Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numbrimärgi tellimine
#1
Kuidas tellida numbrimärki

Registreerimismägi väljastamine autole üksikkorras tüüp A1 (444LOL)
http://www.ark.ee/atp/index.php?id=33546 ***registreerimismärgi tellimisel rohkem kui kümnele autole, tasutakse riigilõivu 2000 krooni iga registreerimismärgi väljastamise eest.Olenematta seeriast või järjestusest.Tingimuse, et numbrid ei ole eelnevalt kasutusele võetud.

Vastus:Kuna seda õigusaktides ei täpsustata, seega on ainuke tingimus 2000 kroonise riigilõivu jaoks kogus 10 tk. Võivad olla erinevad seeriad.

Seega teha tellimus 10 tk numbrile ja kõik.

Päring: http://web.ark.ee:10122/aris/soiduk.jsp

Kes on nõus sellega see paneb oma nime kirja.
(numbrimärki ei hakka hetkel avalikustamatta !)

TELLIJA:

1 Erik  nr ( XXX XXX )riigilõiv 2000.-
2 V@hh nr (XXX XXX)riigilõiv 2000.-
3 Rolz nr (XXX XXX)riigilõiv 2000.-
4 Arvo nr (XXX XXX)riigilõiv 2000.-
5 siku77 nr (XXX XXX)riigilõiv 2000.-
6 Sheik nr (XXX XXX) riigilõiv 2000.-
7 Evens nr (XXX XXX) riigilõiv 2000.-
8 Pets77 nr (XXX XXX) riigilõiv 2000.-
9
10
Vasta
#2
Siis veel selline küismus, kas reg. number peab reaalselt seostuma ka registris oleva sõidukiga või saab jätta broneeringuks ja siis mis ajalise kestvusega?
Vasta
#3
Kust saaks näha mis number on olemas ja mis mitte. Mõni otsing?
Vasta
#4
ARK i lehel tipi päringuse ja kohe näed Icon_biggrin

Vasta
#5
***registreerimismärgi tellimisel rohkem kui kümnele autole, tasutakse riigilõivu 2000 krooni IGA registreerimismärgi väljastamise eest.

Läheb vist vähe kulukamaks või...Icon_evil
Vasta
#6
Pets77 Kirjutas:***registreerimismärgi tellimisel rohkem kui kümnele autole, tasutakse riigilõivu 2000 krooni IGA registreerimismärgi väljastamise eest.

Läheb vist vähe kulukamaks või...Icon_evil

(6) Käesoleva paragrahvi lõikes 1 nimetatud registreerimismärkide, mis on üksikkorras valmistatud omaniku avalduse alusel, esmaväljastamise eest tasutakse riigilõivu 7000 krooni. Käesolevas lõikes nimetatud registreerimismärgi tellimisel rohkem kui kümnele autole, tasutakse riigilõivu  2000 krooni iga registreerimismärgi väljastamise eest.

Masstellimise puhul pigem säästad just 5k numbri pealt.
Vasta
#7
Aga igale autole läheb numbreid 2tki.
Mul kunagi lihtsalt meelde jäänud,sest sõber tellis(kunagi ammu) ja maksis kah per.tüki eest.Sellest ka lause IGA numbri eest.

Lisaksin ka ennast listi ,kui teaksin palju tegelikult maksta tuleks.

Number+numbri vahetus.
Vasta
#8
Numbrmärgi hind kehtib ikka kahele plekilatakale...

Aga minu arust tahavad nad seal mingit keha, kellele arvet teha, noh a`la taewoo esindus ostab 001TAE, 002TAE jne...nagu ka siiani linnapeal laialt näha on...

Et kas töötab ka juhul, kui juss ja mari ja tom neid eraisikuna ostma läevad...?

Kui töötab, siis ju jubehea idee, mehed...
Olen kindel, et paljud autoklubid kobivad oma jalad kõhu alt välja ja hakkavad tegutsema, kui see massideni jõuab. 2k jõutakse veel kuidagi maksta.
Vasta
#9
Segaduste vältimise nimel: 2000.- on NUMBRIKOMPLEKTI (2tk.) hind.
Vasta
#10
Pisut inspiratsiooni:

124WTD

300TDI, jne

001MER, jne

124MER, jne

001MBE, jne

200WTD, jne

124BNZ, jne

001BNZ

114RRY (kui kellegi nimi ntx. on Harri)

934SSE (või kui keegi kogu aeg saadab kõiki teatud kohta)

101OOT (kui keegi end vahel idikana tunneb)

005HIT (läheb ropuks)

315EXX (see inimsoo lemmikteema)

jne. võimalusi on isegi nende kitsaste tingimustega (000XXX) päris palju.


Ise ei kandideeri ühelegi, aga kui mõnele midgi silma hakkas, teeb see ühe väiksema Jäägri (võimidaiganesnadsealstuttgartisjoovadki) Eusa_dance
Vasta
#11
kui tahad tellida sellist nr siis läheb 7 kilo , käisin just uurimas ARKis seda!
Vasta
#12
005HIT     Icon_twisted selle võiks naise autole panna...Icon_lol
Vasta
#13
Pets77 Kirjutas:005HIT     Icon_twisted selle võiks naise autole panna...Icon_lol

See number pole vaba, olen suht kindel. Hiteh Autoteendindus kunagi tellis sellise kombinatsiooni HIT, ma küll ei tea mitmenda numbrini. Kuid 5 oli küll täitsa olemas neil.
Vasta
#14
Ma olen rahul sellega mis antakse, kuni ei pakuta 001GAY Drool
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#15
Laur Kirjutas:Ma olen rahul sellega mis antakse, kuni ei pakuta 001GAY Drool
Ole rahulik, see raudselt bronnitud. Smile
Vasta
#16
002 GAY neelad alla või?

Vaadates ARK-i,siis on need mõlemad vabadIcon_twisted.

Kuid teemasse,siis palju maksab nr-i vaahetus,kui nr.ise maksab 2000.-?
Vasta
#17
Kui ma sooviks ka numbrit, aga sõbrale kingituseks, kas siis saan ka ikka asjas osaleda?
Vasta
#18
Daffai pange veel 6 nime kirja ja tellime ära! Ex siis kui numbrid käes teeme numbri meestega grupipildi1Eusa_dance

Muides Inglismaal on väga pop numbri biznes ...
Vasta
#19
2000 on numbrid. Tahaks ka teada mis see ümber registreerimine tänapäeval maksab. Kui keegi pole uurinud siis ARK koduleht aitab aga arvan,( pole uurinud ) et miski 1000 läheb veel otsa registrimuudatuste tegemiseks.
Vasta
#20
Krt, kutid, oodake nüüd vähe pisut. Ma tahaks ise kaa käpp olla, aga ma pesitsen hetkel veel välismaal.
Ses suhtes, et kui kõik on juriidiliselt korrektne ning peab vett see 2000,- eek'ine jutt, siis tehnilise passi muutmine ei tohiks minu mäletamist mööda üle 600,- eek'i olla?

Igatahes ma viskaks kaa nime kirja, kuid samal ajal tahaks nagu asja jurues olla sündimise ajal. Mis nüüd saab?Smirk
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  2006 G-le Moskvast SPEZO firmast salongikardinate tellimine? nostromo 8 5,196 14-12-2012, 01:20 AM
Viimane postitus: nostromo
  Tellimine ebay-st liiv 12 12,961 11-09-2009, 10:24 PM
Viimane postitus: Harry
  Numbrimärgi vahetus Sheik 22 23,940 22-03-2009, 02:08 AM
Viimane postitus: Janter



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne