Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soovitage "nutitelefoni"
#21
Nonii.
Jutud muidugi nagu ma juba ette arvasin- vastused liiga IT põhised- aga see selleks.

Hetkel siis sama-aegselt vaadanud ka soovitatavate mudelite omadusi netist.

Sõelal siis:

Samsung i9000 Galaxy- praegu soosik, kuna sai 24h kasutada ja pilt/heli/wlan/sinihammas kontrollitud IN ACTION.
Nokia N8- Enamus kellel on kiidavad... (aga kes see koera saba ikka....) ja muidugi 12MpixEusa_dance
Nokia X6- teeb töö ära, kuna konkurentidest natuke vanem mudel siis ka hind soodsam.
Iföön- kõik kellel on või ei ole laidavadEusa_doh

Et taas ei läheks liiga tehniliseks ära, siis seletaks lahti milleks vaja.

WLAN- lihtsate meilide, dokumentide ja uudiste lugemiseks, kui pole läpakat kaasas, või on kiire mingile meilile vastamisega.
GPS- oman autos 2-te gepsu- seal ei vaja- aga satun suht tihti jala võõrasse linna ja väga mugav on siis telefoni kasutada.
Korralik mälu+korralik pildikvaliteet- veedan nädalas ca 10tundi laevas/lennukis/rongis, need tunnid liiguvad kiiremini, kui mingi filmi jõllitada.
Sinihammas- autos makk puutetundliku ekraaniga, mis omab mikrofoni ja võtab automaatselt tel. nr mälust-seega ei vaja käed vaba süsteemi.

Nüüd siis kriteeriumid paigas, nii et paugutage edasiIcon_coolIcon_coolIcon_cool

P.S. IT mehed- subtiitritega seekord paluksEusa_doh
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#22
Mul kokkupuude nii N8 kui ka Galaxy'ga.
Istuvad mõlemad, meeldivad mõlemad, oma N8-ga pole siiamaani probleeme olnud, pole ka just kõige suurem IT mees seega ei oska palju android süsteemist ega symbian'ist palju kosta. Seni kuni kõik töötab ja muresi ei valmista, siis olen ma rahul.
Vasta
#23
Lihtsalt infoks, need kaamera megapikslid ei ole mingi paremuse näitajad, et mida uhkem number seda parem. Saad küll suurema pildi ja midagi see loeb ka. Kuid pooleväiksema piksliarvuga päris kaamera teeb oluliselt parema pildi, tänu oma paremale sensorile ja optikale.
Pikslite arv on lihtsalt pildi maksimaalse kõrguse ja laiuse korrutis!
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#24
Brick 
Nokiate symbian olla üsna poolkõva asi eilsest päevast. Android seevastu on aga spetsiaalselt arendatud just nimelt moodsate taskuarvutite (või kui tahate gigaste protsessoritega asju telefonideks jätkuvalt kutsuda siis palun) tarbeks.

Pole isiklikult veel ühtki liiga nutikat telefoni omanud kuid vajaduse esinemisel sellest argumendist minu puhul aitaks.
Vasta
#25
(23-01-2011, 08:29 PM)Laur Kirjutas: Lihtsalt infoks, need kaamera megapikslid ei ole mingi paremuse näitajad, et mida uhkem number seda parem. Saad küll suurema pildi ja midagi see loeb ka. Kuid pooleväiksema piksliarvuga päris kaamera teeb oluliselt parema pildi, tänu oma paremale sensorile ja optikale.
Pikslite arv on lihtsalt pildi maksimaalse kõrguse ja laiuse korrutis!

Seda kindlasti, mul eluaeg olnud tegelikult põhimõte:
pildistame fotokaga, filmime kaameraga, netis käime arvutiga....

Aga tahaks ka 21-ndasse sajandisse varbaga sisse saada.Icon_lol
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#26
Symb^3 on vana pask ja aeglane? Paluks konkreetsemalt, tooge mõni näide milles symb^3 on aeglane või kuidas ta vana on? N8 on esimene symb^3 telefon. Ma olen 2 kuud symb^3 kasutanud ja ei ütle ühtegi halba sõna. Küll aga ütlen seda IOS kohta.

(23-01-2011, 08:29 PM)Laur Kirjutas: Kuid pooleväiksema piksliarvuga päris kaamera teeb oluliselt parema pildi, tänu oma paremale sensorile ja optikale.

Loomulikult ei ole mõtet N8't võrrelda peegelkaameraga, kuid seebikatega paneks ta küll samale pulgale.
Vasta
#27
(23-01-2011, 07:13 PM)kaspar Kirjutas: Symbian on tänaseks juba siiski ajalugu seega NoKia-d. Tarkvara on vana ja aeglane küll töökindel kuid androidi või windowsiga võreldes sama hea kui standard varustuses MB 190 (2,0 D) 1985a. VS MB S63 AMG 2010a.

Ei ole ta midagi, Symbian 3, mis just välja tuli on juba teisest puust.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#28
Kui meelelahutuseks, siis võimalikult suure ekraaniga uuem mudel. Nokia N8 kuuldavasti mängib filme paremini ja on ka jõudluse poolest parem. X6 puhul tuleb filmid väiksemaks teha ja vastavasse formaati panna.

iPhone on väga tore asi, lihtsalt poole vähema summa eest saad tippklassi HTC milles on rohkem vabadust ja samad funktsioonid. Ja mis on iPhone- vaadakem palju see maksab USA-s ja teeme sellest hinnast oma järelduse.

Lisaks fotod! Töö tõttu teen aastas umbes 1000-2000 pilti. 2500 krooniga aasta aega tagasi ostetud fotokas teeb hetkel kohati kehvemaid pilte kui X6. Seebikal on lihtsalt võimalusi rohkem!
Vasta
#29
(23-01-2011, 09:01 PM)väikemees Kirjutas: iPhone on väga tore asi, lihtsalt poole vähema summa eest saad tippklassi HTC milles on rohkem vabadust ja samad funktsioonid. Ja mis on iPhone- vaadakem palju see maksab USA-s ja teeme sellest hinnast oma järelduse.

Just, 200 taala (2,5k) eest oleks väga kaalutav variant, aga 11k krooni (700euru) eest kindlasti mitte.

n8 - 450 eur
Gal S - 450 eur Icon_eek mis hind, muidu oli 600 eur kandis...
iFöön - 700 eur

Hinnad EMT'st.

Kellel fotod/videod/multimedia/USB OTG olulised pole, siis Galaxy S on vägagi kaalutav variant nüüd! Thumbsup
Vasta
#30
Niipalju, kui mina asjast jagan, siis galaxy`l ei pea filmide vaatamisex/sinihambaga makki saatmiseks midagi formattima...???

Ja nagu ma eelnevalt ütlesin- pole hind oluline.
Käisin viimati mobiilipoes 2aastat tagasi- enne seda 7aastat tagasi.
Nii, et viisaastaku eelarve mobiilide peale suht olematu.
Seega pole erilist vahet, kas osta 400 või 700 EUR-ine, kui ma järgmise ostan alles järgmises viisaastakusIcon_cool
I-föön on nagu juba nimekirjast välja ka puksitud, nii et seda pole enam mõtet kiita/laita.
Tahaks rohkem inffi HTC kasutajatelt.
Netis olevad kommid suht positiivsed.
Kas kellegil siis pole HTC-d?
Fotode kohta- mobiiliga tehakse fotosid tavaliselt kuskil pidudel.
Ei näe nagu erilist vahet, kas see MB logodega viinapudel on 4Mpix või 12Mpix.
Kui ma lähen kuhugi, kus ma tean, et vaja teha KORRALIKKE pilte, siis ma võtan fotoka kaasa.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#31
Rohkem mul muud midagi lisada pole, kui, et Galaxy S'il on teatavasti tore silt "with Google" - mis siis tähendab, et annab google mapsid ja navi. HTC Desirel aerofoto kaardiga navi pole, HD7'l (ilmselt HD'l ka) juba on. See täidab Sinu ühe kriteeriumi. Videoid ise jms saab Galaxy S'iga mõnusalt vaadata aga kaamera ise nende tegemiseks pole hea.

Mu vennal on HTC Desire ja ütleme nii, et käes on konkreetsem, tiba raskem. Ekraan tiba väiksem ning disain koledam. Iseenesest suurt vahet pole, v.a see navi-värk, mis mul oluliselt paremini timmib. Mul on endal kogemusi iPhone 4'ga, HD7'ga, Desirega ning Galaxy S'iga ja nagu ma ennist ütlesin, siis ma valiks puhtalt välimuse järgi. Kaasas nende telefonide arenguga käia enam niikuinii ei õnnestu, tegu ju sisuliselt arvutitega.
Vasta
#32
(23-01-2011, 07:13 PM)kaspar Kirjutas: Nuttitelefon millest soovitan eemale hoida on SonyEricsson Xperia X2. Põhjused järgmised:

1. kasutab windows 6.5 op. süsteemi mis näeb välja nagu oleks viimasel minutil väljalastud (poolik,mõnes paneelis mõned valikud on mõnes ei ole jne... paneele kokku 6 erinevat ja saab ka juurde tirida.)

2.Jookseb tihti kokku.

3. Taskmanageris tuleb käsitsi eelnevalt kasutatud programmid sulgeda ,et aku kestaks 2 päeva.

4. Kui tahad teistest rahu ja näiteks öösel akut säästa ja telefoni välja lulitada siis pead kahjuks arvestama sellega ,et äratus ei toota (levi saab välja lülitada minnes lennuki reziimi).

Noh on ka mõned plussid.

1. Täis querti klavjatuur mis töötab hästi ja on mugav.
2. GPS vali ise milline programm (Garmin,Tom Tom,Igo jne) tahad ja töötab netti kasutamatta.
3. Wifi on kah korralik.
4. 8MP kaamera suudab teha telefoni kohta täiesti arvestavat pilti.
5. Kuna op. süsteemiks on windows siis on ka telefoni lisatud ms office.

Kokkuvõttes on telefon/pihuarvuti välimuselt täiesti viisakas kuid operatsiooni süsteem jätab soovida. (Õnneks on keegi juba androidi kah sinna peale suutnud toppida ja asi töötab hästi) Aga kahjuks pean mina oma X2 ootama juba 6-ndat korda garantiist.


Kui osta uus telefon siis pigem androidi paasil see toimib hetkel rahuldavalt. Windows 7 puhul tuleks veel natukene oodata asi liiga uus ja omab titte vigu.

Nojah siis jääb ju see 50 aastat vana op süsteem kah symbian. Kui tahad telefoni millega sõnumeid saata ja helistada siis vali see. Telefoni puhul siis vali ikka nuppud mitte puutetundlikekraan. Symbian on tänaseks juba siiski ajalugu seega NoKia-d. Tarkvara on vana ja aeglane küll töökindel kuid androidi või windowsiga võreldes sama hea kui standard varustuses MB 190 (2,0 D) 1985a. VS MB S63 AMG 2010a.

Nõustun täielikult. Kokkuvõttes käisin hoolduses 5x, peale mida ma sain lihtsalt uue telefoni. Momendil erilisi kaebusi ei ole, vb seda sellepärast, et antud telefon on mu esimesest uuem.
Seega ma räägin uuest telefonist, kuid vana oli täpselt nagu kirjeldatud.
Uus telefon pole veel kinni jooksnud, task manageriga harjub ära..kuna on mõneti lahe, et msn jääb taustale näiteks. Kogu telefoni funktsioone kasutades, saab aku õhtuks otsa. Uue outlookiga sai ühendatud telefon arvutiga, mis on eriti mugav tööasju ja kontakte updateida. PS: Soovitan seda teha kohe algusest, sest kui kunagi peaks mingi hoolduse teema olema, siis nullivad telefoni muidugi ära.
Oma enda desktopi saad teha, kus paneb enda jaoks vajalikud shortcutid, on mu elu märksa mugavamaks teinud. Slide-klapp pole veel ära väsinud. Kasutan ise telefoni koos kaitsekotiga, kuid kriimud on vältimatud.
Selle raha eest saaks kindlasti vb parema telefoni, aga olen uue x2'ga ikka väga rahul Smile Ja ofc, deep respect tele2 mõistvale teenindusele.
PS: Musta värvi ei soovita, hall on märksa coolim.
Vasta
#33
Disaini poolest:

Iphone 4
Nokia N8
Vasta
#34
(24-01-2011, 08:29 AM)nostromo Kirjutas: Disaini poolest:

Iphone 4
Nokia N8

Natsa kannatust .... kohe kohe on saadaval SonyEricsson Xperia Arc
Apsik
-----------------
E300DT W124 (1992) 108kw 12v turbodiisel
E250T S124 (1992) 83kw 24v diisel
Vasta
#35
(24-01-2011, 03:25 PM)apsik Kirjutas: Natsa kannatust .... kohe kohe on saadaval SonyEricsson Xperia Arc

Päris viisaka välimusega ja kõva konkurent Galaxy S'ile. Thumbsup
Vasta
#36
Endal HTC HD kõik asjad saab ära aetud ,pangas maksed tehtud ,terve microsoft office on peal ,tomtom ,google maps ,5MP kaamera ,youtube,msn ,jne jne .Aga soovitan uut versiooni HTC HD2 to on täiuslikum ja täpsem ja suurema ekraaniga .Need kõige asjalikumad ärimoblad Wink
Vasta
#37
Symbian vs Android/ windows 7 mobile

Windows 7 mobile
head küljed:
Spetsiaalselt loodud pihuarvutitele millel on lisaks mobiiltelefoni funktsioon.
See tähendab seda ,et sama lõputud valikud kui tavalise arvuti taga. Tahan msni,officit,navi jne kõik võimalik saada. Kuigi tegemist on uue süsteemiga ei leia nii palju lisa valikuid kui androidile. Tuleb lihtsalt kannatada.
Android algasi 1,6 oli veits aeglane jäi telefoni resursile jalgu. Hetkel olemas juba 2.2 mis on palju kiirem kui 1.6 ja suudab ära kasutada telefoni resurssi täielikult.
Erinevad foorumid kinnitavad kohest saabumist 2.3 või 2.5 versioonile. See pidavat täiustama seda operatsiooni veel. Praegusel hetkel on juba võimalik saad androidile rohkem appse kui Iphonile. Võrrelge kui vana on Iphone ja Android. See juba näitab Androidi kiiret arenemist.

Noh ja siis on see windows me ehk Symbian.
Oli see süsteem meil NoKia 2110 peal seal polnud paremat tahtagi (ega osanud).
Nüüd on seda veidi kohendatud ja leidub siis ka uuematel NoKia-del.
Üleminek umbes sama nagu windows 98 pealt windows me peale.
Sisuliselt on kõik sama nagu vanal. Ei ole graafilist lahendust (kui oleks ei tuleks see toime sellega).
Lisati sellele puute ekraani võimalus ja siis üritatakse võistelda Androidi/win 7 ja Iphoniga.

Puutetundliku telefoni suurimaks kasutusmugavuseks on suurekraan ehk mida suurem on ekraan seda mugavam on seda kasutada!

siis ka Tehnika maailma test.
http://www.tehnikamaailm.ee/est/tm/2011/...derID=2069
Kui keegi jagab inglise keelt siis siin on väga põhjalik test erinevatest mobiili operatsiooni süsteemidest.
http://www.maximumpc.com/article/feature...n?page=0,0
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Soovitage töökoda W140-le MAV 7 911 11-03-2022, 09:58 AM
Viimane postitus: .Alar.
  Soovitage diagnosti tartus klv32 0 1,758 15-09-2016, 11:54 PM
Viimane postitus: klv32
  Soovitage diagnostikut/remondimeest valgemersu112 10 6,114 29-08-2016, 04:06 PM
Viimane postitus: kodutu
  Soovitage nahahooldust indrek 14 21,682 22-04-2016, 12:03 AM
Viimane postitus: berg
  Soovitage Tallinnas head klaaside toonijat S124-le. nostromo 33 29,768 21-07-2013, 12:02 AM
Viimane postitus: kaspar
  Soovitage kes teeb stangesid/lisasid. Diamondback 2 3,374 06-06-2013, 11:26 PM
Viimane postitus: Diamondback
  Soovitage etanooli kütuse projekti tarbeks autot karuanton 8 8,751 03-02-2010, 04:20 PM
Viimane postitus: karuanton
  Soovitage head signalisatsioonisüsteemi Allarr 8 6,965 20-12-2009, 04:41 PM
Viimane postitus: QULLIVER
  Plaan osta mb 230 ce...soovitage või laitke! maarekl 7 4,675 27-09-2007, 09:02 PM
Viimane postitus: sten170
  Soovitage videokaamerat! meego 13 9,447 12-07-2007, 12:52 PM
Viimane postitus: meego



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne