Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suvepäevade DVD ja pildikogumik valmis
#1
Niisiis, lõpuks valmis ka Suvepäevade 2006 DVD, mida kõik huvilised nõuda saavad.
Samuti valmis ka Suvepäevade 2006 pildikogumik, mille MB klubi liikmed ja üritusest osavõtjad tellida saavad.

Kes soovib mõlemaid, siis paneks pildid ja video sama DVD peale - niiviisi säästame raha ja loodustSmile

DVD st endast niipalju, et video ise on 20 minutit pikk ja ülevaatlik meie üritusest.

Kuna endal kogemused olid videokaameraga filmimisel väikesed ja kaamera ka just kõige parima välimusega polnud, siis väga mega-üli-superkvaliteeti nõuda ei saa, samuti mu esimesed katsetused kõige kehvema videotöötlusprogrammiga polnud just ka suurepärased.

Sellest hoolimata tuli enamvähem sisukas ja lahe video välja, mida ise jube 5 korda selle öö jooksul vaadanud olen. Tausta sisustab ka mõnus 90 ndate muusika ja loomulikult ka meie "Mersumehe" lugu.

Seega - kellel soovi on, siis minu kontaktid igal pool olemas, vajadusel külastan ka Eesti Posti ja saadan soovijatele selle kaudu väärt kraami kohale, kuid uue kuu alguses teeks ka väikse koosistumise kus siis niisama saab jagada neid.

PS! Et raha kokku hoida, siis kirjutan täpselt vajaduse järgi neid plaate, mingit hunnikut ette ei hakka tegema, eriti veel, kui DVD kirjutamine mu läpaka põletajaga just poole minuti töö ka pole.

NB! DVD ja piltidega CD plaadid kõikidele huvilistele tasuta - reklaami peab ju tegema. Aga veelkord mainiks ära, et pilltidega plaati saavad tellida ainult üritusest osavõtjad ja MB Klubi liikmed. DVD siis kõikidele soovijatele
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#2
kust me kätte saaks?
Krissu&ReneSmile
Vasta
#3
nõudke hästi varustatud plaadipoodidest, mulle siis tellimus kirjapanna nii vidio kui pildid
Vasta
#4
Oleks ka huvitatud (video + pildid)
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#5
mina ka. pane teele samal aadressil mis reklaamidgi.arveldan kohe.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#6
Et siis üks plaadike paluks... nii mee kui kondenspiimaga, leiva pärast pole mõtet vaeva näha.
Vasta
#7
Siimule läks teele juba esmaspäeval, ja Võsale teen ka homseks valmis.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#8
Äää kiirusta, ma alles järgmisel nädalal metsast välja tulen...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Suvepäevade järelkaja Laur 28 18,033 31-07-2009, 01:14 AM
Viimane postitus: Heinar
  2007 suvepäevade viideod eDiCk 1 2,903 30-09-2007, 10:33 PM
Viimane postitus: taadu
  Suvepäevade järelkaja Kuldar 23 17,556 26-07-2006, 11:14 AM
Viimane postitus: v6sa
  Reklaamkleebised autole - valmis ja ootavad kleepimist indrek 40 28,544 04-07-2006, 10:49 PM
Viimane postitus: indrek



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne