Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IT-mehed aidake...
#1
Milles võib asi olla,et mul ei tööta mikrofon SKYPE-t kasutades MSN-is töötab aga just SKYPE-s ei taha töödata ja veateateks annab ,et helisisendi viga.
Vasta
#2
Sa peaksid vahetama skype seadete all ära audiot tekitava/edastava komponendi.vt pilti


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Mercedes-Benz E240 2000
Vasta
#3
Mina jälle teisi kuulen,nemad mind mitte.Mis kamm võiks olla.
Vasta
#4
Kombi windoosa valdkonnas kõik võimalikud "Audio Device"-d läbi, ning uuri, ega sul juhuslikult midagi "disable"-itud pole. See järel Skype'i (soovitatavalt kõige värskem, mis saada on, sest tihtipeale tehakse parandusi... ja re-install sellele progele poleks ka paha) enese 'konfiguratsioon' ja kui sellest ka abi pole võiks hakata mõtlema, kas mikker on ikka sees (?) või on ta üleüldse töökorras?
ka "volume control" (aka. "Volume"; "Audio Panel" vms)-ist on mikker üleüldse DE-MUTE'tud? Kui mahti saad, kliki "record" funktsioon sealt sisse ning vaata, milline kanal sul sisendi jaoks valitud on. Kui mikril on ubatud ka "võimendus" (Microphone boost) siis ei tee ka see paha.

Juhtunud on ka nii, kus ostetakse kuskilt kodu-muusika-poest mikker, mille toide (kondensaator-mikrofon) on lihtsalt vajalik, et üleüldse see 'rõõmupulk' tööle hakkaks. Seega first things first - kas mikker sobib? kaart töötab? jne jne jne...

Edu avastamisel! - Kauaks eksisteerib Windows, pole töökindlust olemas! Wink
RWD or stfu!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Aidake tuvastada dexter 9 4,684 28-03-2016, 11:59 AM
Viimane postitus: dexter
  Aidake unistusel täituda! :) RivoA 14 7,234 03-03-2011, 12:11 AM
Viimane postitus: RivoA
  Mehed metsas.... merslane 3 2,691 06-07-2009, 02:00 AM
Viimane postitus: janek126
Tongue ML-i mehed, kes tunnistab end süüdi? Karl 3 2,925 01-10-2008, 08:19 PM
Viimane postitus: Renkju
Heart Aidake mersut! bulldozer 0 1,653 08-11-2006, 11:52 PM
Viimane postitus: bulldozer
  Aidake mu 126-le valuvelgi sobitada Vilumaa 7 4,510 15-05-2006, 07:43 PM
Viimane postitus: kuld



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne