Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numbrimärgi vahetus
#1
Mul siis soov enda auto numbrid lihtsalt värskemate vastu ümber vahetada.
Tekkisid paar küsimust ja kindlasti keegi siin oskab aidata.
Mul on vana number ehk siis ilma selle sinise ääreta.
Kas on võimalik seda sama vanemat saada või väljastavad nad nüüd ainult uuemat tüüpi ?
Teine küsimus on siis selline ,et kas saab tellida otse sealt ka kus neid numbreid valmistatakse.
Ühesõnaga arki kaudu pidavat minema paar nädalat aega aga ei tahaks nii kaua oodata.
Kui saaks otse kontakti selle kohaga kus neid vorbitakse peaks ju sealt ka saama tellida ?
Vasta
#2
ise saad valida millist numbrit tahad ja aega läheb ca nädal, meibi isegi vähem, kuna prääga eriti autosid ei regata. netist saad ise jälgida milla nr'id valmis.
Vasta
#3
marek Kirjutas:ise saad valida millist numbrit tahad ja aega läheb ca nädal, meibi isegi vähem, kuna prääga eriti autosid ei regata. netist saad ise jälgida milla nr'id valmis.


Se siis läbi arki
Vasta
#4
Sheik Kirjutas:Se siis läbi arki
jah. ma võtsin viimati ca2a tagasi, kõik oli väga lihtne ja käis kiirelt.
Vasta
#5
Numri tagumis kohas peab tutvust olema siis saab ka "otse"


Ps. Minul seal tuttavaid pole.
M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Vasta
#6
Kui palju ark-is uue numbri tegemine sul maksma läks?
Vasta
#7
Sheik Kirjutas:Mul on vana number ehk siis ilma selle sinise ääreta.
Kas on võimalik seda sama vanemat saada või väljastavad nad nüüd ainult uuemat tüüpi ?

Mind ka sama asi huvitab, ei taha selle sinise äärega numbrit...
Vasta
#8
Vanat ei saa, kui vormistasin üht vana tüübi nr. mis mul hoiul oli teise auto peale, siis mainiti, et vana tüübi nr'd ei tohi enam panna, et tuleb uus tellida, st sain küll edasi sõita aga seda kuni uus valmistati. Samuti kuna mul oli eksklusiivsem number " coupe9" siis kartsin, et uuema tüübi numbri valmistamine läheb mulle kalliks maksma, õnneks kehtis tava tariif Smile
Vasta
#9
Tallinnas, Vabriku 2 asub firma kes 5-e minutiga teeb sinise äärega 150 eek/tk
W212/e220cdi/15a
Vasta
#10
Saab ka ilma sinise ääreta.Kui lähed vahetama täidad ära lehe seal kaks võimalust kas ilma või selle sinisega.Minul oli nii,et lasin teha uue NR-i ja läksin ARKI anti sinise äärega ma ütlesin et ma ei tellinud selliseid otsiti leht välja ja vaadati järgi minul oli õigus.Prooviti mulle veel neid sokutada,aga ütlesin et mul selline masin ja lihtsalt ei sobi ja ei meeldi ka ja ARK lasi teha uued.
Kui auto on hiljuti arvele võtud siis nad millegipärast ei taha uusi NR eid kohe välja vahetada.Siis lihtsalt võtad eest ja painutad ja ütled,et näe deformeerunud ja asi korras.
Vasta
#11
toots77 Kirjutas:Kui auto on hiljuti arvele võtud siis nad millegipärast ei taha uusi NR eid kohe välja vahetada.Siis lihtsalt võtad eest ja painutad ja ütled,et näe deformeerunud ja asi korras.
aitab ka "korraliku" keemiaga pesemine Smile
Vasta
#12
Danone Kirjutas:Tallinnas, Vabriku 2 asub firma kes 5-e minutiga teeb sinise äärega 150 eek/tk

Aga ilma ääreta?
Vasta
#13
toots77 Kirjutas:Saab ka ilma sinise ääreta.Kui lähed vahetama täidad ära lehe seal kaks võimalust kas ilma või selle sinisega.Minul oli nii,et lasin teha uue NR-i ja läksin ARKI anti sinise äärega ma ütlesin et ma ei tellinud selliseid otsiti leht välja ja vaadati järgi minul oli õigus.

Miskipärast kahtlustan, et see oli kuidagi ammu...või ma eksin?...
Vasta
#14
Nad siiski peaksid andma vana numbri, kuid pressivad euro numbrit peale. USA raua omanikud ju kemplesid selle euro märgi tõttu päris tihti.
Vasta
#15
kpokyc Kirjutas:
Danone Kirjutas:Tallinnas, Vabriku 2 asub firma kes 5-e minutiga teeb sinise äärega 150 eek/tk

Aga ilma ääreta?

ei ole
W212/e220cdi/15a
Vasta
#16
Kas Tallinnas mitte TREV ei valmista neid numbreid? Viimati ülevaatusel käies mul too onkel seal mainis, et mine vaheta oma numbrid välja..

"Mine sinna ja saad uue numbri kiiremini kui suudad rahakoti taskust välja võtta.." oli tema konkreetne lause.

Peaks Pääskülas asuma... v oli see TREV II. Ei mäletagi täpselt. Ma ise väänasin oma pisikese kandilise numbri sirgeks ja istutasin kenasti alusesse ja sai hää küll.
Vasta
#17
ARK-ist saab ka kindlasti ilma ääreta. Kus need rekajuhid oma nimesilte lasevad teha.Mul ka sõber tegi kunagi kuskil võru kandis uurin järgi annan teada.
Vasta
#18
Rekkameestel ei tohi enam selliseid nimesilte olla, mis helgivad.
UK Garaaž
Vasta
#19
Rekkajuht läheb suvalisse suuremasse kaubanduskeskusesse. Seal on ka kingaparandus-võtmetegija-tänava/majasildi vorpija ärid.
Sellistel on ka lausa seinapeal valikus sellised numbrimärgi analoogid. Kirjuta siis sinna peale midaiganes soovid.
Vasta
#20
NIi
sain täna siis oma uued numbrid kätte.
Käisin seal laagris kohapeal tegemas.
Teederev2 või mis iganes ta nüüd oligi.
100 eeksu number ja 2 minutiga saab kätte.
Kui sul eelnevalt on vana nr...siis nad teevad sulle samasugused.
Kui euro tähisega siis saad sellised.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mootori vahetus Mercedes vito 0 389 30-10-2021, 05:55 PM
Viimane postitus: Mercedes vito
  500 sec 84a jahutusvedeliku ja termostaadi vahetus? M.E.SEC 10 7,428 19-06-2017, 07:14 AM
Viimane postitus: M.E.SEC
  2006 Comand CD-parandus/vahetus? nostromo 0 1,935 23-07-2013, 02:44 PM
Viimane postitus: nostromo
  Automaat kasti õli vahetus MiKi 0 1,769 23-03-2013, 01:30 PM
Viimane postitus: MiKi
  Numbrimärgi tellimine Eric 59 50,195 16-12-2011, 01:10 PM
Viimane postitus: Randar
  Mootori vahetus?? Hullm 9 6,037 08-02-2010, 02:10 AM
Viimane postitus: arturmalcik
  Sisepeegli vahetus. Ur3o 2 2,911 12-01-2009, 06:28 PM
Viimane postitus: Ur3o
  K:Värvi vahetus Kutsa 1 2,436 28-03-2007, 05:59 PM
Viimane postitus: Janter
  Maki vahetus Easyriders 10 5,365 24-03-2007, 07:25 PM
Viimane postitus: Easyriders
  Sumpsi viimase püti vahetus Tartus Andres 0 2,439 03-12-2005, 06:45 PM
Viimane postitus: Andres



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne