Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anna oma hääl MS Estonia vraki pinnaletõstmiseks
#21
Selline allkirjade kogumise kampaania on suhteliselt mõttetu. Kui senine uurimine on niivõrd kõrgel tasemel kinni mätsitud, siis mätsitakse kinni ka ülestõstmisele järgnev uurimine. Ja uurima peavad asjatundjad, sest kui keegi arvab, et tema või mina või suvaline jorss suudab laeva vrakki silmitsedes määrata uppumise põhjuse, on ta lihtsalt loll. Sellise suurusega ja nii kaua merepõhjas vedelenud laev saab lihtsal ülestõstmisel niivõrd kannatada, et algsed vigastused võivad kannatada saada (ja tõenäoliselt ka "saavad"). Ja meie maanurgas pole niipalju "asjast huvitatud" raha, et seda laeva üles tõsta seda kahjustamata...

Saage aru, kui "kellegi" huvid kaalusid üles sajad inimelud, siis kaaluvad need veel enam üles need tuhanded kogutud allkirjad ülestõstmise toetuseks... Oleks väga naiivne uskuda, et ülestõstmine võluväel toob selgust ja süüdlased lastakse maha.

Lisaks ei usu ma, et süüdlasel (ehk siis tegeliku teo tegija, mitte asja organiseerija), kui teda üldse oli (mida ma ka ei usu), üldse oli valikut. Ma juba mainisin pakkumist, millest ei saa keelduda. Me ei räägi sellisel juhul enam rahast ega villast Marbellal. Eriti ahvatlevad on pakkumised, mille reklaamvoldikul on isiku laps, relv oimukohal. Või naine. Või vanem...

Niipalju olen siiski blondiin, et ei tahaks uskuda inimese nii piiritusse rahaahnusesse, et ta on nõus tormisel merel avama visiiri (mida millegipärast kahtlase järjekindlusega meile söödetakse). Krt, enesealalhoiuinstinkt peaks tööle hakkama! Just selle versiooni järjepidev ilmumine tekitab minus kõige rohkem seoseid vastupandamatu pakkumise tegemisega...

Aga ärge laske end minu jutust häirida, meil on isikuvabadus. Igaüks võib alla kirjutada, millele soovib. Lihtsalt selle allkirjaga kaasneb ka teatav vastutus (vähemalt moraalne). Mina tahtsingi seda meelde tuletada...

Liiga palju on meil asju kampaaniakorras tegema hakatud.

DISKLAIMER Minu arvamus hauarahu ja matmise kohta üldiselt on minu enda asi ja teistel pole sellega mingit pistmist. Samuti on igaühel õigus (ja kohustus) mälestada lahkunuid talle sobival viisil ja kohas.

Vasta
#22
Minu arvates ei tohi mitte ükski kuritegu, eriti mõrv, mitte kunagi aeguda.
Inimesi sai Estonia pardal tohutult surma. Kui keegi on selle õnnetuse põhjustanud või korraldanud, siis peaks teda karistama samade paragrahvide alusel mille alusel poodi üles koonduslaagrite juhte ja timukaid. Inimesed,kas umbes 856 inimelu ei ole teie silmis väärt midagi? Kas mingi hauarahu ja et "Sellise suurusega ja nii kaua merepõhjas vedelenud laev saab lihtsal ülestõstmisel niivõrd kannatada, et algsed vigastused võivad kannatada saada (ja tõenäoliselt ka "saavad")." kaalub üles üle 800 inimese elu? Selline massimõrv ei tohiks mitte kunagi uurimata jääda. Need kurjategijad ei tohi mitte kunagi end rahulikult tunda. Ja ma ei kavatse poliitikuks kandideerida.
OMG! MB rush! KEKEKEKEKEKEEKEKEKE!!!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Otsin taga oma autot 521ASN must 124 universaal OnkelMats 12 5,627 30-05-2020, 09:16 PM
Viimane postitus: põhh
  Kuna ja mille vastu oma "punnut" vahetada? taadu 33 25,446 21-03-2012, 12:14 AM
Viimane postitus: väikemees
  Glam Limusiin otsib oma meeskonda uut liiget!! Marcuz 3 3,540 06-12-2011, 09:02 PM
Viimane postitus: Marcuz
  Kuidas ja kus pargite oma kallist autot? Mb140 7 7,415 30-04-2011, 02:02 AM
Viimane postitus: Karl
  Mida head tegid/ostsid TÄNA oma MB le indrek 153 95,285 24-07-2010, 09:57 PM
Viimane postitus: cornah
  Sihuke Rullnoka maitse on suus,et anna olla. Ur3o 31 16,028 30-11-2009, 11:56 AM
Viimane postitus: soo
  Mercedes-Benz tõestas järjekordselt oma vastupidavust Blue Chip 7 6,024 19-05-2009, 02:54 PM
Viimane postitus: jansa48
Sad Kelle oma? Karl 11 7,514 08-04-2009, 09:53 PM
Viimane postitus: voodoo
  Kelle oma iludus?... kpokyc 18 8,842 27-03-2009, 11:13 AM
Viimane postitus: hents99
  MB Klubi garaaz, ehk koht, kus saad ise oma autot järele aidata. Kalev 26 20,163 27-01-2009, 12:43 PM
Viimane postitus: kalacompany



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne