Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jäärajasõit 13.02 Haapsalus koos SmartClubiga
#61
Tänud kõigile osalejatele!!!

Suurimad tänud Ester!
Rada oli uskumatult hea ja vägagi lai. Selle eest peaks tänama veel mehi kes selle päev varem olid teinud.
Kuna auhinna raha suurus polnud rajale jõudes selge siis autasustamine ja auhinnad pisut hilinevad.
Annan teada kuna ja kuhu tulla oma tublidus tunnistustele järgi.

Vaid mu kodukootud piikide aega teil siin ei ole Tongue
Bitbull F2 diisel 0,8L 30 kw (kodukootud piigid) 3,02,66 / 2,55,03 = 5,57,69
Kes viitsib siis võib midagi omalegi meisterdada.
Pidamist jääl uskumatult palju.
Jäärajal kõik kinni rehvivalikus...
http://www.smartclub.ee/foorum/index.php?topic=2064.0

Rõõm oli täna linnavahel näha veel Mersut millel üritusest kleeps aknal ilutses.

Veelkord tänud kõigile kes leidsid aega kohale tulla!
Need kes virisedes loobusid jäid paljust heast ilma...

Bitbull
Vasta
#62
Minu poolt ka tänud kõigile osavõtjatele ja eriti korraldajatele!
Kahjuks pidin enne ürituse lõppu ära tulema, aga sellegipoolest olen üritusega väga rahul.

Ei hakka end Smardiklubi foorumis ühe postituse pärast regama, seega Bitbullile: minu sussid olid Nokian Hakkapeliitta 7.

Jään üritusest pilte ootama.

Toomas
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#63
Üldiselt oli lahe.

Rehvivalik oli minul... vale. Mida neist kulunud protinaastudest ikka tahta. Aga driftimiseks kõlbasid küllEusa_dance Nüüd on, millest poldipiike tegema hakata...Badgrin

Rada oli super - tehniliselt nõudlik, sile ja mitte eriti kiire. Aeglane rada paneb juhi oskused proovile - mida on ka aegadest nähaIcon_redface. Seda enam tõstan mütsi Petri aja ees - nende rehvidega sõita selline aeg...
Vasta
#64
Pean veel tänama ka MB Klubi Liiget Annakat, kes meisterdas valmis ürituse jaoks tehtud kleepekate logo:

   

Kogu ürituse 600 pilti üles ei pane, kuid esimesi 60-t võimalik näha : Jäärada Haapsalu 13.02.2010
Kellel tõsine huvi saab ülejäänud pildi plaadil ;-)

Video tuleb, kui Indrek selle valmis saab...
Vasta
#65
Panen siia ka ringist pildi...
Selline ta siis oli...
http://www.smartclub.ee/foorum/index.php...4128;image
Vasta
#66
Tore üritus oli, kuigi ilm oli vaatamisex veidi külmavõitu, siinkohal tänud ja kummardused tublile pildistajale, kes kogu selle aja üxi keset platsi külmetas ja pilte tegi.

Rada oli korralik tehniline aga lörtsi, rööbaste ja kühmude tõttu kaugel ideaalsest. Seetõttu oli seda ainult ühte moodi võimalik läbida. Sirged nii kiirelt kui võimalik ja kurvid võimalikult aeglaselt ja sirgelt. Sellele järeldusel jõudsin peale seda kui olin ühe kurvi väljasõiduala pooleteise autopikkuse võrra suurendanud.

Kokkuvõttes võis siiski rahule jääda ja arvestades, et igasugu rajaüritustele on meie klubist niikuinii huvilisi vähevõitu olgu Smardiklubi ette- ja osavõtlikkus meile eeskujux.
Vasta
#67
Werewolf Kirjutas:Tore üritus oli, kuigi ilm oli vaatamisex veidi külmavõitu, siinkohal tänud ja kummardused tublile pildistajale, kes kogu selle aja üxi keset platsi külmetas ja pilte tegi.

Väike parandus, essu77 oli ka vahepeal seltsiks Icon_razz
Vasta
#68
Werewolf Kirjutas:Tore üritus oli, kuigi ilm oli vaatamisex veidi külmavõitu, siinkohal tänud ja kummardused tublile pildistajale, kes kogu selle aja üxi keset platsi külmetas ja pilte tegi.

Aga aitäh siiski, teinekord jälle Wink
Vasta
#69
Sai viimaks suure pusimise peale üks videoke ka kokku kleebitud.
See esialgne formaat, mille video algselt sain polnud minu jaoks mitte kerge lahendus, kuna programmi Sony oma formaadis klippide töötlemiseks endal alul polnud ning kuna ei Toru ega Youtube seda la ei tunnistanud, tuli valmistöö uuesti üle formaatida...

Aga valmis ma midagi sain : Haapsalu merejääl
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Grill / Saunaõhtu koos Jahilaskmise võistlusega 20. Oktoober indrek 3 4,301 15-10-2018, 09:08 AM
Viimane postitus: indrek
  Kevadgrill Haapsalus Jaanalinnufarmis 22.05 indrek 37 27,455 14-06-2011, 06:26 PM
Viimane postitus: ZE_KA
Brick RAIDO RÜÜTLI  SÕIDUKOOLITUS ! ! ! GRUPP KOOS!!! Sulo 31 14,262 16-10-2007, 03:52 PM
Viimane postitus: Sulo
  Tartu koos istumine Imret 4 3,550 26-09-2007, 04:40 PM
Viimane postitus: v6sa
Exclamation Rapla kardirajal 02.09 koos B klassi MB ga indrek 56 22,789 02-09-2007, 09:15 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne