Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tabasalu järelkaja
#21
Indrek Kirjutas:
Joonas Kirjutas:Üritus oli väga lahe ning aitäh korraldajatele. Väga hästi tuli välja manuaali edu automaadi ees, kus minu 2liitrine tegi nii mõnelegi suurema mootori esindajale ära.:evil:

Proovime siis 70-140  ja vaatame, mis siis su manuaal teebSmile
selle koha pealt juba ajalugu vaikiks, siis ma ainult istuks ja vaataks kuda teised must mööda vuhisevad, kuid siiski manuaal peaks kiirenduses võrdsete mootorite puhul ikkagi autmaadile ära tegema (uuemate puhul pole aga nii kindel)
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#22
eks ta vist natuke ebavõrdne võistlus oli jah sellekohapealt diisel ja bensiin olex eraldi olema pidanud
Vasta
#23
Markko Kirjutas:eks ta vist natuke ebavõrdne võistlus oli jah sellekohapealt diisel ja bensiin olex eraldi olema pidanud

seda jah, aga lihtsalt aega polnud palju ja ega ka ruumi just eriti üle polnud

tegelt võiks asja mingi aeg korrata kuskil lennuväljal, siis rohkem võimalusi
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#24
420 SEL vs CL 55 AMG

Video By Erik
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#25
Joonas Kirjutas:Üritus oli väga lahe ning aitäh korraldajatele. Väga hästi tuli välja manuaali edu automaadi ees, kus minu 2liitrine tegi nii mõnelegi suurema mootori esindajale ära.:evil:

Oot-oot,tahad sa sellest pikemalt rääkida? :evil:
Minuarust mu kaubalift üpris veenva vahega su autost eespool.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#26
Markko Kirjutas:eks ta vist natuke ebavõrdne võistlus oli jah sellekohapealt diisel ja bensiin olex eraldi olema pidanud

Ära virise,keegi pole käskinud sul põkat osta! :bigsmile::bigsmile:

Tegelikult peaks muidugi eraldi olema nagu varemgi tehtud,eks järgmine kord (seekord ei osanud niipalju autosi oodata).
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#27
Joonas Kirjutas:Üritus oli väga lahe ning aitäh korraldajatele. Väga hästi tuli välja manuaali edu automaadi ees, kus minu 2liitrine tegi nii mõnelegi suurema mootori esindajale ära.:evil:

konkretsemalt konkreetsemalt too mõni näide
Vasta
#28
Täitsa tore üritus, ootan huviga järgmist. Kas see CL 55 amg ei tahtnud rajapeal aega proovida või oleksid need augud liialt lõhkunud sellist kallist masinat?
Vasta
#29
python Kirjutas:Täitsa tore üritus, ootan huviga järgmist. Kas see CL 55 amg ei tahtnud rajapeal aega proovida või oleksid need augud liialt lõhkunud sellist kallist masinat?
                                                                                       aukudest sai ju mööda sõita,muidugi ajas kaotas,aga need olid ju kõigil jalusShy
Vasta
#30
[Pilt: 32609303.jpg]

[Pilt: 32609403.jpg]

[Pilt: 32609369.jpg]

http://photofile.ru/users/danone203/2040938/
W212/e220cdi/15a
Vasta
#31
Just tahtsingi natuke tähelepanu pöörata meie vanima ja austustväärivaimale autole . See ilus 66a. isend liikus ikka väga särtsakalt edasi . Kui Suureks kasvan siis soetan endale ka sellise . :bigsmile: Erilised tänusõnad tahaks öelda just selle auto peremehele , et üritusest osa võttis sellise autoga .


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#32
See oli ilus asi ja liikus jahh üllatavalt nobedalt vaatamata oma kõrgele eale ja 77 kw-le.:cool2:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#33
Karl Kirjutas:See oli ilus asi ja liikus jahh üllatavalt nobedalt vaatamata oma kõrgele eale ja 77 kw-le.:cool2:
ju uuematel on rohkem "surnuid hobuseid" Smile pole ju yhtegi nii hästi hoitud masinat kah...
Vasta
#34
Lõoke kirjutas:

Kahju Karlist kes koni AMG-sse pillas ja nüüd päris mitmed palgad peab loovutama.

Rahvas,ärge võtke seda tõsiselt! Lõokesel lihtsalt linnigripi uus puhang tuli peale ja nägi valesti,õnneks nii hull see asi polnud.:bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#35
Eluga tagasi. Tore üritus oli.

Müts maha tolle vana, kuid tõenäoliselt meie klubi ühe paremas seisus oleva auto ja tema omaniku ees. Paberil olematute kW ja kõrgest east hoolimata tegi nii mõnelegi silmad ette...

Tänan siinkohal neid, kes lasid mul oma mossega lõbutseda. Ilma antud ürituseta oleks seegi kogemus olemata jäänud. Nüüd plaanin tõsiselt Laitsesse minna mõnel õhtul. Seekord siis ilma raami ja kohustusliku atribuutikata. Üldiseks teadmiseks: Tabasalu raja ML keskmine aeg ongi sinna 1-1.10 kanti. Võistlusseades autoga, mida minu oma polnud...

Kiita tuleb ka neid kahte või kolme ajasõitjat, kes mu telefonist üle ei sõitnud. Ega nad vist tegelikult märganudki seda viimases paremkurvis maas vedelevat :evil: Telefon näeb küll veidi katkutud välja, aga on endiselt kontaktivõimeline.

Milline sai vigastatu diagnoos? Mis jõuülekandes otsad andis?

Mosse tervis on hea, tänan küsimast. Kahjude hulka tuleb kanda -1 lohv ning -1 rehv. Kummastki ei hakka enam elulooma tegema. Samuti lahkus meie seast taas kord stabiilne tühikäik, asendudes vahelduvvoolu põhimõttel toimivaga. Ehk mittevajalikul hetkel on see täitsa olemas. Aga kriitilisel hetkel rpm=0. Nagu Erik lahkumisel märkas Confusedad:

Mõned pildid . Nagu ikka, on suur kogus ilusat tehnikat ja kiireid naisi pannud käe värisema ja enamus pilte ei kannata kriitikat. Aga mõni sai päris kenaWink
Kes tahab mõne pildi mahavõtmist või seda originaalsuuruses, andku teada.
Vasta
#36
Kuldar Kirjutas:Just tahtsingi natuke tähelepanu pöörata meie vanima ja austustväärivaimale autole . See ilus 66a. isend liikus ikka väga särtsakalt edasi . Kui Suureks kasvan siis soetan endale ka sellise . :bigsmile:  Erilised tänusõnad tahaks öelda just selle auto peremehele , et üritusest osa võttis sellise autoga .

Uuematele liikmetele ja huvilistele siis:

http://foorum.clubmb.ee/mb/viewthread.php?tid=6784
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#37
Kahju et ei saanud osa võtta, tundub, et oli tore üritus. Naine oli kah tööl, muidu oleks võinud ju temagi 116 tuulutada seal pisut.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#38
Tore üritus oli ja tänud kõigile, kes minu autot siin hea sõnaga on ära märkinud. Auto kiitmine on omanikule sama meeldiv kui viirukisuits usklikule!
Selline kiirendamine oli sellel autol küll vist esimest korda pika eluea jooksul, kuid mõjus vanakesele väga doniseerivalt - ära on kadunud seni vähe häirinud anomaalia külma mootoriga käivitamisel. Ju siis köhis kõik lõõrid ja düüsid korralikut puhtaks!
Vasta
#39
Heckflosse, cl55, cls - klubi kogub elujõudu Smile

muideks mis cls see selline on? olen ühe tegelasega juba tükk aega sel teemal vaielnud Tongue

aga kulla linnugripp - ega kupee on nagu naine. tuleb parema meelega ikka meelitamise, kui mõnitamise peale jalga keerutama.
Ise olin Peipsi ääres puhkamas ning auto sootuks tartu-võru otsal.


SUPER ÜRITUS ON OLNUD! TUBLID! Smile
...
Vasta
#40
Andres Kirjutas:aga kulla linnugripp - ega kupee on nagu naine. tuleb parema meelega ikka meelitamise, kui mõnitamise peale jalga keerutama.

Eks me siis nüüd järgmistel üritustel arvestama et peame härra andresele edasipidi paluma isiklikult kohale tulla, et ikak rahvas nääks superkupeed . . .

Aga samas . . . rahval vähemalt millestki rääkida kui pole kohal . . .
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Suvepäevad 2011 järelkaja Marten 34 35,638 20-09-2011, 11:49 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Läti klubi sünnipäeva 2011 järelkaja. janek126 9 9,257 23-06-2011, 03:59 PM
Viimane postitus: janek126
Brick Talvepäevade järelkaja sm. pelle 20 15,157 04-03-2010, 01:05 AM
Viimane postitus: janek126
  MB Klubi 22.08.09 Audru rajapäeva järelkaja Priit 9 8,930 01-09-2009, 07:48 PM
Viimane postitus: Priit
  Suvepäevade järelkaja Laur 28 17,926 31-07-2009, 01:14 AM
Viimane postitus: Heinar
Big Grin MB Klubi 17.08.2008 ringraja järelkaja Priit 64 39,294 11-09-2008, 11:40 PM
Viimane postitus: Karl
  Rapla Kardirada järelkaja Priit 49 26,186 02-08-2008, 10:50 AM
Viimane postitus: tank
  MB Klubi suvepäevad 2008 järelkaja ZE_KA 47 25,567 27-07-2008, 11:12 PM
Viimane postitus: ottoh
Brick SÕIDUKOOLITUSE JÄRELKAJA Sulo 34 14,437 16-01-2008, 05:13 PM
Viimane postitus: Sulo
  MB Klubi Suvepäevad 2007 järelkaja Lõoke 38 18,175 13-10-2007, 08:02 AM
Viimane postitus: Lõoke



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne