Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soovitage "nutitelefoni"
#1
Plaan siis osta nn. pühapäevatelefon.
Olen kuulnud kiitmist ja laitmist erinevate teleronide kohta.
Peaks kindlasti oskama avada exel file, WLAN, GPS....

Ootaks siia kommentaare konkreetsetelt kasutajatelt.
"naised saunas rääkisid" loba pole vajaBadgrinBadgrin

Tänud. Janek.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#2
HTC telefone on viimasel ajal kiidetud. Tehnika maailmas või oli see mingis digi ajakirjas oli hiljuti nutitelefonide test, ning võitjaks tuli HTC. Nokia on alla käinud ja ei kõlba kuhugi, see on minu arvamus. Pidevalt on kuulda kriitikat nokia suunas, (hetkel on minulgi veel nokia mis hiljuti segi läks peast). Plaanis on endal ka soetada HTC Desire HD. See maksab 8500kr. Kuid tavaline HTC Desire 6300kr. Ning see mudel ka võitis ka mingis digi ajakirjas testi.
Vasta
#3
Hind on toimiva ja mulle sobiva mudeli puhul ebaoluline.

Ja ootaks siiski arvamusi kasutajatelt.
Neid teste ja arvamusi leian ma ise ka netist piisavalt.
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#4
(23-01-2011, 02:11 PM)Priitamg Kirjutas: HTC telefone on viimasel ajal kiidetud. Tehnika maailmas või oli see mingis digi ajakirjas oli hiljuti nutitelefonide test, ning võitjaks tuli HTC. Nokia on alla käinud ja ei kõlba kuhugi, see on minu arvamus. Pidevalt on kuulda kriitikat nokia suunas, (hetkel on minulgi veel nokia mis hiljuti segi läks peast). Plaanis on endal ka soetada HTC Desire HD. See maksab 8500kr. Kuid tavaline HTC Desire 6300kr. Ning see mudel ka võitis ka mingis digi ajakirjas testi.

Kas auto ostul kuulad ka ajakirjanike soovitusi? Tundub, et ei kuula kui S-klassi otsid, miks siis telefonide ostul nende möla kuulad?
Vasta
#5
Hmm, teemasse siis ka, olen uurinud neid viimasel ajal ja minu järeldus:

flashy ja edevale inimesele - iPhone
tööloom ning heade featuretega - kõik HTC Desire seeriad (Z,HD,HD7 ja tavaline)
ja minu lemmik: Samsung Galaxy S i9000 (jookseb android 2.2'ga ning rootitud + lagfix) - HTC tavalise Desire'ga ühel pulgal (prosed mõlemil 1.0 GHz jnejne), ent on silmale kõvasti ilusam ning suurem ekraan.

Kõik nad muidugi on vaieldamatult head telefonid, maitse küsimus. PDF'd ja enamus failid avavad ilusti, excel pole samuti mingi probleem. Ma valikski välimuse järgi. Mine näpi neid poes ja siis tekib kindlasti omal mingi lemmik.

Säästu-nutikatest ma palju ei tea, eks need xperiad ilmselt, neil samuti android minu teada.

Ise kasutangi Samsung i9000

PS! Kui tahad HTC'd valida siis alla Desire ära vaata, sest võrreldes uuemate pillidega on näiteks HTC Wildfire ekraani kvaliteet juba alla igasugu arvestust (harjunud paremaga). Mina eelistaks, et oleks kindlasti AMOLED või SUPER AMOLED ekraan.
Vasta
#6
(23-01-2011, 02:18 PM)marek Kirjutas:
(23-01-2011, 02:11 PM)Priitamg Kirjutas: HTC telefone on viimasel ajal kiidetud. Tehnika maailmas või oli see mingis digi ajakirjas oli hiljuti nutitelefonide test, ning võitjaks tuli HTC. Nokia on alla käinud ja ei kõlba kuhugi, see on minu arvamus. Pidevalt on kuulda kriitikat nokia suunas, (hetkel on minulgi veel nokia mis hiljuti segi läks peast). Plaanis on endal ka soetada HTC Desire HD. See maksab 8500kr. Kuid tavaline HTC Desire 6300kr. Ning see mudel ka võitis ka mingis digi ajakirjas testi.

Kas auto ostul kuulad ka ajakirjanike soovitusi? Tundub, et ei kuula kui S-klassi otsid, miks siis telefonide ostul nende möla kuulad?


Võiks siis samamoodi vastata nagu mulle vastati, et kui hakkad naist võtma kas siis lähed ka kelleltki küsima milline naine on parem kas blond või brünett. Lõpuks tuleb välja ikkagi,et igal inimesel oma maitse... samamoodi ka autode puhul. Tahan ja ostan s-klassi,sest mulle meeldib see auto ja hind ei ole määrav! mis sulle ei meeldi meeldib mulle ja vastupidi. MINE POODI KÜSI TELEFON JA UURI SEDA SEAL!!!
Üleüldiselt see foorum on siin üks suur sõimupada saaks ainult kellelegi jälle ära teha või sitasti öelda. Sellise foorumi kasutaja ma olla küll ei kavatse!
HEAD AEGA Icon_biggrin
NB Las mõni juhatuse liige või kellel on sellele õigused kustutab mu konto siit ära!!!
Vasta
#7
(23-01-2011, 02:29 PM)voodoo Kirjutas: Hmm, teemasse siis ka, olen uurinud neid viimasel ajal ja minu järeldus:

flashy ja edevale inimesele - iPhone
tööloom ning heade featuretega - kõik HTC Desire seeriad (Z,HD,HD7 ja tavaline)
ja minu lemmik: Samsung Galaxy S i9000 (jookseb android 2.2'ga ning rootitud + lagfix) - HTC tavalise Desire'ga ühel pulgal (prosed mõlemil 1.0 GHz jnejne), ent on silmale kõvasti ilusam ning suurem ekraan.

Kõik nad muidugi on vaieldamatult head telefonid, maitse küsimus. PDF'd ja enamus failid avavad ilusti, excel pole samuti mingi probleem. Ma valikski välimuse järgi. Mine näpi neid poes ja siis tekib kindlasti omal mingi lemmik.

Ja nii ongi. Ma valisin ka Iföön 4 vs Galaxy S vs N8. Valikuks jäi N8 kuna on peajagu teistest üle oma võimalustega. Valikuga olen ülimalt rahul.


(23-01-2011, 02:37 PM)Priitamg Kirjutas:
(23-01-2011, 02:18 PM)marek Kirjutas: Kas auto ostul kuulad ka ajakirjanike soovitusi? Tundub, et ei kuula kui S-klassi otsid, miks siis telefonide ostul nende möla kuulad?

Võiks siis samamoodi vastata nagu mulle vastati, et kui hakkad naist võtma kas siis lähed ka kelleltki küsima milline naine on parem kas blond või brünett. Lõpuks tuleb välja ikkagi,et igal inimesel oma maitse... samamoodi ka autode puhul. Tahan ja ostan s-klassi,sest mulle meeldib see auto ja hind ei ole määrav! mis sulle ei meeldi meeldib mulle ja vastupidi. MINE POODI KÜSI TELEFON JA UURI SEDA SEAL!!!
Üleüldiselt see foorum on siin üks suur sõimupada saaks ainult kellelegi jälle ära teha või sitasti öelda. Sellise foorumi kasutaja ma olla küll ei kavatse!
HEAD AEGA Icon_biggrin
NB Las mõni juhatuse liige või kellel on sellele õigused kustutab mu konto siit ära!!!

Lugesid ikka ka mis kirjutasin? Milline sõna on seal sõim?
Vasta
#8
Jep, ja N8 poole tasub ka kiigata sest Nokia poolt on see esimene selline tõsisem kandadele astuja teistele tootjatele.
Vasta
#9
Olen sama dilemma ees - kas Nokia (mille opsüsteem ja OVI-pood on üsna eilset näguIcon_evil) või midagi uuemat-edevamat Androidi maailmast. Seni olen pigem Androidi poole kaldu, kuid telefonid näikse järjest olevat tehtud pigem "pikanäpumeestele". Minu töntside ja lühikeste sõrmede alla ei sobi need õhukesed ja laiad lutsud kuigi hästiCrybaby

Iifööni puhul ajab mul karva mustaks nende litsentsipoliitika - see ei erine grammigi pisipehme lähenemisest. Samas ei saa ma eitada, et telefon ise on aus, näeb täitsa pandav välja ja uus IOS4 on täitsa kasutatav. Aga ei tekita siiski omamise soovi.

Paljulubav on pisipehme uus tulemine - nende lähenemisel on jumet. Kui neil midagi rappa ei lähe, võiks aasta pärast olla taas kolm valikut turul...

Kas kellegi on kasutuses sihuke toekas võileib, nagu Dell Streak - kas seda kannatab telefonina kah pruuki? Sain ühte mittetoimivat kesta (tänu ühele tehnikaajakirjanikule, kes suutis telefoni mitu korrust allapoole visata) näppida ja minu kätte istus hästi.

PriitAMG võiks aga enne tatipritsimise jätkamist peeglisse4 vaadata - ainsaks sõimajaks on viimastes teemades olnud ta ise. Vabanda, mees (kui Sa seda ikka oled), kuid netis liigub nii palju kõvatajaid, et meie leige suhtumine segaselt esineva tegelase suhtes on üsna ootuspärane. Kui oled asine inimene, saame edaspidi sõpradeks. Igal aastal liitub meiega mõni asine inimene Thumbsup. Aga põhulõugu ja ühepäevaliblikaid käib läbi poolsada...Crybaby

Kui oled lihtsalt netikõvataja, siis head teed Sul minna sinna, kus end hästi tunned. Meil on vaba maa ja MBklubi foorumi kasutamine pole kohustuslik. Soovitan soojalt ühte W140 foorumit (http://w140mb.21.forumer.com/) , mille lõi meie omas pettunud kasutaja. Seal ei kustutata ja hauguta vastu...
Vasta
#10
Ise ka kasutan N8 -t. Eks neil nutikatel ole omajagu probleeme, aga soetuse eesmärk oligi pigem hea kaamera ja HDMI väljund. Kasutan telefoni ka autos multimeediakeskusena - sellele saab külge pookida nii USP klaviatuuri, hiire ja ka palju muid seadmeid. Asi töötab ka USB mäluseadmena, samuti saab talle taha ühendada USP mälupulga. N8 l olemas ka FM transmitter, mis on oluliselt kvaliteetsem, kui need odavad hiina käkid.

Tarkvara poolest pole see Symbian 3 hullu midagi, ehkki android tunduks põnevam ja rohkemate võimalustega. Nokia N8 on võrreldes Galaxy S iga mõnusamalt kompaktne, eriti taskus hoides ja kui aus olla siis tundub ka oluliselt tummisem ja vastupidavam.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#11
"Sellise foorumi kasutaja ma olla küll ei kavatse!" - Kulla priitamg, mine rahus, see foorum polegi lastele.
Vasta
#12
Enamus nutikaid telefone on puutetundlikud.
Kasutasin paarnädalat ühte, autos sõidupealt telefoniraamatust numbreid otsida oli ebameeldiv. Kasutan E52 edasi.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#13
(23-01-2011, 03:37 PM)indrek Kirjutas: Ise ka kasutan N8 -t. Eks neil nutikatel ole omajagu probleeme, aga soetuse eesmärk oligi pigem hea kaamera ja HDMI väljund. Kasutan telefoni ka autos multimeediakeskusena - sellele saab külge pookida nii USP klaviatuuri, hiire ja ka palju muid seadmeid. Asi töötab ka USB mäluseadmena, samuti saab talle taha ühendada USP mälupulga. N8 l olemas ka FM transmitter, mis on oluliselt kvaliteetsem, kui need odavad hiina käkid.

Tarkvara poolest pole see Symbian 3 hullu midagi, ehkki android tunduks põnevam ja rohkemate võimalustega. Nokia N8 on võrreldes Galaxy S iga mõnusamalt kompaktne, eriti taskus hoides ja kui aus olla siis tundub ka oluliselt tummisem ja vastupidavam.

USP? Icon_lol

Galaxy S tundub jah selline õrnuke erinevalt n8'st ja iFõunist.

Android tundub sellisele inimesele, kes tahab koguaeg midagi nokitseda, timmida, tuunida jne. N8 seadistad korra ära ja kõik pelab. Menüüdes pole vaja ka kolada kuna saad ju kõik vajalikud shortcut'id homescreenile panna.

N8 põhiline eelis konkurentide ees ongi pildid ja HD video, see on lausa uskumatu mida sealt välja võluda annab. See oli mul ka 1 põhilistest argumentidest, et sisaldab väga head "seebikarpi" mis oleks koguaeg standby. Tegin prooviks tubases valguses pildi iFõun4 vs N8, iFõuni oma ei kannatanud mitte mingit kriitikat (täiesti udukogu), lisaks on päevavalges pildistades värvid ja kontrast liiga peale keeratud.


(23-01-2011, 03:35 PM)v6sa Kirjutas: Olen sama dilemma ees - kas Nokia (mille opsüsteem ja OVI-pood on üsna eilset näguIcon_evil) või midagi uuemat-edevamat Androidi maailmast. Seni olen pigem Androidi poole kaldu, kuid telefonid näikse järjest olevat tehtud pigem "pikanäpumeestele". Minu töntside ja lühikeste sõrmede alla ei sobi need õhukesed ja laiad lutsud kuigi hästiCrybaby

Iifööni puhul ajab mul karva mustaks nende litsentsipoliitika - see ei erine grammigi pisipehme lähenemisest. Samas ei saa ma eitada, et telefon ise on aus, näeb täitsa pandav välja ja uus IOS4 on täitsa kasutatav. Aga ei tekita siiski omamise soovi.

Paljulubav on pisipehme uus tulemine - nende lähenemisel on jumet. Kui neil midagi rappa ei lähe, võiks aasta pärast olla taas kolm valikut turul...

Mis symbian ^3'l ja ovi-poel viga on? Too mõni konkreetne puudus/viga.

Mis on uuel IOS'il vahet vanaga peale multitaskingu mis suht hiljuti tuli? Mulle tundub just IOS suht eilne päev oma võimalustega (Nokia 6230 ajast Tongue). Okei brauser ja klaver on hetkel paremad kui symb^3'l, aga sellele tulemas kohe uuendus.

M$'i uus asi tundub jah huvitav, aga sellele pole veel normaalset rauda.


Nagu pole ka ideaalselt autot, pole ka telefoni, IMO. Smile


(23-01-2011, 04:09 PM)Laur Kirjutas: Enamus nutikaid telefone on puutetundlikud.
Kasutasin paarnädalat ühte, autos sõidupealt telefoniraamatust numbreid otsida oli ebameeldiv. Kasutan E52 edasi.


Nõus, aga selleks on häälvalimine või kiirvalimine. Muide, sõidu ajal ei tohi enam varsti telefoni käes hoida, seega vahet pole. Smile Hoidikus on vist isegi mugavam "tatsskriini" surkida.
Vasta
#14
Selle nutitelefoni näppimine sõidu ajal on jah paras peavalu, parem mitte üldse näppida... nii mõnigi kord napilt äärekivisse "üle keeranud" pöörde ajal jne.

Unustasin mainida, et minu mainitud telefonidest suuremat piltide tegijat pole (galaxyl puudub lausa välk!!!!) - 5mpx on tavataks, v.a HD7 /HD. Aga HD7 on nii kuradima suur, et siis võtaks juba tõesti N8...HD on see nö lahtikäiv ja sel puudub minu silmis võlu - kuigi trükkimiseks tõenäoliselt mugavam.

Galaxy S tundub tõesti õrn ja õhuke, samas taskus on väga mugav ja vastupidiselt arvamusele, et selline latakas taskus segama hakkab, on ta väga mugav ja vaevu tuntav.

Praeguse seisuga (ostsin galaxy siis, kui ei olnud Desire'st edasiarendusi ning ka N8't) ma kaaluks N8-t, kuigi nagu marek ütles - android on sellise tuunija/nikerdaja pärusmaa, mida ma natuke ka olen. Teisalt on jällegi hea, paned korra tööle ja töötab - muidu aina updeiti ja säti siit-sealt. Mul on olenevalt tujust Icon_razz

edit: eksisin, desire z käib lahti aga point jääb samaks..z'l ka 5mpx muide.

edit: galaxy Si navit ja mappe kiidan väga, kaardiks saab valida ka aerofoto, mis teeb "avastamise" palju lihtsamaks...
Vasta
#15
Saab puutetundlikku oluliselt paremini kasutada, kui tavalist, kui oled endale eelnevalt hea esilehe valmis teinud. Minul on üldjuhul 5-6 numbrit, millele tihedamini helistan, need kõik ette toodud, samuti tavaline numbrivalik on väga mugav ja kontaktide otsimine ka, kuna TouchBad hakkab nime otsides ise neid tähti pakkuma, mis nimekirjas olemas on, seega sulle ei panda kogu aeg tervet klaviatuuri ette. Väga mugav on otsida ja kasutada, saab autos ühe käega väga hästi hakkama.

Ovi kaardid on ok, ehkki jah Garminile vastu ei saa, aga ühegi teise telefoni omad samamoodi ei saa. seega suurt vahet pole. Ovi pood ja Ovi suite on väga mugavad kasutada ka võhikule. Usun, et N8 ongi nutikatest võihikulegi parim valik
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#16
Hetkel põhitelefonina kasutusel Nokia X6. Plaanisin vahetada selle ka millegi muu vastu, kuid totaalselt erinevat võrreldes teistega midagi ei ole. Ehk siis võibolla kiirus. Erinevalt teistet puutetundlikest telefonidest, on X6-el soojustundlik ekraan, näpuga vajutades reageerib, pliiatsi või millegi muuga mitte. Mugav kui klahlahvilukk peaks taskus olles maha minema.
Alguses oli probleeme tava GPS signaali leidmisega, peale softi uuendamist, mida saab kodus edukalt teha, toimib hästi.
OVI- sealt on ainult alla laadida kaarte GPS-ile. Ülejäänud... Mingid vidinad mis osutuvad väga mõttetuteks, tahavad kõik kohe netti minna, või on mingeid lisa pakkumisi täis, vähemalt tasuta asjade puhul.
WIFI ga on NOKIA-tel väike probleem(mul päris mitmeid neid telefone olnud). Nimelt ühendab küll ära, kuid ei ava lehti. Veateateks tuleb wrong gateway või midagi sellist. Probleemiks on mitte telefon vaid ruuter. Selle puhul aitab vahel ruuteri softi uuendus. Kummalisena tundub, et 3 Nokiaga on olnud nii, et wifi-t saan kodus kasutada mingi 2-3 kuud ja siis enam ei lase lehti avada... Võibolla on viga teenusepakkujas. Kasutamismugavusel mängib rolli kui oled kusagil avalikus tasuta võrgus ja netti kasutada ikka ei saa.
Office ja .pdf, sobib minu arvates ainult hädapärast aga seda vast vaja ainult ongi või on see rohkem harjumuse asi.

X6 on ka kriimustuskindel ekraan, ei pea tegelema mingite kilede kleepimisega. Arvata on, et ka uuematel puutetundlikel Nokia-tel.
Menüüd on väga edukalt hääljuhitavad ja samamoodi nimede valimine telefoniraamatust. Uuematel ei pea enam oma häält selgeks õpetama(NOKIA).

Samsung- ilus, tore asi, kuid kuuldavasti on väga palju probleeme. Puutetundlik ekraan kuuldavasti lõpetab oma töö tihti peale ja enamasti peale garantii lõppuBig Grin
Samas on ka Nokia-l probleeme softiga, tahab vahel kokkujoosta.
HTC- seda valiks isegi aga kuna ei leia, et mulle seda vaja on siis jätsin ostmata. Erinevus sellel iPhone-iga on suurem vabadus. Saadaval on rohkem vabu lisaprogramme, võrrelda võiks Linux versus Windows.

Pluss üks hea lehekülg netis- www.gsmarena.com
Vasta
#17
Kuna eeldan, et Janek126 mingi hull "it-mees" ei ole, siis kiidaks ka enda kogemusest X6-te, kui on ikkagi põhirõhk rääkimisel.
Soojustundlik puute-ekraan on oluliselt lihtsamalt kasutatav ka suuremate näppude puhul, kui tava touch. Ainult, et õliste näppudega auto kapoti alt tulles ei saa midagi valitud Smile Sama juhtub ka, kui telefon suvel päikse kätte jätta või kui näpud väga kuivad on.
Minu jaoks - mõistliku suurusega, püsib hästi käes; eraldi liuglüliti küljel klahviluku jaoks, piisavalt asine ekraan, et jooksutada GPS'i; meilid loen ära; 5MP kaamera välguga teeb "erakordsed järsku vaatevälja ilmuvad pildid" edukalt ära; mälu piisavalt (16GB, ei vahi filme telefonist, kasutan andmekandjana aeg-ajalt). Igajuhul olen väga rahul ja minusugusele (kelle jaoks "nutikus" piirdub GPS'i ja e-maili lugemistega ning harva netis surfamisega, selleks on arvuti) väga hea valik.
Ostes võlus just see, et istub mugavalt käes oma suuruse ja kujuga.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#18
Ava jaanuari TM-leheküljelt 22-ja alusta lugemist.Seal 6-lehekülge põnevat juttu op süsteemidest ja nutikatest.
Vasta
#19
Nuttitelefon millest soovitan eemale hoida on SonyEricsson Xperia X2. Põhjused järgmised:

1. kasutab windows 6.5 op. süsteemi mis näeb välja nagu oleks viimasel minutil väljalastud (poolik,mõnes paneelis mõned valikud on mõnes ei ole jne... paneele kokku 6 erinevat ja saab ka juurde tirida.)

2.Jookseb tihti kokku.

3. Taskmanageris tuleb käsitsi eelnevalt kasutatud programmid sulgeda ,et aku kestaks 2 päeva.

4. Kui tahad teistest rahu ja näiteks öösel akut säästa ja telefoni välja lulitada siis pead kahjuks arvestama sellega ,et äratus ei toota (levi saab välja lülitada minnes lennuki reziimi).

Noh on ka mõned plussid.

1. Täis querti klavjatuur mis töötab hästi ja on mugav.
2. GPS vali ise milline programm (Garmin,Tom Tom,Igo jne) tahad ja töötab netti kasutamatta.
3. Wifi on kah korralik.
4. 8MP kaamera suudab teha telefoni kohta täiesti arvestavat pilti.
5. Kuna op. süsteemiks on windows siis on ka telefoni lisatud ms office.

Kokkuvõttes on telefon/pihuarvuti välimuselt täiesti viisakas kuid operatsiooni süsteem jätab soovida. (Õnneks on keegi juba androidi kah sinna peale suutnud toppida ja asi töötab hästi) Aga kahjuks pean mina oma X2 ootama juba 6-ndat korda garantiist.


Kui osta uus telefon siis pigem androidi paasil see toimib hetkel rahuldavalt. Windows 7 puhul tuleks veel natukene oodata asi liiga uus ja omab titte vigu.

Nojah siis jääb ju see 50 aastat vana op süsteem kah symbian. Kui tahad telefoni millega sõnumeid saata ja helistada siis vali see. Telefoni puhul siis vali ikka nuppud mitte puutetundlikekraan. Symbian on tänaseks juba siiski ajalugu seega NoKia-d. Tarkvara on vana ja aeglane küll töökindel kuid androidi või windowsiga võreldes sama hea kui standard varustuses MB 190 (2,0 D) 1985a. VS MB S63 AMG 2010a.
Vasta
#20
indrek Kirjutas:samuti tavaline numbrivalik on väga mugav ja kontaktide otsimine ka, kuna TouchBad hakkab nime otsides ise neid tähti pakkuma, mis nimekirjas olemas on, seega sulle ei panda kogu aeg tervet klaviatuuri ette.

See justnimelt mulle asja hulluks tegi. Muidu on klaver ja tähtede asetused peas, sellel aga iga nimega natuke teisiti, pidi pingsalt jõllama kus see täht siis seekord on.
Oleneb muidugi mida keegi asja juures hindab. Mulle oli oluline kauakestev aku, wlan, navi ja võimalikult väiksemõõtmeline. Sellest ka minu valik, teistel need asjad jälle teisiti. Sama asja pärast sõidan mina Mersuga aga sõber golfiga, muidu tundub normaalne mees aga näe autovalik täitsa metsas Smile
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Soovitage töökoda W140-le MAV 7 911 11-03-2022, 09:58 AM
Viimane postitus: .Alar.
  Soovitage diagnosti tartus klv32 0 1,758 15-09-2016, 11:54 PM
Viimane postitus: klv32
  Soovitage diagnostikut/remondimeest valgemersu112 10 6,113 29-08-2016, 04:06 PM
Viimane postitus: kodutu
  Soovitage nahahooldust indrek 14 21,676 22-04-2016, 12:03 AM
Viimane postitus: berg
  Soovitage Tallinnas head klaaside toonijat S124-le. nostromo 33 29,761 21-07-2013, 12:02 AM
Viimane postitus: kaspar
  Soovitage kes teeb stangesid/lisasid. Diamondback 2 3,373 06-06-2013, 11:26 PM
Viimane postitus: Diamondback
  Soovitage etanooli kütuse projekti tarbeks autot karuanton 8 8,751 03-02-2010, 04:20 PM
Viimane postitus: karuanton
  Soovitage head signalisatsioonisüsteemi Allarr 8 6,963 20-12-2009, 04:41 PM
Viimane postitus: QULLIVER
  Plaan osta mb 230 ce...soovitage või laitke! maarekl 7 4,672 27-09-2007, 09:02 PM
Viimane postitus: sten170
  Soovitage videokaamerat! meego 13 9,447 12-07-2007, 12:52 PM
Viimane postitus: meego



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne