Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bluetooth FM transmitter
#1
Tõenäoliselt kõige kilplasem lahendus muusika mängimiseks kuid siiski:
http://www.cellularfactory.com/det.jsp?d=39911&c=534657

Kas keegi teab kuidas asi toimib - mobiiltelefoni (tegu on Samsung Galaxy S'ga..) ühendan selle jublakaga bluetoothi abil (mobiilist mängin muusikat), transmitter teeb sageduse ja raadiost kuulen muusikat? Loogiliselt võttes vist nii peaks olema...
Milleks on seal kaasas 3,5mm to 3,5mm kaabel veel? Kas selle peaks ka toppima veel omakorda mobla ja jublaka vahele või saab selle abil hoopis mp3-playerit ühendada? On veel USB pesa ka tollel olemas - selle kaudu saaks ka mp3-playerit ennast ühendada, kas pole?

Kuna mul aux juhet kindalaekasse välja pole toodud siis ma ei viitsi ise sellega jännata ning seda vahejuhet veel lisaks osta, siis see paistab olevat piisavalt odav variant, et tasuks katsetada...mul pole muidugi aimu mis kvaliteediga heli sealt tulla võib Rolleyes iPodist sai selle transmitteriga normaalset heli isegi tekitada.. vaja oli talle see lisajubin külge panna - iTravel vms?
Vasta
#2
Ma ossin Nokia N8 ja sellel endal juba transmitter sees. Oluliselt lihtsam ja kui vaja saab videote tarvis ka monitori ning ka bluetooth klaveri ja hiiregi taha panna.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Jep minul transmitterit pole aga pole autos ka cd-boxi ja muid mugavusi.
Ma ei kujuta piltlikult ette mismoodi tekib seal selline võimalus, et saan playerist (mobiiltelefoni playerist) mängida muusikat ja valida et ta teeks seda bluetoothi vahendusel kuskile mujale vms...samas telefon ise on üsnagi high-tech, mine tea!

Või siis polegi transmitteril ja bluetoothil omavahel seost, on see 3,5mm kaabel kuid bluetoothiga saab kasutada seda asja kui handsfreed?
Vasta
#4
Mul on sellise asja odavam versioon. Ehk siis tavaline transmitter, millel nii SD kaardi kui ka USB pesad. Juhe on selleks, et transmitteriga saaks ühendada midagi muud veel lisaks, nt läpakas või mp3 mängija vms(äkki ka mikrofon, pole proovinud, aga see võiks küll lahe olla). Aga mul see juhe siiani kasutuseta...
Aga jah, valid transmitteri pealt sageduse, siis ka raadio pealt sama sageduse ja laulab küll. Kvaliteet on kõikuv ja see sõltub suuresti raadiosagedustest mis parajasti transmitteril valitud sagedusele lähemal on. Ise kasutasin 87,7-t ja Tallinnas sisse sõites mängis normaalselt, aga pärast süüte väljalülitamist otsustas raadio samal sagedusel mingit soome vms mula hoopis lasta ja mul tuli uus sagedus otsida...'

Ja kauguseulatus on kuskil 30 - 50m, vähemalt minu omal...
Vasta
#5
Seega mobiiltelefon ja transmitter on omavahel bluetoothiga ühenduses ja nii see asi peaks mängima ilma lisavidinateta?
Vasta
#6
(06-12-2010, 11:55 PM)voodoo Kirjutas: Seega mobiiltelefon ja transmitter on omavahel bluetoothiga ühenduses ja nii see asi peaks mängima ilma lisavidinateta?

Jah, üle bluetoothi saadetakse muusika transmitterisse ja sealt juba raadiosageduse kaudu autoraadosse.

Üsna palju heli läheb kaduma iseenesest
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#7
(07-12-2010, 11:32 AM)indrek Kirjutas:
(06-12-2010, 11:55 PM)voodoo Kirjutas: Seega mobiiltelefon ja transmitter on omavahel bluetoothiga ühenduses ja nii see asi peaks mängima ilma lisavidinateta?

Jah, üle bluetoothi saadetakse muusika transmitterisse ja sealt juba raadiosageduse kaudu autoraadosse.

Üsna palju heli läheb kaduma iseenesest
Seda ma kardangi, aga 20 dollarit pole palju, et katsetada... Smile
Tänud kes viitsisid sõna võtta.
Vasta
#8
Ise kasutan ka fm transmitterit, enamasti tööbussis (sprinter). Bluetoothi ei kasuta, ega pea ka seda vajalikuks, juba seepärast, et minul endal läks ka palju kvaliteeti kaduma, ja teisalt, bluetooth neelab ka telefoni akut paremini kui ta niisama on. Kasutan mälupulka seal otsas, mis toimib hästi, kvaliteet ei ole muidugi see mis orginaal cd pealt kuulata, aga rääkides sprinteri org kahest kõlarist, siis sealt saab meeleolu kätte küll.

Asja mugavaks teeb ka veel see, et mälupulgapeal muusikat korrigeerida on hoopis hõlpsmam kui cdsi vahetada ja kirjutada.
UK Garaaž
Vasta
#9
Õnneks on sellel kõik variandid võimalikud, mul vedeleb üks mp3-player (ülihea, peaaegu et kirjamargi suurune, küll mitte nii õhuke) niisama, sellega saaks ka katsetada.. aux juhtme kaudu näiteks. Või mälukaardiga üleüldse...
Vasta
#10
See, mil viisil seee info transmitterisse jõuab , pole suurt oluline. Mööd BT d liigub info digitaalsel kujul ja seal ei kao kvaliteet. Aga transmitter, mis saadab edasi autoraadiosse kasutab FM raadiosagedust ning selle saatevõimsus on niivõrd väike. Ja vot seal sa selle kvaliteedi ära kaotadki.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#11
Neid vidinaid sooviski müügil.Samas mul sõbergi tahab sest lahti saada.Muidugi see on see tavalisem FM transmitter.
Vasta
#12
Miskine on osta.ee's - panin pakkumise, vaatab...
Vasta
#13
Mul endal ka tavaline transmitter. MP3 mängija otsas ja mängib nii, kui plaadiga. Ei oska küll miskit halba selle peale kosta. Sageduseks on 87.5 nii Tallinnas, kui mujal Eestis ja ühe korra vist kuskil juhtus, et kerge segaja tuli vahele, muidu pole probleemi olla. Ja kvaliteetsed kõlarid teevad ikka korraliku kvaliteediga muusika minu auto salongi.
E55 AMG
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Heart Telefoni Bluetooth moodul SAP AinAllas 0 1,590 21-02-2018, 05:19 PM
Viimane postitus: AinAllas
  M: Nokia BLUETOOTH handsfree komplekt -LÄBU OSA h2x0r 22 7,303 09-09-2006, 07:28 PM
Viimane postitus: Andres



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne