Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numbrimärgi tellimine
#21
Topo, kui vahetad ise numbrimärgid ära siis on tunduvalt kallim, no nii 5-6 tuhat kindlasti. Seda vaadatakse veel lõusta järgi. Lase ARKi ametnikud tulevad vahetavad ära siis on odavam. Ja kurat, kas sa ikka ei peaks oma rohtusid hommikul võtma? Kui ei aita siis suurenda doosi. JOPP....
Vasta
#22
Renkju Kirjutas:Krt, kutid, oodake nüüd vähe pisut. Ma tahaks ise kaa käpp olla, aga ma pesitsen hetkel veel välismaal.
Ses suhtes, et kui kõik on juriidiliselt korrektne ning peab vett see 2000,- eek'ine jutt, siis tehnilise passi muutmine ei tohiks minu mäletamist mööda üle 600,- eek'i olla?

Igatahes ma viskaks kaa nime kirja, kuid samal ajal tahaks nagu asja jurues olla sündimise ajal. Mis nüüd saab?Smirk

Renkju , hoia kätt pulsil jah. Ega kui saavad siin hoo sisse siis kurat teab palju neid numbrihuvilisi lõpuks on. Aga ega vist kohe ka lukku ei lööda kui 10 täis on , võib ka ju 15 või 20 olla, peaasi ,et üle kümne- pärast grupipilt kah uhkem.
Vasta
#23
NojjaanoIcon_smile

Asi selles,e t ma arvatavasti võtaks kaks komplektiBadgrin
Vasta
#24
Boamadu Kirjutas:Kui keegi pole uurinud siis ARK koduleht aitab aga arvan,( pole uurinud ) et miski 1000 läheb veel otsa registrimuudatuste tegemiseks.

oot-oot.. kas ei lähe selline protseduur "andmete muutmise" alla? See maksis ARKis vist 200.- ...
Vasta
#25
kpokyc Kirjutas:
Boamadu Kirjutas:Kui keegi pole uurinud siis ARK koduleht aitab aga arvan,( pole uurinud ) et miski 1000 läheb veel otsa registrimuudatuste tegemiseks.

oot-oot.. kas ei lähe selline protseduur "andmete muutmise" alla? See maksis ARKis vist 200.-  ...

300.-
Vasta
#26
martiini Kirjutas:
kpokyc Kirjutas:
Boamadu Kirjutas:Kui keegi pole uurinud siis ARK koduleht aitab aga arvan,( pole uurinud ) et miski 1000 läheb veel otsa registrimuudatuste tegemiseks.

oot-oot.. kas ei lähe selline protseduur "andmete muutmise" alla? See maksis ARKis vist 200.-  ...

300.-


Keskmine tuleb siis igatahes 525,-Icon_razz
Vasta
#27
Eric Kirjutas:Vastus:Kuna seda õigusaktides ei täpsustata, seega on ainuke tingimus 2000 kroonise riigilõivu jaoks kogus 10 tk. Võivad olla erinevad seeriad.

Seega teha tellimus 10 tk numbrile ja kõik.

Kuda sa neid numbreid jagada kavatsed, siiamaani sai ju ainult autot müües numbrit liigutada ?
Või võetakse tõesti 10 erineva inimese tellimust kui ühte tellimust ?
Vasta
#28
Aga kui tellimuse esitab näiteks MTÜ MB klubi?..
Vasta
#29
Surmkindlalt ei või väita kuid minu mäletamist mööda tuleb siis nagu auto uuesti arvele võtta nende numbritega- 1900 eek.
Sama nagu kui ostad kelleltki auto ja tahad lihtsalt suvalisi uusi numbreid, siis läheb samuti kirja esmaregistreerimisena.

Vasta
#30
Registriandmetemuutmine muutmine:
-mootorsõiduki ja tema haagise, väikelaeva või alla 12-meetrise kogupikkusega laeva omanikuvahetuse vormistamine** hind:900

Kuna on tegmist:
-auto, buss üksikkorras valmistatud -tüüp A1 (444LOL)***hind:7000.-
***registreerimismärgi tellimisel rohkem kui kümnele autole, tasutakse riigilõivu 2000 krooni iga registreerimismärgi väljastamise eest.

On veel üks "AGA" mis tuli vesteldes ARK töötajaga!
Seda (10) numbrimärgi riigilõivu peab tasuma kas firma või MTÜ ,kuna see teema on sisuliset mõeldu firmadele kes tellivad neid numbreid nagu näiteks Tulika tasko TUL või Tallinna Autobussikoondis TAK.
Kui me suudame teha väga vett pidava avalduse ARK-le ja põhjendama mis meil neid numbreid vaja on.Ma võin selle asjaga tegeleda juhul kui kõik kümme on koos ja kõik soovivad neid numbreid!Juhul kui diilist ei tule midagi välja siis iga mees ostab numbri ise 7000.- Eusa_dance
Vasta
#31
võin teile selle tellida kui probleeme on...
Tel. 56705562 Oliver
Vasta
#32
Oot, hetkel hommik veel ning mõte ei jookse päris hästi.

Nimelt, 7000,- oleks hind eraisikule numbri märgi tegemise eest, aga nüüd st. seda, et kas see 2000,- kui riigilõiv, on see nüüd sellest summast? Ehk kas 7000-st kroonist tasutakse nende poolt 2000 kr,- riigilõivu? Mis teeks numbri summaks 5000,-?

Seletage see osa nüüd lahti palun....
Vasta
#33
Mis siin pikalt soiguda ja teoretiseerida. Ametlik delegatsioon vuta-vuta Maanteamaetisse ja rääkige asi ära. See hilisem numbrite ümber "kantimine" MTÜlt eraisikutele ei ole ametlikult ka jii kerge. Kuid kui ARKi poolne soov olemas siis käib asi lihtsalt.
Mina on 550AMG jaoks ostsin mosse, võtsin enda nimele, võtsin mossele uue numbri, vana number jäi ootele, vahetasni SLil numbri ootel oleva numbri vastu (tegin uue passi jne) ja nüüd on vana SLi number ootel. Kui autot ei taha osta (näiteks mina mosset), siis oelks pidanud mosse passi mind kasutajaks regama. Siis vastutava kasutajana kui ma võtan mossele uue numbri oli mingi võimalus, et see sama 550AMG saab üle tõsta minu "kontole". Nii mulle ARKis seletati. Võimalik, et mäletan tiba valesti ja seletati ka tibe teisiti - ühesõnaga "tõlkes kaduma läinud".

Kui seda välidib ametlik MBklbui külaskäik kus räägitakse ära miks jne ja et me ei ole mingid liiklushuligaanid jne jne.
Vasta
#34
Veel 3 huvilist ja lööme teema lukku! Huvilised saatke mulle oma e-posti aadress all oleval e-posti aadressile. Tänud.
Vasta
#35
Oleks ka huviline, aga nagu ma enne mainisin, siis sooviks seda numbrit kingituseks sõbrale?
Vasta
#36
Pane ka mind nimekirja.

pets555@hot.ee
Vasta
#37
Oleks ka äkki huviline aga siiani ei tea mis see kogukulu siis on. Nummer 2000 aga ümberregistreerimine..? On pakutud 200, 300 , 900 ja 1900. ARKi lehelt ei saa ka päris täpselt aru.
Vasta
#38
On midagi selgunud?
Vasta
#39
Tehke maakale selgeks:
Palju selline asi siis maksma läheb lõpuni välja?
Tehke puust ette:
Kus kohapealt ARK-i leheküljelt ma vabasid numbreid näeksin?
Vasta
#40
Lõoke Kirjutas:Kus kohapealt ARK-i leheküljelt ma vabasid numbreid näeksin?

Aga proovi seda: https://www.lkf.elion.ee/pls/xlk/SYSADM....?plang=EST

kui näitab auto andmed, siis on selline numbrimärk juba kasutuses
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  2006 G-le Moskvast SPEZO firmast salongikardinate tellimine? nostromo 8 5,196 14-12-2012, 01:20 AM
Viimane postitus: nostromo
  Tellimine ebay-st liiv 12 12,961 11-09-2009, 10:24 PM
Viimane postitus: Harry
  Numbrimärgi vahetus Sheik 22 23,940 22-03-2009, 02:08 AM
Viimane postitus: Janter



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne