Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaubalift vol 5, ehk minu 230TE –90
#1
Vahepealsed liftid (300TE D -89 ja nüüdseks müüdud E 320 CDI T Avantgarde -01) pole oma teemat saanud, nüüd mõtlesin, et ehk võiks jälle kirjutada miskit. Niisiis, kuna senine põhiauto E 320 sai müüdud, siis mõtlesin, et pean midagi ilusat asemele ikka ostma. Ja soovitavalt väga heas korras isendi. Kopp ees nende rontide üleshaipimisest kergelt juba...

Seega - veidi kodumaal ringi vaadanud, leidsin miskit sellist, mida olen tegelikult pikalt tahtnud - nimelt enne E-klassi, kuid laia liistuga väga heas varustuses 124 kerega auto. Soovitavalt universaal, minu silmale parem vaadata.

Aga autost siis ka:

Mercedes-Benz 230TE -90

Tumedam hall, pähklipuidu, halli väga korraliku nahksisuga, kruisi, automaadi, kliima (mitte küll täisautomaatne), katuseluugi, valgustuspaketi, ASD, ABS jne vidinatega auto. Toimetab hästi, käigukast vahetab ideaalselt, 97kW mootor on ka täiesti piisav minu sõidu jaoks.

Mahlad on vaja vahetada, aga muidu on igati tihe ja sõiduelamus on nauditav. Läbisõiduks 277 000 km, tundub igati reaalne.

Toodud Šveitsist.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#2
Jõudu ja jaksu!

Jääme pilte ootama, tundub ahvatlev kaubalift olevat.
'When the flag drops, the bullshit stops'
Elbe Engineering
Vasta
#3
Pakun et see:

http://www.hiiuautod.auto24.ee/detail.ph...f7358172l6


Eestis arvel lühikeste numbritega? Täna nägin siis Tln-s, ega jah ilus sile nii väljast kui seest ja veel sellised lisad 2,3 motoga... müstika.
setud sõitsid seciga
Vasta
#4
Ise võtsin lühikeste nr-dega arvele, täitsa vabalt õnnestus - mõtlesin, et proovin ja läks läbi. Nüüd vähemalt eriline Smile

Pilte tuleb! Lahe, et juba nähtud - suurt ei saanud veel sõitagi...
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#5
Ära märgi ,paistab väga sile pill olema Thumbsup
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#6
Soliidne aparaatThumbsup
320CDI - Väikevenna

Vasta
#7
Isegi käisin seda isendit suvelõpul vaatamas. Tegin sel hetkel ka ostuabisse teema, kus ühe valikuna just selle välja pakkusin. Siis aga tekkisid olukorra sunnil teised vajadused ja kogu huvi jäi teadmata ajaks standby reziimile Smile Loodan, et kunagi endalegi sellise leian/saan.

Kuidas muidu need "müügimehed" toimetasid Big Grin ? Tunduvad suht naljamehed seal olevat. Igaljuhul õnne ilusa ja otstarbeka liikuri puhul !
Martin
Vasta
#8
Sõna otses mõttes Hall AutoBadgrin

Muretuid kilomeetreid!
Vasta
#9
(11-11-2010, 09:49 AM)Blaze Kirjutas: Kuidas muidu need "müügimehed" toimetasid Big Grin ? Tunduvad suht naljamehed seal olevat. Igaljuhul õnne ilusa ja otstarbeka liikuri puhul !

No, alguses oli küll see müügimees seal selline veidi tõrges, aga kui ma siis hakkasin rääkima ja natuke rohkem teadmisi üles näitasin selle mudeli kohta, siis hakkas sulama ja kui lühikeste nr-dega tulin jne, siis lõpuks oli juba täitsa normaalne inimene Icon_lol

Tegelikult on seal siiani üks ilus 300TE ka, tumelilla, aga polnud nahksisu, see sai otsustavaks antud hetkel...

Liiga hall on küll, tõepoolest, aga no, mis teha, olen nõus seda lõivu maksma selle seisukorra eest.

Kas kellelgi selle auto originaalraadiot on? Kui hea leiaks, võiks paigaldada. Kui ei, siis ilmselt aitan hoopis järele süsteemi...
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#10
Mul on.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#11
(11-11-2010, 12:43 PM)Kalev Kirjutas:
(11-11-2010, 09:49 AM)Blaze Kirjutas: Kuidas muidu need "müügimehed" toimetasid Big Grin ? Tunduvad suht naljamehed seal olevat. Igaljuhul õnne ilusa ja otstarbeka liikuri puhul !

No, alguses oli küll see müügimees seal selline veidi tõrges, aga kui ma siis hakkasin rääkima ja natuke rohkem teadmisi üles näitasin selle mudeli kohta, siis hakkas sulama ja kui lühikeste nr-dega tulin jne, siis lõpuks oli juba täitsa normaalne inimene Icon_lol

Tegelikult on seal siiani üks ilus 300TE ka, tumelilla, aga polnud nahksisu, see sai otsustavaks antud hetkel...

Liiga hall on küll, tõepoolest, aga no, mis teha, olen nõus seda lõivu maksma selle seisukorra eest.

Kas kellelgi selle auto originaalraadiot on? Kui hea leiaks, võiks paigaldada. Kui ei, siis ilmselt aitan hoopis järele süsteemi...

Jah, ise valisingi selle halli ja lilla vahel Smile
Martin
Vasta
#12
Oleksin ka halli võtnud, ei meeldinud lilla Friedebert Tuglase sisu kohe üldse... Paul Kerese sisud on tollega võrreldes vähemalt normaalses kontrastsuses Icon_lol Mida slängi!
setud sõitsid seciga
Vasta
#13
Kas tehasest veeres see auto nii väikese mootori ja selliste heade lisadega välja? Või on seal hilisemalt modifitseeritud?
Ilus lift Thumbsup
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#14
Selle raha eest on autot küll ja veel. Piltidelt hakkasid silma paremal tagatiival olevad mõlgid. Tagaluugil paistis ka mõlke olevat, kuid see võis ka foto viga olla. Kas on plaanis need mõlgid millalgi välja lüüa?
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#15
kas ma olen ainuke kes ei tea mis on lühiksed numbrid?
Vasta
#16
panustaks nn ameerika numbritele. õige?
Vasta
#17
USA ja samuti Sveitsi turu jaoks tehtud autodele sageli ei mahugi suur number.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#18
(11-11-2010, 08:53 PM)Werewolf Kirjutas: Selle raha eest on autot küll ja veel. Piltidelt hakkasid silma paremal tagatiival olevad mõlgid. Tagaluugil paistis ka mõlke olevat, kuid see võis ka foto viga olla. Kas on plaanis need mõlgid millalgi välja lüüa?

Tead, arvan, et autoplats on tegelenud nende mõlkidega, sest on märgata mõningane toonivahe tiibade ja uste vahel ja mõlgid ise kadunud. Mind ei häiri, sest teostus paistab korrektne.

To reingsm: Ei ole midagi modifitseeritud, õnneks!

Vahepealsest niipalju, et vahetasin termostaadi, panin nr alused korrektselt kinni ja leidsin ka põrandamatid. 2 originaali kuskile garaazi peale ära kadunud, no, tulevad välja, siis saab ka praegused aseained asendada õigetega. Armatuuripirnidega peaks tegelema, 4 on läbi (tulelüliti, vasak ja keskmine õhuava ja vasak temp regul rõnga alune). Uksealused valgustid on nauditavad, mmm... Icon_biggrin

Lühikesed numbrid on jah nn ameerika numbrid, kombinatsiooniga 00 XXX ehk 2 nr-d ja 3 tähte. Tegelikult sellele autole mahuks ka pikad, aga kuna ees stangel on lühikese nr paigaldamiseks vajalik lisaplastik olemas ja tagaluuk oli õnneks augustamata, siis mõtlesin, et lühikesed oleks palju toredamad.

Homme pesen jälle puhtaks ja siis on lootust ka pilti saada. Ilmselt ka perepilti koos diiselliftiga.
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#19
Pildid said küll juba eile valmis, aga täna alles mahti need siia panna:

                   
Kui bussi vaja, siis küsi!
Vasta
#20
Kena neli, pähkel teeb ikka salongi palju jumekamaks.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu S600 W221 aastast 2006 indrek 13 2,124 06-11-2022, 03:04 PM
Viimane postitus: Oliver.L
  230TE -88 jansa 2 2,289 19-11-2020, 05:53 PM
Viimane postitus: v6sa
  Minu 190E 2.5-16V 89.a Kuldar 37 34,522 23-08-2015, 10:31 PM
Viimane postitus: hents99
  Minu MB W201,1.8 ,1990 raidoon 24 24,226 06-03-2014, 10:39 PM
Viimane postitus: 190
  Minu G 300 merslane 13 13,292 25-07-2013, 07:24 PM
Viimane postitus: ksiiri
  Minu Mercedes-Benz 230E, 1983, W123 ZE_KA 27 30,378 14-04-2013, 10:27 PM
Viimane postitus: Karl
  Minu E 420 W210 martiini 43 45,189 05-12-2012, 03:19 PM
Viimane postitus: martiini
  Minu E 500 Limited W124 martiini 78 78,848 05-12-2012, 03:11 PM
Viimane postitus: martiini
  Minu MB 190E, w201, 3.2- Renkju Renkju 101 104,598 18-01-2012, 11:48 PM
Viimane postitus: Renkju
  Minu 240d;´82 a;w123 vaatamind 14 12,316 05-11-2011, 12:35 PM
Viimane postitus: vaatamind



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne