Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teade kõigile SL- i omanikele
#1
Käesolevaga on vastu võetud seadus , mis keelab lahtises autos ilma kiivrita sõidu. Kõikkides kabriotüüpi autodes peab olema nii mitu kiivrit, kui palju on tehnilises passis reisjakohti kirjas. Nt.nagu paat ja päästevestid.

Samas küsin, kas kellelgil on pakkuda vanaaegset munakoore kiivrit, prillidega ja kindlasti tumedat värviNod
Icon_biggrin
Vasta
#2
merslane Kirjutas:Käesolevaga on vastu võetud seadus , mis keelab lahtises autos ilma kiivrita sõidu. Kõikkides kabriotüüpi autodes peab olema nii mitu kiivrit, kui palju on tehnilises passis reisjakohti kirjas. Nt.nagu paat ja päästevestid.

Samas küsin, kas kellelgil on pakkuda vanaaegset munakoore kiivrit, prillidega ja kindlasti tumedat värviNod
Icon_biggrin

Deem, mul oleks pakkuda kollast värvi munakoore kiiver.

Head 1. Aprilli !

NB! Kiiver on tõesti kollane.
Vasta
#3
kuramuse naljad.SmileBadgrinBadgrinBadgrinBadgrinBadgrinBadgrinBadgrinBadgrin
Vasta
#4
Thumbsup
Vasta
#5
Mul must kiiver pakkuda, valgete leekidegaEusa_dance
Vasta
#6
Mul jäi täna suurest LCD telerist hunnik seda valget porolooni sarnast asja üle - terroristi teibiga pähe tõmmates asendab kiivrit küll ja küllBig Grin
Vasta
#7
Vaadates tänaseid uudiseid kabriolettides kiivrite kohustuslikuks muutmise kohta, olgem ausad jäin alguses peaaegu uskuma, et seadusetegijad on ikka päris ära keeranud. Ise veel mõtlesin, et nüüd kaovad küll kabriod tänavatelt ära. Piinlik kohe...Icon_redface
Vasta
#8
siimruz Kirjutas:kuramuse naljad.SmileBadgrinBadgrinBadgrinBadgrinBadgrinBadgrinBadgrinBadgrin

Tõmbasid oma rollerikiivri pähe juba jah. Badgrin
Vasta
#9
Indrek Kirjutas:Mul jäi täna suurest LCD telerist hunnik seda valget porolooni sarnast asja üle...
kohe näha, et riigiametnik...Unibrow
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Manualid jagamiseks kõigile liikmetele/huvilistele canyondrift 1 2,329 08-07-2017, 08:35 PM
Viimane postitus: Werewolf
  20.05 Autoorienteerumine kõigile huvilistele! Minister 4 3,971 20-05-2017, 09:08 AM
Viimane postitus: Minister
  16. märtsi linnaseiklus avatud kõigile soovijaile! Minister 3 2,997 19-03-2017, 10:46 PM
Viimane postitus: Minister
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,535 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  teadeanne vargusest kõigile Alkohoolik 9 7,682 20-04-2012, 11:09 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  Ohutut ja lõbusat jaani kõigile! rauntz 9 4,876 25-06-2007, 10:41 AM
Viimane postitus: rauntz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne