Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RAIDO RÜÜTLI  SÕIDUKOOLITUS ! ! ! GRUPP KOOS!!!
#1
Brick 
Toimuks korraga kuni 8 inimesega gruppidele. See on lagi millega suudab instruktor max tegeleda.

Koolitus toimuks Männikul ja Silberauto poolt on kohal kaks autot!!!
LISAKS VEEL ESMAABI LOENG!!!

Koolitus kestab kokku 6 tundi Smile

Raja rent 5000.- + Raido 1000.-  kokku 6000.- mis teeb jagatuna näo peale 750.-

Kas oleks huvilis???

Täpne aeg tuleks kokku leppida. Suhtlen huvi korral edasi Silberautoga.

Asjaga on kiire kuna Rüütel tahab Silberauto alt ära minna ja siis ei ole enam Silberauto poolset rahastamist. Tänu sellele praegu ongi hind odav!!!

Andke kiiresti teada. Kes ees see :lol:Confusedmash:
Vasta
#2
Männikul? Mis autodega siis? Või mida see üldse endast täpsemalt kujutab?
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
Sama koolituspakett mida Silberauto teeb oma uute autode klientidele.

Libedaraja koolitus. Autosid ma ei oska öelda mis sinna tulevad.
Esmalt vaja huvilised kokku saada.
Vasta
#4
Selge. Alguses arvasin, et Männiku = karjäär ja maasturid. :cool_rsvd:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#5
Mina vist isegi oleks huvitatud.Kõik oleneb kuupäevast millal see on.
Vasta
#6
Ma ise olin just BMW sõidutreeningul, selle ind muidu oli 2500 eeki.
" The Best Or Nothing"  Mercedes-Benz

Indrek Peets
Mercedes-Benz Eesti klubi juhatuse liige
indrek@clubmb.ee / 5121868
Vasta
#7
No Silberil oleks ka muidu selline hind aga tegid klubile allahindluse ja selleks tuleb siis 8 liikmelise grupi puhul 750.-
Kuupäev on lahtine. Pakun talle välja et see võks olla mõni laupäev või pühapäev, kuigi Silber küsis nädalasisese võimaluse kohta aga ütlesin et siis ei saa ilmselt rahvast kokku.

Andke teada siis kes oleksid potensiaalsed tulijad.
Vasta
#8
Olen käsi, kui vähegi võimalik tulla. Kõik sõltub ainult kuupäevast, kuna kalender tihe.

priit.karsna@mail.ee
Vasta
#9
Kuupäev oleks jah oluline, järgmine nädal ei sobiks...
perpetum mobile
Vasta
#10
Mina oleks iga aeg käpp, minuga võib arvestada.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#11
Hõikasin välja silberile et nädalavahetused sobiksid meile. Nüüd Helena konsulteerib Raidoga mis päevad ta saaks meiega koolitust teha.
Vasta
#12
Olen ka põhimõtteliselt tiib,kui selleks kuupäevaks oktoobris ei ole13-14.Miks nädala sees sellist asja teha ei või-saab ju siis tööajast mitte enda vabast ajast asi tehtud.
Auto on küürakas,ise kah mitte eriti sirge seljaga ja sõbral nimeks Quasimodo.
Vasta
#13
Mulle sobiks ka tööaeg.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#14
Mina saan igal ajal tulla.
W124 E500 Limited
Vasta
#15
kui see on sama koolitus , mida viiakse labi autokoolides loppastmel,siis huvi selle vastu ei ole,aga kui midagi muu siis laheks hea meelega.
MB E220CDI 92kw
Vasta
#16
Üritus leiaks siis piisava huviliste arvu korral aset 17.OKT. Kell 10-16

Nüüd paluks kindlatel tulijatel siia teada anda. Ja paluks mitte kirjutada neil kes VIST PÄRIS KINDLASTI tulevad Smile
Vasta
#17
Tulen.
Vasta
#18
Tulen
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#19
Tulen
Vasta
#20
veel on mulle kaks inimest teatanud oma kindlast tulekust.

Nii et ametlikult on praegu 5 inimest koos.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Grill / Saunaõhtu koos Jahilaskmise võistlusega 20. Oktoober indrek 3 4,300 15-10-2018, 09:08 AM
Viimane postitus: indrek
  Jäärajasõit 13.02 Haapsalus koos SmartClubiga Ester 68 44,044 28-02-2010, 06:46 PM
Viimane postitus: Ester
  Tartu koos istumine Imret 4 3,549 26-09-2007, 04:40 PM
Viimane postitus: v6sa
Exclamation Rapla kardirajal 02.09 koos B klassi MB ga indrek 56 22,728 02-09-2007, 09:15 PM
Viimane postitus: Karl



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne