Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohutut ja lõbusat jaani kõigile!
#1
Et siis ettevaatlikkust ja kainet pead autoroolis jätmaks teie armsad lähedased ja neljarattalised sõbrad terveks!
perpetum mobile
Vasta
#2
Selleks otstarbeks sai isegi alkomeeter muretsetud...ei tohi olla küsimust juua või juhtida. Aga ohutut ja kainet sanga kõigile.
Vasta
#3
Ise jätan autorooli kus see ja teine ning kasutan edelaraudtee 1. klassi vaguni hüvesid. Nii on kindlam ja muretum, ei pea koguse aeg kaine olema Smile)
perpetum mobile
Vasta
#4
täitsa haige mis linnas toimub, s.t. liikluses... inimesed vist kõik mõtetega juba lõkke ääres.

aga head jaani!
Vasta
#5
Minugi poolt head jaani kõigile ja autoroolist eemale kallid mersumehed.
Mercedeste haige.Keeran oma hõbenoole rooli.
Vasta
#6
homme veel kuni kella 18.00 vöi 19.00 keeran Mercedes-Benz rooli
(töö asjus) aga siis luban et jätan ka ilusti garaazi ta jaani veetma.
kena ja ohutut jaani köigile!
mario
Vasta
#7
Mina ei kavase küll jaanipäeval autoroolist loobuda, ma niikuinii alati kaine ja keegi peab sõpru kah ringi lohistama. Aga kõik, kes kavatsevad jaanipäeval alkot tarbida võix küll auto koju jätta või omale kaine juhi otsida. Head jaanipäeva kõigile.
You can have any car you like... As long as it's a Mercedes!
Vasta
#8
Head Jaani ka minu poolt. Foorum oli loomulikult vaikne nagu nägin, kõik lebotavad kustunud või hetkel taas süttivate lõkete ääres.
Mina olen igatahes mõttetu mees ja ei viitsinud ei lõuna-ega lääneosariikidesse minna.... Puhkuse lõpp on kohe käes ja Tallinnas maitseb õlu sama hea kui Peipsi ääres
.... Ootan ajakiranduse vahendusel LP statistikat kui palju jälle roolijotse vahele jäi?
Aga äkki saab nii, et MB Klubis selliseid polegi?
Nii liikmete kui ka foorumikasutjate hulgas?
Vasta
#9
Ise olin lõunaosariikides. Tartu mnt oli isegi üllatavalt rahulik, elulendureid pea, et ei olnudki kuigi liiklust ikka oli.
Ja uudistest tundub, praegu vähemalt, et jaan oli üsna (isegi üllatavalt) rahulik. Aga küll see statistika kah tuleb.

Aga muidu oli/on Jaan tore aeg!

Terv
Pelle
Turbo
Vasta
#10
Käisin samuti lõunapool kuid rongiga, julgen soojalt soovitada, eriti 1. klassi vagunit, kus on olemas nii internetiühendus, baar kui suitsukabiin. Lühidalt, kõik eluks vajalik Smile) Ei mingit muret võimalike jääknähtude pärast, lihtsalt muretu kulgemine. Kindlasti kasutan veel!
perpetum mobile
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Manualid jagamiseks kõigile liikmetele/huvilistele canyondrift 1 2,329 08-07-2017, 08:35 PM
Viimane postitus: Werewolf
  20.05 Autoorienteerumine kõigile huvilistele! Minister 4 3,971 20-05-2017, 09:08 AM
Viimane postitus: Minister
  16. märtsi linnaseiklus avatud kõigile soovijaile! Minister 3 2,995 19-03-2017, 10:46 PM
Viimane postitus: Minister
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,532 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  Head Jaani piitre 7 4,736 23-06-2012, 12:06 AM
Viimane postitus: Karl
  teadeanne vargusest kõigile Alkohoolik 9 7,678 20-04-2012, 11:09 PM
Viimane postitus: arturmalcik
  Head JAANI mersulised! QULLIVER 4 4,370 23-06-2010, 04:17 PM
Viimane postitus: hents99
  Teade kõigile SL- i omanikele merslane 8 5,470 02-04-2009, 01:03 PM
Viimane postitus: marek
  Head ja ohutut Jaani(päeva) Kuldar 5 3,241 22-06-2008, 06:35 PM
Viimane postitus: Uku



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne