Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sihuke Rullnoka maitse on suus,et anna olla.
#21
mb2,6 Kirjutas:to: põhh olen näinud su masinat oma silmaga  ja ütlen ausalt hoja madalt prohfiiliBig Grin
ma loodan, et nägid mu paremat külge. sest ma olen iga tankimise järel omale püüdnud väita, et olen nüüd korralik, kasvõi ühe nädala. tee peale välja keerates vajub jalg kickdowni ja nii ma kulgengi järgmise tankimiseni Icon_biggrin
tõnu, sinu lohutuseks olen nüüdsest ainult kutsikameesIcon_cool
Vasta
#22
põhh Kirjutas:
mb2,6 Kirjutas:to: põhh olen näinud su masinat oma silmaga  ja ütlen ausalt hoja madalt prohfiiliBig Grin
ma loodan, et nägid mu paremat külge. sest ma olen iga tankimise järel omale püüdnud väita, et olen nüüd korralik, kasvõi ühe nädala. tee peale välja keerates vajub jalg kickdowni ja nii ma kulgengi järgmise tankimiseni Icon_biggrin
tõnu, sinu lohutuseks olen nüüdsest ainult kutsikameesIcon_cool

Järgmise korrani. Usu mind- kunn ostab 100% endale clk või cl-i, ning su uhkus ei lase elusees sel ollaBig Grin

Aga madalat profiili soovitan ise ka sul hoida!!!
Kutsikale oleks vaja madalama profiiliga rehve ja madaldust- kohe karjub selle järele!!
Vasta
#23
2.0 mootoriga võib ainult buumeriosse fooril õrritada, annad kaasi, vaatab noor poiss vastu, alla 18 blondiin kõrvalistmel, hakkab ise nüüd edasi tuuritama, süttib roheline, bemm läheb kütusekulu 20 peale järgmise foori poole minema, lükkan suunatule sisse ja kulgen rahulikult omasoodu edasi.

Seni kuni liiklust ohtlikumaks ei muuda, (fooride eiramine jne) seni las põletavad oma sajalisi benapaagis rõõmuga, et saada 3 sekundit kiirendust ja 3 sekundit pidurdust.
Vasta
#24
Morheatus Kirjutas:2.0 mootoriga võib ainult buumeriosse fooril õrritada, annad kaasi, vaatab noor poiss vastu, alla 18 blondiin kõrvalistmel, hakkab ise nüüd edasi tuuritama, süttib roheline, bemm läheb kütusekulu 20 peale järgmise foori poole minema, lükkan suunatule sisse ja kulgen rahulikult omasoodu edasi.

Seni kuni liiklust ohtlikumaks ei muuda, (fooride eiramine jne) seni las põletavad oma sajalisi benapaagis rõõmuga, et saada 3 sekundit kiirendust ja 3 sekundit pidurdust.

Siin ei ole põhhi puhul õrritamisest juttugi. Ta pwnib kõik 1,4 ja 1,3 liitrised sidrunid siin linnas ära Icon_cool
Vasta
#25
Angry
Vasta
#26
T6nu Kirjutas:
Morheatus Kirjutas:2.0 mootoriga võib ainult buumeriosse fooril õrritada, annad kaasi, vaatab noor poiss vastu, alla 18 blondiin kõrvalistmel, hakkab ise nüüd edasi tuuritama, süttib roheline, bemm läheb kütusekulu 20 peale järgmise foori poole minema, lükkan suunatule sisse ja kulgen rahulikult omasoodu edasi.

Seni kuni liiklust ohtlikumaks ei muuda, (fooride eiramine jne) seni las põletavad oma sajalisi benapaagis rõõmuga, et saada 3 sekundit kiirendust ja 3 sekundit pidurdust.
Siin ei ole põhhi puhul õrritamisest juttugi. Ta pwnib kõik 1,4 ja 1,3 liitrised sidrunid siin linnas ära Icon_cool
olgu see 1.3 pesukott või 11.0 liinibuss, õige rullnokk paneb kõigist kickdownis möödaIcon_cool
olen korra pidanud ka politsei corollaga võidu kiirendama. esimese sentimeetri püsis sabas, aga kui Mercedes-Benz saavutas tunnikiiruseks 50 kilomeetrit, jõudis seadusesilm alles teise käiguni vms ja imetles ainult kaugel eemal sõitvat kutsikat. vilkurite saatel jõudis ta küll järgi, kuid olles kaotusest niivõrd löödud, piirdus meie vahekord vaid dokumentide kontrolliga. Icon_lol jõhvis on ainult 3 foori, kus on sirge maa kihutamiseks ja tundub, et igaüks seal linnas üritab rebida.
Vasta
#27
põhh Kirjutas:
T6nu Kirjutas:
Morheatus Kirjutas:2.0 mootoriga võib ainult buumeriosse fooril õrritada, annad kaasi, vaatab noor poiss vastu, alla 18 blondiin kõrvalistmel, hakkab ise nüüd edasi tuuritama, süttib roheline, bemm läheb kütusekulu 20 peale järgmise foori poole minema, lükkan suunatule sisse ja kulgen rahulikult omasoodu edasi.

Seni kuni liiklust ohtlikumaks ei muuda, (fooride eiramine jne) seni las põletavad oma sajalisi benapaagis rõõmuga, et saada 3 sekundit kiirendust ja 3 sekundit pidurdust.
Siin ei ole põhhi puhul õrritamisest juttugi. Ta pwnib kõik 1,4 ja 1,3 liitrised sidrunid siin linnas ära Icon_cool
olgu see 1.3 pesukott või 11.0 liinibuss, õige rullnokk paneb kõigist kickdownis möödaIcon_cool
olen korra pidanud ka politsei corollaga võidu kiirendama. esimese sentimeetri püsis sabas, aga kui Mercedes-Benz saavutas tunnikiiruseks 50 kilomeetrit, jõudis seadusesilm alles teise käiguni vms ja imetles ainult kaugel eemal sõitvat kutsikat. vilkurite saatel jõudis ta küll järgi, kuid olles kaotusest niivõrd löödud, piirdus meie vahekord vaid dokumentide kontrolliga. Icon_lol jõhvis on ainult 3 foori, kus on sirge maa kihutamiseks ja tundub, et igaüks seal linnas üritab rebida.

Eks see külaelu ole..

Vana hea tulnukas tuleb meeldeBig Grin
Vasta
#28
huumorinurk omaette, eks noor veri vaja kiirendusega alt üles saada =) (no offence)
Vasta
#29
hmm. noo, heameelega tahaks suuremat mootorit. isegi vaatan praegu 4.2 või 4.3 oleneb siis masinast Smile
Või, S300 Big Grin äärmusest äärmuseni Smile

aga no, ma ise eriti nagu ei kipu kusagil tuuritamist alustama. ja ka ei kipu niiväga kaasa minema. kuna kohe üldse ei viitsi vahele jäeda :S hakkavad ju kohe *ussima.
ja seda ka on juhtunud endal, kui on hakatud tuuritama. ja siis  olen tuuritamisega kaasa läinud Big Grin ja kohalt minnes. üldse kas keeran ära. v rahulikult tiksun kohalt.
ja eks noh, mis ka mõned hakkavad kõrval üppama, kuna eks kindlasti aitab kaasa kaks ust ja sport pütt... suvel sisi ka edevam kui tavaline velg. aga kurat seda teab.

ja noo, tõesti, vahel kohe on selline tunne,et tahaks suruda Big Grin lööb nooruse ülesse.


Siis oli siinveel juttu, et proovitud teha ekonoomset sõitu. ma pean kahjuks ütlema. et  mul endal suht sama.
iga kord, kui paak täis läheb, jälle, seekord sõidan rahulikult Smile
ja saab ju küll...
kusjuures eile oli sama asi. paak täis (hea soome küts, tunned kuidas raha läheb) mütlesin, et teen eko laksu Smile äkki saan 500-600 sõita...
aga noojaah, ikka vaja ju tallama hakata Smile


üldiselt Olge liikluses Enamvähem korralikud Wink oleks ju viisakas.
Alumiiniumi ja Roostevaba terase Keevitus- ja Painutustööd.
RakWeld OÜ
5656 3210
Rakvere ja Tallinn
Vasta
#30
Ur3o Kirjutas:kusjuures eile oli sama asi. paak täis (hea soome küts, tunned kuidas raha läheb) mütlesin, et teen eko laksu Smile äkki saan 500-600 sõita...
aga noojaah, ikka vaja ju tallama hakata Smile
ma tean, mida sa tunnedIcon_twistedIcon_twistedIcon_twisted
Vasta
#31
põhh Kirjutas:
Ur3o Kirjutas:kusjuures eile oli sama asi. paak täis (hea soome küts, tunned kuidas raha läheb) mütlesin, et teen eko laksu Smile äkki saan 500-600 sõita...
aga noojaah, ikka vaja ju tallama hakata Smile
ma tean, mida sa tunnedIcon_twistedIcon_twistedIcon_twisted
Kuulge,minge magama ja hoidke käed ilusasti teki peal!
Vasta
#32
Väga imelikud teemad on nädalavahetusega siin foorumis tekkinudIcon_eek
Juba mõtlesin, et olen kogemata hoopis e30 foorumisse sisse loginud...
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Milline võiks olla selliste velgede õige hind?.. kpokyc 6 5,078 09-02-2011, 11:53 AM
Viimane postitus: kpokyc
  Mis võiks olla selliste Lorinser velgede väärtus? 500sel 8 7,791 18-01-2011, 07:51 PM
Viimane postitus: 500sel
  Kes võis olla su auto esimene omanik? KarlSuur 5 4,415 15-12-2008, 11:40 AM
Viimane postitus: Ermo
  Anna hääl looduslike pühapaikade kaitseks sinilill 1 1,871 02-07-2008, 08:50 AM
Viimane postitus: v6sa
  Huvitav W126 SEL - nii punane kui olla saab Rolz 9 4,875 06-09-2007, 08:54 AM
Viimane postitus: Reddog
  Anna oma hääl MS Estonia vraki pinnaletõstmiseks Eric 21 9,384 16-10-2006, 05:12 PM
Viimane postitus: Huakanimasta
  Annab ikka olla... sm. pelle 3 3,340 16-03-2006, 05:15 PM
Viimane postitus: clk230



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne