Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M: Nokia BLUETOOTH handsfree komplekt -LÄBU OSA
#1
Andres Kirjutas:eks ta on päris mugav jah. ja kunagi ei pidanud muretsema, et aku tühi telefonil vms - kogu aeg laetud tänu igapäevastele (või vähemalt ülepäevastele) sõitudele. ja tänu juhtpuldile on seda ka hea käsitseda. st vastamine lõpetamine volüüm ja kordusvalimine

Möhh, läbi bluetoothi laeb ?

Big Grin
Vasta
#2
ära seleta, saad aru küll, et töötab mõlemat pidi!
...
Vasta
#3
up
...
Vasta
#4
heakyll, konkreetsed kysimused:

1) kas juhtmega lisa toru saab selel karbi kylge pista ? Kui saab, siis mis marki ?
2) kas firmale arve saab ?
3) mis lõplik hind on ?

Vasta
#5
mingit arvet ei saa. kasutatud asi. garantii paber on kuskil alles kui väga otsida aga mis kasu sellest on.

tõenäoliselt on võimalik kõlari ja mikri pessa kuidagi toru aretada, kuid sisse välja peaks seda ikkagi tollest nupust lülima

hind on aga räägitav
...
Vasta
#6
Ka eraisik saab teha firmale ostu-müügi lepingu , ongi arve.
Vasta
#7
panen käibe otsa? no ju siis sobib Smile
...
Vasta
#8
Eraisik pole käibe kohuslane, pole seal mingit käibemaksu.
Vasta
#9
Andres Kirjutas:tõenäoliselt on võimalik kõlari ja mikri pessa kuidagi  toru aretada, kuid sisse välja peaks seda ikkagi tollest nupust lülima

Ei mõtlen ikka Nokia enda ametliku, tööstusstandartile vastavat toru. HSU seeriast vms, nii nagu see CARK autovarustustel käib.

Andres Kirjutas:hind on aga räägitav

Aga räägi siis, olen avatud pakkumistele. Kui hind hea, siis ei ole ka arve väga oluline.

P.S Lisatoru võimalus on oluline.
Vasta
#10
midagi ma ei räägi. kes tahab see ostab

avastasin, et telefoni ühenduspesa sisse käib nokia standard torupesa. vähemalt vana nmt toru läks.
...
Vasta
#11
Andres Kirjutas:midagi ma ei räägi. kes tahab see ostab

Ei saa nyyd aru, kas sa tahad myya või mitte ? Ma ei näe kyll, et sul ostjad järjekorras seisaks. Kui tahad myya, ytle oma lõplik hind.

Andres Kirjutas:avastasin, et telefoni ühenduspesa sisse käib nokia standard torupesa. vähemalt vana nmt toru läks.

See toru läheb sul muuseas arvuti võrgukaardi juhtme pessa kah, sellegi poolest ei tähenda see, et ta seal midagi kasuliku teeks.
Vasta
#12
1455 eek Tongue
...
Vasta
#13
Andres Kirjutas:1455 eek Tongue

1000.-

Ja kuidas toruga jääb ?
Vasta
#14
ära aja naerma.
...
Vasta
#15
Andres Kirjutas:ära aja naerma.

kasutatud asi on kasutatud asi. Ilma sinilambata HF saab 500 krooniga.
Vasta
#16
mida iganes. kui tahad siis helista kui ei siis ära seleta.

hullem kui truck. tema ei müü sina ei osta. kõvad ärikad kõik.
...
Vasta
#17
Noh sinu jutus jääb mulle mulje, et sul väga vaja vist myya pole ?

Sa pole ikka vastanud, kas toru käib kylge või mitte ?
Vasta
#18
kust kurat mina seada tean?! tegemist pole mingi vana juustuga. tänapäeval pole HANDSFREE selleks, et saaks TORU külge panna.
...
Vasta
#19
Andres Kirjutas:kust kurat mina seada tean?! tegemist pole mingi vana juustuga. tänapäeval pole HANDSFREE selleks, et saaks TORU külge panna.

on sul olnud kunagi auto hansfree'l toru küljes onlnud ? Mul on, usu või mitte, aga seda LÄHEB VAJA aegajalt.

Miks mul on tunne, et tajun su suhtumises ülbust ?
Vasta
#20
Miks mul on tunne,et üksteist verbaalselt tümitada ja "tarka" panna võiksite mujal,näiteks PS? Confusedmash:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Heart Telefoni Bluetooth moodul SAP AinAllas 0 1,586 21-02-2018, 05:19 PM
Viimane postitus: AinAllas
  Bluetooth FM transmitter voodoo 12 11,536 08-12-2010, 11:49 AM
Viimane postitus: Lahekas
  Mercedes-Benz 600 vs. Rolls-Royce Corniche (TopGear, 1. osa) valgavares 0 1,646 04-06-2009, 09:03 AM
Viimane postitus: valgavares
  SPL PRO Komplekt? Taavi 12 5,999 01-09-2006, 09:09 PM
Viimane postitus: Taavi



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne