Teema hinnang:
  • 2Hääli - 4.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nali vol.4
Midagi on vist nihu läinudBadgrin
http://www.imrekosemets.planet.ee
CLK - Minu märg unenägu.
Vasta
[Pilt: 78589-karbes.jpg]

uskumatu mida kõike poest ei leia.
Kurjajuur
Vasta
Joobes Tähtkujud

Jäär (21.03 - 20.04)
Joob end oimetuks või siis hakkab hullusid tegusid tegema. Seepärast on Jäärale alkohol eriti ohtlik.

Sõnn (21.04 - 21.05)
On purjus peaga väga ohtlik. Joobunud Sõnnid muutuvad talumatuks; nad püüavad lahendada erilise innuga mingeid tühiseid probleeme ja sellega sõna otseses mõttes näitavad välja tõelist sõnni palet. Purjus sõnnid on halvad ka selle poolest, et muretsevad kust aga viina juurde saaks!

Kaksikud (22.05 - 21.06)
Joovad huviga: joobudes nad muudavad märgatavalt oma tuju ja käitumist. Sellepärast oleks heal seltskonnal purjus kaksikust vaimselt kasulik eemalduda; vaevalt et seltskonna närvidel veiderdav kaksik seda ise tahaks teha. Kaine peaga võiks kaksik oma tegude üle järgi mõelda ja teinekord seltskonnas muude lõbustustega tegeleda. Eriti soovitav on kaine, kuid elav vestlus.

Vähk (22.06 - 22.07)
On õrna seedeelundkonna ja psüühikaga. Kui Vähk hakkab trimpama, siis ta lõõgastumise asemel hoopis nutab. Vähile on isegi õlu vastunäidustatud.

Lõvi (23.07 - 23.08)
Peab alkoholiga piiri pidama kahel põhjusel. Esiteks on see liigne koormus südamele. Lõvi süda on kahjuks nõrk nagu kõikidel teistel kaslastelgi. Kuid veel hullem on see, et purjutav Lõvi kaotab autoriteedi teiste silmis. Alati kui Lõvi pitsi tõstab, peab ta endale sisendama, et liigne pits teeb loomade kuningast narri ...

Neitsi (24.08 - 23.09)
On väga intuitiivne ja tunnetab tihti ette alkoholismi laastavat etioloogiat. Seepärast on ka paljud neitsid veendunud karskustegelased. Neitsidele, kellel sisemine hääl ei tööta on alkohol kõvaks mürgiks. Eriti laostab ta Neitside õrna maksa.

Kaalud (24.09 - 23.10)
Joovad põhiliselt seltsi pärast, et anda head näidet kiirest pitsikummutamisest. Kaaludele pole aga palju vaja: ja juba nad ongi laua all ning mõne aja pärast kraavis ....

Skorpion (24.10 - 22.11)
On muidu vaoshoitud, kuid kaotab joobnuna enesekontrolli ja on võimsate emotsionaalsete kirgede küüsis, et võib teha nii palju halba, mis purustab terve ta elu. Purjus Skorpion on tülinorija ja teistelegi ohtlik. Purjus Skorpion-hädavares on aga enesetapu kandidaat number üks.

Ambur (23.11 - 21.12)
Joob sügava rahuldusega ja see on õudne hädaoht. Kui paljud andekad Amburid on end rentslisse joonud!? Amburi maks ei saa alkoholi ümbertöötlemisega mitte kõige suurepärasemalt hakkama ja see viib maksa rasvumiseni ning lõpuks see tähtis organ sidekoestub tsirroosi läbi.

Kaljukits (22.12 - 20.01)
Ei saa alkoholist piisavat rahuldust. Kaljukitses toob alkohol esile vaid probleemide suurenevaid ja mustenevaid varje. Seepärast polegi tal hea juua.

Veevalaja (21.01 - 19.02)
Satub alkoholismi küüsi kohe kui ta viina proovib. Veevalaja hävitab alkoholiga oma niigi nõrgavõitu närvisüsteemi. Neist saavad alkohoolsed neurootikud, kellel värisevad käed ja kes kõnnivad närviliselt. Tihti haigestuvad nad astmasse või krambitavad ....

Kalad (20.02 - 20.03)
Kohanevad alkohoolse keskkonnaga kiiresti. Sellest üksi on neile veel vähe ja peagi sirutub käsi narkootikumide järele. Eriti räigelt elavad Kalad üle pohmelle, sest nende organism on mürgituste suhtes teiste omadest tundlikum.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
http://www.youtube.com/watch?v=zLqp9vYln...0&index=28

Eestikeelne versioon olek ju teretulnum Big Grin
Vasta
Netis jäi üks lahe kuulutus silma...
Kui mõni on oma käimadest tüdinenud, siis siit saab ühed erilisedIcon_biggrin:

http://www.okidoki.ee/item/600076/
Vasta
No mida veel välja ei mõelda. Icon_twisted

http://www.alkolaenutus.ee
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
[Pilt: Untitled.png]
Vasta
Tuli selline kiri, edastan Smile


Vabandan kõigi ees!

Aegade jooksul olen saatnud mõningaid pilte ja nalju, mis arvasin, kedagi ei solva ning eeldasin, et kõik jagavad minuga sama huumori soont.

Tundub kahjuks, et see ei ole nii. Olen ärritanud mitut inimest, kelle arvates olen ma pealiskaudne ja saadan ainult seksistlikke nalju. Kui sa olid üks nendest, siis palun siiralt vabandust.

Alates tänasest saadan ma ainult meile, mis sisaldavad kultuuri, harivat sisu, loodust vms.

Kirjaga kaasas on pilt, mis kujutab silda Pariisis. See on vanim sild Pariisis, ehitus algas 1578 ning kestis kokku 26 aastat! Kas pole huvitav...?


http://s014.radikal.ru/i327/1011/6b/2360c05330a6.jpg
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
(17-11-2010, 07:03 PM)eastpak Kirjutas: Netis jäi üks lahe kuulutus silma...
Kui mõni on oma käimadest tüdinenud, siis siit saab ühed erilisedIcon_biggrin:

http://www.okidoki.ee/item/600076/
Kas nende Mersudega klubi liikmeks vastu võetakse?
Vasta
(18-11-2010, 11:17 PM)Amadeuz Kirjutas:
(17-11-2010, 07:03 PM)eastpak Kirjutas: Netis jäi üks lahe kuulutus silma...
Kui mõni on oma käimadest tüdinenud, siis siit saab ühed erilisedIcon_biggrin:

http://www.okidoki.ee/item/600076/
Kas nende Mersudega klubi liikmeks vastu võetakse?

maksa 300ne aastamaks ära küll võetakse Unibrow
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
(18-11-2010, 11:17 PM)Amadeuz Kirjutas:
(17-11-2010, 07:03 PM)eastpak Kirjutas: Netis jäi üks lahe kuulutus silma...
Kui mõni on oma käimadest tüdinenud, siis siit saab ühed erilisedIcon_biggrin:

http://www.okidoki.ee/item/600076/
Kas nende Mersudega klubi liikmeks vastu võetakse?

Osta sellised püksid ka, saad sama aegselt ka peugeoti klubis patseerida Icon_biggrin
[Pilt: Kansas.jpg]
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
[Pilt: 76519_158349954207449_100000973376354_26...7467_n.jpg]
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
http://www.youtube.com/watch?v=5sFd5Vc_Rlo
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
google maps Icon_lol
[Pilt: 29ztrgx.jpg]
Vasta
Haha, mida kuradit?
Vasta
Ma ei teadnudki, et Kuldne Börs on oma parimad pärlid eeskujuks välja riputanud:
tummisemad kuulutused
Vasta
Miilits peatab Mercedese, milles istub uus-rikkas ja nõuab: "Esitake oma dokumendid."
Uus-rikas ulatab miilitsale dokumendid.
Miilits küsib: "Miks need nii räpased on?"
"Igasugused siin käperdavad neid dokumente ja seepärast ongi määrdunud."

***

ÕLIVAHETUS
Naistele:
1) Kui eelmisest õlivahetusest on möödunud 10 000 kilomeetrit, sõida teenindusse
2) Joo tass kohvi
3) 30 minuti pärast maksa arve ja lahku hooldatud autoga

Kulud:
Õlivahetuse sooduspakkumine - 395 krooni
Tass kohvi teeninduses - 5 krooni
Kokku: 400 krooni

Meestele:
Oota õlivahetusega reede õhtuni. Käi varuosapoes ja osta 700 krooni eest kanister sünteetilist õli, õlifilter, lehter, kätepuhastusvahendit ja lõhnakuusk. Sõida koju, söö kõht täis, pane vanad tunked selga ja lahku, six-pack näpu otsas, garaazhi suunas. Avasta, et kasutatud õli jaoks mõeldud vana kanister on pilgeni täis. Aja kokkuhoiu mõttes ära hakka seda tanklasse vedama, vaid mata tagahoovi maha. Ava esimene õlu ja loputa kaevetööde väsimus ning tolm alla. Tõsta auto esiosa tungrauaga üles. Enne kuluta pool tundi tõkiskingade otsimiseks. Leia tõkiskingad poja pedaaliauto alt. Ava järgmine õlu. Pane mootori alla õlivann. Otsi õlikorgile sobivat võtit. Loobu ja kasuta korgi avamiseks tellitavat võtit. Eemalda õlikork. Pilla kork õlivanni mootorist valguva kuuma õli sisse. Kõrveta näpud. Roni auto alt välja, pühi õlipritsmed näolt ja oota paar minutit. Kuni õli nõrgub, võta õlut. Otsi õlifiltri võtit. Loobu otsimisest, löö vanast õlifiltrist suuremat sorti kruvikeeraja läbi ning keera filter maha. Õlu. Saabub naabrimees. Joote ära kogu õlivahetuseks mõeldud õlle. Õlivahetus võib lõppeda ka laupäeval. Järgmisel ennelõunal tiri õlipann mootori alt välja ja tühjenda sinnasamasse, kuhu vana õlinõugi matsid. Õlu. Ei, see sai eile otsa. Täida uus õlifilter värske õliga ja ürita paigaldada. Mingil põhjusel ei sobi filter oma kohale. Ilmselt oled saanud kauplusest vale filtri. Otsusta vana filter tagasi panna ja sõita varuosapoodi õige järele. Damn, meenuta kruvikeerajaaukudega vana filtrit. Jalgsimatk varuosapoodi õige filtri järele. Sinu poolt hoolikalt värske sünteetilise õliga täidetud uut filtrit ei taha müüja millegipärast tagasi võtta. Lähed natuke endast välja ka. Tagasiteel käid Selverist läbi ja rahustad end paari six-packi hankimisega. Uus filter sobib oma kohale! Ära üle pinguta, kolmveerand pööret pingutuseks on küllaldane. Viimaks ometi - värske õli mootorisse! Kuuled solinat.?? Katkesta õli kallamine, torma tagaaeda õlikorki otsima. Leiad selle prügiaugust vana õli seest. Võta aeg maha ja joo paar õlut. Avasta, et üle poolteise liitri uut õli on mootorist alt välja voolanud. Võta lohutuseks veel üks õlu. Roni auto alla õlikorki paigaldama. Tellitav võti libiseb õliselt korgilt ja sõrmenukid kohtuvad ootamatult valusalt metalliga. Eelmise punktiga koos lööd ära ka pea. Vannu südamest. Ürita võti täpsemalt korgile sobitada. Kitsastes tingimustes raskelt käiva patentvõtme sobitamisele kulutad viis minutit. Keera õlikork peale. Tule auto alt välja. Puhasta käsi ja ürita peatada verevool sõrmenukkidest. Enne ja pärast seda võta õlut. Kalla sisse allesjäänud uus õli. Avasta, et seda on ikkagi vähevõitu. Käivita mootor ja veendu, et õlirõhu tuli siiski kustub. Võta õlut. Korja kokku tungrauad-tööriistad. Mine proovisõidule, ühtlasi otsusta käia bensiinijaamas ja osta paar liitrit õli lisaks. Tagasiteel, õlistes riietes, õllesena ja ilma ühegi dokumendita pälvid liikluspolitsei tähelepanu. Avastad, et ka telefoni ei ole kaasas. Auto arestitakse, tänu juhuslikult tagataskust leitud passile pääsed ise vahistamisest. Esmaspäeva alustad auto äratoomisega tasulisest parklast. Maksad takso, teisaldamise ja hoiuteenuse eest kokku 850 krooni. Kolmapäeval käid liikluskomisjonis. Kerges joobes ja ilma dokumentideta sõidu eest ostad 5500 krooni eest politsei aktsiaid.

Kulud:
Õli, filter, kätepuhastusvahend - 700 kr
Teine õlifilter - 75 kr
Kaks lisaliitrit sünteetilist õli tanklast - 270 kr
Auto teisaldamine ja tasuline parkla - 850 kr
Trahvid - 5500 kr
Õlu - 18 × 9,50 = 171 kr
Kokku: 7566

***

Eesti rikkaim naine on Tiina Mõis, kelle varandust hinnatakse 135 miljoni krooni suuruseks. Selle raha eest saaks osta 5 400 000 pudelit salaviina või 16 875 000 kanget õlut. Kuid miljonäriproua, kujutage ette, võtab vaid vahel harva klaasikese veini. See näitab veel kord, kui ülekohtune on maailm ja kui ebaõiglaselt jaotub rikkus. Seeaeg kui vaesed mehed janusse surevad, suplevad mõned luksuses, millega nad midagi mõistlikku peale hakata ei mõista!

Badgrin
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
[Pilt: olle_nali.bmp]
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
[Pilt: Vietnamese_SUV.jpg]
Best SUV in the world Smile
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
MIDA MA VÕLGNEN OMA EMALE

Mu ema õpetas mind HINDAMA HÄSTI TEHTUD TÖÖD :
„Kui te tahate üksteist ära tappa, siis tehke seda väljas. Ma just lõpetasin koristamise“.
Mu ema õpetas mulle RELIGIOONI :
„Sa parem palveta, et see plekk vaiba pealt välja tuleks“.
Mu ema õpetas mulle LOOGIKAT :
„Et millepärast või? Aga just sellepärast, et ma nii ütlesin“.
Mu ema õpetas mulle VEELGI ENAM LOOGIKAT :
„Kui sa nüüd kukud kiige pealt maha ja murrad oma kaela, siis sa koos minuga poodi ei tule“.
Mu ema õpetas mulle ETTENÄGELIKKUST :
„Kui sa õnnetusse satud, siis vaata, et sul alati puhas aluspesu seljas oleks!“.
Mu ema õpetas mulle IROONIAT :
„Nuta aga edasi, küll sa siis näed, mis ma sinuga teen – sa veel karjud mul käes“.
Mu ema õpetas mulle IMETEGUSID:
„Pane suu kinni ja söö oma toit ära“.
Mu ema õpetas mulle KONDIVÄÄNAMIST :
„No vaata seda porilaiku oma kukla peal!“
Mu ema õpetas mulle ILMAVAATLUST :
„Su tuba näeb välja, nagu oleks sealt tornaado üle käinud“.
Mu ema õpetas mulle VASTUPIDAVUST :
„Sa istud siin laua taga niikaua, kuni kapsas on söödud“.
Mu ema õpetas mulle KAHEPALGELISUST :
„Ma olen seda sulle juba miljon korda rääkinud, et ära kunagi liialda!“.
Mu ema õpetas mulle OOTUSÄREVUST :
„Oota ainult, millal me koju jõuame, ja siis ma alles näitan sulle….“.
Mu ema õpetas mulle MEDITSIINI :
„Kui sa ei lõpeta silmadega kõõritamist, siis nad jäävadki pöörlema nagu karusell “.
Mu ema õpetas mulle HUUMORIT :
„Kui see muruniiduk lõikab nüüd sul varbad otsast, siis ära tule mulle kaebama“.
Mu ema õpetas mulle GENEETIKAT :
„Sa oled täpselt nagu su isa“.
Mu ema ema õpetas mulle TARKUST :
„Kui sa saad sama vanaks, kui mina olen, alles siis sa saad sellest aru“.
Mu ema õpetas mulle SELGELTNÄGEMIST :
„Pane see kampsun selga. Kas sa arvad, et ma ei tea, millal sul külm on“.
Mu ema õpetas mind RASKUSTEGA TOIME TULEMA :
„Mida sa ometi mõtlesid? Vasta mulle, kui ma sinuga räägin! …. Ära räägi mulle vastu!“
Mu ema õpetas mulle KANNATUST :
„Muidugi võid sa seda teha. Kohe siis, kui oled 18 täis ja lähed omaette elama“.
Mu ema õpetas mulle DIPLOMAATIAT :
„Ma ei taha teada, kumb teist alustas, te ju mõlemad kaklesite“.
Mu ema õpetas mulle JAGAMIST :
„Mängige selle asjaga ilusasti või ma võtan selle teie mõlema käest korraga ära“.
Mu ema õpetas mulle VIISAKAID KOMBEID :
„Kasuta kahvlit! Kui ma näen, et sa jälle sööd kätega, siis ma topin need sulle kurku kinni!“.
Mu ema õpetas mulle KADEDUST :
„Maailmas on miljoneid lapsi, kelle on vähem vedanud kui teil, sest neil ei ole nii häid vanemaid kui teil on“.
Mu ema õpetas mulle SAAMIST :
„Sa alles saad, kui me koju jõuame“.
Mu ema õpetas mulle TULEVIKU PEALE MÕTLEMIST :
„Kui sa seda kontrolltööd ära ei tee, siis sa ei saa mitte iialgi tööle!“.
Mu ema õpetas mulle TÄISKASVANUKS SAAMIST :
„Kui sa ei söö juurvilju, siis sa ei kasva kunagi suureks“.
Mu ema õpetas mulle ÕIGLUST :
„Kunagi on sul omal lapsed ja ma loodan, et nad tulevad täpselt sinu moodi“.
Aga üle kõige õpetas mu ema mulle ARMASTUST :
„Sa tead ju, et mida iganes sa ka ei teeks või mis iganes ka ei juhtuks, ma olen alati koos sinuga ja toetan sind, sest ma armastan sind“.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Rae Vanasõidukite Ralli VOL. 2 08.10.22 Minister 0 401 03-10-2022, 08:05 PM
Viimane postitus: Minister
  Öös On Asju vol. 8 – Autoorienteerumine 01.10.20 Minister 2 1,780 29-09-2020, 09:52 AM
Viimane postitus: Minister
  Nali Laur 5 8,993 17-01-2018, 02:34 PM
Viimane postitus: nordrainbow
  Filmisoovitused vol.2 indrek 12 13,876 03-11-2010, 01:17 AM
Viimane postitus: Laur
Tongue Omamoodi nali SEC600-ga SGM 3 6,492 11-09-2010, 10:51 AM
Viimane postitus: SGM
  Nali vol.3 Karl 197 174,164 03-04-2010, 05:31 PM
Viimane postitus: mkik
  Päeva nali: uus idee parkimiskontrolöride lollitamiseks kpokyc 13 12,964 17-03-2010, 07:27 PM
Viimane postitus: clm
  Nali vol.2. Karl 796 640,934 09-10-2009, 11:27 AM
Viimane postitus: Annakas
  nali elumees83 0 3,683 09-05-2007, 02:02 PM
Viimane postitus: elumees83
  Klubi rahade kasutamine vol palju h2x0r 8 7,388 08-01-2006, 04:29 PM
Viimane postitus: h2x0r



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne