Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aidake unistusel täituda! :)
#1
Kallis MB rahvas,

aidake unistusel täituda. Dream Foundation Eesti viib ühe hakkaja noore ja tema sõbra välismaale oma unistuste ülikooli külastama. Reisisoovijaid oli kokku 2000, kellest nüüdseks on välja valitud 8 õnnelikku finalisti.

Kutsun sind hääletama Facebookis Keilit Aedma poolt, et ta unistus täituks.
Hääletamiseks peate kõigepealt vajutama "like" / "meeldib" Dream Foundation Estonia FB kodulehel, mis asub SIIN ning seejärel vajutage "like" / "meeldib" Keilit Aedma pildile, mis asub SIIN!

[Pilt: file40889427_keilit.jpg]
Naer tõmbab õnne ligi.

Nimi: Keilit Aedma
Vanus: 19
Kool: Pirita Majandusgümnaasium
Klass: 12

Reisiplaan: TEKO - Design and Business School (Taani)
Eriala: branding and marketing management - fashion and furniture
Reisikaaslane: Sõber, sõbranna, sest asjad on asendatavad - ma võin osta endale uued riided, raamatud vms, aga parimat sõbrannat ei asenda miski. Liisi tean juba rohkem kui kümme aastat ning koos oleme käinud läbi tulest ja veest. Ka sellise suure seikluse tahaksin ette võtta just temaga, sest hetkedel, mil tahaksin alla anda, tuleb ta mulle appi.
Ootused reisile: Ootan, et näeksin ära oma ülikooli, tutvuksin sealsete õppejõudude ja ka õpilastega ning saaksin veelgi parema pildi sellest, mida järgnevad kolm ja pool aastat õpin. Kui aega jääb, vaataks ka ümbruskonnas ringi. See motiveeriks kindlasti ja annaks jõudu juurde!

1. Mis on Sinu jaoks peamiseks põhjuseks, miks tahad minna välismaale õppima? Erinevalt paljudest ei ole minu jaoks õppimine välismaal võimalus Eestist pääseda. Minna tahan hoopis uute kogemuste ammutamiseks, aga ka rahvusvahelise hariduse saamiseks. Lisaks ei ole võimalik Eestis veel õppida eriala, mis mind huvitab ja seetõttu peangi mõneks ajaks Eestist lahkuma.

2. Nimeta 5 asja, mille kodust kindlasti kaasa võtad ja milleta välismaal hakkama ei saaks?Mälestustekarp, eestikeelne raamat, peegelkaamera, sülearvuti ja mõni ese mu toast, näiteks parima sõbranna kingitud unenägude püüdja.

3. Kuidas tutvustaksid uutele sõpradele Eestit 3-5 sõnaga?
Kauneid paiku varjav salapärane riik.

4. Kellest või millest võiksid välismaal õppides ja elades kõige rohkem rõõmu tunda?Võimalusest elada iseseisvat elu, mis aitaks mul ennast rohkem tundma õppida ja avastada oma nõrgad küljed.

5. Mis Sa arvad, kas plaanid pärast õpinguid Eestisse naasta?Tahaksin võib-olla peale õpingute lõpetamist veel maailmas ringi rännata ja töötada eri riikides, kuid lõpuks on siiski plaanis koju tagasi tulla.

6. Kirjelda, milline võiks välja näha üks tõeliselt lahe päev välismaal õppides?Tahaksin näha rohkemat kui ainult linna, kus õpin. Seega oleks tõeliselt lahe, kui koos sealsete sõpradega läheksime koos mööda riiki rändama ja kohalikud saaksid mulle näidata huvitavaid nurgataguseid oma kodumaal.

7. Mida ütleksid kõigile teistele, kes alles mõtlevad, kas minna välismaale õppima või mitte?Igaüks peab oma valikud ise tegema ja välismaale õppima minek ei ole kindlasti lihtne otsus. Mina olen sellest juba pikka aega unistanud, aga siiski hakkab mu süda aeg-ajalt hirmust põksuma, kui mõtlen hetkele mil tõesti kodumaa tolmu jalgadelt pühin. Julgustan aga ikka proovima, sest ainult ühes kohas elades võib nii mõndagi nägemata jääda.

Suured-suured tänud sulle,
Keilit Aedma
Volvo S60´11
Vasta
#2
Minu poolt tehtud
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#3
Ikka saab, tehtud!
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4
Tehtud
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#5
Tehtud.
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#6
Tehtud!
Mb W124 300CE 3.0 132kW
Kontakt:56694123
Vasta
#7
Tehtud!
320CDI - Väikevenna

Vasta
#8
Thumbsup Suured-suured tänud, kes on juba hääle andnud. Võistlus on vaikselt lõppemas, kuid veel on aega. Kes veel häält pole jõudnud anda - ma palun, see ei võta kaua aega, aga tähendab ühele inimesele kõike!
Volvo S60´11
Vasta
#9
+ 1 Smile
W212/e220cdi/15a
Vasta
#10
+1 hääl Wink
Aga äkki jänku ise alustas...
Vasta
#11
Tehtud
Ikkagi Inimene.
Mis sest,et Muhulane.
Suiti lastakse maale...enamus ajast merel :)
Vasta
#12
Ka minu poolt +1
Vasta
#13
Hääl antud. Hoian pöialt!
Vasta
#14
Mulle meeldib.
"Õige" otsinguil
Vasta
#15
Suurimad tänud kõigile hääle andnuile ja konkursi jälgijatele. Jäänud on vaid tund - seega kutsun kõiki kaasa aitama(tuttavad, sõbrad, vanemad, sugulased). Thumbsup
Volvo S60´11
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aidake tuvastada dexter 9 4,691 28-03-2016, 11:59 AM
Viimane postitus: dexter
Heart Aidake mersut! bulldozer 0 1,653 08-11-2006, 11:52 PM
Viimane postitus: bulldozer
  Aidake mu 126-le valuvelgi sobitada Vilumaa 7 4,513 15-05-2006, 07:43 PM
Viimane postitus: kuld
  IT-mehed aidake... Ermo 3 3,070 08-04-2006, 07:20 PM
Viimane postitus: VLP



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne