku siis kõlbab kasutatud kah

Juhuslikult sattusin katse ohvriks eelmine talv:

Läbisin üht ca 90 kraadist kurvi kahel korral erinevate rehvidega

Teeolud olid samad, auto sama (omega), kiirus sama (60km/h)
Ühel omegal uued protid, teisel 3 talve sõitnud Gislaved NF III (ostetud kasutatuna) ja tee mis tahad - prottidega kurvi läbides keerasin rattad välja, kuid masin läks otse.

(Läksin küllaltki uljalt kurvi, kuna teadsin et autol uued rehvid ja 10min tagasi olin sama kurvi samas suunas läbinud sama kiirusega ja edukalt)

Ehk lühidalt ennem korraliku firma kasutatud kui prott
Vasta
#20
Mina tegin eelmine külmade tuleku eel nii- sai siis augusti lõpus hakatud sirvima kõiksugu rehvide samis kohti läbi, leidsingi kuu pärast miselin ivalod, mis olid eelmise omanikautol all olnud paar kuud. Ühesõnaga, kui hakata varakult otsima, saab vägagi korralikud kasutatud rehvid väga odavalt. Olen iga kord nii teinud ja ei näe mingit põhjust tutnoisid osta (eelmise aasta ivalode eest plekisin 2000.-). Püsid teel nagu nael, soovitaan soojalt teistelegiSmile

püsivust igas mõttes
Manev
I´m not a gynecologist, but I´ll take a look
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Millised rehvid valida? kihutaja5 22 17,193 30-12-2013, 09:08 AM
Viimane postitus: indrek
  Odav aga väga hea "alarm" autole petronas 7 8,136 11-01-2010, 09:13 AM
Viimane postitus: indrek
  Rehvid talveks? Muhulane 60 38,152 23-11-2009, 05:20 PM
Viimane postitus: Martin
  Rannahooaeg tulekul - põngerjadieet v6sa 3 2,260 16-04-2008, 10:38 PM
Viimane postitus: "kutsikas"
  Rumal küsimus aga kus asub 124.200te mootori nummber andoh 5 3,329 25-10-2007, 08:00 PM
Viimane postitus: andoh
  Soodsalt uued rehvid saksamaalt roman 8 7,337 16-04-2007, 07:08 PM
Viimane postitus: Werewolf
  Tartust Rehvid Tallinna? meego 2 2,514 22-01-2007, 10:40 PM
Viimane postitus: Truck
  erinevates mõõtudes rehvid väikemees 12 5,976 29-11-2006, 04:45 PM
Viimane postitus: Andres
  Talv tuli - hakkame pihta juhtumistega indrek 34 13,378 05-11-2006, 02:13 AM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne