Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ARK -i info
#1
Tere.Kasutasin otsingut aga sarnast teemat ei leidnud. Mul nimelt selline asi et tulin rootsist eesti oma autoga mis rootsis registreeritud minu nimele.Siin olles avastasin et pole yhtegi autopaberit kaasa v6tnud (sealt tulles kedagi ei huvita). Nyyd tagasi ei saa kuna pass kodus.Olen siin varem myynud oma autosid ja ark on teinud vahest järelpärimise rootsi kui m6ni paber puudulik.Kas on v6imalik saada mingi t6estav dokument sealt et oman seda autot.Helistasin sinna ja öeldi et ilma mingi paberita nad aidata ei saa. Naljakas, kas t6esti peab siis nyyd auto siia jätma ja siis paberid eraldi ära tooma.
Ehk on keegi teadlik arkiga toimetamisest, v6i on mingi muu v6imalus.
Ette tänades.
having trouble having fun...
Vasta
#2
(03-01-2013, 10:07 PM)itbilen Kirjutas: Tere.Kasutasin otsingut aga sarnast teemat ei leidnud. Mul nimelt selline asi et tulin rootsist eesti oma autoga mis rootsis registreeritud minu nimele.Siin olles avastasin et pole yhtegi autopaberit kaasa v6tnud (sealt tulles kedagi ei huvita). Nyyd tagasi ei saa kuna pass kodus.Olen siin varem myynud oma autosid ja ark on teinud vahest järelpärimise rootsi kui m6ni paber puudulik.Kas on v6imalik saada mingi t6estav dokument sealt et oman seda autot.Helistasin sinna ja öeldi et ilma mingi paberita nad aidata ei saa. Naljakas, kas t6esti peab siis nyyd auto siia jätma ja siis paberid eraldi ära tooma.
Ehk on keegi teadlik arkiga toimetamisest, v6i on mingi muu v6imalus.
Ette tänades.

Kindlasti peab olema mingi võimalus. Minul oli kunagi ühel autol tehniline pass Saksas ära hävitatud (võltsingu tunnused) ja siis Eesti ARK tegi mingi järelpäringu antud sõiduki kohta Saksa (keskis kuu aega aga auto sain arvele).
Hõbenool OÜ: Automaatkäigukastide hooldus (dünaamiline õlivahetus e. "kastipesu"), diagnostika ja -remont. Turbiinide taastamine.
www.hobenool.eu
5227858
Vasta
#3
Nu, arvelevõtmiseks võivad nad ju vaevuda. Kuigi mulle tunduks küll imelik minna autot ühegi tõenduseta ümber registreerima.
Aga mingil muul põhjusel nad ilmselt ei vaevu.

Kui aga registreerida ei plaani ja mure on Rootsi tagasisaamisega (mulel jäi selline mulje), siis pead suhtlema sealse bürooga (mis iganes nime see kannabki). Nemad ehk saadavad mingi tõendi.

Meie Pabrivabast ARKist saab regtunnistuse koopia välja printida - sel paberil on kõik vajalik näha. "Päris" tunnistust see ei asenda, kuid mingiks tõenduseks on ikka...
Vasta
#4
Kahjuks ei ole kuud aega. Aga asi laheneb nii et v6tan s6bra auto, teen ostumyygi-lepingu nagu oleks ostnud ja siis sellega yle.Saaks ka notariaalse volituse, passiandmete muutmisega(kasutaja märkimine) aga see soodsaim. Veidi aja pärast tulen tagasi oma autole paberitega järele. Muud kiiremat varianti lihtsalt ei olegi.
Kysisin ka registreerimise varianti siis ka see välistati kuna mingit paberit ei ole. Oleks passi sinine poolgi. Tegelt siin arvele v6tmine oleks isegi soodsam rootsi maksude pärast.
having trouble having fun...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eestist ostetud auto (ARK-is registreeritud mootorivahetusega) Saksas arvelevõtmine? nostromo 12 8,188 10-03-2018, 02:16 PM
Viimane postitus: .Alar.
  Auto importimine ja ARK tüübikinnitus Crusty 5 7,800 20-06-2015, 01:48 PM
Viimane postitus: Crusty
  K: Info vin-koodi järgi piitre 5 4,766 01-08-2013, 07:15 AM
Viimane postitus: kaspar
  ARK lehekülg R129 28 17,193 30-01-2013, 11:08 PM
Viimane postitus: piitre
  Vajan abi ARK kiusab tanel87 6 6,564 10-08-2010, 08:58 PM
Viimane postitus: Rolz
  ARK statistik R129 1 2,731 31-05-2010, 02:09 PM
Viimane postitus: MAV
  EL-st auto importimine Eestisse ja ARK'i "seaduslikult" nõutav tüübikinnitus Rolz 2 4,530 08-05-2010, 11:45 AM
Viimane postitus: põhh
  ARK ja duplikaat number? MIQ 4 5,670 30-06-2009, 09:15 PM
Viimane postitus: MIQ
  Kuidas suhelda ARK-iga Heinar 7 5,564 22-11-2008, 01:17 AM
Viimane postitus: Kuldar
  ARK üllatab :) kalacompany 1 2,081 17-08-2008, 12:29 AM
Viimane postitus: Laur



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne