Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Talvepäevade järelkaja
#1
Brick 
Nonohhh päev möödas ja pole veel järelkaja teemat! Icon_lol
Igastahes järjekordselt oli väga vinge ja suured tänud organiseerijatele!!!
Koht oli väga äge ja paar nalja sai kah.

http://www.youtube.com/watch?v=t_3Wg3GeQ...re=related Eusa_dance
Vasta
#2
Jaaa üritus oli igati lahe.Tänud kõigle kohalviibijatele.Müstika oli kuidas üks väike saun nii mõnusalt nii palju rahvast ära mahutas.Aga kui viskist rääkida siis ise küll alkot ei pruukind aga isal oli järgmine päev ikka olemine higistamis rohke.Icon_lolÄkki ints viskab pilte ka üles.
Vasta
#3
liisel Kirjutas:Seltskond on mõnus ja koht viimasepeal.

Kelgata sai kah ja korralikult lundki särgi alla.... ja nüüd on tulemused käes. Tea oleks kah pidanud viskit joomaSmile Äkki oleks täna olemine paremSmile

Igatahes tore oli!!!


Heheee, kui sa viskit oleksid joonud, siis võrreldes eilsega oleks kindlasti olemine parem.

Been there, done that!
Vasta
#4
Nunii, tore oli tõesti, nagu ka suvepäevadel sm.Pelle + Lõuna-Eesti jollerid vist tiksusid viimastena lora saatel Badgrin Väga lahe!
Ent tuleb tõdeda, herr Lõoke on nõrgaks jäänud, juba saunavoorus tukkus pea (enda) jalgevahel eesruumi pingil Icon_lol Marguus, mis toimub??!!!
Vasta
#5
Kukkus välja jah jälle nii Icon_lol
Vasta
#6
ralak Kirjutas:Nunii, tore oli tõesti, nagu ka suvepäevadel sm.Pelle + Lõuna-Eesti jollerid vist tiksusid viimastena lora saatel Badgrin  Väga lahe!
Ent tuleb tõdeda, herr Lõoke on nõrgaks jäänud, juba saunavoorus tukkus pea (enda) jalgevahel eesruumi pingil Icon_lol  Marguus, mis toimub??!!!
Kui hästi meenutada ,siis peale sauna läks asi täiega edasi. Eusa_dance
Vasta
#7
Lõoke Kirjutas:Kui hästi meenutada ,siis peale sauna läks asi täiega edasi. Eusa_dance

Hommikul? Icon_lol
Vasta
#8
Üritus nagu ikka Klubi asjad- viimatse pääl....
Tänud korralduskomiteele!

Krt, kui raske see kojusõit oliIcon_evilIcon_evil
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#9
Tänan organisaatoreid ja kõiki kes osa võtsid.
Kõik oli korraldatud traditsiooniliselt ja nagu alati hästi.Thumbsup
Mõned fotod üritusest ja väike video sõidust Janeki maasturigaEusa_dance
http://photofile.ru/users/ze_ka/3807188/
http://photofile.ru/users/ze_ka/video/v1...59d1/view/
[Pilt: 159938dee919.jpg]
Vasta
#10
liisel Kirjutas:
janek126 Kirjutas:Üritus nagu ikka Klubi asjad- viimatse pääl....
Tänud korralduskomiteele!

Krt, kui raske see kojusõit oliIcon_evilIcon_evil

Kuda sa selle paadi sealt lumehangest kätte said? Kadusid nii salaja äraBadgrin

Sm.Pelle aitas G-gaIcon_idea

Aga ma ju ütlein juba õhtul, et pean kl2 päeval Ida-virus olema.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#11
Janek ööse mainisid et see auto tuleb ainult räige pohmelliga hangest välja ..Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrinJärelikult sul ei olnud pohmell piisav...........
Vasta
#12
Hea üritus, paraku jõudsin liiga hilja aga saunas sain ikka käidud ja kuna olin autoga ning järgmine päev pidin kella 14:00'st tööl olema siis tegin kalkulatsiooni, et peaks varem unne kobima ja ei saanud rahvaga edasi juuaThumbsdown
Vasta
#13
Tere klubilised.

Mina jäin üritusega 100% rahule, kohal oli palju rahvast ja toredad pealekauba. Nalja sai, juua-süüa sai, lumes ka mõllata, mida veel tahta - ahjaa sõpru ka näha ja see peamine. Koht oli super ja perenaine mõistev.

Rahadega tulime ilusasti välja ja tundub, et ka muid kaotusi ei olnud, mul veel mõned joogid isegi üle, aga eks näis puhkust veel nädalakene, siis vaatab üleBig Grin

Aga mõned minu pildid ka, oleksin rohkemgi klõpsinud, aga vägev Nikoni välk muutus paljudele häirivaks ja seetõttu pikemast pildistamisest loobusin.

Osad pildid on kehvad, aga ei viitsinud kustutama ka hakata:

Kliki pildil!

[Pilt: dsc_2787.jpg]
Vasta
#14
Taaskord toreda ürituse pilte saab näha minu kehvast aparaadist : siin
Vasta
#15
Lisan veel ühe lühikese klipi Klubi kiirest tegutsemisest hädasolijale...mina ei saanud oma kaamerat nii kiiresti välja, kui Klubi Seltskond teelt äravajunud auto välja jõudsid lükata Eusa_dance : Kiirrageerijad :-D
Vasta
#16
essu77 Kirjutas:Taaskord toreda ürituse pilte saab näha minu kehvast aparaadist : siin
Pole hullu, hea kui keegi suudab kehvast aparaadist ka paremaid pilte välja võluda kui mõni superkaamerast Big GrinBig Grin
Vasta
#17
essu77 Kirjutas:Taaskord toreda ürituse pilte saab näha minu kehvast aparaadist : siin

Jah, oli tore lumi.
Õnneks Sa tegid pilte- mul oli kaamera vaid taskusIcon_biggrin
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#18
Indrek Kirjutas:Aga mõned minu pildid ka, oleksin rohkemgi klõpsinud, aga vägev Nikoni välk muutus paljudele häirivaks ja seetõttu pikemast pildistamisest loobusin.

Osad pildid on kehvad, aga ei viitsinud kustutama ka hakata

Pildid tehtud just nii nagu peab- lennult ja "uncut"- siis need, kes ei käinud kohal.....
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#19
Kui sa minu pilte mõtled, siis jah - ausaltöeldes ei viitsinud hakata untsu läinud pilte välja võtma, seepärast need ka ülesse said.

Küll aga teadmiseks, et profikaameraga on oluliselt raskem pildistada, kui seebikarbiga, mis teeb siuksed pildid, nagu ta suudab, ilma igasuguse vaevata. Eriti raske on pildistada veel lisavälguga, mille valgusjõudu oleks vaja palju arvestada. Aga kuna see oli lihtne üritus, siis ei viitsinud sellega palju vaeva näha - kogu krempli peale mõned kehvemad pildid, elab üle.

Vene ajal fotograafidel hea ütlus - kui piltnik saab ühe filmitäie pealt kasvõi ühegi hea pildi, on pildistamine korda läinud.

Markko Kirjutas:
essu77 Kirjutas:Taaskord toreda ürituse pilte saab näha minu kehvast aparaadist : siin
Pole hullu, hea kui keegi  suudab kehvast aparaadist ka paremaid pilte välja võluda kui mõni superkaamerast Big GrinBig Grin
Vasta
#20
Paar klõpsu

[Pilt: talv001.jpg]
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Suvepäevad 2011 järelkaja Marten 34 35,786 20-09-2011, 11:49 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Läti klubi sünnipäeva 2011 järelkaja. janek126 9 9,277 23-06-2011, 03:59 PM
Viimane postitus: janek126
  MB Klubi 22.08.09 Audru rajapäeva järelkaja Priit 9 8,972 01-09-2009, 07:48 PM
Viimane postitus: Priit
  Suvepäevade järelkaja Laur 28 18,098 31-07-2009, 01:14 AM
Viimane postitus: Heinar
Big Grin MB Klubi 17.08.2008 ringraja järelkaja Priit 64 39,562 11-09-2008, 11:40 PM
Viimane postitus: Karl
  Rapla Kardirada järelkaja Priit 49 26,323 02-08-2008, 10:50 AM
Viimane postitus: tank
  MB Klubi suvepäevad 2008 järelkaja ZE_KA 47 25,693 27-07-2008, 11:12 PM
Viimane postitus: ottoh
Brick SÕIDUKOOLITUSE JÄRELKAJA Sulo 34 14,491 16-01-2008, 05:13 PM
Viimane postitus: Sulo
  MB Klubi Suvepäevad 2007 järelkaja Lõoke 38 18,251 13-10-2007, 08:02 AM
Viimane postitus: Lõoke
  Rapla Kardiraja 2007 järelkaja Kuldar 65 31,734 17-09-2007, 12:03 PM
Viimane postitus: v6sa



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne