Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suvepäevade järelkaja
#1
Tagasi siis kodus . Väsinud kuid rahul.
Kuigi ,olude sunnil, olin vaid laupäeva kella 15.00 jäin ma üritusega igati rahule.Koht suvepäevadeks suisa fantastiline mida toetas ka kena ilm . Majutus viimasepeal millele lisas eksootikat Suitsusaun järve kaldal.
Nende Suvepäevade ühisnimetajaks paneks ma klubiline ühtekuuluvustunne.
Tajusin seda eriti hästi just nendel suvepäevadel .Mitte , et ma seda poleks tajunud eelnevatel aastatel :biggrin: vaid seekord oli see kuidagi ...... veelgi kokkuhoidvam .
Tahaks eriliselt tänada meie suurepärast turismiguru :biggrin: Kalevit ,kes oskab Eestist pärleid jätkuvalt välja tuua . Krt Eesti on ikka ilus .
Ja tahaks tänada ka kõiki neid kes aitasid kaasa Suvepäevade läbiviimisel ja ka neid kes mõnusasti päevadest osa võtsid .
Kahju kohe neist kes tulla ei saanud , neile siis pilte ,mida klõpsitud sai omajagu ja millest mõned siia ka üles saavad ning vast me kokkukogutud piltidest ikka mõne CD teeme ka. :bigsmile:



"Mercedes и в Африке Mercedes"
Vasta
#2
Tänud korraldajatele, väga hea üritus oli.

Ja nüüd offtopicut: kuna läbiv küsimus oli, et kui palju 4,2 bentsu võtab.
536 km. ja 55l. e. keskmine kulu oli 10,26l/100 km.
W124 E500 Limited
Vasta
#3
Tänud fantastiliste suvepäevade eest korraldajatele, saime perega kordumatu ja suurepärase elamuse.

Tänan!
Vasta
#4
Tänud korraldajatele ja meeldivale seltskonnale!Pilte ei hakka üles panema kuna Indrekul on kõikide pildid ja teeb arvatavasti kokkuvõtliku fotoalbumi ja riputab siia üles.Tore oli-veelkord tänud terve pesakonna poolt!Nägudeni!
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#5
super,super,super.tänan kõiki,kes asjast osa võtsid ning kõige palavamad tervitused pärnumaalt.........................
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#6
Kahju, et seoses tööülesannetega ei saanud osaleda aga kuna need tööülesanded tõid mind samasse kanti, siis peris kena oli vaadata kui pikk mersuderivi Värskast välja sõitis :hump:
Andres 5169200
MB E300T DIESEL -94

www.andresreisid.ee
Vasta
#7
Ka tagasi kodus ja tänud ürituse eest.
Vasta
#8
Tore nädalavahetus oli, üritusega jäin igati rahule. Tänud korraldajatele.:bisou:
Vasta
#9
Tore, et rahvale meeldis.

Üritan natukese aja jooksul ka pildimaterjali välja panna, kuid enamus pilte siis lähevad plaatidele ja kõikidele personaalselt. Video peaks ka millaski koku panema.

Tänud kõikidele tulijatele ja ennekõike uutele, kes enne polnud veel yritustest osa võtnud.
Samamoodi tänud ka naisperele, kes meestele söögid valmis tegid ja hiljem ka kõik ära koristasid.

Järgmisel üritusel kohtume
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#10
Mõned pildid ka siis

   

   

   

   

   

   

   

   

   
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#11
veel

   

   

   

   

   

   

   


   

   

   
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#12
Ja veel


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                           
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#13
Nii, pildigalerii hakkab looma ja varsti ka soovijatele plaadi peal olemas.

Videoga läheb veidike aega, kuid teen jõudumööda ja esialgsed oskused videotöötluses ka kõige paremad pole, seega esimene vasikas läheb ikka aia taha.

Aga noh väikse ettekujutuse sellest saab, mis seal tegime jne jne.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#14
Tänud korraldajatele! Lahedad mälestused on suvepäevadest! Loodan järgmisel aastal ka osaleda... Siis mu tütreke ka juba vanem ja iseseisvam, saan rohkem kambas olla Wink, praegu kanseldasin põhiliselt lapsega. Aga hoog sees ja peale suvepäevi on kiusatus auto ikka täitsa korda teha, vahepeal jäi hoolitsus unarusse Wink
Ootan siis fotosid ja videosid jne, samuti järgmist suve!
Vasta
#15
Väga lahedad suvepäevad ja kihvt setskond..kindlasti uhineme teiega veel:0)Tänud korraldajateleSmile
Vasta
#16
Niisiis, lõpuks valmis ka Suvepäevade 2006 DVD, mida kõik huvilised nõuda saavad.
Samuti valmis ka Suvepäevade 2006 pildikogumik, mille MB klubi liikmed ja üritusest osavõtjad tellida saavad.

Kes soovib mõlemaid, siis paneks pildid ja video sama DVD peale - niiviisi säästame raha ja loodustSmile

DVD st endast niipalju, et video ise on 20 minutit pikk ja ülevaatlik meie üritusest.

Kuna endal kogemused olid videokaameraga filmimisel väikesed ja kaamera ka just kõige parima välimusega polnud, siis väga mega-üli-superkvaliteeti nõuda ei saa, samuti mu esimesed katsetused kõige kehvema videotöötlusprogrammiga polnud just ka suurepärased.

Sellest hoolimata tuli enamvähem sisukas ja lahe video välja, mida ise jube 5 korda selle öö jooksul vaadanud olen. Tausta sisustab ka mõnus 90 ndate muusika ja loomulikult ka meie "Mersumehe" lugu.

Seega - kellel soovi on, siis minu kontaktid igal pool olemas, vajadusel külastan ka Eesti Posti ja saadan soovijatele selle kaudu väärt kraami kohale, kuid uue kuu alguses teeks ka väikse koosistumise kus siis niisama saab jagada neid.

PS! Et raha kokku hoida, siis kirjutan täpselt vajaduse järgi neid plaate, mingit hunnikut ette ei hakka tegema, eriti veel, kui DVD kirjutamine mu läpaka põletajaga just poole minuti töö ka pole.

NB! DVD ja piltidega CD plaadid kõikidele huvilistele tasuta - reklaami peab ju tegema. Aga veelkord mainiks ära, et pilltidega plaati saavad tellida ainult üritusest osavõtjad ja MB Klubi liikmed. DVD siis kõikidele soovijatele
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#17
Väga mõnus seltskond oli - tõsine klubivaim kõigil sees. Kahju oli ära minna kohe...
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#18
Oli t6siselt tore yritus, mersuseltskond, nagu ma arvasin, on kihvt, luban, et v6tan ka järgmistest yritustest osa!
NB. Ja auto ka töötab nyyd peale kahe viimase, vigase kyynlajuhtme vahetust ideaalselt Confusedmile:
Vasta
#19
Tänud korraldatajatele ja osavõtnud seltskonnale
maruvahva ürituse eest!
Vasta
#20
Nii, suvepäevade dvd ka siis käes ning korduvalt vaadatud, väga tore on seda meenutada.

Indrek, tänud sulle dvd eest. :hump:
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Suvepäevad 2011 järelkaja Marten 34 35,709 20-09-2011, 11:49 PM
Viimane postitus: sm. pelle
  Läti klubi sünnipäeva 2011 järelkaja. janek126 9 9,267 23-06-2011, 03:59 PM
Viimane postitus: janek126
Brick Talvepäevade järelkaja sm. pelle 20 15,199 04-03-2010, 01:05 AM
Viimane postitus: janek126
  MB Klubi 22.08.09 Audru rajapäeva järelkaja Priit 9 8,970 01-09-2009, 07:48 PM
Viimane postitus: Priit
  Suvepäevade järelkaja Laur 28 18,056 31-07-2009, 01:14 AM
Viimane postitus: Heinar
Big Grin MB Klubi 17.08.2008 ringraja järelkaja Priit 64 39,458 11-09-2008, 11:40 PM
Viimane postitus: Karl
  Rapla Kardirada järelkaja Priit 49 26,249 02-08-2008, 10:50 AM
Viimane postitus: tank
  MB Klubi suvepäevad 2008 järelkaja ZE_KA 47 25,644 27-07-2008, 11:12 PM
Viimane postitus: ottoh
Brick SÕIDUKOOLITUSE JÄRELKAJA Sulo 34 14,471 16-01-2008, 05:13 PM
Viimane postitus: Sulo
  MB Klubi Suvepäevad 2007 järelkaja Lõoke 38 18,218 13-10-2007, 08:02 AM
Viimane postitus: Lõoke



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne