Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EL-st auto importimine Eestisse ja ARK'i "seaduslikult" nõutav tüübikinnitus
#1
Lihtsalt uskumatu teema, mis näitab taas selgelt ära meie ARK'i pädevusetuse ja saamatuse ja tahtmatuse.
Õnneks leidub inimesi, kes tunnevad, et nende õigust on rikutud on selle nimel valmis võitlema. Tõsiselt kurb on see, et meie ARK-le peab EL direktiive selgitama tavakodanik.

Lühidalt - EL-st toodud auto puhul hakati nõudma tüübikinnitust, kuna vaja määratleda müratase ja ARK keeldus aluseks võtmast EL registris oleva auto tehnilist passi ning seal kehtivaid tehnilisi andmeid.
Tõsiselt kurb on tõdeda, kuidas selles ametkonnas on "sisemaja seadused" kõrgemal tasandil kui EL direktiivid ja nende EL kaupade vaba liikumise pärssimist. AngryAngryAngry

Link teemale: http://www.landrover.ee/foorum/viewtopic...rk&start=0
Soovitan sellesse süüvida ja tõdeda meie ametnike "pädevust"...
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#2
See päris huvitav lugu ikka. Minul endal kokku puuteid olnud ka ARK-iga aga mitte nii hulle. Peamiselt Pärnu Ark-iga .Aga no Pärnu ARK läbi aegde üks õuduste koht olnud seal ei saa kunagi midagi aetud. Pigem käid end närvi ajamas. Mina olen kasutanud Viljandi ARK väga meeldiv ja abivalmis teenendamine. Pärnu Ark-iga oli üks naljaks juhus. Üks tuttav mul müüs auto maha ja läks ümber kirjutama, kuna on abielus läks ilusti laupäeval võttis naise ka kaasa, et saab ilma lisa küsimusteta hakkama. Aga no pärnu ark ei uskunud et see tema naine on ja lõppuks hakkas abielutunnistust nõudma ja jäigi auto kirjutama. No selliseid nonsens asju ikka juhtub siin pärnus. Minul ei tahetud ka ühel korral ma enam ei mäleta mis toiming see oli ,aga ei usutud et ma oma isa poeg olen kuna meil olid mõlemal ID kaardid kaasa ja teenindaja vahtis lolli näoga otsa ja ütles et kus ta ikkagi kindel saab olla et ma tema poeg olen ma sain päris kurjaks ,tegin vähe karu häält. saime ikka asja korda. Aga no uskumatud lood on ikka seal alati. Aga sellele land roveri temale 10 punkti.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#3
Küll oli alles jamamist. ARK valis ikka vale venna, keda n***ida Big Grin
Enda kokkupuuted ARKi ja muude huvitavate asutustega siiani ainult positiivsedNod
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Abi auto hindamisel allan1000 5 702 06-04-2023, 09:50 PM
Viimane postitus: v6sa
  USA auto ost Holari 2 1,989 23-07-2020, 07:18 AM
Viimane postitus: .Alar.
  Läti registris oleva auto ostmine + piirangute puudumise kontroll [HA-8181 -> 55GGG ] nostromo 17 13,656 24-07-2019, 08:44 PM
Viimane postitus: nostromo
  Jaapanist auto ostmine janek126 20 31,611 01-04-2019, 02:40 PM
Viimane postitus: swrt2002
  Auto müük firmalt eraisikule ja eraisikult omakorda eraisikule? nostromo 13 9,890 26-04-2018, 04:03 PM
Viimane postitus: Holari
  Auto müümine Saksa (transiitnumbrid + kindlustus)? nostromo 7 6,697 10-04-2018, 05:41 PM
Viimane postitus: nostromo
  Auto jälgimise süsteemi pakkumine klubi liikmetele indrek 10 7,949 04-04-2018, 08:26 AM
Viimane postitus: indrek
  Auto müük kui registr. tunnistust pole kaasas? nostromo 11 6,860 22-03-2018, 01:22 PM
Viimane postitus: nostromo
  Eestist ostetud auto (ARK-is registreeritud mootorivahetusega) Saksas arvelevõtmine? nostromo 12 8,106 10-03-2018, 02:16 PM
Viimane postitus: .Alar.
  Kas nüüd on siis lõplikult MB pensionäri auto kes sõita ei oska? marek 25 15,091 05-02-2018, 06:35 AM
Viimane postitus: .Alar.



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne