Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
teadeanne vargusest kõigile
#1
kui keegi pakub kellegile pioneeri makki millel on väljakäiv display, arvatavasti 1DIN seerias kõige kõvem makk saadaval, siis andke teada , vaevatasu varga ja maki kättesaamisel võib küündida päris suureks.

tänud janar.
annan ka igaksjuhuks oma tel numbri. +37256730401
Mercedes-Benz E250CDi 4Matic '13
Mercedes-Benz E350d 4Matic '17
Mercedes-Benz E220d 4Matic '17
Mercedes-Benz C220d 4Matic '19

Rule #6: Never say you're sorry. It's a sign of weakness.
Vasta
#2
(19-04-2012, 05:00 PM)Alkohoolik Kirjutas: arvatavasti 1DIN seerias kõige kõvem makk saadaval,

DEX-P99RS ...?

[Pilt: DEX-P99RS.jpg]

Võimud, asjad jäid alles...?



Vasta
#3
(19-04-2012, 07:37 PM)stihl Kirjutas:
(19-04-2012, 05:00 PM)Alkohoolik Kirjutas: arvatavasti 1DIN seerias kõige kõvem makk saadaval,

DEX-P99RS ...?

[Pilt: DEX-P99RS.jpg]

Võimud, asjad jäid alles...?
päris nii kõva ei ole kohe Crybaby
aga see on see mingi AVH seeria vist,7 tolline display tuleb välja igatahes,

pmts absull kõik muu jäi puutumatta, isegi GPS mis kõrvalistuja jalamatil vedeles.
Mercedes-Benz E250CDi 4Matic '13
Mercedes-Benz E350d 4Matic '17
Mercedes-Benz E220d 4Matic '17
Mercedes-Benz C220d 4Matic '19

Rule #6: Never say you're sorry. It's a sign of weakness.
Vasta
#4
Kus võeti?
Täpne aadress(pane ps-i).
Kui kaua oli auto seisnud enne seda seal?
Kas ka eelnavatel päevadel parkis seal?
Kuigi ma olen suht kindel, et 1/2 süüd on sul omal.
Uksed lahti, paneel ees, sõidad majade vahel musa põhjas...

Paece.
Janek..
Pesuruumide ja saunade remont.
Aurusaunade ehitus.
W/C126 peenhäälestus. #w126garaaz
5 126 735
Vasta
#5
Vähemasti maki margi võiksid enne postitamist välja uurida.

Kas Sa tõesti loodad sellele postitusele mingit asjalikku vastust saada...Eusa_wall

See on ju täitsa mõttetu teha teema a`la varastatud jummala normaalne makk, kõik lisad olid peal, värvilised tuled ja värkki.
Kui keegi teile midagi sellist pakub, siis andke pakkujale molli ja võtke makk ära, sest see on minu oma. Olen nõus maksma päris normaaalset vaevatasu......

Mina soovitan Sul minna poodi ja oma vaevatasude ja kooliraha eest osta uus makk ning teinekord olla ettevaatlikum.

Mõtle ennem veidi postitse sisu peale, kui postitama hakkad. Sinu postituses ei olnud mitte ühtegi vihjet, ei makist, ega ka selle kadumise asukohast jne.

Veel üks väike soovitusUnibrow Osta järgmisena endale laulik, siis saad ise lugusid valida ja karta pole ka seda, et vargad auto kallale kipuks. Kui ostetud laulik piisavalt cool ei ole, siis poes müüakse igasuguseid kleepekaid, nendega saad lauliku kaaned piisavalt ägedaks ja isikupäraseks tehaNod
Usu mind, mina tean, mida ma räägin. Minu auto pagassis on CD boxi kõrval juba neli laulikutSmile

Edu,
Herki
Vasta
#6
AVH-6300BT,
ei oska nüüd seda täpselt öelda eestikeeles.. aga halli pihapealt,Malminkartanos, töökoha(kontori) hoovi pealt võinii, ümberringi on tegevust,mitu firmat, kahtlaselt mitte keegi ei näinud mitte midagi
pmts 12.35 läks hoovist viimane töökaaslane lõunapausilt ärapausilt ära, ise jõudsime vennaga umbes 12.45-48 halli alla ja oli autol uks julmalt lahti ,teised uksed olid endiselt lukus, ilmselgelt kiiruga tehtud, keegi passis kaugemal peale ja tegi kõnepeale kui nägi et keegi tuleb ja pani plehku nii et uks jäi lahti(see minu arvamus muidugi),auto oli suht avaliku kohapeal ka kus kõrval majas töötavad inimesed koguaeg sõidavad oma tõstukitega ja oleks ilusti märganud aga ei näinud midagi keegi, ja see raudkindlalt mingi varga punt lihtsalt kes teadis seda autot juba varem ja pealepassitud, sest no seal on meil olnud igasuguseid asju mida varastada, ja kallemaid kui see makk, ja ei ole mitte kunagi keegi varastanud midagi ära
Mercedes-Benz E250CDi 4Matic '13
Mercedes-Benz E350d 4Matic '17
Mercedes-Benz E220d 4Matic '17
Mercedes-Benz C220d 4Matic '19

Rule #6: Never say you're sorry. It's a sign of weakness.
Vasta
#7
http://et.wikipedia.org/wiki/Malminkartano

SOOME Eusa_doh Eusa_wall
Vasta
#8
(20-04-2012, 07:23 PM)väikemees Kirjutas: http://et.wikipedia.org/wiki/Malminkartano

SOOME Eusa_doh Eusa_wall

kui sa veel ei tea siis soomes on palju selliseid eestlasi kes varastavad soomes asju ja siis lähevad nendega eesti ja müüvad seal maha..
Mercedes-Benz E250CDi 4Matic '13
Mercedes-Benz E350d 4Matic '17
Mercedes-Benz E220d 4Matic '17
Mercedes-Benz C220d 4Matic '19

Rule #6: Never say you're sorry. It's a sign of weakness.
Vasta
#9
Pluss muud rahvused, kellele ei meeldi tööd teha ja harjunud elama "elamistoetusega".
Vasta
#10
proovi otsi leedus ja lätis ka , seal on neid pakutakse väga paljuEusa_whistleEusa_whistleEusa_whistle
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Manualid jagamiseks kõigile liikmetele/huvilistele canyondrift 1 2,328 08-07-2017, 08:35 PM
Viimane postitus: Werewolf
  20.05 Autoorienteerumine kõigile huvilistele! Minister 4 3,970 20-05-2017, 09:08 AM
Viimane postitus: Minister
  16. märtsi linnaseiklus avatud kõigile soovijaile! Minister 3 2,994 19-03-2017, 10:46 PM
Viimane postitus: Minister
  Head uut aastat kõigile foorumi kasutajatele ! arturmalcik 6 5,531 03-01-2013, 04:55 PM
Viimane postitus: nostromo
  Teade kõigile SL- i omanikele merslane 8 5,470 02-04-2009, 01:03 PM
Viimane postitus: marek
  Ohutut ja lõbusat jaani kõigile! rauntz 9 4,875 25-06-2007, 10:41 AM
Viimane postitus: rauntz



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne