Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W210 E 300 Turbodiesel 1997 a. - indrek
#1
Tere klubi rahvas.

Sai siis üle pika aja jälle diisli peale tagasi tuldud, allpool siis ka minu uuest liikuvast sõbrast väike jutt.

Mercedes-Benz W210 E 300 Turbodiesel

Mootor: 3.0 turbodiisel 130 KW 330nm
Kere: Sedaan
Sisu: tume riie
Läbisõid: 235000 võib isegi olla selline
Kiirendus: 7,8 sekundit
Küttekulu - Linn peaks olema 11, maantee 6,5 keskmine seal 7-6 kandis
Käigukast: Automaat 5 käiku

Lisad:

Ega neid eriti polegi - el. aknad, kliimaautomaatik, kruiis, limiter, veojõukontroll, abs, valu, helitehnika, isetumenev trahavaatepeegel midagi kindlasti veel.
Ahjaa see juba SmartKey ga mudel ja eelmine omanik on selle vahetuse teema ka läbinud, seega peaks sellega ka mul muretu olema.


Esmamulje ja väike ajalugu paari päevaga tekkinud:


CLK st üle minnes oli alguses harjumatu ja võõras, oli ju viimane jubedalt hinge läinud, aga nagu koeraga, keda linnas peetakse ja maale paremale elule viiakse, läks ka temaga nii. Sai omale hea peremehe Soome parematel teedel.

Kui Joonasega erinevaid Eesti autosid minu hinnaklassis vaatasime, siis lõpuks tekkis juba masekas, et po legi midagi võtta. Ühele ei julenud tõstikele tõstes allagi minna, nii jubedad raiped ikka müügil.

Aga siis Joonas Pärnust ühe leidis ja sõitsime ka vaatama - muidu oli plaan juba Leetu põrutada.

Eks vigu leidsime, aga auto meeldis ja kuna omanik tegi hea hinnalanguse meile, siis läks kaubaks. Nüüdseks on peaaegu kõik hullemad mured lahendatud ja saab juba normaalselt sõita. Mootor tiksub nagu kellavärk, kast vahetab kenasti ja kui turbo taha tuleb, siis ikka suu kõrvuni - liigub ikka nagu loom.

To Marek: pole see diisli tankimine nii hull protsess midagi, nagu sa mõned korrad kommenteerinud oledBadgrinBadgrin

Pildid siis, kui autot natuke kasitud on, ehkki suurt midagi vaadata polegi, tavaline punnsilm, aga üle harju keskmise korras enda ea kohtaBig Grin
#2
Kiirendusaeg 0-100 on küll jube optimistlik Icon_smile
Kuid võimas diisel on mõnus asi - liigub muhedalt ning küttearved jäävad madalaks.
Edu edaspidiseks!
#3
Nonii, mis siis ligi võeti, Pärnu must?
Tehasest jah ~sek aeglasem aeg sajani sõitmiseks aga no see selleks, ise plaanin samasugust otsima hakata kevadel, lisade suhtes olen ka pisut nõudlikum. Edu ja rohkelt kilomeetreid! Peaasi et värske olemusega Mercedes-Benz!
#4
Nice, nüüd saad vahepeal diisliga ka sõita vahelduseks, pilt sooviks kindlastiSmile
#5
Tere tulemast klubisse, traktoristWink

Muide, paranda pealkiri ära - see on veel DT...

Diisli tankimiseks puhaste kätega on kaks võimalust: kas valid hoolega tanklat/aega või omad autos vastavat abivahendite paari. Võin soovitada Tamrexis praegu soodushinnaga müüdavaid nitriilkattega halle kootud kindaid - taluvad meie diislikütusena müüdavat põlevvedelikku päris hästi.

Must või hall?
#6
Tangin ainult nestes, pole mingit probleemi, seal on tankurid üsna puhtad ja kuivad - pealegi unustan tankimise võrreldes CLK ja eelneva AudigaBig Grin

Värvus on jah Must ehk siis 199 värvikood. Veljed hetkel 16" ja ei näe selle auo all paremad just välja, suveks tuleb ikka 17 ja laiem rehv.

Aga jah, eks lisasid ole vähe, samas vähem asju ka laguneda - kõik eluks vajalik - kliima, kruiis, el.aknad, el.peeglid on olemas, ülejäänud oleks juba luksus ju. Tahtsingi saada seekord sõidukit, mis oleks pigem tarbeese, kuid samas nõudmised olidki eelnevad lisad. Ilma kruiisita ja kondita autot never ei taha.

Uuel nädalal on vaja üks eelsüüteküünal vahetada ja esisillas paar õõtsapuksi ka. Tegelt õlivahetusele võiks ka mõelda, ja kui Kuldariga kaubale saan, siis uus esiklaas ka pääle.

Aga sõita on ikka luksus - ideaalne tallinna tänavatele. Nüüd saan aru küll, miks härra linnapea ei mõista meie tänavate olukorda - tal ka ju E klassBig Grin
#7
Uku Kirjutas:Kiirendusaeg 0-100 on küll jube optimistlik Icon_smile
Kuid võimas diisel on mõnus asi - liigub muhedalt ning küttearved jäävad madalaks.
Edu edaspidiseks!

Noh see 130 kw 320 nm juures ikka teeb tööd küll - ega isegi ei oleks uskunud, aga nüüd:p

Räägin ju, et Joonase E320 B 165 kw palju eest ära ei läinudki. Umbes sama vahe oli nüüd mul Joonasega, nagu enne CLK ja Joonase punniga.
#8
Tere tulemast siis masuudipresside sekka. Ühte ma sulle ütlen-disla võib olla hea, öko, ja isegi kiiresti liikuda, aga varem või hiljem tahad bensukat tagasi.
Been there, done that-mitu korda.
Muidu mootori valik heaNod
Kere valikIcon_eek
W123 230E igapäevatöös.

Sigmar Avald
56 913 150
#9
Õnnitlen, Indrek.

Üks asi, mis oelks lisade hulka võinud veel kuuluda, oleks võinud ju olla Webasto ploki- ja salongisoendusNod
Siis oleks viimane piir, kus luksus ja vajalikud elemendid piiri panevad.

Olen ise kaa siin Norras oldud aja jooksul ainult diislitega sõitnud.
VW Transporter T5, 96 kw ja turboga- liigub väga muhedalt, kuigi lõpus hakkab veits pooma ja nüüd siis viimased kolm kuud sõitnud Volvo V70-ga, D5 turbo mootor ning 120 kw- Pole pahaIcon_cool

Aga eks ma ostan endalegi kunagi masuudipressi ning MB.

Ökonoomset ja väänderohket kulgemistSmirk
#10
Renkju Kirjutas:Õnnitlen, Indrek.

Üks asi, mis oelks lisade hulka võinud veel kuuluda, oleks võinud ju olla Webasto ploki- ja salongisoendusNod
Siis oleks viimane piir, kus luksus ja vajalikud elemendid piiri panevad.

Olen ise kaa siin Norras oldud aja jooksul ainult diislitega sõitnud.
VW Transporter T5, 96 kw ja turboga- liigub väga muhedalt, kuigi lõpus hakkab veits pooma ja nüüd siis viimased kolm kuud sõitnud Volvo V70-ga, D5 turbo mootor ning 120 kw- Pole pahaIcon_cool

Aga eks ma ostan endalegi kunagi masuudipressi ning MB.

Ökonoomset ja väänderohket kulgemistSmirk

Mul webasto asemel väga hea soe garaaz olemasNodNodNod
#11
Hea valik kiidan.NodNodNod
#12
Uku Kirjutas:Kiirendusaeg 0-100 on küll jube optimistlik Icon_smile

+1Icon_razz
#13
Indrek Kirjutas:Kiirendus: 7,8 sekundit
Küttekulu - Linn peaks olema 11, maantee 6,5 keskmine seal 7-6 kandis
Rekka turboga? Smile Kui vanust ja läbisõitu arvestada siis võiks see 10s kanti jääda! Kulu võiks ka 7 ja 12 vahele jääda, uuel autol. Badgrin
Indrek Kirjutas:To Marek: pole see diisli tankimine nii hull protsess midagi, nagu sa mõned korrad kommenteerinud oledBadgrinBadgrin
No räägi räägi, varsti tuleb "koi" peale ja hakkad kankudega möllama, siis paned selle nõretava kanku "pagassi" koos "niiskete" kinnastega ja siis lähed õhtusele kohtamisele nagu tõeline... Badgrin
#14
Indrek, ma võtsin täna ühe W124 300D ligi. Hehee, säästu aeg, mis parata.

Edu sulle ja pikka iga su autole!
#15
Ai krt jah, andmetes oli ikka 8.9 sekunditBig Grin
#16
Siin salongi keemilise ajal sai proovitud ka kuidas näeksid välja mu Rial valukad

Mõõt on 17" ja ET on 29.

Huvitav, kuda selline ET võiks punnile minna.

moblaga pilt ka

   
#17
Mnjaa, õnnitlused.
mul endal samuti kurbadele silmadele pilk peale jäänud. eriline kihk tuli peale aga pärast SELi ostmist.

Muretut kulgemist

Marten
320CDI - Väikevenna

#18
Kohe näha, et "OMAD POISID" Võib ju vaidlema jäädagi et kas bensukas või disla. Ikka omal käel vaja kõik järele proovida ja siis sõna sekka öelda. Minu ökoliikur igatahes üle 2 aasta truult teeninud ja arvan, et aastate pärast meenutad ka enda oma hea sõnaga. Mis muud kui tulevaste kohtumisteni kus seame oma kurbikud masuudipressid ritta.
#19
Lisan, siis ka omapoolsed kommentaarid selle auto kohta. Olles selle autoga sõitnud ja ka juba remontind, siis julgen öelda, et tegu on hea masinaga. Ning punni kohta ikka väga vähe roostes. Kui sillas veel paar asja ära teha ning natuke välimust velgede ja iluvõre näol muuta, siis saab tast ikka väga hea ja ilusa auto. Ning eks kiiremas korras peab ka polli ja vahtamise ära tegema.
Jõudu ja jaksu siis ''traktorist''.
----------------------------------------------------
Lesven OÜ Mercedes-Benz autode remont , hooldus ja diagnostika Suur-Sõjamäe 30f Tallinn 39-€/h.  www.lesven.ee
5232198
#20
Musta iluvõre katk aka "kangreen" levib kiiresti ma vaatan...Icon_cool


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mercedes-Benz 300 SEL 6,3 1970, w109 - jyrgen20 jyrgen20 31 10,390 03-06-2023, 08:51 AM
Viimane postitus: Karl
  Mercedes-Benz G320 W463 1997-Indrek indrek 37 11,967 27-07-2021, 07:10 AM
Viimane postitus: indrek
  Mercedes-Benz E290 Turbodiesel, 1996, S210 - v6sa v6sa 107 149,590 17-07-2021, 11:23 PM
Viimane postitus: Ester
  MB S300 TD W140 1997 - cornah cornah 131 111,186 26-05-2020, 10:08 PM
Viimane postitus: cornah
  MB s210 E300 TurboDiesel 1998 Panzer Panzer 0 2,013 18-01-2020, 08:28 PM
Viimane postitus: Panzer
  MB GLK 320 CDI 4 Matic- Indrek indrek 30 26,809 09-01-2019, 11:53 AM
Viimane postitus: indrek
  MB W210 E300 97' canyondrift canyondrift 57 51,803 11-03-2018, 11:07 PM
Viimane postitus: herki
  W126 300 SEL 1989 (OM606 projekt) - MBW126 MBW126 156 177,681 18-10-2016, 09:30 PM
Viimane postitus: MBW126
  S124 300 TE - v6sa v6sa 55 57,855 06-08-2016, 08:48 AM
Viimane postitus: v6sa
  MB E220CDI, 1999, w210 - taadu taadu 29 31,932 21-09-2015, 07:18 PM
Viimane postitus: taadu



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne