Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Püsikiiruse hoidja paneb segast
#1
Autoks siis 92a 300e ja püsikiiruse hoidja ei taha hästi fungata või teen ma ise siis midagi valesti. Sobiva kiiruse juures 1 kord enda poole tõmmates paar kolm sekki nagu hoiab ja siis tuleb maha. Ja ma ei saagi aru kuidas aga alles siis kui olen seda kangi igale poole liigutand see lõpuks peale jääb. Krt kirjad ka Saksa keeles peal, kuidas see peaks töötama või on seal midagi katki? :help:
Vasta
#2
Hmmmmmm....enda poole tõmmates,nohh nagu klaasipesu pritsides,jääb ainult siis peale kui mälus on kiirus.Kui tahad lihtsalt cruisi peale panna siis ikka üles lükkad kangi,nohh nagu paremale suunda hakkad näitama.Confusedilly:
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#3
no kui toimida nii nagu vett pritsides, siis läheb peale LIM, kui lükata üles või alla võtab hetke kiiruse, üleval hoides kiirendab, all hoides vähendab mälus olevat kiirust, enda poole tõmmates võtab eelmise mälus oleva kiiruse ja ette lükates võtab maha.

sul viga ilmselt plokis kus on külmjooted.
Vasta
#4
Sorry, ma jälle küsiks vahele, ilma, et uue teema algatan: Sõitsin sajaga ja lükkasin kangi üles (nüüd ju sajaga lubatud sõita), aga rool hakkas värisema, nagu sõidaks kruusateel. Ainus kahtlus, et äkki on püsikiiruse hoidjal ka mingi kiirusepiirangu toiming? On see võimalik?
Vasta
#5
marek Kirjutas:no kui toimida nii nagu vett pritsides, siis läheb peale LIM, kui lükata üles või alla võtab hetke kiiruse, üleval hoides kiirendab, all hoides vähendab mälus olevat kiirust, enda poole tõmmates võtab eelmise mälus oleva kiiruse ja ette lükates võtab maha.

sul viga ilmselt plokis kus on külmjooted.

Küs, mis asi on LIM?
Vasta
#6
Ise küsin, ise vastanConfusedmile: LIM on ilmselt sõnast Limit.Olen pannud tähele et mul toimib asi nii: Alguses ei jää kiiruse hoidja peale ükskõik kuhu poole kangi lükkan, siis mingil hetkel lõpuks jääb peale ja saab kangiga üles-alla valida kiirust. Külmjoode võib olla küll aga kus või kes oskaks seda parandada? Äkki keegi teab soovitada.
Vasta
#7
Panica Kirjutas:Sorry, ma jälle küsiks vahele, ilma, et uue teema algatan: Sõitsin sajaga ja lükkasin kangi üles (nüüd ju sajaga lubatud sõita), aga rool hakkas värisema, nagu sõidaks kruusateel. Ainus kahtlus, et äkki on püsikiiruse hoidjal ka mingi kiirusepiirangu toiming? On see võimalik?

Ise küll Mersuga suht roheline veel aga loogiliselt võttes ei tohiks seal küll olla mingit "lisa piirajat" segamas ja üleüldse mis moodi see siis roolile saaks mõjuda, maybe asi hulka lihtsam.
Kui sama kordub ka ilma püsikiirusehoidjat kasutamata siis vaata äkki on velg kõver või siis lase tasakaalustada, muidugi poldid kontrolli üle.
Vasta
#8
Mul ka püsikiirushoidjaga väike jama. Nimelt vahel ei sõida auto ühtlaselt. Vahel aga kui olen natuke sõitnud siis tuleb lihtsalt maha.
300CD, 1984
Mercedes-Benz: Das Beste oder nichts.
Vasta
#9
Kas keegi oskaks selle püsikiiruse hoidja jama teemal nõu anda, ehk keegi teab kedagi, kes seda oskaks parandada, teeks ise aga kahjuks ei tea kus see plokk asubki, äkki on mõni lihtne viga, mõni pistik oksudeerunud või siis voolik praguline vms.
Vasta
#10
Rõngas Kirjutas:Kas keegi oskaks selle püsikiiruse hoidja jama teemal nõu anda, ehk keegi teab kedagi, kes seda oskaks parandada, teeks ise aga kahjuks ei tea kus see plokk asubki, äkki on mõni lihtne viga, mõni pistik oksudeerunud või siis voolik praguline vms.

Kasuta siin ja vanas foorumis otsingut,vanas foorumis oli sellest vist pikk-pikk jutt.
Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#11
Mul on üle üks selline isend (autopiloot/püsikiirusehoidja) 162KW 300-24V mootori pealt, kel huvi ostku ära, hind pakkugu privasse!
MB C320CDI
Vasta
#12
Oliverk Kirjutas:Mul on üle üks selline isend (autopiloot/püsikiirusehoidja) 162KW 300-24V mootori pealt, kel huvi ostku ära, hind pakkugu privasse!

Said oma varastatud masina tagasi ?
Vasta
#13
Asi on väga lihtne! Teenindusse ja lasta auto aju ära nullida. sinna kogunenud vead hakkavad lõpuks segama!
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
Wink Püsikiiruse hoidja MikkJuuse 2 2,350 21-01-2016, 01:44 PM
Viimane postitus: MikkJuuse
  w210 püsikiiruse hoidja ja vilin Karl. 0 1,499 11-12-2015, 10:21 AM
Viimane postitus: Karl.
  s124 300T 100kw 1994 püsikiirus hoidja 966mkr 11 6,054 08-05-2013, 03:27 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  W210 Püsikiiruse hoidja siimsl1 14 8,864 19-08-2012, 05:25 PM
Viimane postitus: Harry
  W 124 300D 87a. autom:Probleem püsikiiruse hoidjaga. aqu77 3 2,866 12-08-2011, 12:40 AM
Viimane postitus: aqu77
  w124 püsikiiruse hoidja skeem hannes_s 5 7,010 14-09-2010, 02:01 PM
Viimane postitus: hannes_s
  W124 Püsikiiruse kangi erinevused? hents99 5 5,147 12-06-2010, 11:33 PM
Viimane postitus: hents99
  300-24 w124 mehaaniline pritse peksab segast 300-24 17 12,524 17-12-2009, 11:56 PM
Viimane postitus: arts24h
  C200 CDI 2004 a püsikiiruse hoidja jamab!! Tafka007 5 3,698 07-10-2009, 04:09 PM
Viimane postitus: wdb240
  Püsikiiruse hoidja paigaldus MB124-le 3,0(automaat) wuller 2 2,768 10-09-2009, 11:05 PM
Viimane postitus: wuller



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne