Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M: Nokia BLUETOOTH handsfree komplekt -LÄBU OSA
#21
mulle põhimõtteliselt lihtsalt ei istu kiibitsejad, kes kauba üle nuriseda tahavad ja 50% alet ka veel otsa ootavad. kui on huvi siis helista ja räägime hinna kokku.
...
Vasta
#22
mis krdi kiibitsemisest sa räägid, kysisin konkreetse kysimuse, millele ootasin konkreetset vastust, sorry, aga toru olemas oru on oluline kriteerium, kuna olen sellega harjunud ja leian, et see on aegajalt oluline vidin, seda enam uuemate BT autokomplektidega, millel lisa torul on ka numbri valimise võimalus (Nokia 600 ja 800 seeria asja seadmed). Kui myya ei soovi, siis ära ise ärgita siin, kui soovid myya, siis ootan konkreetset vastust oma kysimusele (demagoogia palun jätta). Kui selles osas oleme yhele nõule jõudnud, siis räägime rahast edasi.
Vasta
#23
mina seda kuskilt välja ei loe igatähes. tal pole pesagi selleks. st on ainutl siis, kui telefoni traadiga ühendamise ots ära võtta. pigem on ühilduvust vaja kontrollida toru manuaalist või tootja kodukalt vms
...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Heart Telefoni Bluetooth moodul SAP AinAllas 0 1,586 21-02-2018, 05:19 PM
Viimane postitus: AinAllas
  Bluetooth FM transmitter voodoo 12 11,536 08-12-2010, 11:49 AM
Viimane postitus: Lahekas
  Mercedes-Benz 600 vs. Rolls-Royce Corniche (TopGear, 1. osa) valgavares 0 1,646 04-06-2009, 09:03 AM
Viimane postitus: valgavares
  SPL PRO Komplekt? Taavi 12 5,997 01-09-2006, 09:09 PM
Viimane postitus: Taavi



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne