Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tabasalu järelkaja
#1
Üle tüki aja nii suur hulk autosi koos . Tundub rekordina vist . Indrek luges vist ka autod üle . Fotokaid plõksus omajagu arvatavasti terve plaadijagu pilte jälle olemas :bigsmile: Suured tänud Indrekule kes ka kõige "metsikumad" kiirused ära mõõtis, auhinnafondi KOSTABILE Trakile ja teistele ning kõigile kes üritusest osa võtsid :biggergrin: Loodan , et kõik jäid rahule . Mina lahkusin ehk liiga vara kuid teadmisega .... pole 4,2 -sel mootoril viga midagi ....täitsa konkurentsis veel ... :bigsmile:
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#2
Väga lahe üritus ja ootamatult palju rahvast,tänud kõigile kes kohale tulid.

Halva poole pealt see,et Kuldari käest sain teist aastat reast lutti :evil:,peab vist ikka mingi räigema pilli ostma.

Hea poole pealt muidugi 3 sõitu CL 55 AMG sangas,see oli tõsine kogemus....:cool2:

Aga fotograafid,ootame kannatamatult pilte!!!! :help:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Väga palju tõesti oli rahvast . . . üllatavalt palju . . .

Ise küll saabusin hiljem ja püidin lahkuma varem kuid loodan, et rahvas jäi rahule.

Paljud said nänni endale omandada ning autode mudelivalik oli väga vanadest eksemplaaridest siis uue CL 55 amg ja uue CLS esindatud. Kuid eks pildid räägivad enda eest.


Muidugi ühe intsidendi eest veel kord vabandused Kuldarile . . .

Vasta
#4
Karl Kirjutas:Väga lahe üritus ja ootamatult palju rahvast,tänud kõigile kes kohale tulid.

Halva poole pealt see,et Kuldari käest sain teist aastat reast lutti :evil:,peab vist ikka mingi räigema pilli ostma.
... tähtis pole võit vaid osavõtt ...ja kui enne finishi vaatasin ühe hõbedase auto tagatulesi mille roolis sa olid siis .... :bigsmile: tasa oleme :bigsmile:
"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#5
Hõbedane auto oli võõraste sulgedega ehtimine,kuid magus oli küll ära teha sulle,kättemaks on alati magus.:evil:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Karl Kirjutas:Hõbedane auto oli võõraste sulgedega ehtimine,kuid magus oli küll ära teha sulle,kättemaks on alati magus.:evil:
                                                                                       :biggrin:aga see auto sobis sulle päris hästi,järgmiseks sõiduks ostad sellise:eureka:
Vasta
#7
Vägev...Oli lõpuni...sain teenitud III koha rinkal ML pole ringraja massin aga ex talvel järve pääl vaatme...oleks pidan A ka kaasa võtma...oleks vist saanud teda ka tolle omadused...Tänu Truckile läks ka nänni müük hästi...pildi matrjali panen ka üles.



Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
56562200
Vasta
#8
Tarmole KTM Disainist kiitus,et ikka viimasel hetkel särgid valmis tegin,tirisin ta mingi Laagri tibi kaisust ära ja tunniga nad tehtud olidki! :bigsmile:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#9
Üritus ise igati lahe ja rahvast ka palju.
Kahju ainult et 123-sid nii vähe oli. Samas kiireim 123 oli minu :biggergrin:

Paar pilti ka


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#10
Minu poolt tänud kõikidele osavõtjatele. Algul arvasin, et 4 tundi jääb liiga pikaks, kuid siiski tuli ajast puudu ja viimast ettenähtud osavussõitu ei saanudki teha.

Siiski mulle üritus meeldis ja 35 autot, mis kohale tulid olid samuti siiani suurim number, mis meil kunagi olnud on.

Üritan se ka pilte üles anna ja kui kellegil on väga häid võtteid, siis, võiks need kuidagi mulle sebida, panen nad ise üles, samas saan tegelt ka väikse galerii üles riputada, kuhu kõik pildistajad oma pildid panna saavad.

Homme ka ajad üleval


   
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#11
kuidas on roohkem pildit ?
Vasta
#12
paar klõpsu ka minult...


NB! KLIKI PILDIL

[Pilt: img_3847.jpg]
Vasta
#13
Suht-koht norm üritus.

Minu möödapanek rehvide valikul.Juba kiirendus võistlusel ei saanud korralikult kohalt minema ja pärast pidama-mida ma siis veel ringi peal oleks teinud.

Kahju Karlist kes koni AMG-sse pillas ja nüüd päris mitmed palgad peab loovutama.

Aga miks me ei näinud endi seas Andrest oma Super kupeega?Ah?
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#14
Lahe üritus oli jälle!
Ja mis põhiline - keema ei läinud ja kiirenduses mosse käest lutti ei saanud :evil:
Vasta
#15
http://www.mbklubi.ee/galerii/main.php?g2_itemId=66

Need siis osad minu tehtud pildid. Kui kellegil ka häid võtteid on, siis saan samasse galeriisse teile konto teha ja lihtsalt need üles laadida - väga väikest inglise keele ja IT oskust on vaja, aga midagi keerulist pole
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#16
Põhimõtteliselt võis rahule jäädaConfusedmile: Tegelt oli väga fun üritus ja meeldis väga, heaks tegi suur osavõtjate arv ja ilus ilm:biggergrin:
Tänud korraldajatele ja rahvale kes kohale ilmusid.
Vasta
#17
Lõoke kirjutas:
Aga miks me ei näinud endi seas Andrest oma Super kupeega?Ah?

:bigsmile: Sa pole ainuke kes seda kohapeal ka küsis,neid ikka oli.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#18
jh seda ime kupeed olex isegi tahtnud näha
Vasta
#19
Üritus oli väga lahe ning aitäh korraldajatele. Väga hästi tuli välja manuaali edu automaadi ees, kus minu 2liitrine tegi nii mõnelegi suurema mootori esindajale ära.:evil:
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
Vasta
#20
Joonas Kirjutas:Üritus oli väga lahe ning aitäh korraldajatele. Väga hästi tuli välja manuaali edu automaadi ees, kus minu 2liitrine tegi nii mõnelegi suurema mootori esindajale ära.:evil:

Proovime siis 70-140 ja vaatame, mis siis su manuaal teebSmile
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Suvepäevad 2011 järelkaja Marten 34 35,617 20-09-2011, 11:49 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Läti klubi sünnipäeva 2011 järelkaja. janek126 9 9,256 23-06-2011, 03:59 PM
Viimane postitus: janek126
Brick Talvepäevade järelkaja sm. pelle 20 15,147 04-03-2010, 01:05 AM
Viimane postitus: janek126
  MB Klubi 22.08.09 Audru rajapäeva järelkaja Priit 9 8,930 01-09-2009, 07:48 PM
Viimane postitus: Priit
  Suvepäevade järelkaja Laur 28 17,921 31-07-2009, 01:14 AM
Viimane postitus: Heinar
Big Grin MB Klubi 17.08.2008 ringraja järelkaja Priit 64 39,289 11-09-2008, 11:40 PM
Viimane postitus: Karl
  Rapla Kardirada järelkaja Priit 49 26,184 02-08-2008, 10:50 AM
Viimane postitus: tank
  MB Klubi suvepäevad 2008 järelkaja ZE_KA 47 25,565 27-07-2008, 11:12 PM
Viimane postitus: ottoh
Brick SÕIDUKOOLITUSE JÄRELKAJA Sulo 34 14,436 16-01-2008, 05:13 PM
Viimane postitus: Sulo
  MB Klubi Suvepäevad 2007 järelkaja Lõoke 38 18,174 13-10-2007, 08:02 AM
Viimane postitus: Lõoke



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne